خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 82
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها
      سلام نظام قدیمی(!)ها..وقتی اولین و حتی دومین کنکورم رو میدادم اصلاً نمیدونستم کنکور چیه،معدل چیه. به طرز عجیبی از مرحله پرت بودم. اونقدر موندم پشت کنکور تا نظام آموزشی عوض شد. من که تو آزمون ورودی مدارس برتر ریاضی کامل رو جویده بودم و بالای نود درصد ریاضی زده بودم، الان هیچی از ریاضی نمیدونم. همین ریاضی ضعیف باعث شده هیچ وقت برای یادگیری ریاضی و فیزیک تلاشی نکنم. پایه ام به شدت ضعیفه و الان همه از من انتظار دارن دیگه قبول بشم. دلم برای خانواده ام میسوزه که همش بیخودی امیدوارن. خودم میدونم تهش چی میشه. هیچی. مثل سال‌های قبل. ریاضی رو و فیزیک رو برنامه ریختم که در کنار بقیه درس‌ها بخونم و تموم کنم. تازه شروع به خوندن کردم و به شدت ناامیدم. مدام فکر می‌کنم آیا میتونم این حجم مطالب سنگین رو همزمان یاد بگیرم؟ زیست و شیمی و ریاضی و فیزیک و همه دروس! آیا یادم میمونه و میتونم نتیجه بگیرم؟ آیا فایده ای داره؟ ریاضی رو باز می‌کنم و از قدر مطلق شروع می‌کنم. از سینوس و کسینوس و نکات ریز ریاضی و اتحاد و..تو اکثر سؤالات استفاده شده. دهنم باز میمونه و اصلا سوال رو نمیفهمم..ناامیدتر میشم و میشینم اونقدر گریه می‌کنم برای درس نخوندن های دبیرستانم و کوتاهی های این همه سال کنکور دادن و پشیمان که چرا چند سال قبل نرفتم خارج که دانشگاه ها تأیید بودن،که چرا همه ی این سال‌ها هر کاری کردم جز درس خوندن، که چرا وقتی گفتن بیا صندلی پزشکی میفروشیم نخریدم..گریه می‌کنم تا جایی که چشمام بسوزه و اشکم خشک بشه..من لیاقت زندگی کردن ندارم..همه ی فرصتهامو از دست دادم. اینو برای شماهایی مینویسم که هنوز اولین کنکورتونه یا اولین سال پشت کنکوریتون. اگه میدونید پایه تون ضعیفه و زمان مدرسه کم کاری کردید، یه کنکور فاصله بدین و برای کنکور بعد آماده بشین،شروع کنین واو به واو کتاب درسی رو بخوانید و برای هر درسی که ضعیفید بهترین معلم رو بگیرید و از «ب» بسم الله شروع کنید. خودتونو گول نزنید،عمرتونو هدر ندین. اگه رویایی دارین براش تلاش کنید. از پایه و اصولی. من که رسیدم به آخر راهم..راهی که تماما کورکورانه اومدم جلو و عبرت نگرفتم و تجربه نکردم و عبرت شدم. حالا من موندم و ریاضی و فیزیک که هر دو به هم مرتبطن و پایه ی قوی لازم دارن..
      سلام.منم عین شمام تلاش نکردیم و باید جورشو بکشیم چون همیشه جوون نمیمونیم !!!! بقیه فکر میکنن کسی که پشت کنکور میمونه زیاد خونده ولی پزشکی قبول نشده .نمیدونن اگه خونده باشی همون یه کنکور کافیه واسه حتی پزشکی.یا فکر میکنن هیچ رشته ای قبول نشدی پیراپزشکی هم نیوردی از بیچارگی موندی در صورتی که خیلیامون (من جمله خودم) علوم ازمایشگاهی ومیکروبیولوژی و.......اوردیم ولی موندیم واسه هدفمون ولی فقط حرف زدیم و عمل نکردیم..واسه ریاضی باید از اول دبیرستان شروع کنی که اتحاد ها و توان رسانی و رادیکال و ریشه گیری و گویا و....رو یاد بگیری تا ازپایه بیای بالا .این لینکی که واست میزارم قسمت ریاضی انسانی سایت آلا هست واسه تدریس ریاضی انسانی از اول دبیرستان شروع کرده و همه مباحث اول دبیرستانو خیلیی خوب تدریس کرده از توان رسانی هم شروع کرده که قشنگ یاد بگیری بهت توصیه میکنمم حتما حتمااااا اینارو دانلود کن اصلا هم وقت گیر نیستن .تایم بزاری 3 روزه تمومه.هردو تا تدریسش هم عالیه
      https://sanatisharif.ir/c/5875____ https://sanatisharif.ir/c/4388
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!
      ویرایش توسط shima1996 : 02 بهمن 1397 در ساعت 20:10

2. Top | #17
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1996 نمایش پست ها
      سلام.منم عین شمام تلاش نکردیم و باید جورشو بکشیم چون همیشه جوون نمیمونیم !!!! بقیه فکر میکنن کسی که پشت کنکور میمونه زیاد خونده ولی پزشکی قبول نشده .نمیدونن اگه خونده باشی همون یه کنکور کافیه واسه حتی پزشکی.یا فکر میکنن هیچ رشته ای قبول نشدی پیراپزشکی هم نیوردی از بیچارگی موندی در صورتی که خیلیامون (من جمله خودم) علوم ازمایشگاهی ومیکروبیولوژی و.......اوردیم ولی موندیم واسه هدفمون ولی فقط حرف زدیم و عمل نکردیم..واسه ریاضی باید از اول دبیرستان شروع کنی که اتحاد ها و توان رسانی و رادیکال و ریشه گیری و گویا و....رو یاد بگیری تا ازپایه بیای بالا .این لینکی که واست میزارم قسمت ریاضی انسانی سایت آلا هست واسه تدریس ریاضی انسانی از اول دبیرستان شروع کرده و همه مباحث اول دبیرستانو خیلیی خوب تدریس کرده از توان رسانی هم شروع کرده که قشنگ یاد بگیری بهت توصیه میکنمم حتما حتمااااا اینارو دانلود کن اصلا هم وقت گیر نیستن .تایم بزاری 3 روزه تمومه.هردو تا تدریسش هم عالیه https://sanatisharif.ir/c/5875____ https://sanatisharif.ir/c/4388
      شما دیگه خیلی وسواس دارین واقعا ریاضی اول دبیرستان چی داره که بری بخونیش یا فیلم براش ببینی این محاسبات رو که گفتین اگه تست کار کنین همش دستتون میاد همین وسواس باعث شده چن سال پشت کنکور بمونین و نمیذاره درس بخونین و همش دنبال فراهم شدن شراط هستن و هم چنین 0و100بودن

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

فکر کن چندین سال آدم یه امتحانو بده و رد بشه..اوج رفوزگی عه..رفتم روانشناس گفت حالت خیلی بده و دارو لازمی..فکر کنم حرفت درسته. نمیشه اوکی نبود از نظر روحی و قبول شد. موفق باشی.
      به هر حال امیدوارم که راهتو پیدا کنیو موفق باشی ولی راهش غلبه بر افکار منفیه...

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      واقعا په تاپیکهایی که اینجا پیدا نمیشه
      برید خدا رو شکر کنید که میتونید درس بخونید
      والا شما خیلی ناراضی هستید از وضعتون
      من سال اول کنکورم همزمان با کار کردن درس خوندم اونم فقط 3 ماه رتبه م شد 4200
      رفتم دانشگاه اما خب چون مثل مدرسه منظم نبود و کل روزمو میگرفت با اینکه حتی معدلمم الف بود اما از بی پولی انصراف داد
      الان دوباره دارم میخونم و همزمان کار میکنم
      چیز زیادی هم نمیخوام با اینکه میتونم پزشکی بیارم اما کسیو ندارم ازم حمایت کنه مجبورم کنکور ریاضی بدم و برم دبیری چون حقوق داره
      اینا رو نگفتم کسی دلش برام بسوزه
      اینا رو گفتم شاید به خودتون اومدید و تنبلی و کنار گذاشتید
      من که همین حالاشم مطمئنم رتبه م زیر 500 میشه
      شماها که دیگه کار نمیکنید باید بتونید راحت حداقل اگه خیلی بد باشین کنکور تجربی 2000 بشین

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام نظام قدیمی(!)ها..وقتی اولین و حتی دومین کنکورم رو میدادم اصلاً نمیدونستم کنکور چیه،معدل چیه. به طرز عجیبی از مرحله پرت بودم. اونقدر موندم پشت کنکور تا نظام آموزشی عوض شد. من که تو آزمون ورودی مدارس برتر ریاضی کامل رو جویده بودم و بالای نود درصد ریاضی زده بودم، الان هیچی از ریاضی نمیدونم. همین ریاضی ضعیف باعث شده هیچ وقت برای یادگیری ریاضی و فیزیک تلاشی نکنم. پایه ام به شدت ضعیفه و الان همه از من انتظار دارن دیگه قبول بشم. دلم برای خانواده ام میسوزه که همش بیخودی امیدوارن. خودم میدونم تهش چی میشه. هیچی. مثل سال‌های قبل. ریاضی رو و فیزیک رو برنامه ریختم که در کنار بقیه درس‌ها بخونم و تموم کنم. تازه شروع به خوندن کردم و به شدت ناامیدم. مدام فکر می‌کنم آیا میتونم این حجم مطالب سنگین رو همزمان یاد بگیرم؟ زیست و شیمی و ریاضی و فیزیک و همه دروس! آیا یادم میمونه و میتونم نتیجه بگیرم؟ آیا فایده ای داره؟ ریاضی رو باز می‌کنم و از قدر مطلق شروع می‌کنم. از سینوس و کسینوس و نکات ریز ریاضی و اتحاد و..تو اکثر سؤالات استفاده شده. دهنم باز میمونه و اصلا سوال رو نمیفهمم..ناامیدتر میشم و میشینم اونقدر گریه می‌کنم برای درس نخوندن های دبیرستانم و کوتاهی های این همه سال کنکور دادن و پشیمان که چرا چند سال قبل نرفتم خارج که دانشگاه ها تأیید بودن،که چرا همه ی این سال‌ها هر کاری کردم جز درس خوندن، که چرا وقتی گفتن بیا صندلی پزشکی میفروشیم نخریدم..گریه می‌کنم تا جایی که چشمام بسوزه و اشکم خشک بشه..من لیاقت زندگی کردن ندارم..همه ی فرصتهامو از دست دادم. اینو برای شماهایی مینویسم که هنوز اولین کنکورتونه یا اولین سال پشت کنکوریتون. اگه میدونید پایه تون ضعیفه و زمان مدرسه کم کاری کردید، یه کنکور فاصله بدین و برای کنکور بعد آماده بشین،شروع کنین واو به واو کتاب درسی رو بخوانید و برای هر درسی که ضعیفید بهترین معلم رو بگیرید و از «ب» بسم الله شروع کنید. خودتونو گول نزنید،عمرتونو هدر ندین. اگه رویایی دارین براش تلاش کنید. از پایه و اصولی. من که رسیدم به آخر راهم..راهی که تماما کورکورانه اومدم جلو و عبرت نگرفتم و تجربه نکردم و عبرت شدم. حالا من موندم و ریاضی و فیزیک که هر دو به هم مرتبطن و پایه ی قوی لازم دارن..
      تقصیر تو نیست ... فکرش نکن ، منم تو تیزهوشان درس میخوندم...الآن کنکور 4 روم رو دارم میدم ،اینقدر به خودم سخت گرفتم و فشار عصبی اوردم که مغزم رو داغون کردم ،زیاد ناراحت نباش زندگی ادامه داره چه امسال قبول بشی چه 100 سال دیگه ... خودت رو ببخش ...درس رو هم بخون در حد توانت و تلاشتو بکن ،نمیخواد فشار بیاری یا قبولی یا نمیشی ،ریاضی و فیزیک در حد توانت بخون .شاید نیاز داری خودت پیش کسی خالی کنی ،شاید عامل این که این درسارو یاد نمیگیری برای اینه که فکرت همیشه درگیر گذشتس.برو خودتو بنداز تو بغل مادرت یا پدرت ،دردتو بگو و خودتو خالی کن شاید راحت شدی و درس رو یاد گرفتی بعضی وقتا ریشه مشکلات خود اون مشکل نیست ،خودشو از اونجا نشون میده.فکر گذشته نباش ،جوونی، حیفه.
      .

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به نظرم اونايي که پشت کنکور می مونن در کنار درس زندگی هم می آموزن

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها
      به نظرم اونايي که پشت کنکور می مونن در کنار درس زندگی هم می آموزن
      موافقم

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      برا ریاضی و فیزیکت اگ شرایطشو داری کلاس برو

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شرایط من دقیقا عین شماس
      البته بجز گریه!
      الان 2روزه که بعد از تحقیق و بررسی بسیار زیاد
      تصمیم گرفتم با حرف آخر پیش برم
      و یقین دارم بهترین گزینه موجود برای این زمان و شرایط منه
      بعد از آموزش؛20آزمونشون رو هم بررسی میکنم و در نهایت کنکور های اخیر
      اگه روزی 12ساعت از الان بخونی
      کامل تمومش میکنی
      پکیج آموزش جامع(پروژه 60 نه)
      20 آزمون
      کنکور 5-6سال اخیر

بعد از کلللللی بررسی اینو دارم میگم
      و بشدددددت توصیه میکنم اگه توانایی مطالعه روزی12 رو داری شروع کن

البته چنتا کتابچه خیلی واجبه
      1لغات انگلیسی سال اول دوم سوم دبیرستان
      2گرامر سال اول و دوم(جمله_زمان ها_صفت و...)که یه جزوه از زبان اناری هست اونو دان کن از نت کاملا راه میوفتی(سرچ کن ""جزوه زبان انگلیسی پایه شهاب اناری)
      3لغات عربی2و3 روزی یه درسشو بخون
      4 از رو زبان انگلیسی حرف اخر که میخونی کنارش تستای خط ویژه گاج(کنکوره فقط) بزن حدودا700 تسته چون توی لغات حرف اخر تست زیادی کار نکرده
      4از روی یه منبع(مثلا مهروماه) ریاضی اول دبیرستانو مرور کن
      رادیکال
      قوانین توان
      بعترین منبع بنظرم مهروماهه
      5محاسبات منتظری dvd1 رو هم ببین محاسبات شیمی رو فول میکنه(دیدم،فوق العادست واقا)

*اگه واقا شروع کنی و این مواردو رعایت کنی
      احتمال موفق شدنت حتی بیشتر از اون چیزیه که خانوادت در موردت فک میکنن

پ.ن=هیچ هدفی جز آگاهی و کمک نداشتم و لطفا کسی برداشت بد نکنه
      نه دنبال تبلیغم و نه سودی بهم میرسه
      اگه دنبال موفق شدنی سررررریع استارت بزن
      20 روز دیگه دیره...
      باید سریع شروع کنی

+اگه برای تهیه منابع مشکل داری تو تلگرام هست+بعضی از فیلم فروشی ها هم دارن رایتیش رو

*مهم* اگه تصمیم گرفتی با این منابع جلو بیای بدون که حتما بعد از دیدن درسنامه و نکته برداری(البته جزوه دارن و حتما جزوشو باید داشته باشی تا وقتتو نگیره)منظورم نکته های خارج از جزوس
      وقتی میخوان تستی رو حل کنن puse بزن
      سعی کن تستو حل کنی
      بعدش پاسخش رو ببین
      خیلی مهمه

موفق باشی!
      ویرایش توسط parham7983 : 03 بهمن 1397 در ساعت 01:34

10. Top | #25
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam13 نمایش پست ها
      شما دیگه خیلی وسواس دارین واقعا ریاضی اول دبیرستان چی داره که بری بخونیش یا فیلم براش ببینی این محاسبات رو که گفتین اگه تست کار کنین همش دستتون میاد همین وسواس باعث شده چن سال پشت کنکور بمونین و نمیذاره درس بخونین و همش دنبال فراهم شدن شراط هستن و هم چنین 0و100بودن
      ایشون گفتن موقع ریاضی حل کردن گیر میکنن چون پایه اشون ضعیفه پایه ضعیف هم یعنی از اول خوب کار نشده .من طبق پیامشون بهشون گفتم اینکارو کنن.اگه قرار بود موقع محاسبه یاد بگیرن الان انقدر ناامید نمیشدن نمیشه بگی برو عربی دوم دبیرستان بخون حالا وسطاش عربی اول دبیرستانم یاد میگیری.قسمت وسواسو قبول دارم ولی واسه ریاضی این وسواس نیست
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

11. Top | #26
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

ایشون گفتن موقع ریاضی حل کردن گیر میکنن چون پایه اشون ضعیفه پایه ضعیف هم یعنی از اول خوب کار نشده .من طبق پیامشون بهشون گفتم اینکارو کنن.اگه قرار بود موقع محاسبه یاد بگیرن الان انقدر ناامید نمیشدن نمیشه بگی برو عربی دوم دبیرستان بخون حالا وسطاش عربی اول دبیرستانم یاد میگیری.قسمت وسواسو قبول دارم ولی واسه ریاضی این وسواس نیست
      همش وسواسه ودیگر....

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khate نمایش پست ها
      برا ریاضی و فیزیکت اگ شرایطشو داری کلاس برو
      میخوام برم،امیدوارم جواب بده
      To the hope of it all..

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

من مشکلم اینه که هیچ وقت معلم نداشتم برای ریاضی و فیزیک. و هیچ وقت جدی کار نکردم. چون همون مطلب رو که نمیتونستم بعد از خوندن درسنامه حل کنم، بعد از نیم ساعت آموزش آلا دیدن راحت حل کردم..
      To the hope of it all..

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frigidsoul نمایش پست ها
      تقصیر تو نیست ... فکرش نکن ، منم تو تیزهوشان درس میخوندم...الآن کنکور 4 روم رو دارم میدم ،اینقدر به خودم سخت گرفتم و فشار عصبی اوردم که مغزم رو داغون کردم ،زیاد ناراحت نباش زندگی ادامه داره چه امسال قبول بشی چه 100 سال دیگه ... خودت رو ببخش ...درس رو هم بخون در حد توانت و تلاشتو بکن ،نمیخواد فشار بیاری یا قبولی یا نمیشی ،ریاضی و فیزیک در حد توانت بخون .شاید نیاز داری خودت پیش کسی خالی کنی ،شاید عامل این که این درسارو یاد نمیگیری برای اینه که فکرت همیشه درگیر گذشتس.برو خودتو بنداز تو بغل مادرت یا پدرت ،دردتو بگو و خودتو خالی کن شاید راحت شدی و درس رو یاد گرفتی بعضی وقتا ریشه مشکلات خود اون مشکل نیست ،خودشو از اونجا نشون میده.فکر گذشته نباش ،جوونی، حیفه.
      گفتنش آسونه..ولی اونقدر فشار روم هست که احساس می‌کنم هر لحظه ممکنه کله ام بترکه..
      To the hope of it all..

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam13 نمایش پست ها
      برای کسی که تو یه دهات دور افتاده و بدون معلم ریاضی خونده باشه ریاضی اول دبیرستان ریشه تمام نابلدی های ریاضی عه..
      To the hope of it all..

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)