خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1

نمایش مشخصات

هستی تا خود کنکور ؟

راستش من اولش میخواستم برم تاپیک اونایی که تازه شروع کردن بیان تو ولی طی نگاهی متوجه شدم که اونجا تبدیل شده به چت دختر پسراو هر هر و کر کر . حاجی من شروع کردم و نیازی هم به تایید و رد کسی ندارم این تاپیک و زدم تا بگم خیلی از ماها قرار بود از تیر بعدش شد مهر شروع کنیم ولی دیگه این اخرین فرصته . چند ساال مادرتون قرار عمر کنه که خوشحالش کنین ؟ چند ساال مگه فرصت داریم جوون باشیم و خودمون رو راضی کنیم؟ من استارتمو زدم و به خودمم ایمان دارم فقط بع پند نفر نیاز هست که دور هم جمع بشیم و به همدیگه انگیزه بدیم وسوال درسی بپرسیم وسلام .حالا هر کی جدیدا شروع کردع یا میخواد بکنه (نه از این شروع های دو ساعته ) یا علی بگه

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم هستم به عنوان یک یازدهمی میخوام کنکوربدم ونشون بدم میشه امسالوکنکورمیدم هدفم زیردوهزارمنطقه3هس روزی چهارده پانزده ساعت میخونم براهدفم چون امسال حادثه ناگواری برامون پیش اومدوثانیابه خاطرترازم ازطرف اطرافیانم سرزنش میشم اگه خوب بیارم نمیرم ولی میخوام به این جماعت نشون بدم حتی ازبهمنم میشه خوب آورد حتی به عنوان یک یازدهمی که درسای دوازدهمم خودش میخونه.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .
      ویرایش توسط high-flown : 01 بهمن 1397 در ساعت 20:31

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      منم امروز شروع نسبتا خوبی داشتم
      خیلی خسته شدم تا الان خوابمم میاد ولی ادامه میدم
      اراده ینی همین دیگه.نه؟
      ♡Be your Own HERO

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      منم امروز شروع نسبتا خوبی داشتم
      خیلی خسته شدم تا الان خوابمم میاد ولی ادامه میدم
      اراده ینی همین دیگه.نه؟

اراده یعنی حس نکنی ک خابت میاد
      یعنی با تمام وجودت بخونی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehp1381 نمایش پست ها
      منم هستم به عنوان یک یازدهمی میخوام کنکوربدم ونشون بدم میشه امسالوکنکورمیدم هدفم زیردوهزارمنطقه3هس روزی چهارده پانزده ساعت میخونم براهدفم چون امسال حادثه ناگواری برامون پیش اومدوثانیابه خاطرترازم ازطرف اطرافیانم سرزنش میشم اگه خوب بیارم نمیرم ولی میخوام به این جماعت نشون بدم حتی ازبهمنم میشه خوب آورد حتی به عنوان یک یازدهمی که درسای دوازدهمم خودش میخونه.
      نکشیمون:troll (18):

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dadash نمایش پست ها
      اراده یعنی حس نکنی ک خابت میاد
      یعنی با تمام وجودت بخونی
      خخخ از فردا اصلاح میشه
      پ.ن:مدت زیادی تنبلی کردم سخته اولش
      ♡Be your Own HERO

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عستم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      خخخ از فردا اصلاح میشه
      پ.ن:مدت زیادی تنبلی کردم سخته اولش
      ببینیم و تعریف کنیم
      انشالله ک اصلاح بشه
      دیگ تنبلی رو باید بزاری تیر یعنی از 15 تیر بخور و بخاب شروع بشه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      الان میگیم هستیم فرداش نیستیم!

فازمون چیه؟

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      الان میگیم هستیم فرداش نیستیم!

فازمون چیه؟
      نوله

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      4 فرم برنامه سازی آپلود کردم واسه دوستانی که واقعاً قصد پیشرفت دارن :
      فقط چند تا نکته میمونه که خیلی مهمه:
      1)اگه موفقیت یک فرآیند 100 قسمتی باشه؛ یک قسمت واسه شروع،یک قسمت واسه پایان و 98 قسمت برای ادامه دادن و تلاش در ادامه مسیر هست....مشکلی که اکثر کنکوری ها با اون روبرو هستند اینه که ادامه دادن مسیر واسشون سخت هست و اکثراً دچار افت ساعت مطالعاتی میشن!! دلیلش هم فقط یک چیز هست و اونم اینه که اکثر کنکوری ها فکر میکنند کنکور یه روند تکرار شونده و به اصطلاح پریودیک هستش!!! و مغز انسان اصلاً از تکرار خوشش نمیاد و عاشق تنوع و تغییره! پس چیکار کنیم تا این تکرار رو از بین ببریم یکی از راه هایی که من پیشنهاد میکنم تبدیل فرآیند کنکور به یک بازی با پاداش و مجازات متنوع هست. سعی کنید هر شب سر ساعت بخصوصی یک دادگاه فرضی تشکیل بدید به این صورت که شما فردی هستید که با ساعت مطالعه و کیفیت مطالعه تون مورد محاکمه قرار می گیرید! ساعت مطالعه ای که اوّل هفته بخ خودتون قول دادید رو هم به عنوان قاضی در نظر بگیرید هر شب که بیشتر از فرض تون درس خوندید در جمله شب در فرمِ جدولِ روزها یادداشت کنین!! به این صورت:"من امروز 10 دقیقه پاداش خوردم!!" یا "من امشب 20 دقیقه مجازات خوردم" حالا وقت آن رسیده تا یک قرارداد عقد نمایید طرفین این قرارداد شمایید با هر کدام از اعضای خانواده!!! متن قرارداد هم مثلاً: به ازای هر 10 دقیقه پاداش در هفته 1000 تومان!!! در روز جمعه از پدر میگیرم!!" یا "به ازای هر 20 دقیقه مجازات در هفته 20 دقیقه از تفریح جمعه ام کم می شود!!" و .... با این راهکار ساده مشکل افت ساعتتون به خوبی حل میشه! مجازات ها و پاداش هاتون رو در بخش جمله شب در جدول روزها(صفحه 4) بنویسید! همچنین مواردی که خوندید به همراه ساعت دقیقش رو هم در همون فرم باید بنویسید!
      2)در جدول پیشروی هفته (صفحه اول) شما باید مباحثی از هر درس که میخواهید بخونید رو پیشگویی کنید ولی این پیشگویی باید عادلانه و منصفانه باشه .... مشکل کم خوانی خیلی از بچه هایِ این تاپیک زیاده خواهی از خودشونه که اگه منصفانه این جدول رو پر کنند قطعاً مشکلشون حل میشه!

3)در جدول برنامه ریزی(صفحه 2)شما مباحثی که پیشگویی کردید رو باید پخش کنید و تست هایی که در نظر دارید از هر مبحث بزنید رو هم زیر هر مبحث یادداشت کنین!! و این میشه برنامه راهبردی و نقشه راهی که باید همیشه جلوتون باشه تا مسیر رو اشتباه نرید!!

4)جدول آخر(صفحه شماره 3) شاید در طول هفته زیاد مهم نباشه ولی به شما کمک میکنه تا هفته های بعد بازهم پیشرفت کنید!! در جدول گزارش هفتگی اسم هر مبحث که خونید رو در روز جمعه با تمام جزئیاتش یادداشت کنید!

لینک دانلود فرم های برنامه سازی:@KONKURPEX
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بیخیال پسر خوب
      کسی که عمق فاجعه رو حس کرده باشه و شروع بکنه
      اینقدر میدونه که وقت اینجا گداشتن یعنی عمر حروم کردن
      کسی که بخون باشه اخه چه نیازی به انگیزه و کمک بقیه داره
      اینا همش گول خود دادنه
      دوماه دیگه میگی کاش پشت کتاب نشسته بودم به جای اینکه دنبال انگیزه تو نت باشم
      چوكشتي بي ناخدا به سينه ی دريا دلم

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehp1381 نمایش پست ها
      به نظر من کار اشتباهیه
      اولن اینکه به حرفای بقیه اهمیت نده حرفای دیگران همیشه هست حتی وقتی ترازت بالا باشه
      دومن تو یازدهمی و بهتره همون درسای یازدهم رو بخونی و پایتو قوی کنی فایده ای نداره که از الان بشینی و درسای دوازدهمو بخونی راستش این تصمیمت کاملا احساسی و بعدا پشیمون میشی
      شاید الان انرژی داشته باشی و بتونی زیاد بخونی ولی 15 ساعت ؟!!! خداییش اینم زیاده سال بعد روزایی میان که حسرت این روزاتو میخوری
      اگه مدرسه میری من نظرم میانگین 7 یا 8 ساعت خوبه اگه نمیری 10 یا 11 ساعت ... من خودم پشت کنکورم میانگین 9 ساعت میخونم و تقریبن به برنامم میرسم تازه من مدرسه ندارم کلاسم نمیرم کل روزم ازاده
      به هر حال به عنوان یه ریش سفید پیشنهاد میدم که الان درسای یازدهمو خوب بخونی و حتمن هم ازمون شرکت کن حداقل یازدهم ازمون دادن به دردت میخوره اگه تو قلم چی خوب نیستی و هر کاری میکنی ترازت بالا نمیره برو گاج
      چون مطمعنن تو تو این تایم نه میتونی درسای یازدهمو خوب بخونی نه درسای دوازدهم رو تموم کنی تازه فرض کنیم تو این کارو کردی و زیر 2000 منطقه 3 هم بشی بهت مدال نمیدن
      مثل این میمونه طرف تراز 8000 بیاره ... خب درسته کار سختیه ولی هنوز ازمون اصلی مونده
      تازه بافشاری که به خودت میاری از کجا معلوم سال بعد بتونی همینقدر بخونی ... فشار اصلی رو سال بعد بیار نه امسال
      چقدر نوشتم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن