خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 38
    1. Top | #16
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _evil.girl نمایش پست ها
      حرف شما سکه دو رو هست
      بله ممکنه بشه استرس مثبت
      اما یه درصد فکر کنید این دانش اموز گفته روزی 18 ساعت ...
      این یعنی چی شاید واقعا قدرت قبولی داشته باشه
      به عنوان یه رتبه برتر کنکور انتظار این جواب رو نداشتم
      من نظر شخصی خودمو گفتم..
      شاید توی درس خوندن تاحالا کسی اینطوری بهم نتوپیده باشه
      ولی توی خیلی از زمینه های دیگه ، مشابه این اتفاق برام افتاده ، یه بزرگتر زده پس گردنم ، شاید یه هفته داغون شدم ولی بعدش واقعا عوض شدم و حتی رفتم از اون شخص تشکر کردم!
      آدم خیلی وقتها توی یه کارایی کوتاهی میکنه و لازمه یه بزرگتر بیاد و حتی یقه اش رو بگیره و بهش بگه تو داری چیکار میکنی؟؟؟؟
      به نظرم هم این دختر خانم یک هفته ممکنه حالش خراب باشه ولی بعدش واقعا میچسبه به درسش. و این یک هفته به نظر من ارزششو داره
      شما یه بچه رو در نظر بگیر که گلوش درد میکنه ؛ باید آمپول بزنه که برای اون بچه خیلی دردناکه.. ولی لازمه. بعدش خوب میشه

اگه فرضا این مشاور به من این حرفو میزد ، شاید یه هفته دوهفته یا اصن یه ماه توی شوک بودم ؛ ولی بعدش جوری میخوندم که اگه هم امسال قبول نشدم ؛ شرمنده ی زحمات خودم نشم. به خودم بگم من تمام تلاشمو کردم..

البته من نمیدونم نیت این مشاور از زدن این حرفها چی بوده ؛ فقط تفسیر خودمو گفتم. هدفش رو خدا میدونه. اگه خواسته باشه روحیه ی این دخترو نابود کنه ، خدا از تقصیرش نگذره. ولی اگه خواسته باشه به این دختر یه شوک بده من خودم ازش تشکر میکنم

حالا مثلا اگه میگفت : "آره هنوز فرصت برای قبولی هست " و یکمی هم حرف انگیزشی دنبالش میزد و اون دختر خانم بازم کوتاهی میکرد و امسال قبول نمیشد و سال دیگه هم دوباره کنکور میداد الآن ایشون مشاور خوبی می شد؟

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آقااا بیاد خودم بهش انگیزه بدم
      پزشکی قبول شد پولشو از حلق اون مشاور بکشه بیرون
      ♡Be your Own HERO

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      در ضمن
      هر آدمی متفاوته اون مشاور از کجا میدونه در حال جمع بندین؟
      نمونش خود من تازه شروع کردم و میدونم ذاتی تنبلم
      از مهر شروع میکردم الان یا افت مطالعه داشتم یا کلا نمیخوندم
      تعداد آدمای زیادیم دیدم دیر شروع کردن و موفق شدن
      هر کسی باید با توانایی خودش نظر بده
      اون آقای مشاورم غولی ساخت که مطمئنم سال بعد و بعدم بخواد بهش فک کنه قبول نمیشه
      ♡Be your Own HERO

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      چرا فک میکنین هر چیزی که مشاور میگه درسته؟
      اینهمه تاپیک میزنم تا درک کنین اصلا ربطی نداره اینا:/ هیچوقت دیر نیس!
      زحمتتونو بکشید و یادتون باشه هیچ زحمتی بی جواب نمیمونه.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من میخوام یه چیزی بگم برای اینکه ثابت کنم این مشاور خواسته شوک بده شما فرض کن سطحت صفره همه رو صفری از امروز میشینی 9ساعت میخونی 3ساعت زیست ک توکنکور میشه بااین تایم 50 60 زد 2ساعت شیمی 2ساعت ریاضی یا فیزیک 2ساعت عمومی روزیم 200تست میزنی خدایی رادیو لوژیم میاری 2 3هزار منطقه سه میتونی بشی حالا اگر خود کشی کنی میتونی زیر1000 1500بشی نمیدونم این اقا قصدش چی بوده اما یا شوک یا نابودی روحیه خارج ازاین نیست و شایدم دروغ باشه این حرفا
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mania868 نمایش پست ها
      عاغا این کیه بخدا منم استرس گرفتم
      چ برسه ب اون بدبخت ک سال اولشه
      حالا ی سال بشینه چ میشه ؟
      بنظرم مشاوره اینجوری گفته ک بخودش بیاد
      ولی گناه داشت طفلکی
      من باور دارم سطح شما بالاتر از ایشونه چون از نزدیک در جریان شرایط درسیش هستم پس استرس جایی نداره(در واقع این دانش اموز دو ماه گذشته رو کلاه رها کرد)ضمن اینکه حق با شماست هدفش انگیزه بود چون جملات مثبت زیادی گفته شد اما سودی نداشت
      به هر حال شاید زیر سرم رفتن ارزش تلاش رو داشته باشه
      نکته آخر اینکه همین مشاور سال قبل داوطلب داشتن از این ماه ها شروع کرد( و پزشکی همدان قبول شدن(بوعلی)
      البته من اینا رو بهش نگفتم چون نمیخوام کار خراب بشه
      پس دوست ندارم پست من که من باب کمک بود سبب استرس بشه
      توکل به خدا...
      دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت
      پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد در (بر) گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت
      سعدی

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      لطفا اگر براتون مهمه دوستتون بهش بگید که هزینه ی زیادی برای مشاوره نده, مشاور فعلیشون هم باید اینو در نظر میگرفت که این خانم آشنایی نسبی با مطالب داره و تراز 6000 به این معنی نیست که کلا کاری نکرده، با توجه به صحبت های اعضای انجمن این خانم با تلاش بس وقفه و وجودی و توکل به خدا حتما میتونه موفق بشه, من اشکالی نمیبینم اگه کسی پشت کنکور بمونه حتی برای چند سال ,دوست نزدیکم یک سال موند و الان دانشگاه بابل پزشکی میخونه.

8. Top | #23
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شوک وارد کردن به یه دانش آموز کار یه مشاور کاملا خبره هستش و بستگی به شناخت کامل از یک دانش آموز داره
      همه افراد با وارد کردن چنین شوکی نمیتونن به یک روش مقابله کنند بعضی افراد روحیه شکننده تری دارند و آسیب بیشتری میبیندد چه بسا شاید واقعا کسی با این شوک خورد بشه
      و نتونه خودش رو جمع کنه
      شاید هم یک نفر با این شوک یه انگیزه بگیره که به قول معروف بخواد یه شروع عالی تر داشته باشه تا زمانی که فرد نشناسیم گفتن چنین حرفی یه راه رفتن رو تیغ خیلی خطرناک و ریسک پذیری هست

در هر صورت امیدوارم براشون بهترین اتفاق ها بیافته
      “مسولیت زندگیتان را به عهده بگیرید

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      وقتتونو با این تاپیکا هدر ندید جاااان من
      آخه شاید مشاور اون بنده خدا فهمیده دانش اموزش کند ذهنه ضریب هوشی پایینی داره برای همین اینطوری گفته
      یا مثلا شاید فهمیده دانش اموزش خیلی ضعیفه برای همینم واقعیتو بهش گفته
      یا شایدم دانش اموزش استرس خیلی زیادی داشته برای همین اون حرف و بهش زده
      Clay0098برادر عزیز مشاور ایشون هرچی که باشه ،کلاه بردار باشه یا خیلی خبره باشه مشاور اوشون هستش !ارتباطی به من و شما نداره و و به نظرم شما هم نباید همچین تاپیکایی بزنی ..زدن همچین تاپیکایی اشتباه و جز وقت تلف کردن چیزی در بر نداره

شاید همین فردا یکی بیاد تاپیک بزنه من از اسفند شروع کردم روزی 16 ساعت درس میخوندم به پزشکی رسیدم

احتمالا از این به بعد از اینجوور تاپیکا زیاد ببیند و به نظرم من اصلا وارد اینجور تاپیکا نشید

شما تلاشتونو بکنین هرچی شد شد دیگه

بچه ها بیاین از الان به بعد اصلا به رتبه ای که میاریم و رشته ای که قراره قبول بشیم فک نکنیم! تنها کاری که باید انجام بدید اینه که نهایت تلاشتونو بکنید

هرکس متناسب با تلاشش _تمرکزش _استراتژی صحیح- پایه ای که از قبل داشته _ضریب هوشیش نتیجه ای که باید و میگریه
      این موارد بالایی که گفتم در هیچ دو داوطلبی یکسان نیست برای همینم هست که نمیشه برای همه یه نسخه پیچید که ایا از الان بع بعد میشه یا نمیشه!
      ویرایش توسط mahmood21755 : 29 دی 1397 در ساعت 10:56

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان عزیز من فقط اینو میدونم که تمام کسایی که نشستن یکی بهشون بگه میتونی یا بگه نمیتونی هیچوقت موفق نخواهند شد چون اینا آدمای منفعلی هستن که دنبال تایید و تصدیق دیگرانند هر چقدرم به کنکور نزدیک میشیم این قبیل تاپیکا زیادتر میشه در صورتیکه وقتی یه آدم نرمال یه تصمیمی میگیره دیگه کاری به نظرات دیگران نداره بلکه با پذیرش ریسکی که داره میکنه سریعا دست به کار میشه و به نتیجه هم دیگه فکر نمیکنه چون نتیجه خودش بعد از اقدام خواهد آمد چه خوب چه بد . به قول معروف ; به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ; حالا شما همش بگردین دنبال اینکه میشه یا نمیشه

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      یه جمله ی معروف هست که میگه :"بهانه هات رویاهات تبدیل به خاکستر میکنن"

بعضی از کنکوری های ما فکر میکنن راه کنکور برای اونایی که پولدارن خیلی همواره بالاخره کلاس خوب و مشاور میلیونی و .. ولی اکثر همین بچه پولدارا تو دوران کنکور جا میزنن چون کنکور یه جنگ ذهنی بین خودمون و خودمونه هیچچچچ مشاوری هیچچچ کلاسی هیچچچ وسیله ی رفاهیه دیگه ای نمیتونه تو رو وادار به درس خوندن کنه اگه تو نخوای اگه تو بهانه بیاری اگه تو هی فردا فردا کنی!!

استارتر عزیز اون مشاور از طرز لحن نوشتاریش معلومه که میخواسته یه شوک شدید به فامیلتون بده چون نیمه ی دوم سال وقت بهانه آوردن نیست و باید با تمام توان بخونی. فامیلتون وقتی اون پیامک به مشاورش فرستاده انتظار داشته مشاور بهش دلگرمی بده بگه تو میتونی اصلا از یه ماه مونده به کنکورم بخونی بازم موفق میشی ولی مشاور با نوشتن این جملات دلسرد کننده و خشن به ایشون حقیقت گفته حقیقت اینه که همه ی آدما یکسان نیستن یه نفر از مهر بخونه پزشکی میاره یه نفرم از دو ماه مونده به کنکور بخونه به هدفش میرسه و یه نفرم هر چقدر بخونه پزشکی قبول نمیشه این تفاوت بین یه دانش آموز معمولی و بی انگیزه با یه دانش آموز بسیار سخت کوش و موفقه.

با این حال من اگر جای فامیلتون بودم از این حرف های مشاور انگیزه میگرفتم و تمام تلاشم میکردم تا ثابت کنم جزو کدوم یک از دانش آموزای کنکوری هستم .

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مشاور کند ذهن و احمقی بوده میتونست بگه تو بخون تلاشتو بکن اگ قبول نشدی بمون برا سال بعد !خیلیا تو نیمه دوم جا میزنن کم میارن این دختر بیچاره هم ک پایه ش خوب بوده بخاطر چن هفته تنبلی اینجور روحیه شو خراب کرده

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تعجب میکنم بعضیا میگن خواسته شوک وارد کنه طرف ب دختره گوفته روزی18ساعتم بخونی شدنی نیست !!!!کنکورو باختی!!!!داره تشویقش میکنه ک بمونه برا سال بعد!!!!!اینا شوکه؟؟؟؟؟؟اینا نا امید کردنه اون بیچارس وگرن حرفای دیگه هم برا شوک وارد کردن بود

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      این مشاور حرف مفت زده دوست .عزیز.همینا هستن کنکور رو پیچیده کردند

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      به نظرم کار درستی کرده مشاوره بهش شوک داده!بعضیا تا دو هفته مونده به کنکورم میخان یکی باشه هی بهشون بگه آره تو دو هفته هم میشه پزشکی قبول شدبهترین کار همین مشاوره کرده باید یه تلنگر به دختره میزده که به خودش بیاد!بنظر من واسه قبولی پزشکی خیلی دیر شده از الان مگه اینکه کسی واقعا روحیه ی جهادی داشته باشه تو این مدت بتونه قید همه چیو بزنه فقط بچسبه به درسش تا شاید یه فرجی حاصل شه.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن