خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

■■|کتاب آموزش شیمی مبتکران یا کتاب تست مبتکران؛چرا|■■

سلام بچه ها من یه دور کتاب شیمی2گاج روخوندم امروز دست یکی از دوستام کتاب آموزش شیمی2مبتکران رودیدم بعضی مباحثی که من اصلا توی گاج ندیده بودم توی این کتاب مهندس بازرگانی عالی گفته بودن به نظرتون حالا آموزش شیمی مبتکران روبگیرم ودرکنارش یه کتاب تستی آیکیو رو کار کنم یا کتاب تست مبتکران روبخرم؟؟
      کتاب های سال سوم وپیششون هم اینقدرعالیه؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DOCTOR SARA79 نمایش پست ها
      سلام بچه ها من یه دور کتاب شیمی2گاج روخوندم امروز دست یکی از دوستام کتاب آموزش شیمی2مبتکران رودیدم بعضی مباحثی که من اصلا توی گاج ندیده بودم توی این کتاب مهندس بازرگانی عالی گفته بودن به نظرتون حالا آموزش شیمی مبتکران روبگیرم ودرکنارش یه کتاب تستی آیکیو رو کار کنم یا کتاب تست مبتکران روبخرم؟؟
      کلا رو دست بهمن بازرگان در شیمی نیومده و نخواهد آمد سلطان آموزش مفهومی کنکور هستش با تست های عالیش
      البته الان تست هاش دو سه سالی باز نویسی نشدن به دلیل اینکه ایشون درگیر تالیف کتاب شیمی نظام جدید بودن که تبدیل به شاهکاری بی بدیل شده
      اگه میخواید بخیر حتما کتاب های تستشو بخرید تو کتاب تستش همون آموزش به علاوه تست های بیشتر هستش
      ولی اگه برای خوندن درسنامه میخواید در کل الان به نظرم واقعا وقت برای خوندن کتاب های ایشون نیست چون خیلی حجیم هستن ولی اگه پایه علمی قبلی دارید و میخواید به عنوان منبع تکمیلی برای نکته و تست استفاده کنید خیلی هم خوبه
      “مسولیت زندگیتان را به عهده بگیرید

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Green نمایش پست ها
      کلا رو دست بهمن بازرگان در شیمی نیومده و نخواهد آمد سلطان آموزش مفهومی کنکور هستش با تست های عالیش
      البته الان تست هاش دو سه سالی باز نویسی نشدن به دلیل اینکه ایشون درگیر تالیف کتاب شیمی نظام جدید بودن که تبدیل به شاهکاری بی بدیل شده
      اگه میخواید بخیر حتما کتاب های تستشو بخرید تو کتاب تستش همون آموزش به علاوه تست های بیشتر هستش
      ولی اگه برای خوندن درسنامه میخواید در کل الان به نظرم واقعا وقت برای خوندن کتاب های ایشون نیست چون خیلی حجیم هستن ولی اگه پایه علمی قبلی دارید و میخواید به عنوان منبع تکمیلی برای نکته و تست استفاده کنید خیلی هم خوبه
      من شیمی روخیلی خوب خوندم وتقریبا ادعای استادی داشتم ایکیو روهم اکثرتستاش روخط زدم وعالیه اما توی درسنامه اموزش شیمی مبتکران واقعا خیلی قشنگ وعالی عمل کرده دلم نمیومد اون لحظه کتابو برگردونم به دوستم
      ولی فکرنمیکنم کتاب تستشون به اندازه ی اموزش شیمی قوی باشه؟؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من شیمی روخیلی خوب خوندم وتقریبا ادعای استادی داشتم ایکیو روهم اکثرتستاش روخط زدم وعالیه اما توی درسنامه اموزش شیمی مبتکران واقعا خیلی قشنگ وعالی عمل کرده دلم نمیومد اون لحظه کتابو برگردونم به دوستم
      ولی فکرنمیکنم کتاب تستشون به اندازه ی اموزش شیمی قوی باشه؟؟
      اگر شما کتاب تشریحی اش رو میگید قوی پس دیگه به کتاب تستش چی میخواید بگید خیلی بهتر از آموزش هست کتاب تستش
      در ضمن شما که آیکیو رو کار کردی به نظر من دیگه نیازی نیست میتکران رو بخونید
      چون همه اول مبتکران رو میخونند که بتونن با آیکیو تست بزنن و خب شما وقتی میتونید بزنید پس دیگه خیلی بهتر نیازی هم ندارید به مبتکران
      خودتون رو زیاد در گیر منابع نکنید خصوصا تو این موقع از سال
      اگه در این حد قوی هستید به نظرم ن اگه از موج الگو یا فار تست بزنید خیلی بهتر میشه نسبت خوندن مبتکران
      “مسولیت زندگیتان را به عهده بگیرید

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

سلام ببخشید ها ولی دیر از خواب پاشدی . نظام قدیم باشی و بازرگانی نشناسی؟

بابا بهمن بازرگانی دیگه سلطانه شک نکن بگیر و عین چیز تستاشو بزن صدی صد تا یه حدی که توانایی حداکثری شیمی براش داری میرسونه .

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شیمی ۲ مبتکران خوبه خیلی واقعا من ۳ رو نمی پسندم از نظر من خیلی سبز عالیه هم اموزش هم تستایی که توشه خیلی مپسندم حتی سوم خیلی سبز تستاش از ای کیو بهتره هر کی یه نظری داره خصوصا تستای المیپادی که توش به کار برده خیلی جالبه ...خودم میگم دوم ای کیو از روش خوندن تست مبتکران و ای کیو ....سوم فقط خیلی سبز درصورت نیاز ای کیو پیش۱،۲ درسنامه مبتکران و تستای پیش۱،۲ ای کیو....تستای وقت گیر چالشییییم فاااااار
      ویرایش توسط Amirkhan21 : 01 بهمن 1397 در ساعت 01:15

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirkhan21 نمایش پست ها
      شیمی ۲ مبتکران خوبه خیلی واقعا من ۳ رو نمی پسندم از نظر من خیلی سبز عالیه هم اموزش هم تستایی که توشه خیلی مپسندم حتی سوم خیلی سبز تستاش از ای کیو بهتره هر کی یه نظری داره خصوصا تستای المیپادی که توش به کار برده خیلی جالبه ...خودم میگم دوم ای کیو از روش خوندن تست مبتکران و ای کیو ....سوم فقط خیلی سبز درصورت نیاز ای کیو پیش۱،۲ درسنامه مبتکران و تستای پیش۱،۲ ای کیو....تستای وقت گیر چالشییییم فاااااار

ممنون خیلی عالی بود توضیحتون

میشه درمورد فیزیک چهارجلدی خیلی سبزهم نظرتون رو بگید فکر میکنم که تجربه ی خیلی خوبی دارید

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

ممنون خیلی عالی بود توضیحتون

میشه درمورد فیزیک چهارجلدی خیلی سبزهم نظرتون رو بگید فکر میکنم که تجربه ی خیلی خوبی دارید
      خواهش..نه من فقط تو درس شیمی یکی به علت علاقه زیاد کتابارو بررسی میکردم و تستاشو بررسی کردم نظر دادم وگرنه تو بقیه درسا خیلی نظری نمیدم دقیق ...ولی در مورد فیزیک بله من گاج با خیلی سبز پایه دارم کار میکنم ...تیپ تستاشون شبیه هم است و سطحشون انچنان فرقی نداره ...به نظرم خیلی خوبه بشه تستایی که میشه کار کردو چند بار بزنی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن