خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 102
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaezehArvin نمایش پست ها
      حــــــــامد عاخه تو قبول نشی کی بشه ؟؟!!! هاااااان؟؟!!!
      اون صندلی هدفت منتظره که فقط تو بیای با توشه ای سرشار از تجربه ، ندایِ خواسته دیروزو و امروزتو به توانایی فردات، تحقق ببخشی!
      هیشکی بیشتر از تو حقش نیس ... سختی ها و مصیبت ها باید ازت لفت بدن و دریچه خوشبختی و انگیزه به روت وا شههههه
      خیلی خوشحالم که استاد تجربه شدی برای خودت
      ما همه خام و ما همه اینک تجربه !

من نیز در پیروی از حرفای تو پرچم موافقت را بر بالای سر خود گرفته و تکان دادندی !

بهت قول میدم سخت نیست ، لااقل برای تو ( محسن دوست داره )

امسال سد این جوجه کنکورو رو باید بشکنی!98 خط پایان تو ..

...إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا..

تصویر زیبایت ، در رختی سفید از جامه مقدسِ هدفت را ارزومندم ..
      تو فقـــــــط مـوفق شــــــــــــــــــــــوو ووووووو
      علی یارت.
      (ب قلم ابجی کوچیکه)
      تشکر ممنونم ازت خواهر گرامی خیلیی ممنونم
      ما دوباره سبز میشویم

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط stanlee نمایش پست ها
      یادش بخیر یه چند باری کل کل داشتم باهات البته با اکانت قبلی
      خیلی تو حاشیه بودی
      پارسال بود فکر کنم گفته بودی پزشکی تو 3 ماه و گفتی حتمن قبولی چقدر مطمعن و با اعتماد به نفسم میگفتی
      به هر حال گذشته ها گذشته امسالو دریاب امیدورام به چیزی که میخوای برسی
      یه حقیقت تلخی که وجود داره و من تو سال کنکور بهش رسیدم اینه:
      لزومی نداره به هرچی که میخوای برسی
      حتی اگه واقن هم تلاش کنی (چون دیدم که دارم میگم )
      پس مجبوری سطح توقع رو بیاری پایین
      ​دقیقا میگم اصلا استرس ندارم بیشتر هدفم پوله من سینه چاک پزشکی نیستم بخدا
      ما دوباره سبز میشویم

3. Top | #63
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      همه دنبال پول ن این کسایی رو هم که میگن ما عاشق پزشکی و ..........هستیم اگه وزارت بهداشت بیاد بگه درآینده ماهانه 1 تومن یا کمتر بهتون میدم نه بیشتر شرط میبندم 99 درصدشون نمیرن

4. Top | #64
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط cherchil نمایش پست ها
      همه دنبال پول ن این کسایی رو هم که میگن ما عاشق پزشکی و ..........هستیم اگه وزارت بهداشت بیاد بگه درآینده ماهانه 1 تومن یا کمتر بهتون میدم نه بیشتر شرط میبندم 99 درصدشون نمیرن
      قربونت دهنت الان بگن درامد ی پزشک عمومی 2تومنه یهویی میبینی ریزش 500هزار نفره میکنه تجربی
      ما دوباره سبز میشویم

5. Top | #65
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      قربونت دهنت الان بگن درامد ی پزشک عمومی 2تومنه یهویی میبینی ریزش 500هزار نفره میکنه تجربی
      بد مبینی همه عاشق شغل شریف معلمی گچ ماژیک تخته پرستیژ و...................
      مزایای معلمی
      مرخصی هاش
      حقوقش و..........میشن

6. Top | #66
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط cherchil نمایش پست ها
      بد مبینی همه عاشق شغل شریف معلمی گچ ماژیک تخته پرستیژ و...................
      مزایای معلمی
      مرخصی هاش
      حقوقش و..........میشن
      دقیقا اون روز تو جمع فامیلی همین بحث شد من گفتم اولویت اولم پوله بعد علاقه بهم تاختن اقوام منم گفتم دروغ نمیتونم بگم 99درصد دنبال پولن شما برو در ی مطب دندون پزشکی بگو پول ندارم دندونم درست کن دکترجان اونم ب صورت رایگان اگر انجام دادن...
      ما دوباره سبز میشویم

7. Top | #67
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      photo_2018-12-26_04-26-35.jpg​خدا نگهدار
      ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #68
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      همیشه ماها ترس داریم از گفتن حقیقت از بیان کردن چیزی که هستیم خیلیا منو میشناسن 3سالی هست توانجمنم خیلی وقتابخاطر سن وسال خام بودنم حرفای الکی زدم عین اینکه فلان دبیر حرف نداره فلان موسسه خیلی خوبه البته این فقط برای من نیست همه و همه این اشتباهات داشتن ومنم یه پسر18ساله از یک مدرسه با سطح علمی داغون بودم.
      ولی الان فقط و فقط یک چیز میخوام با تموم وجودم براتون بگم
      سال اول که کنکور دادم رتبه ام شد 30هزار یادمه دقیقا کل سال اینجا بودم تا اثبات کنم مسعودی خوبه بقیه بدن تا روح خودمو اروم کنم و بپم بهترین انتخاب داشتم. واقعا درس نخوندم بعد اینکه اومدم استارت بزنم بخونم بهمن ماه شد وجریان ابطال تاثیر قطعی سوابق تا اواخر ماه دوم بهار درگیرش بودم باز نخوندم کنکوراولم کنکور95رسید و من ...
      یادمه همون سال محمد فاظی 7 8ماه خوند از13هزار رسید به 280 ولی من که منطقه سه بودم شرایط بهتری داشتم در س نخوندم قبول نشدم رسید کنکور 96 بازم یکی دوماه شاید سه ماه درس خوندم اونم الکی شدم 8هزار منطقه 3
      بازم نشد چیزی که باید بشه سال اول درگیر منابع بودم سال دوم خودمو فحش میدادم وباخودم کلنجار میرفتم که چرا بقیه رم داشتم گمراه میکردم بعد اون سعی کردم به همه راهنمایی مثبت کنم اشتباهات خودمو بگم که گاهی مورد خشونت برخی قرار گرفتم .
      من خیلی خیلی کم تایپک میزنم برید سوابقمو ببینید شاید پست بزارم اما تاپیک کم بوده.
      رفته رفته پخته تر شدم بعد سه سال و فهمیدم هیچوقت نباید تو زندگی ازچیزی بت درست کنم بگم اره فلان دبیر فلان خواننده حرف نداره باید تودلم نگه دارم. عذرمیخوام اگر کسی رو گمراه کردم
      این پایان کار من وخیلی از دوستان نظام قدیمه فقط فقط یه چیزی بهتون بگم من تاحالا نشده که تواین سه سال 3ماه فقط سه ماه روزی 8ساعت مفید درس بخونم کنکور97 زیست زدم 70اونم از مهر ی روز درمیون تاتی تاتی خوندم بعد کنکور97 فقط یه چیزی رو باتموم وجود لمس کردم باخودم گفتم حامد اگر فقط 4ماه اخر بکوب خونده بودی حداقلش 1500شده بودی دارو سازی تهران میاوردی وتموم
      اینو گفتم تابدونید ازالان که 5ماه و 15روزی وقت هست حالا بگیم 6ماه اگر واقعا تلاش کنید نمیگم رتبه یک رقمی 2رقمی یا 3رقمی خیلی شاخ میارید اما میتونید پزشکی دندون و مخصوصا دارو بیارید بچه های عزیز بخدا فرق زیادی نیست بین این سه رشته شما پزشک عمومی بشی تخصص نیاری درامدت از ی دارو سازی با دکترای عمومی کمتره تازه سختی کارت بیشتره.
      تواین سه سال انقدر تحقیق کردم که بدونم چی به چیه اما همون دارو سازی یه شانسی داره ب ه اسم داروخونه وتاسیس داروخونه ک اگر سرمایه گذار پیدا کنید بزنید بیشتر از متخصص قلب مغز فک صورت پول درمیارید پس فکر نکنید این سه رشته فرق دارن فرقشون خیلی کمه حرف من نیست برید حرفای سامان تارم رو بخونید دانشجو دندان ارومیه.
      اینم بدونید وقتی تویه مسیری قرار میگیرید و میسپارید بخدا یه وقتی سربلند میکنید میبیند مثلا بهترین جای شهر داروخونه دارید و انقد پول درمیارید باکمترین استرس و دلهره که یه جراح 35 40ساله نمیتونه دربیاره. نمیدونم از حرفام چه برداتشی میکنید اما این 6ماه فقط فقط بخونید فک نکنید تهش چی میشه فقط بخونید یکی ازمهر میخونه روزی 6 7 ساعت شما 6ماه اخرو روزی 10 12ساعت بخون خروجی بیشتری خواهد داشت. من یه کنکوری شکسته خورده با رتبه 4هزار قبول اما تجریه ام شاید ازکسی که رتبه یک شده هم بیشتره چون اون یه مسیرو یه بار رفته من 3بار و 3هزار تجربه...قضاوت باخودتون
      هیچوقت تو زندگی از بیان اشتباهاتتون نترسید شاید اولش تحقیر بشید فکر بد راجع به شما بکنن اما وجدانتون ارومه امیدوارم همتون به چیزی که لایقش هستید در صورت تلاش برسید...خدا برای همه س نه فقط من وشما پس تلاش کنید.معجزه زمانی رخ میده که بهش ایمان داشته باشیم تموم این داستان های ادمای بزرگ که یهو موفق شدن یه چیزی تو قلبشون بوده اونم ایمان به معجزه و تلاش کردن و خسته نشدن شک نکنید اگر تومسیر کنکور به جایی نرسیدید این تلاشای شما ازاین اتمسفر ازاین چهارچوب نظام هستی خارج نخواهد شد تلاش شما از مسیری به مسیر دیگه منتقل میشه از بین نمیره..یاعلی

من که پشتم به خودت گرمه وباز هرچی این راهو میام نمیرسم نکنه دستمو ول کردی برم تا به هرچی که میخوام نمیرسم
      دمت گرم داداشی حامدجونی ان شاالله امسال جشن روپوش سفیدی تون
      یه آقای دکتری توشهرمون سرگذشش روواسم تعریف کردولی الان چون اجازه نگرفتم ازشون نقل قول نمیکنم فقط یادمه حدود6سال ازکنکوردورشدودراین مدت 2باردانشگاه رفت ولی درنهایت جمله ای که بهم گفت این بود:دخترم توتلاشت روبکن مطمئن باش خدابی نتیجه نمیزاره وهمیشه تورودرموقعیتی قرارمیده که بخاطرش آفریدتت وبه جایی میرسی که فقط مال خودخودتهدرصداشون:ادبیات وزیست90وخورده ای شیمی ودینی82ریاضی وفیزیک دقیقایادم نیست ولی مطئنابالای30نبودوپزشکی شیرازآوردندکنکور1379یعنی دقیقاسالی که من دیده به جهان گشودم
      نگران منی به توقرصه دلم
      ویرایش توسط n3gin2000 : 02 بهمن 1397 در ساعت 21:26

9. Top | #69
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زیاد سخت نگیر ، پایان حکایت همه یکیه ،از بودنت تو این چند روز لذت ببر،زندگی و حالت خوش ،رفیق.
      .

10. Top | #70
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRAIN SURGEON نمایش پست ها
      دمت گرم داداشی حامدجونی ان شاالله امسال جشن روپوش سفیدی تون
      یه آقای دکتری توشهرمون سرگذشش روواسم تعریف کردولی الان چون اجازه نگرفتم ازشون نقل قول نمیکنم فقط یادمه حدود6سال ازکنکوردورشدودراین مدت 2باردانشگاه رفت ولی درنهایت جمله ای که بهم گفت این بود:دخترم توتلاشت روبکن مطمئن باش خدابی نتیجه نمیزاره وهمیشه تورودرموقعیتی قرارمیده که بخاطرش آفریدتت وبه جایی میرسی که فقط مال خودخودتهدرصداشون:ادبیات وزیست90وخورده ای شیمی ودینی82ریاضی وفیزیک دقیقایادم نیست ولی مطئنابالای30نبودوپزشکی شیرازآوردندکنکور1379یعنی دقیقاسالی که من دیده به جهان گشودم
      تشکر از شما خیلی عزیزی ممنونم ازت دوست مهربونم
      ما دوباره سبز میشویم

11. Top | #71
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      حامد درست گفتی رشته فقط داروسازی و دیگر هیچ

12. Top | #72
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها
      حامد درست گفتی رشته فقط داروسازی و دیگر هیچ
      تو شهر خودمون کرج به ازای هر 4ساعت کار تو داروخونه 4تا4.5درماه میدن ب دکترای داروساز یعنی 8ساعت کار ماهی 9تومن اگر شیفت شب باشی بیشتر اما این رشته یه چیزی داره که رشته های دیگه ندارن یه شانسی به اسم داروخونه زدن .بخدا قسم دیدم تو75متر مغازه ی دکتر با 3تا دانشجو ویه اسپانسر مالی ک جا گرفته براشون ماهی 100 150 200 درمیارن ولی شما دندونم بخونی حتی پزشکی تخصص نیاری شانس ایندرامد نداری وحتی این داروخونه ها بیتر از متخصصین درمیارن میگم سخته دارخونه زدن اما ی جاهایش بستگی به هوش اجتماعی زبون بازی و پیدا کردن اسپانسر داره رو نداری خودم شخصا کسیو دارم ک کمکم کنه دارخونه بزنم فقط امیدوارم قبول شم پردیسم بیارم میرم تازه فهمیدم کجا چ خبره
      مثلا همین دارخونه ک من میگم رو به روش ی دارخونه دیگه هست دوباره 200متر پایین ترش ی دارخونه دیگه هست دارو ی چیزیه عین مطبخ نیاز ضررویه مردمه از هرچی بگذرن از سلامتی شکم نمیگذرن
      ما دوباره سبز میشویم
      ویرایش توسط hamed_habibi : 06 بهمن 1397 در ساعت 20:26

13. Top | #73
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تو شهر خودمون کرج به ازای هر 4ساعت کار تو داروخونه 4تا4.5درماه میدن ب دکترای داروساز یعنی 8ساعت کار ماهی 9تومن اگر شیفت شب باشی بیشتر اما این رشته یه چیزی داره که رشته های دیگه ندارن یه شانسی به اسم داروخونه زدن .بخدا قسم دیدم تو75متر مغازه ی دکتر با 3تا دانشجو ویه اسپانسر مالی ک جا گرفته براشون ماهی 100 150 200 درمیارن ولی شما دندونم بخونی حتی پزشکی تخصص نیاری شانس ایندرامد نداری وحتی این داروخونه ها بیتر از متخصصین درمیارن میگم سخته دارخونه زدن اما ی جاهایش بستگی به هوش اجتماعی زبون بازی و پیدا کردن اسپانسر داره رو نداری خودم شخصا کسیو دارم ک کمکم کنه دارخونه بزنم فقط امیدوارم قبول شم پردیسم بیارم میرم تازه فهمیدم کجا چ خبره
      مثلا همین دارخونه ک من میگم رو به روش ی دارخونه دیگه هست دوباره 200متر پایین ترش ی دارخونه دیگه هست دارو ی چیزیه عین مطبخ نیاز ضررویه مردمه از هرچی بگذرن از سلامتی شکم نمیگذرن
      حالا این هايي که گفتی يه بخشش هست کارهایی تحقیقی هم بهش اضافه کن حتی داروساز ها رو بهتر برای استاد دانشگاه ها انتخاب می کنن تا پزشک ها رو و يه داروساز حتی در زمینه کنکور چه مشاوره چه تدریس شیمی هم می تونه فعالیت کنه چیز مهمی که داروسازی داره و رشته های ديگه ندارن وقت آزاد شخص هست که می تونه چند جا کار کنه

14. Top | #74
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

حالا این هايي که گفتی يه بخشش هست کارهایی تحقیقی هم بهش اضافه کن حتی داروساز ها رو بهتر برای استاد دانشگاه ها انتخاب می کنن تا پزشک ها رو و يه داروساز حتی در زمینه کنکور چه مشاوره چه تدریس شیمی هم می تونه فعالیت کنه چیز مهمی که داروسازی داره و رشته های ديگه ندارن وقت آزاد شخص هست که می تونه چند جا کار کنه
      دقیقا استرس کار یه دندون پزشک نداری خون نمیبینی درد سر نداری شیفت شب نداری با کمترین زحمت درامد عالی داری بقول تو وقت ازاد داری تدریس مشاوره یا شغل دوم میتونی داشته باشی بیزینس کنی یاهمون بیزینس دارو واقعا خیلی برای کسایی مثل من که بیشتر دنبال یه شغل کم دردسرن مناسبه ی جراح بخواد ماهی 100میلیون دربیاره قطعا 35 36سالشه وباید زحمت بکشه ولی داروسازی نه فقط دوندگی قبلشه ..زدن داروخونه بقیه کارام که دانشجو های دارو هستن انجام میدن راستش من خودم عاشق دندون بودم اما عاقلتر شدم فهمیدم شخصیت من تیپ رفتاری من چجوریه زیاد دوسنداشتم درس بخونم تا موهام سفید بشه بخدا ده سال قبل ب همین پزشکای عمومی میگفتن امپول زن مهندسی جایگاه خیلی بالایی داشت ولی دارو داروخونه ی چیزیه همیشه هست
      ما دوباره سبز میشویم

15. Top | #75
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      همیشه ماها ترس داریم از گفتن حقیقت از بیان کردن چیزی که هستیم خیلیا منو میشناسن 3سالی هست توانجمنم خیلی وقتابخاطر سن وسال خام بودنم حرفای الکی زدم عین اینکه فلان دبیر حرف نداره فلان موسسه خیلی خوبه البته این فقط برای من نیست همه و همه این اشتباهات داشتن ومنم یه پسر18ساله از یک مدرسه با سطح علمی داغون بودم.
      ولی الان فقط و فقط یک چیز میخوام با تموم وجودم براتون بگم
      سال اول که کنکور دادم رتبه ام شد 30هزار یادمه دقیقا کل سال اینجا بودم تا اثبات کنم مسعودی خوبه بقیه بدن تا روح خودمو اروم کنم و بپم بهترین انتخاب داشتم. واقعا درس نخوندم بعد اینکه اومدم استارت بزنم بخونم بهمن ماه شد وجریان ابطال تاثیر قطعی سوابق تا اواخر ماه دوم بهار درگیرش بودم باز نخوندم کنکوراولم کنکور95رسید و من ...
      یادمه همون سال محمد فاظی 7 8ماه خوند از13هزار رسید به 280 ولی من که منطقه سه بودم شرایط بهتری داشتم در س نخوندم قبول نشدم رسید کنکور 96 بازم یکی دوماه شاید سه ماه درس خوندم اونم الکی شدم 8هزار منطقه 3
      بازم نشد چیزی که باید بشه سال اول درگیر منابع بودم سال دوم خودمو فحش میدادم وباخودم کلنجار میرفتم که چرا بقیه رم داشتم گمراه میکردم بعد اون سعی کردم به همه راهنمایی مثبت کنم اشتباهات خودمو بگم که گاهی مورد خشونت برخی قرار گرفتم .
      من خیلی خیلی کم تایپک میزنم برید سوابقمو ببینید شاید پست بزارم اما تاپیک کم بوده.
      رفته رفته پخته تر شدم بعد سه سال و فهمیدم هیچوقت نباید تو زندگی ازچیزی بت درست کنم بگم اره فلان دبیر فلان خواننده حرف نداره باید تودلم نگه دارم. عذرمیخوام اگر کسی رو گمراه کردم
      این پایان کار من وخیلی از دوستان نظام قدیمه فقط فقط یه چیزی بهتون بگم من تاحالا نشده که تواین سه سال 3ماه فقط سه ماه روزی 8ساعت مفید درس بخونم کنکور97 زیست زدم 70اونم از مهر ی روز درمیون تاتی تاتی خوندم بعد کنکور97 فقط یه چیزی رو باتموم وجود لمس کردم باخودم گفتم حامد اگر فقط 4ماه اخر بکوب خونده بودی حداقلش 1500شده بودی دارو سازی تهران میاوردی وتموم
      اینو گفتم تابدونید ازالان که 5ماه و 15روزی وقت هست حالا بگیم 6ماه اگر واقعا تلاش کنید نمیگم رتبه یک رقمی 2رقمی یا 3رقمی خیلی شاخ میارید اما میتونید پزشکی دندون و مخصوصا دارو بیارید بچه های عزیز بخدا فرق زیادی نیست بین این سه رشته شما پزشک عمومی بشی تخصص نیاری درامدت از ی دارو سازی با دکترای عمومی کمتره تازه سختی کارت بیشتره.
      تواین سه سال انقدر تحقیق کردم که بدونم چی به چیه اما همون دارو سازی یه شانسی داره ب ه اسم داروخونه وتاسیس داروخونه ک اگر سرمایه گذار پیدا کنید بزنید بیشتر از متخصص قلب مغز فک صورت پول درمیارید پس فکر نکنید این سه رشته فرق دارن فرقشون خیلی کمه حرف من نیست برید حرفای سامان تارم رو بخونید دانشجو دندان ارومیه.
      اینم بدونید وقتی تویه مسیری قرار میگیرید و میسپارید بخدا یه وقتی سربلند میکنید میبیند مثلا بهترین جای شهر داروخونه دارید و انقد پول درمیارید باکمترین استرس و دلهره که یه جراح 35 40ساله نمیتونه دربیاره. نمیدونم از حرفام چه برداتشی میکنید اما این 6ماه فقط فقط بخونید فک نکنید تهش چی میشه فقط بخونید یکی ازمهر میخونه روزی 6 7 ساعت شما 6ماه اخرو روزی 10 12ساعت بخون خروجی بیشتری خواهد داشت. من یه کنکوری شکسته خورده با رتبه 4هزار قبول اما تجریه ام شاید ازکسی که رتبه یک شده هم بیشتره چون اون یه مسیرو یه بار رفته من 3بار و 3هزار تجربه...قضاوت باخودتون
      هیچوقت تو زندگی از بیان اشتباهاتتون نترسید شاید اولش تحقیر بشید فکر بد راجع به شما بکنن اما وجدانتون ارومه امیدوارم همتون به چیزی که لایقش هستید در صورت تلاش برسید...خدا برای همه س نه فقط من وشما پس تلاش کنید.معجزه زمانی رخ میده که بهش ایمان داشته باشیم تموم این داستان های ادمای بزرگ که یهو موفق شدن یه چیزی تو قلبشون بوده اونم ایمان به معجزه و تلاش کردن و خسته نشدن شک نکنید اگر تومسیر کنکور به جایی نرسیدید این تلاشای شما ازاین اتمسفر ازاین چهارچوب نظام هستی خارج نخواهد شد تلاش شما از مسیری به مسیر دیگه منتقل میشه از بین نمیره..یاعلی

من که پشتم به خودت گرمه وباز هرچی این راهو میام نمیرسم نکنه دستمو ول کردی برم تا به هرچی که میخوام نمیرسم
      خصوصیتو چک کن برادر

صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن