خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

زمان تست زنی

سلام من وقتی زمان و تعداد تست هام رو با بقیه اعضا مقایسه میکنم حس میکنم خیلی عقب ترم به طور مثال الان در حال مطالعه استیوکیومتری شیمی هستم ، هر تست این فصل برای من حدود ۵ دقیقه طول میکشه یعنی هر ساعت فقط ۱۲ تست . ولی بعضی از کاربرای انجمن گزارش ۳۰۰ تا ۵۰۰ تست در روز رو میدن . من اگه امروز همه ی ۱۰ ساعت مطالعه ام رو هم فقط میزاشتم برای این شیمی نهایت ۱۲۰ تا میتونستم بزنم تازه اگه بخوام جواب بیشتر سوالات رو برای خودم تحلیل هم بکنم که دیگه کلا هیچی... یا بطور مثال هر تست حرکت شناسی یا دینامیک برام چیزی حدود ۵ تا ۱۰ دقیقه طول میکشه ، بنظرتون خیلی خیلی سرعتم پایینه ؟ اکثر اوقات برای اینکه تست های بیشتری بزنم کمتر جواب های سوالات رو برای خودم تحلیل میکنم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اگه تازه شروع کردین ایرادی نداره به مرور به تلسط میرسین و بهتر میشه
      خود من دیروز ۳۰ تا تست زیست آیکیو رو حدودا یه ساعت زدم تا به تسلط رسیدم بجز تحلیل
      ولی اگه مدت زیادیه شروع کردین و وضعیتتون اینه احتمالا تسلط ندارین رو مطالب
      ♡Be your Own HERO

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیرحسین۱۰۲۷۷ نمایش پست ها
      سلام من وقتی زمان و تعداد تست هام رو با بقیه اعضا مقایسه میکنم حس میکنم خیلی عقب ترم به طور مثال الان در حال مطالعه استیوکیومتری شیمی هستم ، هر تست این فصل برای من حدود ۵ دقیقه طول میکشه یعنی هر ساعت فقط ۱۲ تست . ولی بعضی از کاربرای انجمن گزارش ۳۰۰ تا ۵۰۰ تست در روز رو میدن . من اگه امروز همه ی ۱۰ ساعت مطالعه ام رو هم فقط میزاشتم برای این شیمی نهایت ۱۲۰ تا میتونستم بزنم تازه اگه بخوام جواب بیشتر سوالات رو برای خودم تحلیل هم بکنم که دیگه کلا هیچی... یا بطور مثال هر تست حرکت شناسی یا دینامیک برام چیزی حدود ۵ تا ۱۰ دقیقه طول میکشه ، بنظرتون خیلی خیلی سرعتم پایینه ؟ اکثر اوقات برای اینکه تست های بیشتری بزنم کمتر جواب های سوالات رو برای خودم تحلیل میکنم
      سلام دوست عزیز ، دوستان با در نظر گرفتن تست هایی که برای دروس عمومی میزنن این اعداد ۳۰۰ تا ۵۰۰ رو قید میکنن ، طبیعیه که تست دروس عمومی راحت تره سریع تره و خیلی کمتر از اختصاصی ها نیاز به تحلیل داره و یا اصلا نیاز به تحلیل نداره .گرچه یه مقدار هم سرعتتون کمه ولی پیشنهاد من اینه که خودتون رو با خودتون مقایسه کنید . نتایج آزمون های آزمایشیتون بهتون میگه مشکلتون مثلا کم تسلطیه یا محاسبات طولانی روی کاغذ یا ... . شایدم اصلا مشکل حادی نداشته باشید
      موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن