خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 17 از 17
    1. Top | #16
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      من فیزیکو تموم کردم و زیست دوم + نصف سوم +نصف پیش و شیمی دوم +نصف پیش + ریاضی هم تقریبن یک سومشو خوندم ... زبانم میخونم شبا (البته زبان هم یه جورایی تمومه بیشتر متن کار میکنم )
      تقریبن از فیزیک خیالم راحته که تو کنکور دیگه 80 راحت میزنم راستش کلا فیزیکم از سال سوم خوب بوده الانم که سوالای کنکورای فیزیک سالای قبلو میزنم بیشترشونو 90 میزنم
      سوالای قلم چی سالای قبلم دان کردم اونارم بالا میزنم
      فعلا برنامم اینه تا اخر اسفند اختصاصی تموم بشه بعد عید عمومی شروع میکنم (البته نه اینکه صفر باشم تو عمومی زبان و عربی رو تا اون موقع تموم میکنم )
      راستش من چون اعتقادی به مشاور نداشتم یا حداقل تو شهرمون مشاور خوبی ندیدم خودم از سال دوم برنامه میریختم انقدر برنامه برا خودم ریختم که با ازمون و خطا تقریبن میتونم بگم الان به یه سطح خوبی در برنامه ریزی رسیدم برا همین دیدم نیازی به برنامه راهبردیه چرت قلم چی ندارم راستش اصلی ترین اشکالی که میتونم به این برنامه و برنامه های دیگه ی ازمونای ازمایشی بگیرم برنامه عمومی شونه من اختصاصیم قویه ولی عمومیم ضعیفه و ازطرفی دیدم اگه با برنامه اینا پیش برم عمومیم تقییری نمیکنه
      اخه مثلا مسخرست تو بیای ادبیاتو بودجه بندی کنی و درس به درس بخونیش قرابت ادبیات و ارایش از اون مباخثیه که باید روش وقت بزاری تا قویشی همینطور زبان خب وقتی میگی درس یک زبان .لغتای اون درس محدودن و جواب دادنش خیلی اسون میشه این فرق داره با کنکور که تو باید با یه دایره لغت کامل حاظر باشی یا مثلا متن و کلوز یا ترجمه عربی و تجزیه و تشکیل ... اینا مباحثین که تو اگه ازقبل تو شون قوی نشده باشی خیلی سخته که وسط سال بخوای روشون وقت بزاری اونم با این حجم بالای مباحث ازمون
      ازمون ندادن هم خوبی داره هم بدی من این روشو به کسی پیشنهاد نمیکنم چون هر کس یه جوره ... هرکسی باید راه خودشو پیدا کنه تا حد امکان خودتون برا خودتون برنامه بنویسین و از برنامه های اماده استفاده نکنین
      راستی اگه امسال کنکور ندارین واقن ازمونو پیشنهاد میکنم حتمن برین چون خیلی کمک میکنه

2. Top | #17
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehp1381 نمایش پست ها
      منم هستم به عنوان یک یازدهمی میخوام کنکوربدم ونشون بدم میشه امسالوکنکورمیدم هدفم زیردوهزارمنطقه3هس روزی چهارده پانزده ساعت میخونم براهدفم چون امسال حادثه ناگواری برامون پیش اومدوثانیابه خاطرترازم ازطرف اطرافیانم سرزنش میشم اگه خوب بیارم نمیرم ولی میخوام به این جماعت نشون بدم حتی ازبهمنم میشه خوب آورد حتی به عنوان یک یازدهمی که درسای دوازدهمم خودش میخونه.
      موفق باشید ولی مگه میشه؟ تا جایی که شنیدم تخلف محسوب میشه . در ضمن شما که دیپلم ندارید.

ولی در هر صورت خیلی عالیه که از الان شروع کردید .

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن