خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 40
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کتاب فیزیک جامع خیلی سبز(تجربی)

باسلام
      می خواستم بدونم کتاب فیزیک جامع خیلی سبز(تجربی) برای کنکور مناسب هست؟
      گاج نقره ای بهتراست یا جامع خیلی سبز؟

2. Top | #2

نمایش مشخصات
      سلام
      کتاب خوبه ولی تست کم داره

هرجند من خیلی سبز دارم توصیه ام گاجه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      سلام
      من خودم کتاب گاج با خیلی سبز رودارم
      یه توصیه بهت میکنم که دور کتاب خیلی سبز رو خط بکش
      واقعا ارزش پول دادن نداره
      من که گرفتم انداختم کنار داره خاک میخوره
      گاج جدا" عالی هست
      اگه بخوام از 1 تا 10 به این دوتا کتاب نمره بدم
      خیلی سبز 3
      گاج 9

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش،شما برو بدون هیچگونه شک و تردیدی گاجو کار کن!!!خیالتم تخته تخت!!!اول گاج!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من هم گاج نقره ای رو دارم هم جامع خیلی سبز(البته رشته ی ریاضی)
      خیلی سبز درسنامش اصن خوب نیس اما تستاش سخته اما گاج هم درسنامش عالیه هم تستاش(اولش از آسون شروع میشه بعد یه عنوان داره به اسم"یک قدم تا صد"اونم بزنی دیگه عالیه)

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتابای پیش 1 و پیش 2 خیلی سبز نسبت به گاج نقره ای پیش چطورن؟ من قصد دارم برا آموزش از فار استفاده کنم ولی میخوام یه کتاب تست خوب با پاسخ بهتر در کنارش کار کنم.
      ویرایش توسط House M.D : 22 شهریور 1392 در ساعت 12:04

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      این دو کتاب رو نمیشه با هم مقایسه کرد چرا؟
      چون جامع خیلی سبز یک جلده (22-23 تومان)
      و گاج نقره ای 4 جلد (2 جلد سوال و 2 جلد پاسخ- کلا فکر کنم 70-80 بشه؟)
      کتاب جامع خیلی سبز:
      این کتاب شامل تست های تالیفی هستش + تست های کنکور های گذشته که بروزشون کرده
      هر فصل حدود 100 تست داره (بعضی فصل ها یکم بیشتر بعضی یکم کمتر)
      اینجوره:
      تست + پاسخ های تشریحی خوب + درسنامه مختصر تو پاسخ نامه + خلاصه ای از موارد ریاضی کاربردی در اخر کتاب
      درسنامه های کوتاهی داره اما درسنامه های خوبیه
      من میگم این کتاب یه منبع بسیار عالیه تست تالیفیه و اگر خواستین کتابی استفاده کنین که فقط تست های کنکور داره بهتره از این کتاب به عنوان منبع خوب تالیفی استفاده کنین
      فکر کنم کلا 2000 تا تست داره

پس این کتاب در مقایسه با کتاب های چند جلدی محدودیت تست داره یعنی چی؟
      یعنی نمیتونسته هرچقدر نیاز بوده و یا دوست داشته به کتاب اضافه کنه چون تنها یک جلده و 550 صفحه هستش
      من میگم این کتاب کتاب بسیار عالیه اما خوب این کتاب تست های متوسط به بالا داره و واقعا تست های ارزشمندی داره واگر از دوستان کسی کتابه دیگه ای داشت- مثلا قلمچی که فقط تست کنکوره -
      برای تست های تالیفی و ایده های نزدیک و مشابه کنکور میتونه از این کتاب به عنوان مکمل قوی استفاده کنه
      اما اینکه بعضی دوستان میگن این کتاب بدرد نمیخوره بهتره منطقی باشن و تنها به این دلیل که خودشون نتونستن با کتاب کنار بیان و یا درست از کتاب استفاده کنن اطلاعات غلط ندن

و اما گاج نقره ای:
      (فیزیک پایه رو تابستون سال پیش گرفتم به امید پاسخ تشریحی که خیلی دیر اومد! و من نخوندمش)
      کتاب خیلی خوبیه با تراکم بالای تست و محدودیتی من باب طرح تست تو کتاب نداشته
      هم تست تالیفی داره و هم کنکور و هم تست از ازمون های گاج و هم تست های یک قدم تا 100
      تست های مهم رو ستاره دار کرده و....
      این کتاب میتونه منبع کاملی برای فیزیک باشه.

انشاالله موفق باشید
      این روز ها " ایران " رنج میبرد, از مردمی که فقر در بینشان بیداد میکند , فقر در انسانیت!
      م. امیرزاد

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فیزیک پایه و پیش خاکستری(به قول شما نقره ای)گاج کتاب خوبیه ولی وقت زیادی می خواد چون حجمش زیاده.
      من فکر می کنم تقریبا هیچ کتابی عالی نیستش ولی هر کتابی در صورت نبودن محدودیت زمانی ارزش یه بار خوندن رو داره چون همیشه میشه یه نکته تازه پیدا کرد تقریبا.
      .......

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آقا لطفا این گاج پیش نقره ای ( خاکستری ؟) رو با کتاب های تکی پیش 1 و تکی پیش 2 خیلی سبز از لحاظ تست و پاسخنامه مقایسه کنید ... من تو فیزیک ضعیفم و برا آموزش از فار استفاده میکنم ولی یه کتاب تست میخوام که هم تست آموزشی خوب هم کنکور و هم تست سطح بالا داشته باشه.. ممنون

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      mosen حرف کاملا درستی زد.
      ضمنا گفته رتبه 198 در همین انجمن
      چه کتبی استفاده کرده بود؟؟

اصولا بین دوستام کسایی که زیر 1000 شده بودن از خیلی سبز میخوندن. (ولی لزوما برای 3رقمی شدن نیازی به خیلی نیست.)

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام.دوستان کتاب های فیزیک قدیم اندیشه سازان(الان شده مبتکران) واسه رشته تجربی چطورن؟اخه درسنامه و تست های خیلی خوبی داره

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام
      من هر دو کتابو دارم
      اگه میخوای رتبه عالی بیاری بهتره خیلی سبز بگیری اگه نه که میتونی گاج استفاده کنی
      اگه میبینی تعداد سوالای گاج زیاده فقط ستاره دارا رو بزن و دفعه دومی که خواستی برای اون درس تست بزنی اشکالاتی که از ستاره دارا داشتی رو اول بررسی کن بعد تستای دیگش رو بزن
      ممنون

ヅ همیشه متعادل باش ヅ

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان.من امروز عضو شدم.
      من لیسانس زبان ارم.پارسال کنکور دادم و قبول نشدم.امسال باز میخام شرکت کنم.یه راهنمایی میخواستم.برای من که چندین سال از کتابای دبیرستان دور بودم و شیمی و فیزیکم در حد خیلی خیلی ضعیفه.میخواستم بدونم چه کتابایی رو معرفی میکنید که هم درس رو یاد بگیرم هم تست کار کنم.بمن پیشنهاد دادن فیزیک سی سال کانون رو بگیرم و برای شیمی هم خیلی سبز رو .امامن نمیدونم اینا فقط تسته یا توضیحم داده.
      کتاب فیزیک جامع تجربی خیلی سبز به نظرتون خوبه؟ممنون میشم راهنمایی کنید

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaneh_e نمایش پست ها
      سلام دوستان.من امروز عضو شدم.
      من لیسانس زبان ارم.پارسال کنکور دادم و قبول نشدم.امسال باز میخام شرکت کنم.یه راهنمایی میخواستم.برای من که چندین سال از کتابای دبیرستان دور بودم و شیمی و فیزیکم در حد خیلی خیلی ضعیفه.میخواستم بدونم چه کتابایی رو معرفی میکنید که هم درس رو یاد بگیرم هم تست کار کنم.بمن پیشنهاد دادن فیزیک سی سال کانون رو بگیرم و برای شیمی هم خیلی سبز رو .امامن نمیدونم اینا فقط تسته یا توضیحم داده.
      کتاب فیزیک جامع تجربی خیلی سبز به نظرتون خوبه؟ممنون میشم راهنمایی کنید
      سلام
      اگر فیزیکتون ضعیفه اول حتما از گاج نقره ای شروع کنین (چون ازصفر شروع کرده و تا سطح پیشرفته اموزش داده)به این ترتیب که اول کتاب رو مطالعه کنین و بعد تمرینات تشریحی کتاب رو حل کنین و بعد درسنامه گاج رو بخونین ودر اخر تست بزنین.سعی کنین دو دور تست های گاج رو بزنین بطور کامل(بخش یک قدم تا صد رو زمانی تست بزنین که کاملا مفاهیم هر مبحث رو خوب درک کرده باشین).ابی کانون درسنامه خیلی قوی نداره و حل بعضی مسائلش یکم گنگ هست و زیاد مناسب نیست .
      برای شیمی مبتکران درسنامه کاملی داره و نیازتون رو دراین بخش پوشش میده و سطح تستهاش متوسط به بالاست .
      فیزیک خیلی سبز برای افرادی که فیزیکشون قویه توصیه میشه شما هروقت کاملا روی گاج تسلط پیدا کردین میتونین از خیلی سبز استفاده کنین.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      من گاج پایه سال 90-91 دارم به نظرتون عوض کنم؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن