خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 41
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryaam نمایش پست ها
      امسالم بارتبه ی 2400 منطقه 2 پزشکی قبولی داشتیم!
      با توجه به اینکه رشته های به صورت بومی و ناحیه ای بیشتر گزینش میشه تو پزشکی و دندون احتمالش هست با 2000تا2400 منطقه 2 تو گلستان ..مازندران..گیلان آورد؟ فکر نکنم اصلا بشه
      الان کهخودم داشتم ظرفیت ها رو با ظرفیت 91 مقایسه می کردم خیلی کم شده..تبریز چیزی حدود 100 تا ازش کم شده..علوم پزشکی ساری 15 تا..بابل 23 تا...همه جا خیلی خیلی کم شده
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

2. Top | #17
      royan
      نمایش مشخصات
      کلا اساتید سازمان سنجش ماموران عذاب الهی بر روی کره زمین برای نابود کردن سرنوشت بچه های بینوا هستند . اون از هنرنمایی سال 87 . اینم از این!
      دقیقا یاده دختره با باباش اومده بود جلوی در سنجش داشت سیل اشک میریخت که با 400 حتی پزشکی شهر خودم (رشت) هم قبول نشدن بعد همون سال رییس دانشکده برق شریف مصاحبه کرده بود که با رتبه 19000 بله دقیقا 19000 و نه 1900! اینجا قبولی داشتیم!!!!
      امسال نوبل هنر یا امار و مدیریت سازمانی باید اهدا بشود به " دکتر عباس خدایی و سازمان سجنش آموزش کشور!"

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با این رتبه ای که گفتم میشه بومیه شهرخودت قبول بشی.بله اینطور که میگن ظرفیتا خیلی پایین اومده.ولی ظرفیت بین المللا بالا اومده انگار

4. Top | #19
      royan
      نمایش مشخصات
      کلا اساتید سازمان سنجش ماموران عذاب الهی بر روی کره زمین برای نابود کردن سرنوشت بچه های بینوا هستند . اون از هنرنمایی سال 87 . اینم از این!
      دقیقا یاده دختره با باباش اومده بود جلوی در سنجش داشت سیل اشک میریخت که با 400 حتی پزشکی شهر خودم (رشت) هم قبول نشدن بعد همون سال رییس دانشکده برق شریف مصاحبه کرده بود که با رتبه 19000 بله دقیقا 19000 و نه 1900! اینجا قبولی داشتیم!!!!
      امسال نوبل هنر یا امار و مدیریت سازمانی باید اهدا بشود به " دکتر عباس خدایی و سازمان سجنش آموزش کشور!"

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کسی میدونه امسال تا رتبه چند منطقه 2 داروسازی تهران و شهیدبهشتی آورده؟؟

6. Top | #21

نمایش مشخصات
      جالبه با این وضع دیگه شانس قبولی تو داندون رو ندارم
      تاره اگه بخوان معدل رو هم تاثیر مستفیم بدن دیگه پزشکی هم قبول نمی شم

7. Top | #22

نمایش مشخصات

ظرفیت پذیرش 15 درصد نسبت به سال گذشته اضافه شده است
      رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اضافه کرد: ظرفیت پذیرش 15 درصد نسبت به سال گذشته اضافه شده است.وی گفت: سئوالات کنکور سراسری شخصی سازی شده و چیدمان های مختلف است و سطح دشواری سال 92 مانند سال 91 است.خدایی افزود: امسال سه بسته راهنمای انتخاب رشته برای کنکور 92 درنظر گرفته شده است. یک بسته سیستم راهنمای آن لاین است که در روزهای انتخاب رشته بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد. یک بسته ویژه نامه انتخاب رشته است که منتشر می شود و بسته دیگر نیز کتابی است که به عنوان راهنما منتشر می شود.وی یادآور شد: هر داوطلبی که در آزمون سراسری شرکت می کند می تواند در گزینش دانشگاه آزاد هم شرکت کنند اما نیازی به درج علاقمندی در زمان انتخاب رشته نبوده است.
      منبع :خبرگزاری مهر :: Mehr News Agency - شانس قبولی کنکوریها در تجربی و افزایش ظرفیت در ریاضی/ ترکیب جنسیتی کنکور

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      آماری که دارم من تا این لحظه... در منطقه دو تا رتبه 2500 فقط میشه پزشکی در اوومد اونم باید صد البته پسر باشی. اصن یه چیزی میگم که دیگه دستون بیاد

دختر با رتبه 1800 منطقه دو امسال تمام دارو ها و پزشکی ها و دندون ها را زده و هیچی در نیومده.... البته کسانی هستن که با رتبه های دیگه و بدتر قبول شدن که اونا بومی بوده.... مثلا دانشگاه زابل پزشکی پسر 2900 هم داشته امسال (( پزشکی بومی زاهدان مخصوص داوطلبان زابل)))

ولی دیگه گذشت اون زمانی که تو منطقه دو با رتبه زیر 3500 میشد پزشکی اورد الان تو منطقه دو با رتبه زیر 2500 و منطقه 3 با رتبه سه رقمی البته زیر 900...

مثلا پسر منطقه سه رتبه 933 هیچ جا پزشکی و دندون و دارو در نیومد....

منطقه یک هم آمار درستی ندارم ولی دختر با رتبه 1600 منطقه یک پزشکی و دندون در نیومد که البته دارو را نزده بوده

همه اینا البته ماله امساله ولی چیزی که کنکور نشون داده اینه که هر سال مزخرفتر از پارسال!
      بدترین شرایط تو آرزوی یکی دیگه است، برای همه آرزوی معجزه میکنم...

اوساکار پادو نمیشه...! کسی خوشبختی رو به تو کادو نمیده...! بجنگ برا چیزی که میخوای...! بجنگ برا چیزی که میخوای

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط k1_24 نمایش پست ها
      جالبه با این وضع دیگه شانس قبولی تو داندون رو ندارم
      تاره اگه بخوان معدل رو هم تاثیر مستفیم بدن دیگه پزشکی هم قبول نمی شم
      نه کیوان خان اینا نگو.... شما به هر حال باید تلاش کنی... به نظرم کسی پیروز واقعی هست که تلاش کرده باشه و پیش وجدان خودش آروم باشه....

انشالله که موفق خواهی بود به هیچ عددی و ارقامی هم توجه نکن.... فقط بخون
      بدترین شرایط تو آرزوی یکی دیگه است، برای همه آرزوی معجزه میکنم...

اوساکار پادو نمیشه...! کسی خوشبختی رو به تو کادو نمیده...! بجنگ برا چیزی که میخوای...! بجنگ برا چیزی که میخوای

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دختر توي منطقه 3 امسال با 800 هم پزشكي نياورده

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا متاسفم برای همه ی مسئولین ک اینجوری با اینده بچه ها بازی میکنن. بچه ها بنظرتون با این وضعیت با رتبه 27هزار و نمره کل 5700 میشه ازاد مشهد اتاق عمل یا هوشبری قبول شد؟

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      آخرین رتبه داروسازی تهران و بهشتی چند بوده؟

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      واقعا مسخره ست
      دیگه باید چیکار کنیم که تحصیل کنیم؟؟ این همه بخونی آخرش طوری سقوط کنی که ذره ذره وجودت پخش بشه..
      خودم هیچ..وقتی میبینم اونایی که حقیقتا خیلی خیلی بیشتر از من تلاش کردن و امید داشتن وضعشون مثل منه دلم می خواد همه جا رو منفجر کنم..
      درس خوندن مساوی با زندگی کردن نیست..هر کی میگه چرند میگه...
      شرط مثل آدم زندگی کردنمونو درس و کنکور گذاشتن اما قوانینی که برا قبول شدنش گذاشتن الاغ هم تایید نمیکنه...

هر وقت شنیدید میگن داریم پیشرفت میکنیم
      با احترام کامل بگید....بوووووووووووووووووو ق
      ای کاش ! خوب بودنمون مختص فضای مجازی نباشه ..
      اینجا همه خوبیم ..چرا اون بیرون همین شکلی نیست ؟!!
      اون جای کار که میلنگه رو کسی میشناسه ؟!!

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
      کسی میدونه امسال تا رتبه چند منطقه 2 داروسازی تهران و شهیدبهشتی آورده؟؟
      سلام
      والا من دارو تهران قبول شدم رتبمم 645 منطقه2
      فک کنم جز نفرات آخر بودم!

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط رستا نمایش پست ها
      خدایـــــــــــــــــــــ ـــــا..واقعا؟؟
      الان ماها باید چیکار کنیم؟؟
      خدا میدونه سال دیگه چه خبر میشه...
      یعنی واسه دانشگاه تهران باید تک رقمی شیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      باید خوب بخونیم توکل بر خدا کنیم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن