خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 31
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من برا زیست شناسی کتاب های فاگوزیست - همایش های عمارلو (نشردریافت) - خط ویژه رو داشتم و خوندم (البته هرسه رو کامل نخوندم!)، فیلم آموزشی هم فیلم های آلاء (رحیمی و پازوکی) و فیلم های حرف آخر ( شعبانی و شاکری) رو دیدم

بنظرم برا درسنامه هیچی خط ویژه نمیشه! در چهارچوب کتاب درسی و مرتب و دسته بندی شده آورده مطالبو، بعد از هر مطلب هم مباحث ترکیبیش با سایر فصل ها رو بصورت معقول آورده ... نکات ترکیبی رو نه مثل فاگوزیست افراطی و نه مثل همایش های عمارلو سرسری و کم اورده! ( البته این همایش ها جلد سال سومشون انصافا خوبه ولی از سال دوم و پیشش اصلا راضی نیستم، بنظرم در مقایسه با خط ویژه واقعا هیچی نیست و بیشتر نان تبلیغات و اسم نویسنده ش رو میخوره! )
      خط ویژه حجمش از بقیه کتاب ها کمتره ( هردوجلد پایه و پیشش سرجمع حدود 800 صفحه میشه ) + تست های 6 سال کنکور سراسری داخل و خارج رو داره ( ولی تست تالیفی نداره )

پ.ن: طرفدارهای آقای عمارلو و همایش هاش لطفا خودتون رو برای جواب دادن و ریپلای کردن اذیت نکنید!! همونطور که با رنگ قرمز هم مشخص کردم اینها فقط نظر من هستن، بالاخره هرکسی حق داره نظر خودشو بگه دیگه ( اصلا بخاطر همین تگ شدیم دیگه! که بیام نظر و تجربه خودمون رو بگیم )

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

2. Top | #17
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      من برا زیست شناسی کتاب های فاگوزیست - همایش های عمارلو (نشردریافت) - خط ویژه رو داشتم و خوندم (البته هرسه رو کامل نخوندم!)، فیلم آموزشی هم فیلم های آلاء (رحیمی و پازوکی) و فیلم های حرف آخر ( شعبانی و شاکری) رو دیدم

بنظرم برا درسنامه هیچی خط ویژه نمیشه! در چهارچوب کتاب درسی و مرتب و دسته بندی شده آورده مطالبو، بعد از هر مطلب هم مباحث ترکیبیش با سایر فصل ها رو بصورت معقول آورده ... نکات ترکیبی رو نه مثل فاگوزیست افراطی و نه مثل همایش های عمارلو سرسری و کم اورده! ( البته این همایش ها جلد سال سومشون انصافا خوبه ولی از سال دوم و پیشش اصلا راضی نیستم، بنظرم در مقایسه با خط ویژه واقعا هیچی نیست و بیشتر نان تبلیغات و اسم نویسنده ش رو میخوره! )
      خط ویژه حجمش از بقیه کتاب ها کمتره ( هردوجلد پایه و پیشش سرجمع حدود 800 صفحه میشه ) + تست های 6 سال کنکور سراسری داخل و خارج رو داره ( ولی تست تالیفی نداره )

پ.ن: طرفدارهای آقای عمارلو و همایش هاش لطفا خودتون رو برای جواب دادن و ریپلای کردن اذیت نکنید!! همونطور که با رنگ قرمز هم مشخص کردم اینها فقط نظر من هستن، بالاخره هرکسی حق داره نظر خودشو بگه دیگه ( اصلا بخاطر همین تگ شدیم دیگه! که بیام نظر و تجربه خودمون رو بگیم )
      حسین جان میشه یه توضیح بیشتری در رابطه با خط ویژه بدی من تا به حال بررسی اش نکردم به نظرت چه جوره نکات ترکیبی اش کامل هست یا فقط به صورت اشاره ای هستش؟؟
      “مسولیت زندگیتان را به عهده بگیرید

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

3. Top | #18
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان کسی زیست جامع تک جلدی(تازه تالیف شده)گاج رو برای نظام قدیم مطالعه کرده؟؟
      تغییراتش تا چه حدی هستش؟؟همون تست های آسون سابق رو داره یا تست هاش بهتر شدن؟؟

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Green نمایش پست ها
      حسین جان میشه یه توضیح بیشتری در رابطه با خط ویژه بدی من تا به حال بررسی اش نکردم به نظرت چه جوره نکات ترکیبی اش کامل هست یا فقط به صورت اشاره ای هستش؟؟
      داداش درسنامه ش خیلی کامله! بصورت مبحثی و کاملا دسته بندی شده آورده مطالبو
      نکات ترکیبی هم هرچی که برا کنکور نیاز هست رو آورده، یه سری نکات ترکیبی اضافی هم محض احتیاط آورده ولی این نکات اضافی خیلی نیست و به اندازه معقوله! ( نکته ترکیبی هاش مثل فاگوزیست نیست که دیگه تبدیل به زیاده گویی شده باشه و باعث سردرگمی و گیجی خواننده بشه ) به لحاظ درسنامه بنظرم بهترینه!! ولی خب برا تست فقط سراسری ها رو داره و شما باید درکنارش یه منبع تستی هم داشته باشی ( خودم از روی گاج نقره ای تست میزنم )
      باورکن یه فصلو از رو این کتاب بخونی دیگه طرف عمارلو نمیری! ( من که عمارلوها رو گذاشتم کنار ... این کتابو به همه دوستام هم پیشنهاد کردم، دیگه تصمیم با خودشون ) میتونی برا نمونه جلد پایه یا پیشش رو بخری، اگه دوست داشتی بعدا اونیکی جلدش رو هم بخر ... بنظرم پشیمون نمیشی! عمارلو کتاب هاش خیلی خشک و بی روحه!! خوندنش آدمو خسته میکنه ... ولی این به لحاظ فونت و رنگ بندی خیلی جذابه و اصلا آدم کیف میکنه بشینه همش زیست بخونه

تارس
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان کسی زیست جامع تک جلدی(تازه تالیف شده)گاج رو برای نظام قدیم مطالعه کرده؟؟
      تغییراتش تا چه حدی هستش؟؟همون تست های آسون سابق رو داره یا تست هاش بهتر شدن؟؟
      من دارمش، چند ماهه که دارم از رو همین کتاب هم تست میزنم
      این جدیده تست هاش به حدود 5000 تا تقلیل یافته(!) ولی مثل اینکه کتاب قبلی که دوجلدی بود تست های بیشتری داشته و توی چاپ جدید تست های خیلی بدیهی و ساده رو حذف کردن ازش ... من با زدن تست های این کتاب واقعا متن کتاب برام باز میشه!! یعنی من پشت سرهم اگه 2دفعه هم متن کتابو بخونم ولی بعدش که تست های گاج نقره ای رو میزنم تازه میفهمم که منظور کتاب از اون جملات و کلمات ریز و کلیدی چی بوده! هرچی هم که اشتباه زدم توی تست ها یا نکته جدید و قشنگی باشه رو توی یه دفتر یادداشت کردم. انصافا از 2 کتاب " خط ویژه " و " گاج نقره ای تک جلدی" خیلی راضیم و بنظرم میتونم که ازشون هم توی کنکور نتیجه بگیرم

راستی داداشم مراقب زمانت هم باش ها !! نمیخوام استرس وارد کنم ولی عوض کردن منبع مطالعاتی توی 5ماه آخر شاید کار درست و جالبی نباشه ... دیگه خود دانی البته اگه از مبنعت اصلا راضی نیستی پس عوضش کن! ( جلوی ضرر رو از هرجا که بگیری منفعته! )

تارس

6. Top | #21
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من دارمش، چند ماهه که دارم از رو همین کتاب هم تست میزنم
      این جدیده تست هاش به حدود 5000 تا تقلیل یافته(!) ولی مثل اینکه کتاب قبلی که دوجلدی بود تست های بیشتری داشته و توی چاپ جدید تست های خیلی بدیهی و ساده رو حذف کردن ازش ... من با زدن تست های این کتاب واقعا متن کتاب برام باز میشه!! یعنی من پشت سرهم اگه 2دفعه هم متن کتابو بخونم ولی بعدش که تست های گاج نقره ای رو میزنم تازه میفهمم که منظور کتاب از اون جملات و کلمات ریز و کلیدی چی بوده! هرچی هم که اشتباه زدم توی تست ها یا نکته جدید و قشنگی باشه رو توی یه دفتر یادداشت کردم. انصافا از 2 کتاب " خط ویژه " و " گاج نقره ای تک جلدی" خیلی راضیم و بنظرم میتونم که ازشون هم توی کنکور نتیجه بگیرم

راستی داداشم مراقب زمانت هم باش ها !! نمیخوام استرس وارد کنم ولی عوض کردن منبع مطالعاتی توی 5ماه آخر شاید کار درست و جالبی نباشه ... دیگه خود دانی البته اگه از مبنعت اصلا راضی نیستی پس عوضش کن! ( جلوی ضرر رو از هرجا که بگیری منفعته! )
      خیلی ممنون داداش
      نه زیست رو از لحاظ درسنامه اولیه رو 70 درصد مباحث بستم و معمولا اکثرا با آیکیو تست میزنم و باهاش هم راحتم و کنار میام
      یه درسنامه خلاصه تر ولی کامل و دربردارنده نکات خوب میخواستم که واسم مرور بشه چون وقت ندارم از دوباره درسنامه های حجیم قبل رو بخونم
      برای تست هم یه کتابی میخواستم که بیش تر حالت تست سراسری فرم تر!!! داشته باشه و گزینه هارو درست و حسابی و کامل بررسی کنه چون مصاحبه بچه هارو که میخوندم میگفتن که بعد از عید بیشتر به تست های سراسری رو آوردن و از تست های دور تر شدن منم خودم آبی کانون رو هم کار میکنم در کنار آیکیو مشکلی هم ندارم ولی بعضی اوقات تو تست های دشوار و یکم حساس تر توضیحات خوبی نداره به خاطر همین بعضی جاها واسم سوال پیش میاد و یه نقطه مبهمی واسم ایجاد میشه واسه همین میخواستم گاج نقره ای رو هم مورد عنایت قرار بدمتا تست هایی که نکته دارند رو راحت تر متوجه بشم ولی چاپ 94 رو دارم دیگه خیییییییییلی آسونه واسم گفتم شاید این تست هاش بهتر شده باشن

در ضمن در رابطه با فیلم هایی که برای زیست دیدی سوال داشتم به نظرت کدومشون بهتر بهت کمک کردن؟

دیگه ببخش زیاد شد داداش

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون داداش
      نه زیست رو از لحاظ درسنامه اولیه رو 70 درصد مباحث بستم و معمولا اکثرا با آیکیو تست میزنم و باهاش هم راحتم و کنار میام
      یه درسنامه خلاصه تر ولی کامل و دربردارنده نکات خوب میخواستم که واسم مرور بشه چون وقت ندارم از دوباره درسنامه های حجیم قبل رو بخونم
      برای تست هم یه کتابی میخواستم که بیش تر حالت تست سراسری فرم تر!!! داشته باشه و گزینه هارو درست و حسابی و کامل بررسی کنه چون مصاحبه بچه هارو که میخوندم میگفتن که بعد از عید بیشتر به تست های سراسری رو آوردن و از تست های دور تر شدن منم خودم آبی کانون رو هم کار میکنم در کنار آیکیو مشکلی هم ندارم ولی بعضی اوقات تو تست های دشوار و یکم حساس تر توضیحات خوبی نداره به خاطر همین بعضی جاها واسم سوال پیش میاد و یه نقطه مبهمی واسم ایجاد میشه واسه همین میخواستم گاج نقره ای رو هم مورد عنایت قرار بدمتا تست هایی که نکته دارند رو راحت تر متوجه بشم ولی چاپ 94 رو دارم دیگه خیییییییییلی آسونه واسم گفتم شاید این تست هاش بهتر شده باشن

در ضمن در رابطه با فیلم هایی که برای زیست دیدی سوال داشتم به نظرت کدومشون بهتر بهت کمک کردن؟

دیگه ببخش زیاد شد داداش
      داداش اگه اینطوریه پس بدان و آگاه باش که خط ویژه زیست دقیقا همون چیزیه که میخوای! کم حجم و مفید و درعین حال کامل! ( از جنبه های اعجاز این کتاب هم محسوب میشه که با وجود حجم کمش خیلی کامل و ترکیبیه! )

برا تست هم اگه میخوای " آزمون زیست خیلی سبز - چاپ قدیمش که فقط 10تا آزمون جامع داره تست های خیلی خوبی داره همسنگ با کنکور. اگه اینو بتونی گیر بیاری خیلی خوبه ( چاپ جدیدش رو بروبچه های آی.کیو ویرایش کردن مثل همون آی.کیو شده! چاپ قدیمش بنظرم مناسب تره و فقط 10تا آزمون 50تاییه )

از بین فیلم های آموزشی هم من هیچکدوم رو پیشنهاد نمیدم!! اصلا سراغ فیلم آموزشی نرید چون کتاب ها خیلی بهتر و نتیجه بخش تر هستن

تارس

8. Top | #23
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش اگه اینطوریه پس بدان و آگاه باش که خط ویژه زیست دقیقا همون چیزیه که میخوای! کم حجم و مفید و درعین حال کامل! ( از جنبه های اعجاز این کتاب هم محسوب میشه که با وجود حجم کمش خیلی کامل و ترکیبیه! )

برا تست هم اگه میخوای " آزمون زیست خیلی سبز - چاپ قدیمش که فقط 10تا آزمون جامع داره تست های خیلی خوبی داره همسنگ با کنکور. اگه اینو بتونی گیر بیاری خیلی خوبه ( چاپ جدیدش رو بروبچه های آی.کیو ویرایش کردن مثل همون آی.کیو شده! چاپ قدیمش بنظرم مناسب تره و فقط 10تا آزمون 50تاییه )

از بین فیلم های آموزشی هم من هیچکدوم رو پیشنهاد نمیدم!! اصلا سراغ فیلم آموزشی نرید چون کتاب ها خیلی بهتر و نتیجه بخش تر هستن
      دمتگرم داداش
      کتاب نظام قدیم الان پیدا کردنش از پیدا کردن نون شب هم سخت تر شده اصن یه جورایی دیگه وجود خارجی ندارن با اینکه هنوز کنکور ندادیم خیلی زود فسیل شدیم
      فیلم هم رحیمی رو فقط گیاهی اش رو دیدم خوب جمع بندی کرده بود آره اونم الان نگاه کردنش معلوم نیست چند ساعت وقت آدمو بگیره

امیدوارم مثل آخر فیلم interstellar بعد از اونهمه سختی خلاصه به چیزی که میخوایش برسی داداش

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      توی نه تنها زیست بلکه تقریبا تمام دروس کنکور،یاد بگیرید که از کتابهایی که همه چی رو شسته رفته و کامل و حجیم و مفصل شرح دادن دوری کنید!
      یاد بگیرید که خودتون به نکات ترکیبی برسید نه اینکه بشینید از فلان جزوه نکته ترکیبی بخونید چون احتمال اینکه یادتون بمونه خیلی کمتره و خلاقیت ذهنتون رفته رفته کاهش پیدا میکنه
      توی زیست اول باید کتاب رو خونده باشید یعنی نشه که کتاب درسی رو اصلا نخونده باشید
      تست‌های کنکور سراسری در اولویت اول و تست‌های قلم‌چی در اولویت دوم
      نکات حاصل از تست های کنکور سراسری مهماشو تو کتابتون حاشیه نویسی کنید برای مرور و بعد از عید خوبه.
      کتاب کمک‌آموزشی خوب برای زیست کتابی هست که درسنامه نداشته باشه و فقط برای ژنتیک درسنامه داشته باشه.
      و پاسخ تشریحی قوی ای داشته باشه
      من کتاب تست های بازار رو دقیق بررسی نکردم
      ولی از نظر درسنامه ژنتیک و پاسخ تشریحی و داشتن تست های کنکور و قلم چی،الگو کتاب خوبیه و من خودم الگو خوندم
      ولی تعریف آی کیو بیشتر شنیدم،خودتون بررسی کنید ببینید کدوم کتاب ویژگی‌های فوق رو داره!

موفق باشید
      ...I will revive The Great Alexander

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از کتاب های درسنامه محور زیست مثه کتاب های تصویرنامه،قیدنامه،خط ویژه،جمع بندی و...دوری کنید چون بازدهی پایینی داره براتون یعنی مثلا میشینید کلی خط ویژه میخونید بعد آزمون بعدی میبینید درصدتون تو زیست تکون نخورده!چرا چون خوندن اینجور کتابا بازدهی نداره،تنها مطالب که باید برای زیست خوند،کتاب درسی و نکاتی هست که خودتون با تست زدن بهشون رسیدن.تست زدن تو زیست از درس خوندن مهم تره
      من برای بعضی از آزمون های قلم چی که نمیرسیدم مبحث رو بخونم،میشستم تست ۳،۴ سال اخیر کنکورشو میزدم که سرجمع شاید ده تست میشدن!
      و یه درصد معقولی میگرفتم.چرا چون عبارات کنکور عینا یا با کمی تکرار دوباره تکرار میشن
      برای یادگیری تست کنکور بزنید
      برای سنجش،تست قلم چی
      برای مرور،نکات+تست تالیفی+کنکور چند سال اخیر
      ...I will revive The Great Alexander

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranwilson نمایش پست ها
      سلام

کتاب زیست که نکات درسنامش در حدی باشه که در
      حد کنکور باشه و یهو نیاد یه مطلبو با 2000 تا چیز دیگه ترکیب بزنه چی هست؟ ( که فقط نکاتش رو توی کتاب بنویسم و اونارو مرور کنم ؟ )

مطالبی که احمدی(رتبه 1 کنکور 95)توی کتابش نوشته ( اسکن شده ) اونارو بنویسم خوبن ؟

فایل پیوست 85101
      دوست عزیزم..... نکاتی که دیگران از تست زدن یا درسنامه خوانی به دست آورده اند مثل مسواک می مونه!!! فقط به درد شخص خودشون میخوره! حالا چه رتبه 1 اونارو نوشته باشه چه رتبه 10000 کنکور! حاشیه نویسی در کتاب زمانی تاثیر گذار هست که شما خودتون تست بزنید و بعد از اون نکات مهم رو حاشیه نویسی کنید. جمله "زیست رو از کدوم درسنامه بخونم" کاملاً اشتباهه ! شما تا وقتی که تست های حداقل 2 کتاب مثل نشر الگو و آی کیو رو کامل نزنی درسنامه زیست هیچ به درد نمیخوره!! اول کتاب درسی رو 2 دور بخون و هرجایی که واقعاً نفهمیدیش رو از درسنامه الگو بخون(نه این که تمام درسنامه های الگو رو بخونی!!!) و بعدش 2 تا کتاب تست بزن (الگو+آی کیو) و بعد برگرد به متن کتاب ببین دیگه راحت همه چی رو ok میشی!! به خدا تمام جزوه هایی که تو بازار هستند هیچ نکته خاصی ندارند که توی تستایی که میزنی نباشه!!! مثلاً جزوه عمارلو متن کتابه به همراه نکات کنکور های 91 تا 97!!! خوب بابا لامصب تو خودت نمی تونی بیای متن کتاب رو بخونی و بعدش تست های کنکور رو بزنی و نکته ازشون در بیاری!!؟؟ اینجوری که خیلی بهتر تو ذهنت نکات می مونه تا این که 3 دور جزوه عمارلو رو بخونی تا بفهمی اون نکته چی بوده بعد بری تست کنکورشو بزنی ببینی عه این نکته که خوندم و باز وقتت تلف بشه!!!!
      یه جمع بندی: متن کتاب درسنامه ت هست. درسنامه الگو (یا خیلی سبز) درسنامه ی مکمّل متن کتابت هست واسه جاهای واقعاً دشوار. و تست زدن منبعِ حاشیه نویسی هات!!!
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      سلام

کتاب زیست که نکات درسنامش در حدی باشه که در
      حد کنکور باشه و یهو نیاد یه مطلبو با 2000 تا چیز دیگه ترکیب بزنه چی هست؟ ( که فقط نکاتش رو توی کتاب بنویسم و اونارو مرور کنم ؟ )

مطالبی که احمدی(رتبه 1 کنکور 95)توی کتابش نوشته ( اسکن شده ) اونارو بنویسم خوبن ؟

فایل پیوست 85101
      سلام
      مهمه که اول کتاب درسی رومسلط باشیدبعدش مشخص نشدکه کتاب درسنامه ای منظورتون هست یاکتاب تست؟؟؟؟؟بنابراین هردوتاروعرض میکنم کتاب درسنامه ای که خوندم وراضی بودم فاگوزیسته البته برای کسی که الان تازه میخواهدشروع کنه ووقت آنچنانی نداره هرگزتوصیه نمیکنم بعدیش نشرنانونوشته روح اله امرایی واقعامضخرف ترین کتاب درسنامه اییه ازنظرمنمطالب کتاب درسی همون پایه روآورده درکنارش یه چندتامطلب ترکیبی ازکتابای دیگه زیست کنکورودرآخرهم چندتاتست به تعدادبینهایت محدودپ.ن:فاگواصلاست ندارهکتاب بعدی نشردریافت نوشته دکترعمارلوطرفدارهای زیادی داره ولی اینم اکثرمطالبش کتاب درسیه وچیزی که اون روازنظرمن خاص کرده تستهاش هستبعدی خط ویژه است که نموداردرختی کشیده مطالب کتاب درسی+چندتاترکیب کوچولوالبته نخریدمش فقط نمونه ها رودیدم بعدی الگوهست که درسنامه هاش خوبن مخصوصاسال سوم ودومش ولی پیش1بخصوص به دردنخوره بعدی هم یلی سبزکه فکرکنم دیگه رومدنیستندپس نتیجه اینکه کتاب درسی منبع اصلیه واگه اصرارداریدمنبع دیگه ای هم داشته باشیدمطابق تجربیاتم که عرض کردم تصمیم بگیرید
      امابرای گیاهی وژنتیک مهروماه به زبان آدمیزادوگویای تخته سیاه هست که هردوعالین ولی ترجیحااگه قراره یکیشون انتخاب بشه بهتره که گویاتخته سیاه انتخاب بشه
      نگران منی به توقرصه دلم
      ویرایش توسط n3gin2000 : 02 بهمن 1397 در ساعت 19:56

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRAIN SURGEON نمایش پست ها
      سلام
      مهمه که اول کتاب درسی رومسلط باشیدبعدش مشخص نشدکه کتاب درسنامه ای منظورتون هست یاکتاب تست؟؟؟؟؟بنابراین هردوتاروعرض میکنم کتاب درسنامه ای که خوندم وراضی بودم فاگوزیسته البته برای کسی که الان تازه میخواهدشروع کنه ووقت آنچنانی نداره هرگزتوصیه نمیکنم بعدیش نشرنانونوشته روح اله امرایی واقعامضخرف ترین کتاب درسنامه اییه ازنظرمنمطالب کتاب درسی همون پایه روآورده درکنارش یه چندتامطلب ترکیبی ازکتابای دیگه زیست کنکورودرآخرهم چندتاتست به تعدادبینهایت محدودپ.ن:فاگواصلاست ندارهکتاب بعدی نشردریافت نوشته دکترعمارلوطرفدارهای زیادی داره ولی اینم اکثرمطالبش کتاب درسیه وچیزی که اون روازنظرمن خاص کرده تستهاش هستبعدی خط ویژه است که نموداردرختی کشیده مطالب کتاب درسی+چندتاترکیب کوچولوالبته نخریدمش فقط نمونه ها رودیدم بعدی الگوهست که درسنامه هاش خوبن مخصوصاسال سوم ودومش ولی پیش1بخصوص به دردنخوره بعدی هم یلی سبزکه فکرکنم دیگه رومدنیستندپس نتیجه اینکه کتاب درسی منبع اصلیه واگه اصرارداریدمنبع دیگه ای هم داشته باشیدمطابق تجربیاتم که عرض کردم تصمیم بگیرید
      امابرای گیاهی وژنتیک مهروماه به زبان آدمیزادوگویای تخته سیاه هست که هردوعالین ولی ترجیحااگه قراره یکیشون انتخاب بشه بهتره که گویاتخته سیاه انتخاب بشه
      داداشه اینکه از دو معادله دو مجهول هم سخت تر شد که
      ولی بنظرم همون نشر الگو از همشون بهتره از همشون از نظر درسناموی
      خودم نشر دریافت عمارلو رو دارم دوم و سوم ش رو بازم اون بدک نیست ولی فک کنم انتخاب بد و بدتره که بده نشر الگو میمونه
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRAIN SURGEON نمایش پست ها
      سلام
      من تازه شروع کردم و از زیر ذره بین استفاده میکنم حالا بهترین کتاب با توجه به وقت کم در کنارش چیه ؟ دریافت یا خط ویژه ؟؟

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط R.E.Z.A نمایش پست ها
      من تازه شروع کردم و از زیر ذره بین استفاده میکنم حالا بهترین کتاب با توجه به وقت کم در کنارش چیه ؟ دریافت یا خط ویژه ؟؟
      راستش همونطوری که عرض کردم خط ویژه رونخریدم وفقط یه نگاه سطحی کردم ولی پیشینه درخشان دریافت میتونه دلیل خوبی برای انتخابش باشهزیرذره بین هم فقط عکسهاش روتوکانال دکترآرامفردیدم اگه اشتباه نکنم بیشتراصطلاحات زیستی روتعریف کرده ومنبع اصلی نمیتونه باشه مثلامیگم اتوتروف/هتروتروف و.....
      نگران منی به توقرصه دلم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن