خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 43
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Cool نحوه جمع بندی درست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!

دوستان جنگنده و پرتلاشم سلام
      همراهان همیشه در صحنه
      سووووووال دااااااااااااررررررررررم
      بنظرتون جمع بندی درست اینه که از روی خلاصه برداریای خودمون انجام بشه یا اینکه با کتاب و جزوه و دی وی دی های دوره جمع بندی موافقید ؟
      دلیل بیارید لطفا ممنون از همفکریتون
      منبع جمع بندی خوبم استفاده کردید بگید که یه کمکی بشه به بقیه دوستان تو این ایام
      سپاس فراوان
      ویرایش توسط نگارخانم : 02 بهمن 1397 در ساعت 12:45

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      به نظرم از روی خلاصه ها کتابای خودتون باشه بهتره و سریع تره
      بزار یه مثال بزنم من فصل 2 زیست سال سومو به طور میانگین تو 2 ساعت میخونم یه بار اومدم کل فصلو نوشتم تو برگه همه چیزشو نوشتم هیچ مطلبیو جا نزاشتم بعد که دوباره خواستم فصل 2 رو بخونم از روی نوشته خودم خوندم کلا نیم ساعت تایم گرفت ...خواستم اهمیت نوشتن و تاثیرش توی با لا بردن سرعتو بگم
      کتاب هایی هم که دوره جمع بندی استفاده میکنین بهتره همون کتابایی باشه که درطول سال استفاده میکردین تستای نشانه دارو بزنین ... مثلا من خوئم درسنامه فیزیک گاجو میخونم برا جمع بندی و اگه بخوام تست بزنم تستای یک قدم تا 100 میزنم
      کتابای مخصوص جمع بندی هم بد نیست ولی بعضیا شون حجمشون خیلی زیاده مثلا شیمی موج ازمون شما نمیتونی فقط به عنوان یه کتاب جمع بندی بخونی و انتظارم داشته باشی تو اون تایم محدود تمومش کنی این کتابیه که بهتره از اول سال بزنیش
      با دیویدی زیاد موافق نیستم حالا این نظر شخصیمه دی وی دی به نظرم حروم کردن پول و وقته

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تا الان خودت خوندی ، جمع بندی هم باید خودت انجام بدی .
      جمع بندی یعنی حاصل تلاشت که میشه تستهای علامتدار و نکات مهم که خودت مشخص کردی و زدن تستهای کنکوری چند سال اخیر .

خوندن منابع جمع بندی (کتاب جمع بندی و دی وی دی )یعنی خیانت به تلاش در طول سالی که داشتی .

خودت باید حاصل تلاش خودت رو جمع و جور کنی .

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      سلام من بر تو نگار جنگنده
      با نظر دوستان موافقم ..جمع بندی ای کیف میده که حاصل دس رنج و نوشته های خودت باشه ..در طول سال هرانچه از فیلم ، کتاب و جزواتت به نکته و نوشتار در اوردی میشه توشه ای برای اخرتت! (استعاره از دوران جم بندی )
      کتابای جمع بندی انتشارات گاج بنام خط ویژه و مهروماه و خیلی سبز همه خوبند . بستگی ب سلایق خودتان دارد .
      موفق باشید

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کی کار رو کرد؟ آنکه تمام کرد. تویی که تمومش میکنی. از کتابای جمع بندی اونم بدرد بخوراش مثل خط ویژه ریاضی و شیمی مسائل و موج آزمون شیمی میتونی در کنار تلاشت در طول سال یا درکنار جمع بندی که خودت انجام میدی استفاده کنی. استفاده به صرفه و بهینه.(بر اساس نیازی که پیدا کردی بعد از تلاشت )

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منکه میدونم نگار خانوم علاقه شدیدی به دی وی دی و کتابهای جمع بندی داره .

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط stanlee نمایش پست ها
      به نظرم از روی خلاصه ها کتابای خودتون باشه بهتره و سریع تره
      بزار یه مثال بزنم من فصل 2 زیست سال سومو به طور میانگین تو 2 ساعت میخونم یه بار اومدم کل فصلو نوشتم تو برگه همه چیزشو نوشتم هیچ مطلبیو جا نزاشتم بعد که دوباره خواستم فصل 2 رو بخونم از روی نوشته خودم خوندم کلا نیم ساعت تایم گرفت ...خواستم اهمیت نوشتن و تاثیرش توی با لا بردن سرعتو بگم
      کتاب هایی هم که دوره جمع بندی استفاده میکنین بهتره همون کتابایی باشه که درطول سال استفاده میکردین تستای نشانه دارو بزنین ... مثلا من خوئم درسنامه فیزیک گاجو میخونم برا جمع بندی و اگه بخوام تست بزنم تستای یک قدم تا 100 میزنم
      کتابای مخصوص جمع بندی هم بد نیست ولی بعضیا شون حجمشون خیلی زیاده مثلا شیمی موج ازمون شما نمیتونی فقط به عنوان یه کتاب جمع بندی بخونی و انتظارم داشته باشی تو اون تایم محدود تمومش کنی این کتابیه که بهتره از اول سال بزنیش
      با دیویدی زیاد موافق نیستم حالا این نظر شخصیمه دی وی دی به نظرم حروم کردن پول و وقته
      حرفتون کاملا متین
      قبول دارم
      ولی یه نکته یا شاید سوالی که ذهنمو درگیر کرده
      اینه که من کتابو جمع بندی کردم شاید استادی که سالهاس کارش اینه اصولی تر و با ترتیب و ترکیب بهتر جمع بندی کرده باشه ؟
      شما نظرت چیه؟

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan.hp نمایش پست ها
      تا الان خودت خوندی ، جمع بندی هم باید خودت انجام بدی .
      جمع بندی یعنی حاصل تلاشت که میشه تستهای علامتدار و نکات مهم که خودت مشخص کردی و زدن تستهای کنکوری چند سال اخیر .

خوندن منابع جمع بندی (کتاب جمع بندی و دی وی دی )یعنی خیانت به تلاش در طول سالی که داشتی .

خودت باید حاصل تلاش خودت رو جمع و جور کنی .
      درسته حرفاتون
      اینم جواب میدید لطفا؟نظرتون چیه؟

اینه که من کتابو جمع بندی کردم شاید استادی که سالهاس کارش اینه اصولی تر و با ترتیب و ترکیب بهتر جمع بندی کرده باشه ؟

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaezehArvin نمایش پست ها
      سلام من بر تو نگار جنگنده
      با نظر دوستان موافقم ..جمع بندی ای کیف میده که حاصل دس رنج و نوشته های خودت باشه ..در طول سال هرانچه از فیلم ، کتاب و جزواتت به نکته و نوشتار در اوردی میشه توشه ای برای اخرتت! (استعاره از دوران جم بندی )
      کتابای جمع بندی انتشارات گاج بنام خط ویژه و مهروماه و خیلی سبز همه خوبند . بستگی ب سلایق خودتان دارد .
      موفق باشید
      شما که با سابقه ای
      فکر نمیکنی یه استاد شاید نکاتی رو ببینه که من نبینم واسه جمع بندی؟

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منکه میدونم نگار خانوم علاقه شدیدی به دی وی دی و کتابهای جمع بندی داره .

آره
      درست حدس زدید
      دعوام نکنید خب
      تفکرم اینه یه استاد بهتر از من جمع بندی میکنه چون تخصص و تبحر بهتری پیدا کرده

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کی کار رو کرد؟ آنکه تمام کرد. تویی که تمومش میکنی. از کتابای جمع بندی اونم بدرد بخوراش مثل خط ویژه ریاضی و شیمی مسائل و موج آزمون شیمی میتونی در کنار تلاشت در طول سال یا درکنار جمع بندی که خودت انجام میدی استفاده کنی. استفاده به صرفه و بهینه.(بر اساس نیازی که پیدا کردی بعد از تلاشت )
      صد البته که خلاصه های خودمو میخونم چون فقط از طریق اوناس که مطالب تو ذهنم تثبیت میشه
      ولی همش با خودم فکر میکنم شاید کار درست تری هم باشه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نگارخانم نمایش پست ها

آره
      درست حدس زدید
      دعوام نکنید خب
      تفکرم اینه یه استاد بهتر از من جمع بندی میکنه چون تخصص و تبحر بهتری پیدا کرده
      اون مولف که به جای تو در طول سال درس نخونده . اتفاقا تخصص تو بیشتره چون خودت با شیوه خودت کار کردی و مغز تو حالا میتونه تشخیص بده واسه جمع بندی. اون کتابای جمع بندی بیشتر واسه کسایی خوبه که در طول سال تلاش نکردن و میخوان در بازه زمانی محدود مطالب کلی رو بدونن . اون دعوا هم لازم بود تا کمی از کامل طلبی کم بشه و به خودت ایمان داشته باشی

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      بنظر من که عکس دختر مردمو نزار پروفایلت
      اینجا هم فیک میزنید لنتیا:troll (16):

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نگارخانم نمایش پست ها
      شما که با سابقه ای
      فکر نمیکنی یه استاد شاید نکاتی رو ببینه که من نبینم واسه جمع بندی؟
      شما وقتی ب مطالب کاملا مسلط شی ..میدونی کجا و کدوم قسمت مهمه و خلاصه برداری میکنی .
      درضمن استفاده از کتابای جمع بندی توصیه میشه برای شما که وسواس دارید .

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اون مولف که به جای تو در طول سال درس نخونده . اتفاقا تخصص تو بیشتره چون خودت با شیوه خودت کار کردی و مغز تو حالا میتونه تشخیص بده واسه جمع بندی. اون کتابای جمع بندی بیشتر واسه کسایی خوبه که در طول سال تلاش نکردن و میخوان در بازه زمانی محدود مطالب کلی رو بدونن . اون دعوا هم لازم بود تا کمی از کامل طلبی کم بشه و به خودت ایمان داشته باشی
      ممنونم از شما
      از اینکه دعوامم کردید متشکر

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)