خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR._.ALI نمایش پست ها
      نه اشتباه نکن خونمون شرایطش خیلی قمر در عقربه ولی من خودمو باهاش وفق میدم!اتفاقا منم با سر وصدای تو خونمون مشکل داشتم ولی مشکلمو با بوفالو حل کردمحالا بوفالو چیه؟اینو ببین
      اینا برای گوش کم کم مشکل پیش میاره تا میتونی کمتر استفاده کن

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mwmad نمایش پست ها
      من پارسال دقیقا همینجوری بودم و هیچوقت بالای ۱۰ ساعت نخوندم . کتابخونه درسته بازده رو میبره بالا ولی میای خونه هر کاری کنی نمیشه درست حسابی درس خوند . امسال خودم عادت کردم ب خونه صب ی فلاسک برمیدارم میرم تو اتاق و شب میام بیرون
      من اتاقم میز صندل دارم اما باهاش راحت نیستم
      با میز ازین کوتاها روی زمین میخونی راحتم اما اونم کوچیکه کتابام باهم جا نمیشن روش اونایی ک لازمه
      من توی کتابخونه بزور روی ی میز چهارنفره جا میشه وسایلام
      واس همین خونه نمیتونم

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR._.ALI نمایش پست ها
      خوبه البته هر کسی روندش فرق میکنه مثلا من با اینکه ساکت ترین کتابخونه ی دنیا 5 دقیقه تا خونمون فاصله داره و 24 ساعت هم بازه و کلا مخصوص پسراست(اینی که میگم ساکت ترین کتابخونه ی دنیا چون سخت تربن قوانین دنیا رو داره بنظرممثلا دست دادن ممنوع هست!حرف زدن ممنون هست!من یه خمیازه کشیدم دیدم مسوولش اومد رو برگه جلوم با خودکار نوشت خمیازه ممنوعیعنی ساکت ترین جای جهان همینجااست بنظرم چون سخت ترین مسوول دنیا رو داره!کوچکترین حرف و ایما و اشاره مستقیم اخراج میکنه!خلاصه که من یه مدت میرفتم اونجا ولی بازم اومدم تو خونه چون بازدهی خوندنم تو خونه بیشتر بود!خلاصه فک کنم من و تو باید جامونو عوض میکردیم با هم

واسه درسات هم کاملا طبیعیه و چیز عجیبی نیست!زیاد به خودت سخت نگیر همین روندو بتونی ثابت ادامه میدی خیلی مهم تر از اینه به نظرم که هی دلشوره داشته باشی چرا بیشتر نخوندی!چون ثبات خیلی مهمه نه اینکمه 3 روزز ده ساعت بخونی دو روز 6 ساعت و دو روز 9 ساعت بازم میشه همون روندی که الان داری!با همین فرمون برو جلو زیادم فکر نکن به چیزی موفق میشی
      سلام . میشه بگید این گوشی صداگیر رو از کجا تهیه کردید ؟ و اینکه قیمتش چقدر ؟

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Xoloniloofar نمایش پست ها
      انواع مختلف داره
      https://www.digikala.com/search/cate...ar-protection/

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Curer نمایش پست ها
      اینا برای گوش کم کم مشکل پیش میاره تا میتونی کمتر استفاده کن
      بیخیال ضررش هر چی فعلا بهت سود میرسونه استفاده کن موقعی که خواست ضرر بزنه اون موقع یه فکری براش میکنیممن از این گوش گیر اسفنجی کوچیکا هم استفاده میکنم شبا چون سر و صدا هست و خونه تا دیر وقت بیدارن اونو میزارم تو گوشم راحت میخوابم

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Xoloniloofar نمایش پست ها
      همین که کورر گفتالبته من اینو از ایمنی فروشی ها و ابزار الاتیا گرفتم.کالا پزشکیا هم باید داشته باشن انواع مختلفی داره قیمتاش هم متفاوته بتونی بری از نزدیک بخری بهتره چون امتحان میکنی ببینی کدومش بهتره

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Curer نمایش پست ها
      من اتاقم میز صندل دارم اما باهاش راحت نیستم
      با میز ازین کوتاها روی زمین میخونی راحتم اما اونم کوچیکه کتابام باهم جا نمیشن روش اونایی ک لازمه
      من توی کتابخونه بزور روی ی میز چهارنفره جا میشه وسایلام
      واس همین خونه نمیتونم
      اگه مشکل جاعه ک کتابارو بزار زمین و همونایی ک میخای بخونیو بزار رو میز دیگه فک نکنم جا کم بیاد

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mwmad نمایش پست ها
      اگه مشکل جاعه ک کتابارو بزار زمین و همونایی ک میخای بخونیو بزار رو میز دیگه فک نکنم جا کم بیاد
      اوناییک میخونم زیادن دیگ
      مثلا برای زیست
      دو جلو آیکیو +کتاب درسی+دفتر+جزوه زیر ذره بین همزمان لازمن >>>>>>>>>ک خب روی این میزای کوچیک کم ارتفاع جا نمیشه
      اما مشکل اصلیم اینک خونه خوندن تنهام کسی نیس ببینم داره درس میخونه سختم میکنه

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan79 نمایش پست ها
      سلام^_^
      امیدوارم خوب باشی
      به نظر من واسه شروع خیلی عاااالیه.دمت گرم بابا با 9ساعت شروع کردی.من از مهر که میخواستم شروع کنم دیگه با روزی 2ساعت شروع کردم .ازبس کل تابستون و استراحت کردم انقدر تنبل شده بودم که کتاب میدیدم جیغ میزدم.تازه الان از اول دی خودم و رسوندم به 10.
      مطن باش با همین فرمون فشنگی برو جلووو100درصد موفق میشی.منم از نت و گوشی زیاد استفاده میکردم برای همین از اذر رفتم سالن مطالعه .از 8صبح تاا 9شب میرم .فک میکنم سالن مطالعه از کتابخونه بهتره.گرچه باهم زیاد فرق نداره.
      باور کن مهم نیست حتما12یا 13ساعت بخونی.1ساعت بخون ولی همون ساعت و مفیددد بخون.گرچه که همین الانم ساعتت عالیه
      موفق باشی همیشه
      ممنون
      انشاالله همگی موفق باشیم

10. Top | #25
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام به دوست گلم

ساعت مطالعت برا شروع خیلی خوبه
      فقط سعی کن بعد اینکه کتابخونه رو بستن و اومدی خونه ، تو خونه هم بخونی
      شده مرور هاتو نگهدار واس اون تایم چون مرور مطالبی که خونده شده زیاد ذهنو به چالش نمیکشه پس سختت نمیشه
      نت هم سعی کن رفته رفته کمش کنی

ان شاءالله موفق بشی عزیزم که صد البته میشی مطمئنم

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Miss.Sad نمایش پست ها
      سلام به دوست گلم

ساعت مطالعت برا شروع خیلی خوبه
      فقط سعی کن بعد اینکه کتابخونه رو بستن و اومدی خونه ، تو خونه هم بخونی
      شده مرور هاتو نگهدار واس اون تایم چون مرور مطالبی که خونده شده زیاد ذهنو به چالش نمیکشه پس سختت نمیشه
      نت هم سعی کن رفته رفته کمش کنی

ان شاءالله موفق بشی عزیزم که صد البته میشی مطمئنم
      سلام عزیزم
      ممنون
      انشاالله هردومون به خواسته ی دلمون برسیم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن