خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 102
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

حرف دلم بعد سه سال فقط بخونید

همیشه ماها ترس داریم از گفتن حقیقت از بیان کردن چیزی که هستیم خیلیا منو میشناسن 3سالی هست توانجمنم خیلی وقتابخاطر سن وسال خام بودنم حرفای الکی زدم عین اینکه فلان دبیر حرف نداره فلان موسسه خیلی خوبه البته این فقط برای من نیست همه و همه این اشتباهات داشتن ومنم یه پسر18ساله از یک مدرسه با سطح علمی داغون بودم.
      ولی الان فقط و فقط یک چیز میخوام با تموم وجودم براتون بگم
      سال اول که کنکور دادم رتبه ام شد 30هزار یادمه دقیقا کل سال اینجا بودم تا اثبات کنم مسعودی خوبه بقیه بدن تا روح خودمو اروم کنم و بپم بهترین انتخاب داشتم. واقعا درس نخوندم بعد اینکه اومدم استارت بزنم بخونم بهمن ماه شد وجریان ابطال تاثیر قطعی سوابق تا اواخر ماه دوم بهار درگیرش بودم باز نخوندم کنکوراولم کنکور95رسید و من ...
      یادمه همون سال محمد فاظی 7 8ماه خوند از13هزار رسید به 280 ولی من که منطقه سه بودم شرایط بهتری داشتم در س نخوندم قبول نشدم رسید کنکور 96 بازم یکی دوماه شاید سه ماه درس خوندم اونم الکی شدم 8هزار منطقه 3
      بازم نشد چیزی که باید بشه سال اول درگیر منابع بودم سال دوم خودمو فحش میدادم وباخودم کلنجار میرفتم که چرا بقیه رم داشتم گمراه میکردم بعد اون سعی کردم به همه راهنمایی مثبت کنم اشتباهات خودمو بگم که گاهی مورد خشونت برخی قرار گرفتم .
      من خیلی خیلی کم تایپک میزنم برید سوابقمو ببینید شاید پست بزارم اما تاپیک کم بوده.
      رفته رفته پخته تر شدم بعد سه سال و فهمیدم هیچوقت نباید تو زندگی ازچیزی بت درست کنم بگم اره فلان دبیر فلان خواننده حرف نداره باید تودلم نگه دارم. عذرمیخوام اگر کسی رو گمراه کردم
      این پایان کار من وخیلی از دوستان نظام قدیمه فقط فقط یه چیزی بهتون بگم من تاحالا نشده که تواین سه سال 3ماه فقط سه ماه روزی 8ساعت مفید درس بخونم کنکور97 زیست زدم 70اونم از مهر ی روز درمیون تاتی تاتی خوندم بعد کنکور97 فقط یه چیزی رو باتموم وجود لمس کردم باخودم گفتم حامد اگر فقط 4ماه اخر بکوب خونده بودی حداقلش 1500شده بودی دارو سازی تهران میاوردی وتموم
      اینو گفتم تابدونید ازالان که 5ماه و 15روزی وقت هست حالا بگیم 6ماه اگر واقعا تلاش کنید نمیگم رتبه یک رقمی 2رقمی یا 3رقمی خیلی شاخ میارید اما میتونید پزشکی دندون و مخصوصا دارو بیارید بچه های عزیز بخدا فرق زیادی نیست بین این سه رشته شما پزشک عمومی بشی تخصص نیاری درامدت از ی دارو سازی با دکترای عمومی کمتره تازه سختی کارت بیشتره.
      تواین سه سال انقدر تحقیق کردم که بدونم چی به چیه اما همون دارو سازی یه شانسی داره ب ه اسم داروخونه وتاسیس داروخونه ک اگر سرمایه گذار پیدا کنید بزنید بیشتر از متخصص قلب مغز فک صورت پول درمیارید پس فکر نکنید این سه رشته فرق دارن فرقشون خیلی کمه حرف من نیست برید حرفای سامان تارم رو بخونید دانشجو دندان ارومیه.
      اینم بدونید وقتی تویه مسیری قرار میگیرید و میسپارید بخدا یه وقتی سربلند میکنید میبیند مثلا بهترین جای شهر داروخونه دارید و انقد پول درمیارید باکمترین استرس و دلهره که یه جراح 35 40ساله نمیتونه دربیاره. نمیدونم از حرفام چه برداتشی میکنید اما این 6ماه فقط فقط بخونید فک نکنید تهش چی میشه فقط بخونید یکی ازمهر میخونه روزی 6 7 ساعت شما 6ماه اخرو روزی 10 12ساعت بخون خروجی بیشتری خواهد داشت. من یه کنکوری شکسته خورده با رتبه 4هزار قبول اما تجریه ام شاید ازکسی که رتبه یک شده هم بیشتره چون اون یه مسیرو یه بار رفته من 3بار و 3هزار تجربه...قضاوت باخودتون
      هیچوقت تو زندگی از بیان اشتباهاتتون نترسید شاید اولش تحقیر بشید فکر بد راجع به شما بکنن اما وجدانتون ارومه امیدوارم همتون به چیزی که لایقش هستید در صورت تلاش برسید...خدا برای همه س نه فقط من وشما پس تلاش کنید.معجزه زمانی رخ میده که بهش ایمان داشته باشیم تموم این داستان های ادمای بزرگ که یهو موفق شدن یه چیزی تو قلبشون بوده اونم ایمان به معجزه و تلاش کردن و خسته نشدن شک نکنید اگر تومسیر کنکور به جایی نرسیدید این تلاشای شما ازاین اتمسفر ازاین چهارچوب نظام هستی خارج نخواهد شد تلاش شما از مسیری به مسیر دیگه منتقل میشه از بین نمیره..یاعلی

من که پشتم به خودت گرمه وباز هرچی این راهو میام نمیرسم نکنه دستمو ول کردی برم تا به هرچی که میخوام نمیرسم
      ما دوباره سبز میشویم
      ویرایش توسط hamed_habibi : 01 بهمن 1397 در ساعت 16:49

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عالی بود ... الان چه رشته ای میخونی ؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حالا دیگه وقتشه به سیم اخر بزنیم وفقط بخونیم این جنون خیلی کمک کنندس!

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      همیشه ماها ترس داریم از گفتن حقیقت از بیان کردن چیزی که هستیم خیلیا دمنو میشناسن 3سالی هست توانجمنم خیلی وقتا خام بودم حرفای الکی زدم عین اینکه فلان دبیر حرف نداره فلان چیز خیلی خوبه البته این فقط برای من نیست همه همه این اشتباهات داشتن ولی الان فقط فقط یک چیز میخوام با تموم وجودم براتون بگم
      سال اول که کنکور دادم رتبه ام شد 30هزار یادمه دقیقا کل سال اینجا بودم تا اثبات کنم مسعودی خوبه بقیه بدن واقعا درس نخوندم بعد اینکه اومدم استارت بزنم یکم بخونم بهمن ماه شد ابطال تاثیر قطعی سوابق تا اواخر ماه دوم بهار درگیرش بودم باز نخوندم کنکوراولم کنکور95رسید من ...یادمه همون سال محمد فاظی 7 8ماه خوند از13هزار رسید به 280 ولی من که منطقه سه بودم شرایط بهتری داشتم در س نخوندم قبول نشدمرسید کنکور 96 بازم یکی دوماه شاید س ماه درس خوندم اونم الکی شدم 8هزار منطقه 3
      بازم نشد چیزی که باید بشه سال اول درگیر منابع بودم سال دوم خودمو فحش میدادم که چرا بقیه رم داشتم گمراه میکردم بعد اون سعی کردم به همه راهنمایی مثبت کنم اشتباهات خودمو بگم
      من خیلی خیلی کم تایپک میزنم برید سوابقمو ببینید شاید پست بزارم اما تاپیک کم رفته رفته پخته تر شدم بعد سه سال و فهمیدم هیچوقت نباید تو زندگی ازچیزی بت درست کنم بگم اره فلان دبیر فلان خواننده حرف نداره باید تودلم نگه دارم. عذرمیخوام اگر کسی رو گمراه کردم
      این پایان کار من وخیلی از دوستان نظام قدیمه فقط فقط یه چیزی بهتون بگم من تاحالا نشده که تواین سه سال 3ماه فقط سه ماه روزی 8ساعت مفید درس بخونم کنکور97 زیست زدم 70اونم از مهر ی روز درمیون تاتی تاتی خوندم بعد کنکور97 فقط یه چیزی رو باتموم وجود لمس کردم باخودم گفتم حامد اگر فقط 4ماه اخر بکوب خونده بودی حداقلش 1500شده بودی دارو سازی تهران میاوردی وتموم
      اینو گفتم تابدونید ازالان که 5ماه و 15روزی وقت هست حالا بگیم 6ماه اگر واقعا تلاش کنید نمیگم رتبه یک رقفمی 2رقمی 3رقمی خیلی شاخ میارید اما میتونید پزشکی دندون و مخصوصا دارو بیارید بچه بخدا فرق زیادی نیست بین این سه رشته شما پزشک عمومی بشی تخصص نیاری درامدت از ی دارو سازی با دکترای عمومی کمتره تازه سختی کارت بیشتره تواین سه سال انقدر تحقیق کردم که بدونم چی به چیه اما همون دارو سازی یه شانسی داره ب ه اسم داروخونه وتاسیس داروخونه ک اگر سرمایه گذار پیدا کنید بزنید بیشتر از متخصص قلب مغز فک صورت پول درمیارید پس فکر نکنید این سه رشته فرق دارن اصلا
      اینم بدونید وقتی تویه مسیری قرار میگیرید و میسپارید بخدا یه وقتی سربلند میکنید میبیند مثلا بهترین جای شهر دارخونه دارید و انقد پول درمیارید باکمترین استرس و دلهره که یه جراح 35 40ساله نمیتونه دربیاره نمیدونم از حرفام چه برداتشی میکنید اما این 6ماه فقط فقط بخونید فک نکنید تهش چی میشه فقط بخونید یکی ازمهر میخونه روزی 6 7 ساعت شما 6ماه اخرو روزی 10 12ساعت بخون خروجی بیشتری خواهد داشت من یه کنکوری شکسته خورده با رتبه 4هزار قبول اما تجریه ام شاید ازکسی که رتبه یک شده هم بیشتره چون اون یه مسیرو یه بار رفته من 3بار و 3هزار تجربه...قضاوت باخودتون
      هیچوقت تو زندگی از بیان اشتباهاتتون نترسید شاید اولش تحقیر بشید فکر بد راجع به شما بکنن اما وجدانتون ارومه امیدوارم همتون به چیزی که لایقش هستید در صورت تلاش برسید...خدا برای همه س نه فقط من وشما پس تلاش کنید

من که پشتم به خودت گرمه وباز هرچی این راهو میام نمیرسم نکنه دستمو ول کردی برم تا به هرچی که میخوام نمیرسم
      بکی از بهترین تاپیک های انجمن بود بود که تاحالا خوندم و به همه توصیه میکنم ک بخونن
      رفیق.امیدوارم تو ام امسال به هدفت برسی و مزد تجربه ها تو بگیری

یه عدد پشت کنکوری سابقم،دانشجو طبابت امروز

.................
      رفقای گل انجمن
      میتونید سوالای مشاوره ای تونو تو پ.خ ازم بپرسید
      تا جایی که وقت اجازه بده همه رو جواب میدم

...................

مشاوره و برنامه ریزی کنکور
      از صفر مطلق تا رتبه برتر
      ...........
      این شما نیستید که رویاتونو‌ انتخاب میکنید!
      این رویای شماست،که انتخابتون‌ کرده...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من همیشه تو دلم تحسینتون میکردم بخاطر تلاشتون
      ♡Be your Own HERO

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط R.E.Z.A نمایش پست ها
      عالی بود ... الان چه رشته ای میخونی ؟
      ​پشت کنکور هستم برادر
      ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mbt.danial نمایش پست ها
      بکی از بهترین تاپیک های انجمن بود بود که تاحالا خوندم و به همه توصیه میکنم ک بخونن
      رفیق.امیدوارم تو ام امسال به هدفت برسی و مزد تجربه ها تو بگیری
      خیلی عزیز داداشم فدای تو هرچی خدا رقم بزنه
      ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      من همیشه تو دلم تحسینتون میکردم بخاطر تلاشتون
      شما لطف دارید
      ما دوباره سبز میشویم

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      حامد برای کنکور 98 چقدر آماده ای

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها
      حامد برای کنکور 98 چقدر آماده ای
      امیدوارم دارو سازی قبول شم یه رتبه ایی درحد 1500منطقه سه میخوام که کرج تهران قبول شم امادگیم باید 2 3روز قبل کنکور بگم چون ازاینجا به بعد مشخص میشه واقعا ماه اخر مهم تره
      ما دوباره سبز میشویم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      براتون ارزوی موفقیت میکنم

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      امیدوارم دارو سازی قبول شم یه رتبه ایی درحد 1500منطقه سه میخوام که کرج تهران قبول شم امادگیم باید 2 3روز قبل کنکور بگم چون ازاینجا به بعد مشخص میشه واقعا ماه اخر مهم تره
      حامد ریاضی و فیزیک و شیمی و چیکار کردی برای دارو شیمی و رياضي می خواي ها

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

حامد ریاضی و فیزیک و شیمی و چیکار کردی برای دارو شیمی و رياضي می خواي ها
      والا اخرین قبولی دارو تهران که هم بوم خودم بود از تهرانم بود 1806اورده بود توسایت کانون منم راستش زمین میخواتم بخونم 20درصد بزنم برای محکم کاری شیمی هم درحد 50 55 موج ازمون میزنم تستای کنکور ریاضیم فقط خط ویژه وتستای کنکور گاهی افبا.درسته ریاضی شیمی مهمه اما رتبه منطقم ب طور کل زیر1700 1600باشه کرج یا تهران میارم تازه این پسره که قبول شده زمین نزده زیست 7از ده زده رایضی 50ازده
      ما دوباره سبز میشویم

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      همیشه ماها ترس داریم از گفتن حقیقت از بیان کردن چیزی که هستیم خیلیا دمنو میشناسن 3سالی هست توانجمنم خیلی وقتا خام بودم حرفای الکی زدم عین اینکه فلان دبیر حرف نداره فلان چیز خیلی خوبه البته این فقط برای من نیست همه همه این اشتباهات داشتن ولی الان فقط فقط یک چیز میخوام با تموم وجودم براتون بگم
      سال اول که کنکور دادم رتبه ام شد 30هزار یادمه دقیقا کل سال اینجا بودم تا اثبات کنم مسعودی خوبه بقیه بدن واقعا درس نخوندم بعد اینکه اومدم استارت بزنم یکم بخونم بهمن ماه شد ابطال تاثیر قطعی سوابق تا اواخر ماه دوم بهار درگیرش بودم باز نخوندم کنکوراولم کنکور95رسید و من ... یادمه همون سال محمد فاظی 7 8ماه خوند از13هزار رسید به 280 ولی من که منطقه سه بودم شرایط بهتری داشتم در س نخوندم قبول نشدمرسید کنکور 96 بازم یکی دوماه شاید س ماه درس خوندم اونم الکی شدم 8هزار منطقه 3
      بازم نشد چیزی که باید بشه سال اول درگیر منابع بودم سال دوم خودمو فحش میدادم که چرا بقیه رم داشتم گمراه میکردم بعد اون سعی کردم به همه راهنمایی مثبت کنم اشتباهات خودمو بگم
      من خیلی خیلی کم تایپک میزنم برید سوابقمو ببینید شاید پست بزارم اما تاپیک کم بوده. رفته رفته پخته تر شدم بعد سه سال و فهمیدم هیچوقت نباید تو زندگی ازچیزی بت درست کنم بگم اره فلان دبیر فلان خواننده حرف نداره باید تودلم نگه دارم. عذرمیخوام اگر کسی رو گمراه کردم
      اینو گفتم تابدونید ازالان که 5ماه و 15روزی وقت هست حالا بگیم 6ماه اگر واقعا تلاش کنید نمیگم رتبه یک رقمی 2رقمی 3رقمی خیلی شاخ میارید اما میتونید پزشکی دندون و مخصوصا دارو بیارید بچه بخدا فرق زیادی نیست بین این سه رشته شما پزشک عمومی بشی تخصص نیاری درامدت از ی دارو سازی با دکترای عمومی کمتره تازه سختی کارت بیشتره تواین سه سال انقدر تحقیق کردم که بدونم چی به چیه اما همون دارو سازی یه شانسی داره ب ه اسم داروخونه وتاسیس داروخونه ک اگر سرمایه گذار پیدا کنید بزنید بیشتر از متخصص قلب مغز فک صورت پول درمیارید پس فکر نکنید این سه رشته فرق دارن فرقشون خیلی کمه حرف من نیست برید حرفای سامان تارم رو بخونید دانشجو دندان ارومیه.
      اینم بدونید وقتی تویه مسیری قرار میگیرید و میسپارید بخدا یه وقتی سربلند میکنید میبیند مثلا بهترین جای شهر دارخونه دارید و انقد پول درمیارید باکمترین استرس و دلهره که یه جراح 35 40ساله نمیتونه دربیاره نمیدونم از حرفام چه برداتشی میکنید اما این 6ماه فقط فقط بخونید فک نکنید تهش چی میشه فقط بخونید یکی ازمهر میخونه روزی 6 7 ساعت شما 6ماه اخرو روزی 10 12ساعت بخون خروجی بیشتری خواهد داشت. من یه کنکوری شکسته خورده با رتبه 4هزار قبول اما تجریه ام شاید ازکسی که رتبه یک شده هم بیشتره چون اون یه مسیرو یه بار رفته من 3بار و 3هزار تجربه...قضاوت باخودتون
      هیچوقت تو زندگی از بیان اشتباهاتتون نترسید شاید اولش تحقیر بشید فکر بد راجع به شما بکنن اما وجدانتون ارومه امیدوارم همتون به چیزی که لایقش هستید در صورت تلاش برسید...خدا برای همه س نه فقط من وشما پس تلاش کنید.معجزه زمانی رخ میده که بهش ایمان داشته باشیم تموم این داستان های ادمای بزرگ که یهو موفق شدن یه چیزی تو قلبشون بوده اونم ایمان به معجزه و تلاش کردن و خسته نشدن شک نکنید اگر تومسیر کنکور به جایی نرسیدید این تلاشای شما ازاین اتمسفر ازاین چهارچوب نظام هستی خارج نخواهد شد تلاش شما از مسیری به مسیر دیگه منتقل میشه از بین نمیره..یاعلی

انشالله امسال حامد تو حاشیه نمیری میشی دکتر داروساز من

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن