خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

برای دین و زندگی خط ویژه یا میکروطبقه بندی گاج؟؟

سلام دوستان. متاسفانه دینی رو تازه میخوام شروع کنم...امّا هم خط ویژه دارم هم گاج نقره ای + آیات و نکات گاج. میرسم گاج نقره ای رو تموم کنم ؟ یا با خط ویژه بخونم و بیخیال نقره ای بشم؟؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کتاب درسی و آیات و نکات گاج رو بخون
      از روی گاج نقره ای هم تست بزن
      تست های تالیفی رو بنظرم نیازی نیست بزنی
      حالا اگر وقت کردی بزنیشون چه بهتر

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در مورد تست من موافق نیستم فقط سراسری بزنی! سوالات دینی خیلی مفهومی تر شدن! و تست های سراسری 95 به قبل خیلی فرق دارن! اتفاقا باید تست های تالیفی سخت و مفهومی بزنی! تا با دیدن سوال های کنکورهای 96 و 97 شوکه نشی. نمیدونم ولی گاج نقره ای دیگه برای سوالای مفهومی جدید جواب نداده طبق نظر دوستان. دوستی بوده کنکور 95 رو تا 90 زده ولی 96 رو 60 درصد. برای دینی وقت کافی بزارید. هر درسش مفاهیم زیادی داره که اگه خوب خونده بشه و با یه درصد خوب تراز آوره.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ayeh98 نمایش پست ها
      سلام دوستان. متاسفانه دینی رو تازه میخوام شروع کنم...امّا هم خط ویژه دارم هم گاج نقره ای + آیات و نکات گاج. میرسم گاج نقره ای رو تموم کنم ؟ یا با خط ویژه بخونم و بیخیال نقره ای بشم؟؟
      سلام
      گاج نقره ای بخونی بهتره (خط ویژه بعد عید بیشتر به کارت میاد)

دینی کلا 42 درسه و اگ هر 2 روز یک درس بخونی در 3 ماه تمومش میکنی
      به آیات توجه ویژه ای داشته باش بخصوص انتهای آیات...
      تست های کنکور هر درس رو کامل بزن +تحلیل تست ها
      بعدش اولویت با تست های آزمون های آزمایشی هست مثلا گاج سنجش رو آورده
      در انتها اگه وقت داشتی تست های تالیفیشومضربی بزن . (هم دید خوبی بهت میده و هم میفهمی کجای متن و ایاتو هنوز مسلط نیستی) قرار نیس همه تست های تالیفی هر درسو همون روز که میخونی کامل بزنی میتونی تا انتهای سال پخششون کنی.

در کل دینی درسیه ک ترس نداره .با دید مثبت برو سمتش حتــــــــــما نتیجه میگیری

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به نظرم گاج نقره ای بخون

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amvaff نمایش پست ها
      کتاب درسی و آیات و نکات گاج رو بخون
      از روی گاج نقره ای هم تست بزن
      تست های تالیفی رو بنظرم نیازی نیست بزنی
      حالا اگر وقت کردی بزنیشون چه بهتر
      من جفتشو دارم جفتش یکیه جفتشم مال یک نفر هست (زهرا صمیعی عارف ) بنظرم یکیشو بخرید بسه خودم با گاج نقره اییش حال کردم تا آیات و نکاتش
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بهترین منبع : دینی حرف اخر
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃
      ویرایش توسط MehranWilson : 26 دی 1397 در ساعت 13:26

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تست تالیفی هم لازمه کار کنم؟؟
      با تسلط به آیه ها و متن کتاب و حل سوالات سراسری میشه به درصد خوبی رسید؟

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      سفیر خرد خواستم متمایز باشم
      هر منبعی بخونی خوبه ...فقط روی متن کتاب و ایات مسلط شو ..تست سراسری کاملا کافیه ..اگه بتونی تالیفی هم کار کنی خب بهتره مسلما ! تسلطتت میره بالا آیه من

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaezehArvin نمایش پست ها
      سفیر خرد خواستم متمایز باشم
      هر منبعی بخونی خوبه ...فقط روی متن کتاب و ایات مسلط شو ..تست سراسری کاملا کافیه ..اگه بتونی تالیفی هم کار کنی خب بهتره مسلما ! تسلطتت میره بالا آیه من
      فائزه باور میکنی الان که دو تا منبع دارم براش استرس گرفتم چه برسه سفیر رو هم داشته باشم :/
      خودمم معتقدم تسلط روی آیات خیلی مهمه
      دیروزم همین سوالو پرسیده بودم تو صفحه
      مرسی که هر بار راهنمایی کردی
      اگه وقت کنم تالیفی هم کار میکنم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تست تالیفی هم لازمه کار کنم؟؟ ������
      با تسلط به آیه ها و متن کتاب و حل سوالات سراسری میشه به درصد خوبی رسید؟
      چون تازه میخوای شروع کنی به مطالعه ی دینی،باید اولویت اولت کتاب درسی و به تسلطِ کامل رسیدن توی متن و آیات کتاب درسی باشه و درکنارش تست های سراسری رو حتما کار کنی
      حالا اگر دیدی به کتاب درسی و تست های سراسری کاملا مسلط شدی و وقت اضاف آوردی بشین تست تالیفی هم بزن
      راستی یه چیز دیگه خط ویژه ی دینی و همینطور آیات و نکات گاج کتابای کاملی نیستن...اینارو باید درکنار کتاب درسی خوند
      اما گاج نقره ای کاملِ کامله

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amvaff نمایش پست ها
      چون تازه میخوای شروع کنی به مطالعه ی دینی،باید اولویت اولت کتاب درسی و به تسلطِ کامل رسیدن توی متن و آیات کتاب درسی باشه و درکنارش تست های سراسری رو حتما کار کنی
      حالا اگر دیدی به کتاب درسی و تست های سراسری کاملا مسلط شدی و وقت اضاف آوردی بشین تست تالیفی هم بزن
      راستی یه چیز دیگه خط ویژه ی دینی و همینطور آیات و نکات گاج کتابای کاملی نیستن...اینارو باید درکنار کتاب درسی خوند
      اما گاج نقره ای کاملِ کامله
      دینی سوم و پیش رو فولم چون دبیرمون فوق العاده بودن. بیشتر از دینی دوم میترسم علت اینکه تا حالا دینی رو شروع نکردم هم همینه
      پس با همون گاج نقره ای شروع میکنم

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      فائزه باور میکنی الان که دو تا منبع دارم براش استرس گرفتم چه برسه سفیر رو هم داشته باشم :/
      خودمم معتقدم تسلط روی آیات خیلی مهمه
      دیروزم همین سوالو پرسیده بودم تو صفحه
      مرسی که هر بار راهنمایی کردی
      اگه وقت کنم تالیفی هم کار میکنم
      آیه جونم هم نقره ای عالیه ..هم خط ویژه
      اما مهم ترین نکته ای ک میتونم بهت بگم ...برای کسب درصد بالا ..متن کتاب دینی رو هم مثل زیست قورت بده
      هر منبعی که تصمیم گرفتی بخونی منبع دومی رو آتیش بزن #تک _منبع !

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من به عنوان کسی که قبلا (خیلی وقت پیش) دینی رو خونده بودم و مطالبش توی ذهنم بود اما نکات ریز توی ذهنم نبود، پارسال هی گاج نقره ای رو میخوندم و چون مفصل بود، توی ذهنم منسجم نمیشد و بعد از گذشت چند روز نکات ریز یادم میرفت و همون کلیات که قبلا هم بلد بودم یادم میموند. وقتمم که خیلی میگرفت.
      اما عید خط ویژه رو گرفتم و واقعا نجات بخش بود برام.
      با خط ویژه میتونی هر درس رو توی نیم ساعت بخونی. اما حتما حتما باید قبلا درس ها رو خونده باشی و کلیت رو بدونی. حتی اگه شده، روزنامه وار. و اینکه اونم باز به مرورهای زیاد احتیاج داره تا بتونی سوالای کتکورای اخیرو جواب بدی.

نکته منفیش هم اینه که هر چقدرم کامل باشه، بازم ممکنه نکته ای رو نیاورده باشه

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MH.FA2343 نمایش پست ها
      در مورد تست من موافق نیستم فقط سراسری بزنی! سوالات دینی خیلی مفهومی تر شدن! و تست های سراسری 95 به قبل خیلی فرق دارن! اتفاقا باید تست های تالیفی سخت و مفهومی بزنی! تا با دیدن سوال های کنکورهای 96 و 97 شوکه نشی. نمیدونم ولی گاج نقره ای دیگه برای سوالای مفهومی جدید جواب نداده طبق نظر دوستان. دوستی بوده کنکور 95 رو تا 90 زده ولی 96 رو 60 درصد. برای دینی وقت کافی بزارید. هر درسش مفاهیم زیادی داره که اگه خوب خونده بشه و با یه درصد خوب تراز آوره.
      البته من هم دوستی رو میشناسم که توی ۲۸ سالگی در سال ۹۶ که یهو دینی سخت شد کنکور داد و دینی رو ۹۶٪ زد و خودش میگفت فقط گاج نقره ای خونده. البته تا جایی که میدونم، برای دینی زیاد وقت گذاشته بود.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)