خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بند ۴ تون یکم مبهمه اگه ممکنه بیشتر توضیح بدین لطفا

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KAVEH.MZ نمایش پست ها
      سلام میشه لطفا درباره مورد4 بیشتر توضیح بدین یعنی سنوات ارفاقی چیه دقیقا؟ چون من برای کنکور97 رفتم دانشگاه ازاد ثبت نام کردم و بعد انصراف دادم والان دارم از فرصت یکساله ای که بعد از انصراف هست برای کنکور 98 استفاده میکنم و میخواستم ببینم اگه مثلا دوباره بخوام کنکور بدم راهی هست که بتونم دوباره معافیت بگیرم؟ ممنون
      هر شخص فقط يه بار می تونه انصراف بده در صورتی که دو بار انصراف بدی انصراف دوم مساوی هست با سربازی

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها

شما انصراف قطعی تون رو دادین وتنها تا 1 سال بعد از انصراف مهلت معرفی به نظام وظیفه ویا ثبت نام در دانشگاه جدید رو دارید
      البته اگه قبل از اتمام 1 سال/همون ماه اخر /
      برید
      و دفترچه پست کنید می تونید /با تمدید مهلت اعزام 3ماه فرصت داشته باشید وبعد ایست خدمت بگیرید //که خیلی دردسر داره همون98 کار رو تموم کنید بهتره /99 به احتمال زیاد فقط نظام جدید است /
      علی جون همش رو درست گفتی به غیر از اون که گفتی کنکور 99 فقط جدیده در حالی که داره اتفاق هايي می افته که 99 هم برای نظام قدیم ها سوال مجزا طرح شه پس هي نگو جدید

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

علی جون همش رو درست گفتی به غیر از اون که گفتی کنکور 99 فقط جدیده در حالی که داره اتفاق هايي می افته که 99 هم برای نظام قدیم ها سوال مجزا طرح شه پس هي نگو جدید
      برای من فرقی نمی کنه //من هم با تمام وجودم ارزو مند هستم که 99 نیز 2 کنکور برای هر دونظام برگزار شود با امید موفقیت همه
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم ورودی مهر95 پیام نورم.2ترم اول رو مرخصی گرفتم و تو دو ترم بعدی 30 واحد پاس کردم.این ترم پنجمین ترمم بود که 12 واحد برداشتم و کل امتحاناشو غایب بودم.حالا موندم از الان انصراف بدم یا شهریور؟ امسال دیگه به احتمال خیلی زیاد هرچی قبول شدم باید برم چون دیگه خیلی فرصت سوزی کردم بابت پشت کنکور موندن.

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_kh10 نمایش پست ها
      منم ورودی مهر95 پیام نورم.2ترم اول رو مرخصی گرفتم و تو دو ترم بعدی 30 واحد پاس کردم.این ترم پنجمین ترمم بود که 12 واحد برداشتم و کل امتحاناشو غایب بودم.حالا موندم از الان انصراف بدم یا شهریور؟ امسال دیگه به احتمال خیلی زیاد هرچی قبول شدم باید برم چون دیگه خیلی فرصت سوزی کردم بابت پشت کنکور موندن.
      برای دانشجویان غیر روزانه فرقی نمیکنه کی انصراف بدن الانه اگه بخوای انصراف هم بدی شهریه نیم سال دوم رو هم ازت می گیرند
      بهتره همون قبل از ثبت نام دانشگاه جدید //شهریور //بری رو انصراف بدی
      فقط حواست باشه معادل کاردانی بهت تعلق نگیره
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن