خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 41
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بهترین منبع زیست برای شروع از بهمن

سلام دوستان من فارغ‌التحصیلم و تازه شروع کردم برای کنکور ۹۸ ... از کتاب زیر ذره بین بجای کتاب درسی استفاده میکنم و یه منبع برای درسنامه و تست با توجه به زمان کم موجود میخوام .
      نظرتون درمورد زیست دریافت یا خط ویژه چیه ؟
      در ضمن میخوام تمام فصلا رو بخونم بخاطر همین وقت خوندن کتابهای حجیم مثل الگو و خیلی سبز نمیشه ... با تشکر

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتاب زیر ذره بین
      کتابای عمارلو
      گاج نقره ایی
      روزیم سعی کن 35تا60تست بزنی اینجوری هم تستای عمارلو رو زدی هم گاج نقره ایی
      همینا بسه اگرم یه وقت توسنتی یاوقت داشتی 40ازمون یا 20ازمون کلک معلم رو بخر همین برادر
      ما دوباره سبز میشویم

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تو عشق کی بودی؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      کتاب زیر ذره بین
      کتابای عمارلو
      گاج نقره ایی
      روزیم سعی کن 35تا60تست بزنی اینجوری هم تستای عمارلو رو زدی هم گاج نقره ایی
      همینا بسه اگرم یه وقت توسنتی یاوقت داشتی 40ازمون یا 20ازمون کلک معلم رو بخر همین برادر
      حامد جون

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط R.E.Z.A نمایش پست ها
      سلام دوستان من فارغ‌التحصیلم و تازه شروع کردم برای کنکور ۹۸ ... از کتاب زیر ذره بین بجای کتاب درسی استفاده میکنم و یه منبع برای درسنامه و تست با توجه به زمان کم موجود میخوام .
      نظرتون درمورد زیست دریافت یا خط ویژه چیه ؟
      در ضمن میخوام تمام فصلا رو بخونم بخاطر همین وقت خوندن کتابهای حجیم مثل الگو و خیلی سبز نمیشه ... با تشکر
      هر دو رو بگیر منظورم زیست نشر دریافت و زیست خط ویژه هست

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خط ویژه برای جمع بندی عالی هر جا کم داشت نشر دریافت تکمیل میکنه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کتابنامه مهر و ماه رو بگیر هم عینا متن کتابه. هم نکات ترکیبی هم مفهومی رو داره ولی تست کم داره
      در کنارش کتاب نشر دریافت عمارلو رو بگیر باشد که رستگار شوی
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلامدوستان من بلد نیستم تاپیک بزنم میشه کمکم کنید ؟ من زیست رو یک دور روزنامه ای خوندم بعد تست ای کیو رو زدم و بعد بهم پیشنهاد داده شد که کتاب رو جزیی بخونم اما وقتی شروع کردم خیلی زیاد فکر کنم دقت کردم و سرم چند روزه درد میکنه و درس هم نمیتونم بخونم مشکل چیه دیگه کتاب رو جزیی نخونم؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط e.e.e نمایش پست ها
      سلامدوستان من بلد نیستم تاپیک بزنم میشه کمکم کنید ؟ من زیست رو یک دور روزنامه ای خوندم بعد تست ای کیو رو زدم و بعد بهم پیشنهاد داده شد که کتاب رو جزیی بخونم اما وقتی شروع کردم خیلی زیاد فکر کنم دقت کردم و سم چند روزه درد میکنه و درس هم نمیتونم بخونم مشکل چیه دیگه کتاب رو جزیی نخونم؟
      خخخ روشتون اشتباهه خب
      ببین اول باید کتابو بخونی همه میگن روزنامه وار ولی من مثلا ۲۰ صفحه ۴۰ دقیقه وقت میذارم دور اول تا پاراگرافا رو خوب بفهمم
      بعد میرم سراغ یه کتاب مث آبی کانون تستای کنکورشو میزنم ببینم کجاها رو باید میخوندم و نخوندم یا دقت نکردم
      بعدش یه ده مین استراحت دوباره کتابو دقیق میخونم میرم تست مضربی آیکیو یا الگو رو میزنم
      شما دور اول نباید انتظار داشته باشی تمام نکات به چشمت بیاد
      وقت زیادیم ازت میگیره
      پس اول بدون وسواس بخون تیپای مختلف تستارو ببین بعد برو کتابو دقیق بخون
      دقیق که خوندی برو سراغ ایکیو و نکته برداری ازش
      ♡Be your Own HERO

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان کسی تونسته تو زمان کم رو زیست مسلط بشه ؟ با چه منبعی ؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط R.E.Z.A نمایش پست ها
      دوستان کسی تونسته تو زمان کم رو زیست مسلط بشه ؟ با چه منبعی ؟
      @Curer بود تو ۳ ماه ۶۶ زد
      ♡Be your Own HERO

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      ایشون که دو سال خوندن تا 66 بزنه

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahed. نمایش پست ها
      ایشون که دو سال خوندن تا 66 بزنه
      بله پایشون متوسط بوده
      ♡Be your Own HERO

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      واقعا نمیشه تو این مدت با الگو کار کرد؟
      من کتاب درسی میخونم..کتاب موج آزمون رو هم گذاشتم بغل دستم که هرجا توی کتاب درسی به نکته ی ترکیبی برخوردم یا اسم جانوری چیزی دیدم برم نکاتشو بخونم و یادداشت کنم البته علاوه بر اون درسنامه های الگو رو هم میخونم..تازه هم میخوام تست گاج بزنم و هم الگو..فک نکنم برنامه ریزی اغراق آمیزتر از این برنامه من وجود داشته باشه

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط L3Ili.m نمایش پست ها
      واقعا نمیشه تو این مدت با الگو کار کرد؟
      من کتاب درسی میخونم..کتاب موج آزمون رو هم گذاشتم بغل دستم که هرجا توی کتاب درسی به نکته ی ترکیبی برخوردم یا اسم جانوری چیزی دیدم برم نکاتشو بخونم و یادداشت کنم البته علاوه بر اون درسنامه های الگو رو هم میخونم..تازه هم میخوام تست گاج بزنم و هم الگو..فک نکنم برنامه ریزی اغراق آمیزتر از این برنامه من وجود داشته باشه

اگه بعضی فصلا رو که تو کنکور مهم نیستنو کنار بذاری از الگو مثل فصل 1 و 2 و 3 دوم و فصل 3 و 4 و 6 و 7 پیش رو نزنی راحت میشه رسید با روزی 50 - 60 تست

اگه تقسیم بندی کنی خودت میبینی میشه رسید ولی اگه بخوای با گاج بزنی باید تعداد تستاتو نصف کنی تا از هر دو کتابم کار کنی

ببین هدف این نیس تو تک تک تستاتو دونه به دونه حل کنی از هر مبحثی چن تا تست انتخاب کن بزن شاید اصلا وسط راه متوجه شدی فلان کتاب تستاش راحته یا سخته و به دردت نمیخوره و با یک منبع ادامه دادی برای زیست و شیمی

مثلا فک کن تو درسی مثل فیزیک گاج نقره ای برای مبحث حرکت شناسی 700 تا تست داره بخدا لزومی نداره همه این 700 تا تستو کار کنی میتونی نصفشو حل کنی و در عوض چن دور حل کنی

موفق باشی

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن