خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

موضوع تکراریه مشاوره

سلام
      من میخوام مشاور بگیرم برای این مدت باقی مونده،تا اینجا خودم پیش رفتم از اینجا به بعدش رو فکر نمیکنم خودم بتونم برنامه مو مدیریت کنم،هم حس میکنم برای دوران جمع بندی که تا2ماه آینده ست باید حتما از کسی کمک بگیرم هم اینکه از اینجا به بعد روند مطالعه م تغییر میکنه چون توی کنکور های قبلی که دادم متاسفانه کل افتی که داشتم برمیگرده به دوران عید تا خود روز کنکور که هر کاری میکردم نمیتونستم درست برم جلو.
      برای همین لطفا نگین هرکسی خودش باید بخواد و خودش باید بخونه مشاور کار خاصی نمیتونه بکنه واین مسائل!!!من توی برنامه ریزی مشکل ندارم ی سری ایرادات دارم که بنظرم اینجاهم نمیتونم بپرسم و برطرفش کنم باید با کسی که در این زمینه تخصص داره ریز جزئیات کارمو بگم تا اون بتونه منو راهنمایی کنه
      لطفا اگه کسی رو میشناسین(حتی اینجا)که هم علم این کارو داره هم تجربه شو هم هزینه ش مناسبه معرفی کنین!!!توروخدا اگه نمیدونید تبلیغاتم نکنین!
      تموم زندگیم پای دوکلمه گذشت:بی خیال-مهم نیست!

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faezeh95 نمایش پست ها
      سلام
      من میخوام مشاور بگیرم برای این مدت باقی مونده،تا اینجا خودم پیش رفتم از اینجا به بعدش رو فکر نمیکنم خودم بتونم برنامه مو مدیریت کنم،هم حس میکنم برای دوران جمع بندی که تا2ماه آینده ست باید حتما از کسی کمک بگیرم هم اینکه از اینجا به بعد روند مطالعه م تغییر میکنه چون توی کنکور های قبلی که دادم متاسفانه کل افتی که داشتم برمیگرده به دوران عید تا خود روز کنکور که هر کاری میکردم نمیتونستم درست برم جلو.
      برای همین لطفا نگین هرکسی خودش باید بخواد و خودش باید بخونه مشاور کار خاصی نمیتونه بکنه واین مسائل!!!من توی برنامه ریزی مشکل ندارم ی سری ایرادات دارم که بنظرم اینجاهم نمیتونم بپرسم و برطرفش کنم باید با کسی که در این زمینه تخصص داره ریز جزئیات کارمو بگم تا اون بتونه منو راهنمایی کنه
      لطفا اگه کسی رو میشناسین(حتی اینجا)که هم علم این کارو داره هم تجربه شو هم هزینه ش مناسبه معرفی کنین!!!توروخدا اگه نمیدونید تبلیغاتم نکنین!
      مشاور خوب زیاد هست
      بسته به اینکه چقد میخواین هزینه کنین
      حضوری باشه نباشه
      اینا رو تعیین کنین راحت تر میشه راهنمایی کرد

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مشاور غیر حضوری الان تو چه رنج قیمتی هست؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هزینه مناسبش الان چقدره نمیدونم خودم...شرایط مشاوره حضوری هم ندارم
      نقل قول نوشته اصلی توسط lolipop نمایش پست ها
      مشاور خوب زیاد هست
      بسته به اینکه چقد میخواین هزینه کنین
      حضوری باشه نباشه
      اینا رو تعیین کنین راحت تر میشه راهنمایی کرد

5. Top | #5
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من الان فارغ التحصیلم دروس برام تکراریه ولی بازم مجاب نمیشم که فقط تست شون رو بزنم و رد بشم واز طرفی هم دوست ندارم کل اون مبحثو بشینم از اول بخونم

الان من دیگه دوست ندارم هنوز عمومی بخونم میخام تست هاشونو بزنم فقط ولی بازم دچار وسواسم زیر بار نمیرم که همینجوری ولش کنم بدون خوندن همش فکر میکنم ی نکته ای داره که من جا انداختم......
      یا توی درسای تخصصی من توی مرور دچار مشکلم موقع جمع بندی میرم بازم درسنامه میخونم هرچی به خودم میگم بیخیال درسنامه بشین نکات و تست های نشانه دار کار کن بازم نمیشه و همین باعث میشه وقت کم بیارم و به بعضی مباحث که بلدم ولی نیاز به یادآوری داره نرسم و اعصابمو خراب میکنه!!!
      من ساعتی هم که برای درس خوندن در روز در نظر گرفتم زیاد نیست نمیتونم هم زیادش کنم چون کلا عادت به ساعت مطالعه بالا ندارم!!!

لطفا راهنمایی کنین

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      هرکسی خودش باید بخواد و خودش باید بخونه مشاور کار خاصی نمیتونه بکنه واین مسائل!!!هرکسی خودش باید بخواد و خودش باید بخونه مشاور کار خاصی نمیتونه بکنه واین مسائل!!!

7. Top | #7
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مرسی واقعا
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mrnima نمایش پست ها
      هرکسی خودش باید بخواد و خودش باید بخونه مشاور کار خاصی نمیتونه بکنه واین مسائل!!!هرکسی خودش باید بخواد و خودش باید بخونه مشاور کار خاصی نمیتونه بکنه واین مسائل!!!

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faezeh95 نمایش پست ها
      من الان فارغ التحصیلم دروس برام تکراریه ولی بازم مجاب نمیشم که فقط تست شون رو بزنم و رد بشم واز طرفی هم دوست ندارم کل اون مبحثو بشینم از اول بخونم

الان من دیگه دوست ندارم هنوز عمومی بخونم میخام تست هاشونو بزنم فقط ولی بازم دچار وسواسم زیر بار نمیرم که همینجوری ولش کنم بدون خوندن همش فکر میکنم ی نکته ای داره که من جا انداختم......
      یا توی درسای تخصصی من توی مرور دچار مشکلم موقع جمع بندی میرم بازم درسنامه میخونم هرچی به خودم میگم بیخیال درسنامه بشین نکات و تست های نشانه دار کار کن بازم نمیشه و همین باعث میشه وقت کم بیارم و به بعضی مباحث که بلدم ولی نیاز به یادآوری داره نرسم و اعصابمو خراب میکنه!!!
      من ساعتی هم که برای درس خوندن در روز در نظر گرفتم زیاد نیست نمیتونم هم زیادش کنم چون کلا عادت به ساعت مطالعه بالا ندارم!!!

لطفا راهنمایی کنین
      پی ام خصوصی دادم )

9. Top | #9
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کسی با دکتر کربلایی کار کرده؟
      یا با خانم طاهریان؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن