خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 41 از 41
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط R.E.Z.A نمایش پست ها
      اونایی که خط ویژه و نشر دریافت خوندن لطفا یه مقایسه کنید .. کدوم برای تکمیل کتاب بهتره ؟ من تازه شروع کردم و این مدت فقط کتاب درسی زیر ذره بین خوندم کدوم برا تکمیلش بهتره ؟
      نشر بهتره
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      نشر بهتره
      از چه لحاظ ؟ لطفا یکم توضیح بدید

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لطفا کسایی که کتاب آزمون زیست خیلی سبز رودارن، بیان بگن که آیا آزمونای این کتاب فصل به فصل هست یا جامع .... ؟؟؟

ممنون

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها
      لطفا کسایی که کتاب آزمون زیست خیلی سبز رودارن، بیان بگن که آیا آزمونای این کتاب فصل به فصل هست یا جامع .... ؟؟؟

ممنون
      هر دو رو داره و از نظر سوالات هم در جهت ایکیو گاج حرکت کرده یعنی يه شباهت هايي بينشون هست

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در کل واسه دوران جمع بندی - فقط واسه آزمون های جامعش - ارزش داره که بخوایم بخریمش ؟آزمون زیست خیلی سبز رو می گم .. .

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

هر دو رو داره و از نظر سوالات هم در جهت ایکیو گاج حرکت کرده یعنی يه شباهت هايي بينشون هست
      راستی می تونم بپرسم که چنتا آزمون جامع داره ؟ و اینکه نسبت به کتاب 20 آزمون کلک معلم ، کدومش رو پیشنهاد می دین ؟

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      راستی می تونم بپرسم که چنتا آزمون جامع داره ؟ و اینکه نسبت به کتاب 20 آزمون کلک معلم ، کدومش رو پیشنهاد می دین ؟
      پنج تا آزمون جامع داره بقیش فصل به فصل هست من کلک معلم ندیدم نمی تونم نظر بدم ولی درباره خیلی سبز بگم که کتاب خوبی هست و برای جمع بندی هم خوبه تقریبا سعی کرده همه نکات سه کتاب رو توی تست هاش بیاره هم کم حجم هم نزدیک تر به ایکیو زیست گاج چون از بچه های ماز هم توی تست هاش استفاده کرده

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

پنج تا آزمون جامع داره بقیش فصل به فصل هست من کلک معلم ندیدم نمی تونم نظر بدم ولی درباره خیلی سبز بگم که کتاب خوبی هست و برای جمع بندی هم خوبه تقریبا سعی کرده همه نکات سه کتاب رو توی تست هاش بیاره هم کم حجم هم نزدیک تر به ایکیو زیست گاج چون از بچه های ماز هم توی تست هاش استفاده کرده
      سوالاش مطابق با کنکور های اخیره ؟(یعنی مثلا عبارتی و شمارشی و اینا رو هم داره داخلش یا نه ؟)
      در کل ارزش داره ، فقط بخاطر آزمونای جامعش ، بخوایم بخریمش ؟
      راستی تعداد کل سوالاش چنتا هست ؟

ممنون از وقتی که می ذاری....
      ویرایش توسط ehsan7777777 : 12 بهمن 1397 در ساعت 18:12

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سوالاش مطابق با کنکور های اخیره ؟(یعنی مثلا عبارتی و شمارشی و اینا رو هم داره داخلش یا نه ؟)
      در کل ارزش داره ، فقط بخاطر آزمونای جامعش ، بخوایم بخریمش ؟
      راستی تعداد کل سوالاش چنتا هست ؟

ممنون از وقتی که می ذاری....
      عزیز خودت بخر تا بفهمی به نظر من مطابق کنکوره

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه سوال
      حتما لازمه که آیکیو رو بخونیم ؟ یا نشر الگو هم جوابگو هست؟من نشر الگو دارم و برای سال دوم و سوم خیلی سبز هم دارم و تصویر نامه ی زیست شناسی مهر و ماه.سطحم هم پایینه،بازم آیکیو رو باید بخونم؟

11. Top | #41
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام .. پیشنهاد من : 1_اول از همه ( تاکید میکنم اول از همه ! ) سوالای کنکور های گذشته رو حل کنید .. 2_بعدش سوالای گذشته ی کانون .. 4_بعدش شما مسلط هستین و میشه مثلا از کتاب آزمون خیلی سبز هم استفاده کنین که عالیه !
      حالا چرا بین 2 و 4 رو خالی گذاشتم ؟ چون این بین اگه بتونین تعدادی تست آی کیو ( مثلا تست زوج یا غیره ) بعنوان شماره 3 بخونین خیلی عالیه .. اما اگه نشد مشکلی نیست !

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن