خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

Post برنامه ریزی کاملاً رایگان آزمون 19 بهمن ماه کانون

---
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.
      ویرایش توسط mahdi_artur : 08 دی 1399 در ساعت 11:07

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من خودم عاشق کمک کردن به دیگرانم و اگه این کنکور رو پشت سر بذارم مشاور میشم ولی خداییش انصافه که مشاور بیاد هفته ای دو بار نیم ساعت تماس تلفنی بگیره و هزینه کنه و هرروز برنامه بنویسه ولی پولی نگیره؟ نه والا ظلمه, مزد مشاور اگه معقول باشه بنظرم یجورایی حقشه چون داره خدمات میده. اونی که میاد چند میلیون میگیره در اصل ظلم میکنه به دانش اموز ولی این تو ذات انسانه که طمع کار باشه, مشاوری که معروف بشه دنبال پول بیشتری میره و سرش شلوغ میشه و کیفیت کارش پایین میاد.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      حرفتون رو قبول دارم ولی مشاور باید برای برنامه ای هزینه دریافت کنه که واقعاً مختص دانش آموزش نوشته در حالی که تقرباً 80 درصد مشاوران کنکور برنامه ریزیشون به این صورت هست که اول برنامه کانون رو جلوی خودشون میذارن و یک برنامه ی خیلی کلّی می نویسند و بعد هم در روز های هفته پخش میکنند!!! و در آخر هم به 50 نفر دانش آموز قالب می کنند حالا فرض کنیم از هر دانش آموز 4 میلیون هزینه هم گرفتند یعنی واسه یه برنامه ریزی خیلی ساده و انجام نشدنی(!) 200 میلیون(که این حداقل هست!!) کاسبی می کنند!!!
      البته اشکال از این مشاور ها نیست به نظرم! اشکال از بچه های کنکوری و دانش آموزان هست که جو گیر هستند و فکر میکنند هر چی بیشتر هزینه کنند آش بیشتری می گیرند! در حالیکه اگه برنامه ی ساده همین مشاور رو در سایت یا کانالی بدون اسمش رایگان بذاریم هیچکس حتّی نگاه هم بهش نمیکنه!!!
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیزم
      برنامه ی آزمون 19 بهمن ماه کانون ویژه نظام قدیم رو یک هفته زودتر نوشتم و رایگان اینجا میذارم تا بقیه هم استفاده کنند. در این فایل کامل توضیح دادم که از چه منابعی بخونید و چه تعداد تست بزنید و.... خیلی کامله....
      راستی این برنامه اختصاصی هاست... و عمومی ها رو هم اگه خوشتون اومد بگید تا بنویسم و بذارم!
      به امید روزی که هیچ مشاوری دانش آموزانش را به شکل ورق های اسکناس نبیند!
      موفق و پیروز باشید

برنامه قشنگیه انشالله ک استفاده کنن
      مرسی ک زحمت کشیدی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dadash نمایش پست ها
      برنامه قشنگیه انشالله ک استفاده کنن
      مرسی ک زحمت کشیدی
      خواهش میکنم
      من فقط وظیفه ام رو انجام دادم....
      امیدوارم روزی برسه که دیگه دانش آموزان به شخصی به اسم مشاور کنکور نیاز نداشته باشند که البته فقط با حذف کنکور این اتفاق رخ میده! که اون هم غیر ممکن خواهد بود پس آرزوی من یک رویا خواهد ماند!!!
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیزم
      برنامه ی آزمون 19 بهمن ماه کانون ویژه نظام قدیم رو یک هفته زودتر نوشتم و رایگان اینجا میذارم تا بقیه هم استفاده کنند. در این فایل کامل توضیح دادم که از چه منابعی بخونید و چه تعداد تست بزنید و.... خیلی کامله....
      راستی این برنامه اختصاصی هاست... و عمومی ها رو هم اگه خوشتون اومد بگید تا بنویسم و بذارم!
      به امید روزی که هیچ مشاوری دانش آموزانش را به شکل ورق های اسکناس نبیند!
      موفق و پیروز باشید
      دوستانی که امروز آزمون دادند بعد تحلیل آزمون نیازی نیست برنامه ریزی واسه آزمون بعد انجام بدن!! همین برنامه رو اجرا کنید قدرت این برنامه وقتی معلوم میشه که شما بعد از اجراش یه تراز فوق العاده بگیرید
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن