خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات

لطفا راهنماییم کنیید : از کی جمع بندی رو شروع کنم؟

سلام دوستان
      ممنون میشم که راهنماییم کنید

من درسهای کنکور با توجه به این که تو آزمونها شرکت نمیکنم میتونم هم اسفند تموم کنم( به صورت فشرده) و هم فروردین (به صورت عمیق).

بعد میخوام جمع بندی رو از اردیبهشت شروع کنم و با روش سه روز یکبار هم مطالب خونده شده رو مرور کنم رو و هم سوالات کنکورهای سراسری و دفترچه های عمومی و آزمون های جمع بندی کانون سال های گذشته رو از خودم آزمون بگیرم و همزمان تو آزمونای سنجش که تاریخ 1/30 و 2/20 و 3/3 و 3/31 برگزار میشن شرکت کنم برای یادگیری مدیریت خودم در جلسه کنکور .

حالا سوال من اینجاس با توجه به این که من تو هیچ آزمونی شرکت نمیکنم بنظرتون من از فروردین جمع بندی رو شروع کنم و تعداد بیشتری آزمون مشابه کنکور از خودم بگیرم یا از اردیبهشت که به زمان کنکور نزدیک تره ومطالب تا کنکور بیشتر یادم میمونه ؟

جو کنکور یه جوریه که من چون تو آزمونها در طول سال شرکت نمیکنم استرس دارم که نتونم خونده هامو تو کنکور عملی کنم انگار یه جای کارم میلنگه با این که خودم میدونم شرکت نکردن تو قلم چی به نفعم تموم شده و الآن درسها رو خیلی خوب تونستم مدیریت کنم و میدونم که کی تمومشون میکنم.

ممنون از پاسخگوییتون

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      سلام عزیز دلم، یکماه تا یکماه و نیم برای جمع بندی کاملا کافیه .

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaezehArvin نمایش پست ها
      سلام عزیز دلم، یکماه تا یکماه و نیم برای جمع بندی کاملا کافیه .
      همه بهم میگن دست خودم نیس قلم چی رو ذهن و روانم اثر منفی گزاشته
      از راهنماییت ممنونم گلم

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Saturn_ نمایش پست ها
      از راهنماییت ممنونم گلم
      هر وقت دیگه درسا رو تموم کردی شروع کن به جمع بندی و مخصوصا کتابای موج ازمون ....

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam13 نمایش پست ها
      هر وقت دیگه درسا رو تموم کردی شروع کن به جمع بندی و مخصوصا کتابای موج ازمون ....
      برای تمام درسا کتاب جمع بندی نیازه؟؟
      اگه هست میشه لطفا اسماشونو بگین؟؟ میخوام برم بخرم

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فقط میدونم که برای شیمی حتما موج الگو بگیر
      عالیه
      اخرش هم کلی ازمون جمع بندی داره

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      والا مصاحبه های های انجمنو بخونی مخصوصا سینا ملکی همه چی دستت میاد یعنی کتابی تو بازار نیست که نخونده باشه البته کتابای اسون نه
      موج فیزیک خیلی سخته برا درصدای بالا70هستش
      ولی شیمی و ریاضیش هم عالیه
      موج زیستم نصفش درسنامس که برا زیست باید بیشتر تست بزنی- خیلی سبز بگیری یا 40ازمون البته موج هم خوبه
      برا عمومی ها الگو مثلا ادبیاتش هم درسنامه کامل داره هم تست

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam13 نمایش پست ها
      والا مصاحبه های های انجمنو بخونی مخصوصا سینا ملکی همه چی دستت میاد یعنی کتابی تو بازار نیست که نخونده باشه البته کتابای اسون نه
      موج فیزیک خیلی سخته برا درصدای بالا70هستش
      ولی شیمی و ریاضیش هم عالیه
      موج زیستم نصفش درسنامس که برا زیست باید بیشتر تست بزنی- خیلی سبز بگیری یا 40ازمون البته موج هم خوبه
      برا عمومی ها الگو مثلا ادبیاتش هم درسنامه کامل داره هم تست
      ممنون از راهنماییت عزیزم

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      از راهنماییت ممنونم گلم
      خواهش میشه
      قلمچی چـرا؟؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      خواهش میشه
      قلمچی چـرا؟؟
      چون تقریبا از سوم دبیرستان میرفتم قلم چی. ولی چون امسال کنکور نتونستم باهاش نتیجه بگیرم قلم چی رو کلا گزاشتم کنار و خودم برای خودم برنامه ریختم و دارم میخونم ولی اطرافیانم بهم میگن هرکی تو کنکور قبول شده تو قلم چی عضو بوده بنابراین تو با برنامه ی خودسرانه ات نمیتونی موفق بشی تو کنکور 98.
      با این که من خودم زدم به کَر بودن بازم استرس بهم وارد میشه و گاهی اوقات ناامید میشم

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      چون تقریبا از سوم دبیرستان میرفتم قلم چی. ولی چون امسال کنکور نتونستم باهاش نتیجه بگیرم قلم چی رو کلا گزاشتم کنار و خودم برای خودم برنامه ریختم و دارم میخونم ولی اطرافیانم بهم میگن هرکی تو کنکور قبول شده تو قلم چی عضو بوده بنابراین تو با برنامه ی خودسرانه ات نمیتونی موفق بشی تو کنکور 98.
      با این که من خودم زدم به کَر بودن بازم استرس بهم وارد میشه و گاهی اوقات ناامید میشم
      اطرافیان برای خودشون میگن
      بیا از خودم بپرس؟
      موفقیت هیچ ربطی به قلمچی رفتن و تراز بالا داشتن نداره!
      قرار نیست ما هم راهی رو بریم که بقیه میرن .
      خودت میگی با قلمچی نتیجه نگرفتی ! پس بهتر که روشتو عوض کردی !
      ناامیدی و استرستو بزار کنار و جسورانه و با کیفیت درساتو بخون و تست بزن و مرور کن و رتبه شو !
      انشالله که موفق بشی و خبر قبولیتو بعد کنکور بشنوم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اطرافیان برای خودشون میگن
      بیا از خودم بپرس؟
      موفقیت هیچ ربطی به قلمچی رفتن و تراز بالا داشتن نداره!
      قرار نیست ما هم راهی رو بریم که بقیه میرن .
      خودت میگی با قلمچی نتیجه نگرفتی ! پس بهتر که روشتو عوض کردی !
      ناامیدی و استرستو بزار کنار و جسورانه و با کیفیت درساتو بخون و تست بزن و مرور کن و رتبه شو !
      انشالله که موفق بشی و خبر قبولیتو بعد کنکور بشنوم
      ممنون بابت انرژی مثبت
      انشاالله ...به امید موفقیت تمام کنکوری های امسال

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      زمان جمع بندی بستگی به حجم مطالبی هست که خوندی و تعداد دفعات مروری هست که قبلا داشتی مثلا برنامه کانون که تقریبا 1ماه و نیم جمع ندی گزاشته قبلش حدود 3.4 بار هرکتابیو کامل مرور کرده ولی شما که داری با برنامه خودت پیش میری قطعا مروهاتم خیلی کمتر بوده به نظرم از همون خرداد شروع کن به جمع بندی بهمن و اسفند و فروردین و اردیبهست و فقط درس بخون روزی 4ساعت هم به مرور اختصاص بده با این روش شاید یکم دیر تر تموم کنی ولی خوب تموم میکنی تقریبا همه مطالب یادته و بنابراین نیاز به دوران جمع بندی کمتری هم داری

کانونم کاشکی میرفتی ولی حالا که نرفتی ولی جامع هاشو اون سه تای اخرو برو
      ببین کانون یه ابزار مهم برای موفقیته چون ازت کار میکشه و هرکسی نمیتونه با برنامه کانون بیاد جلو ولی اونایی که خودشونو ملزم میکنن به برنامه کانون امکان نداره موفق نشن ..مشکل از کانون نیست مشکل از تنبلی خودمونه ابجی جان
      ویرایش توسط mahmood21755 : 24 دی 1397 در ساعت 14:25

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood21755 نمایش پست ها
      زمان جمع بندی بستگی به حجم مطالبی هست که خوندی و تعداد دفعات مروری هست که قبلا داشتی مثلا برنامه کانون که تقریبا 1ماه و نیم جمع ندی گزاشته قبلش حدود 3.4 بار هرکتابیو کامل مرور کرده ولی شما که داری با برنامه خودت پیش میری قطعا مروهاتم خیلی کمتر بوده به نظرم از همون خرداد شروع کن به جمع بندی بهمن و اسفند و فروردین و اردیبهست و فقط درس بخون روزی 4ساعت هم به مرور اختصاص بده با این روش شاید یکم دیر تر تموم کنی ولی خوب تموم میکنی تقریبا همه مطالب یادته و بنابراین نیاز به دوران جمع بندی کمتری هم داری

کانونم کاشکی میرفتی ولی حالا که نرفتی ولی جامع هاشو اون سه تای اخرو برو
      ببین کانون یه ابزار مهم برای موفقیته چون ازت کار میکشه و هرکسی نمیتونه با برنامه کانون بیاد جلو ولی اونایی که خودشونو ملزم میکنن به برنامه کانون امکان نداره موفق نشن ..مشکل از کانون نیست مشکل از تنبلی خودمونه ابجی جان
      به نکته ی خوبی اشاره کردین یعنی مرور

برنامه ی من به این صورته "مهر و آبان و آذر: مرور و اتمام دروس _ دی : حل آزمونهای سراسری"
      " بهمن و اسفند و فروردین: مرور و اتمام دروس برای بار دوم _ اردیبهشت و خرداد: جمع بندی با روش سه روز یکبار"

خب من یه بار کل مباحث کنکور تموم کردم یعنی مهر و آبان وآذر کلا یه بار خوندم و دیماه هم هرروز یه آزمون سراسری داخل و خارج کشور از سال 81 حل کردم و دارم حل میکنم.
      توی برنامم هم برای هر یه مبحث دوتا مرور گزاشتم یعنی هرفصل از هردرسی رو مهر و آبان و آذر دوبار مرور کردم.
      آلانم دوباره از بهمن ماه شروع میکنم به خوندن دروس کنکور برای بار دوم و فروردین یه بار دیگه مباحث کنکور تموم میکنم .از اردیبهشت هم با روش سه روز یکبار دو روز به مرور دروس خونده شده اختصاص میدم و روز سوم یه آزمون سراسری حل میکنم همزمان هم تو آزمونهای سنجش شرکت میکنم شایدم به پیشنهاد شما رفتم قلم چی.

قصدم از همه ی این توضیحا این بود که درسته برنامه قلم چی آدم پایبند به درس خوندن میکنه ولی آدم درسخون خودش برای خودش به صورت اختصاصی برنامه میریزه حالا یه نفر برنامه ی اختصاصی خودش با برنامه قلم چی همراه میکنه و موفق میشه یه نفرم خودش به دستای قلم چی میسپاره تا براش موفقیت بیاره!
      برای من روش خودم مفیدتر واقع شد همه ی آدما یکسان نیستن برادر جان

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      به نکته ی خوبی اشاره کردین یعنی مرور

برنامه ی من به این صورته "مهر و آبان و آذر: مرور و اتمام دروس _ دی : حل آزمونهای سراسری"
      " بهمن و اسفند و فروردین: مرور و اتمام دروس برای بار دوم _ اردیبهشت و خرداد: جمع بندی با روش سه روز یکبار"

خب من یه بار کل مباحث کنکور تموم کردم یعنی مهر و آبان وآذر کلا یه بار خوندم و دیماه هم هرروز یه آزمون سراسری داخل و خارج کشور از سال 81 حل کردم و دارم حل میکنم.
      توی برنامم هم برای هر یه مبحث دوتا مرور گزاشتم یعنی هرفصل از هردرسی رو مهر و آبان و آذر دوبار مرور کردم.
      آلانم دوباره از بهمن ماه شروع میکنم به خوندن دروس کنکور برای بار دوم و فروردین یه بار دیگه مباحث کنکور تموم میکنم .از اردیبهشت هم با روش سه روز یکبار دو روز به مرور دروس خونده شده اختصاص میدم و روز سوم یه آزمون سراسری حل میکنم همزمان هم تو آزمونهای سنجش شرکت میکنم شایدم به پیشنهاد شما رفتم قلم چی.

قصدم از همه ی این توضیحا این بود که درسته برنامه قلم چی آدم پایبند به درس خوندن میکنه ولی آدم درسخون خودش برای خودش به صورت اختصاصی برنامه میریزه حالا یه نفر برنامه ی اختصاصی خودش با برنامه قلم چی همراه میکنه و موفق میشه یه نفرم خودش به دستای قلم چی میسپاره تا براش موفقیت بیاره!
      برای من روش خودم مفیدتر واقع شد همه ی آدما یکسان نیستن برادر جان
      ااینطور که میگی وضعیتت خیلی خوبه
      ایول پس با همین فرمون برو جلو دیگه از چی استرس داری؟! من فک کردم شما یه جورایی تازه از الان میخوای شروع کنی یا قبل از این زیاد جدی نبودی میخوای از الان به بعد جدی بخونی
      موفق باشی همشیره جان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)