خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

منابع تستی کنکور

سلام دوستان عزیز..همونطور که میدونید نشرالگو تو زیست خیلی سوالات عجیب و سخت داره..من نگرانم اگه از الگو تست بزنم وارد حاشیه بشم و الکی پیچیده بشه زیست برام. کتاب تستی هست که سوالاتش مشابه و هم سطح کنکور باشه؟ برای فیزیک هم گاج نقره ای هم دارم مبتکران شهریاری هم..برای تست کدوم بیشتر هم سطح کنکوره و حاشیه نمیره؟ برای شیمی هم خیلی سبز برای سوم و پیش دارم و مبتکران برای دوم..برای ریاضی هم آیکیو دارم هم خیلی سبز..تست های کدوم هم سطح کنکوره؟ و اینکه من روزانه ۱۵ ساعت میخونم حدودا..ولی خب ریاضی و فیزیکم ضعیفه و تازه دارم میخونم و کلاس میرم که این خودش سه ساعت وقتمو می‌گیره. اینکه کلاس برم و فقط تست بزنم درصدمو از صفر تا چند میتونه بالا ببره؟ببخشید سوالاتم زیاد بود..
      To the hope of it all..

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      Upppp
      To the hope of it all..

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      پیشنهاد من اینه
      نشر الگو رو مضربی و صرفا دست گرمی بزن اگه باهاش کنار نیومدی آبی کانون یا خیلی سبز پایه به پایه بگیر بعد برو سراغ ایکیو
      واسه ریاضی فقط خیلی سبز بزن که راه بیفتی الان وقت آیکیو زدن از سطح پایین نیست
      فیزیک خودم میکرو کار میکنم و راضیم و اکثرا باهاش نتیجه گرفتن
      شیمی منابعت خوبن
      بازده کلاس معمولا کمتره خب ولی فکر کنم حدودا ۵۰ تا ۶۰ از الان بتونی برسونی
      موفق باشی
      ♡Be your Own HERO

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      واسه کلاس بنظرم اینکارو کن
      یه منبع بگیر مثل خط ویژه ریاضی کامل توضیح داده و فوق العاده اس
      بخون و هفته ایی یک جلسه برو صرفا اشکال گیری که وقتتم نگیره و بازده بیشتری واست داشته باشه
      ♡Be your Own HERO

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اکثر کتابای کمک اموزشی مثل الگو و ای کیو چرت و پرت زیاد نوشتن وبعضی سوالاتی داره که اصلا تو کنکور اهمیتی ندارن و تو رو با ایده های طراح کنکور سراسری اشنا نمیکنه و قراره تو کنکور سراسری 50سوال از 30فصل کتاب بیاد و تو باید برای خودت مدیرت ازمون داشته باشی پیشناد من برو از این کانال که مال مولف فار ازمون زیسته استفاده کنUHSbio سبک سوالات کنکور و اهمیت کتاب درسی و... گفته

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      واسه کلاس بنظرم اینکارو کن
      یه منبع بگیر مثل خط ویژه ریاضی کامل توضیح داده و فوق العاده اس
      بخون و هفته ایی یک جلسه برو صرفا اشکال گیری که وقتتم نگیره و بازده بیشتری واست داشته باشه
      این کنکور چندمین کنکوره من هست و میخوام حداقل رتبه قابل قبولی بیارم مثلا زیر دو هزار و پونصد. میترسم اگه کلاس نرم مثل سال‌های قبل نخونم. و اینکه من پایه ام ضعیفه و معلم تا حالا برای ریاضی فیزیک نداشتم حتی تو مدرسه. از طرفی بعد از این سال‌های دیگه حوصله ی خوندن درسنامه ندارم و معلم واقعا لازمه برام..ممنونم از راهنماییت.
      To the hope of it all..

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن