خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

چطور دببر بشیم

سلام من به شغل دبیری علاقه دارم میشه توضیح بدید چطور میتونم دبیرربشم و چه رتبه ای لازم داره؟دبیر هر رشته ای که شد مخصوصا زبان انگلیسی

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kamran780 نمایش پست ها
      سلام من به شغل دبیری علاقه دارم میشه توضیح بدید چطور میتونم دبیرربشم و چه رتبه ای لازم داره؟دبیر هر رشته ای که شد مخصوصا زبان انگلیسی
      سلام
      برای دبیر شدن شما باید وارد دانشگاه فرهنگیان یا همون تربیت معلم سابق بشید
      و رتبه لازم برای قبول شدن در این دانشگاه در هر استان متفاوته
      برای مثال دو کارنامه زیر مربوط به کنکور امسال هستن
      هر دو نفر پسر و از منطقه ۳ هستند
      img_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B1%DB%B1%DB%B6_%DB%B1%DB%B4%DB%B5%DB%B7%DB%B3%DB%B4.jpg
      img_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B1%DB%B1%DB%B6_%DB%B1%DB%B4%DB%B5%DB%B7%DB%B2%DB%B1.jpg
      هر دو فرد دبیری زیست شناسی قبول شدن اما با رتبه های کاملا متفاوت !
      اما در کل هر چقدر رتبه بهتر باشه ، شانس قبولی هم بهتره .
      ضمنا چون شما آقا هستید تقریبا قبولی راحتتری نسبت به خانم ها دارید .

یه خبر خوب هم اینه که در کنکور ۹۸ ، ۳۰۰۰۰ نیرو برای دانشگاه فرهنگیان جذب میشه
      که بیشترش مربوط به داوطلبان رشته انسانی هست .

لطف کنید شهر و رشته و منطقتون رو بگید تا حدود رتبه کلی برای قبولی رو خدمتتون عرض کنم .

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ممنون من شهرم مشهده و ناحیه خوب محسوب میشم و بیشتر میخوام دبیر زبان انگلیسی دبیرستان بشم ممنون
      ویرایش توسط Kamran780 : 26 دی 1397 در ساعت 16:32

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kamran780 نمایش پست ها
      سلام دایی بنده داره دبیری زبان انگلیسی ترم 1 رو داره امتحان میده. رشته ای که اگه حداقل سطحتون پایین تر از upper-intermidiate باشه دروس دانشگاه خیلی سخت هستن. (حتی کسی که سطح پیشرفته رو تو آموزشگاه تموم کرده هم دروس دانشگاه براش سختن چون اینقدر تخصصی به زبان انگلیسی نپرداخته بوده) و اصلا در سطح دانشجو ترم یک نیست و اساتید هم اصلا براشون مهم نیست! گفتم بگم اگه سطح زبانتون در حد دبیرستان یا حتی کمی بالاتر باشه دانشگاه خیلی سخت بهتون میگذره نمیخوام بترسونمتون ولی واقعیته. البته بستگی به اساتید دانشگاه هم داره. که از سطح پایین شروع کنن باهاتون یا سطح بالا بگیرن درسا رو.
      ویرایش توسط MH.FA2343 : 26 دی 1397 در ساعت 16:25

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MH.FA2343 نمایش پست ها
      سلام دایی بنده داره دبیری زبان انگلیسی ترم 1 رو داره امتحان میده. رشته ای که اگه حداقل سطحتون پایین تر از upper-intermidiate باشه دروس دانشگاه خیلی سخت هستن. (حتی کسی که سطح پیشرفته رو تو آموزشگاه تموم کرده هم دروس دانشگاه براش سختن چون اینقدر تخصصی به زبان انگلیسی نپرداخته بوده) و اصلا در سطح دانشجو ترم یک نیست و اساتید هم اصلا براشون مهم نیست! گفتم بگم اگه سطح زبانتون در حد دبیرستان یا حتی کمی بالاتر باشه دانشگاه خیلی سخت بهتون میگذره نمیخوام بترسونمتون ولی واقعیته. البته بستگی به اساتید دانشگاه هم داره. که از سطح پایین شروع کنن باهاتون یا سطح بالا بگیرن درسا رو.
      شما منو خیلی ترسوندید بهمن ترم یکم یعنی انقدر سخته؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط هادی1 نمایش پست ها
      شما منو خیلی ترسوندید بهمن ترم یکم یعنی انقدر سخته؟
      گفتم که دانشگاه شهر با شهر فرق میکنه! دوست داییم سال 92 افتاد بوشهر دایی من امسال افتاد ایلام! کتاب هایی که تو دانشگاه فرهنگیان ایلام بهشون میدن دوست داییم ترم آخر بهشون داده بودن! مطمئن باشید اگه برای شما سخت باشه برای بقیه هم سخته! لطفا اگر میشه درصدای عمومی و تخصصی کنکور زبانتون رو بنویسید.
      ویرایش توسط MH.FA2343 : 26 دی 1397 در ساعت 18:46

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      گفتم که دانشگاه شهر با شهر فرق میکنه! دوست داییم سال 92 افتاد بوشهر دایی من امسال افتاد ایلام! کتاب هایی که تو دانشگاه فرهنگیان ایلام بهشون میدن دوست داییم ترم آخر بهشون داده بودن! مطمئن باشید اگه برای شما سخت باشه برای بقیه هم سخته! لطفا اگر میشه درصدای عمومی و تخصصی کنکور زبانتون رو بنویسید.
      اتفاقا منم ایلامم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      رتبه
      1100
      ادب65 دین65 عرب45 زبان عمومی60 زبان تخصصی40

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      البته تابستون دبیری نزدم یه نفر رتبه حدود 5 هزار قبول شده بود
      ولی من تو تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کردم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      البته تابستون دبیری نزدم یه نفر رتبه حدود 5 هزار قبول شده بود
      ولی من تو تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کردم
      5 هزار دایی بنده ست !!! یه استاد خیلی خیلی منفور دارن که هر هفته دوبار باهاش دارن همش هم تمرین سنگین برای جلسه بعد میگه! اصلا وقت آزاد براتون نمیزاره برام تعریف کرد کل هفته در حال نوشتن تمرینای این استاده بودیم اصلا وقت نکردیم چیز دیگه ای تو طول ترم بخونیم همه میرن سر کلاسش با اعصاب خراب میان بیرون دانشگاه توی یه منطقه محرومه و آب و غذا و خوابگاه و استادا داغون ایشالا جون سالم به در ببری دیگه از بقیه نگم که کمتر اذیت میکنن و اغلب یا شاید همه کلاساشون الکیه و هیچی یاد نمیگیرید همه استادا هم بی روحن کلا بی انگیزت میکنن اینا چیزایی بود که داییم تعریف کرد مال کدوم شهر خوزستانی؟
      ویرایش توسط MH.FA2343 : 26 دی 1397 در ساعت 20:05

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      5 هزار دایی بنده ست !!! یه استاد خیلی خیلی منفور دارن که هر هفته دوبار باهاش دارن همش هم تمرین سنگین برای جلسه بعد میگه! اصلا وقت آزاد براتون نمیزاره برام تعریف کرد کل هفته در حال نوشتن تمرینای این استاده بودیم اصلا وقت نکردیم چیز دیگه ای تو طول ترم بخونیم همه میرن سر کلاسش با اعصاب خراب میان بیرون دانشگاه توی یه منطقه محرومه و آب و غذا و خوابگاه و استادا داغون ایشالا جون سالم به در ببری دیگه از بقیه نگم که کمتر اذیت میکنن و اغلب یا شاید همه کلاساشون الکیه و هیچی یاد نمیگیرید همه استادا هم بی روحن کلا بی انگیزت میکنن اینا چیزایی بود که داییم تعریف کرد مال کدوم شهر خوزستانی؟
      خوزستان نیستم
      I going to hell

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خوزستان نیستم
      I going to hell
      که اینطور. ایشالا جون سالم بدر ببری شنیدم سال دیگه شاید بندازن اهواز راستی I am going to hell درسته

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      که اینطور.
      حساب کن از فشار کنکور فرار کنی بیوفتی تو این فشار
      کاشکی ابتدایی استان خودمونو میزدم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      که اینطور. ایشالا جون سالم بدر ببری شنیدم سال دیگه شاید بندازن اهواز راستی I am going to hell درسته
      هم خرم اباد
      هم کرمانشاه
      هم اهواز
      از ایلام بهترن چرا ایلاممممم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حساب کن از فشار کنکور فرار کنی بیوفتی تو این فشار
      کاشکی ابتدایی استان خودمونو میزدم
      علاقه مهمه. منم سعیم دبیری انسانی یا زبان برای سال دیگه ست. نترس مثل داییم ترم 1 مثل برق میگذره.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن