خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 109
    1. Top | #1
      ddd
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

Unhappy نتیجه فیزیک کامیار

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان کنکوری خودم.ازتون خواهش میکنم بدون هیچ غرض ورزی جواب سوال منو بدین.
      سوالم درباره ی فیزیک حرف آخر(کامیار)هستش.میخواستم بدونم خودتون یا دوستانتون یا آشناهاتون از فیزیک کامیار استفاده کردین؟چه نتیجه ای گرفتین(خودتون یا هرکی که میشناسین)؟
      اصلا محصولات حرف آخر رو توصیه میکنین؟چه نتیجه ای از هرکدوم از محصولات حرف آخر گرفتین(خودتون یا هرکی که میشناسین)؟در ضمن منظورم جامع اش هست نه پروژه 6040 .واقعا ممنون میشم بدون غرض ورزی و جبهه مثبت یا منفی کاملا صادقانه جواب بدین.در ضمن تاپیک های زیادی تو انجمن درباره حرف آخر هست اما برای من مهم نتیجه هست.

2. Top | #2
      ddd
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام من خودم کامیار دیدم وقتی رفتم درسنامه بخونم دیدم هیچی نمی فهم گذاشتمش کار یحیوی دیدم و برای سوم و پیش یک نادری نژاد
      دوستم پارسال با کانیار سه درصد زد
      حرف اخر زیستش برای فضل های انسانی و جانوری خیلی خوبه بقیه فصول افتضاح ریاضیش خوبه اما خلیلی پرواز خیلی سرتره شیمی مفاهیمش عالی مساعل اقاجانی ببین دین و زندگیش فوق العاده بقیه اش بدرد نمیخوره این ها تجربه شخصی کنکور بوده

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خـــوبه اما باید در کنارش تست فراوان کار کنــی اگه میخوای بگیری جامعش رو بگیر !
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

5. Top | #5
      ddd
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یکی تاییدش کرد یکی رد

6. Top | #6
      ddd
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کس دیگه ای نبود؟نظری چیزی کارنامه ای

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ddd نمایش پست ها
      کس دیگه ای نبود؟نظری چیزی کارنامه ای
      کامیار خوب نیست یحیوی هم خوب نیست فقط نادری نژاد خوبه که خودش مولف کتاب گاجه+شهریاری +نوکنده

8. Top | #8
      ddd
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam13 نمایش پست ها
      کامیار خوب نیست یحیوی هم خوب نیست فقط نادری نژاد خوبه که خودش مولف کتاب گاجه+شهریاری +نوکنده
      از چه لحاظ خوب نیست؟خوب درس نمیده یا ناقصه یا با چیزایی که میگه نمیشه تست زد؟شما خودت با نادری نژاد از درصد چند به چند رسیدی؟

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از چه لحاظ خوب نیست؟خوب درس نمیده یا ناقصه یا با چیزایی که میگه نمیشه تست زد؟شما خودت با نادری نژاد از درصد چند به چند رسیدی؟
      ببین کامیار فقط حفظ کرده خودت نگاه کن میفهمی بعدشم حرکت شناسی رو فقط یه چنتا سوال با نمودار سرعت زمان حل میکنه که برا همه ج نمیده سمت کامیار نری بهتره
      از فیزیک کامران هم میتونی استفاده کنی البته جزوه کاملش +ویس های جزوه که تو کانالشه

10. Top | #10
      ddd
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببین کامیار فقط حفظ کرده خودت نگاه کن میفهمی بعدشم حرکت شناسی رو فقط یه چنتا سوال با نمودار سرعت زمان حل میکنه که برا همه ج نمیده سمت کامیار نری بهتره
      از فیزیک کامران هم میتونی استفاده کنی البته جزوه کاملش +ویس های جزوه که تو کانالشه
      خیلی ممنونم از راهنماییتون

11. Top | #11
      ddd
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببین کامیار فقط حفظ کرده خودت نگاه کن میفهمی بعدشم حرکت شناسی رو فقط یه چنتا سوال با نمودار سرعت زمان حل میکنه که برا همه ج نمیده سمت کامیار نری بهتره از فیزیک کامران هم میتونی استفاده کنی البته جزوه کاملش +ویس های جزوه که تو کانالشه
      راستی شما فیزیک 97 رو با نادری نژاد چند زدین؟

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      راستی شما فیزیک 97 رو با نادری نژاد چند زدین؟
      ایشون هنوز کنکور نداده
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

13. Top | #13
      ddd
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      ایشون هنوز کنکور نداده

14. Top | #14
      ddd
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      راستی سوال 223 فیزیک تجربی 97 رو میشد با کامیار جواب داد؟من کنکور امسال فیزیک رو 7درصد زدم
      نظرتون درباره ریاضی حرف آخر چیه؟

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      سلام داداش من فیزیک کامیار حرکت شناسیشو و دینامیکشو دانلود کردم اما راه حلاش برای همه جواب نمیده برای بقیه فصولم یکم از نوسان و جریان و دیدم که همش تکنیکی میگه لامصب ادم نمیتونه اعتماد کنه ...اما یحیوی بهتره خیلی طولانیه و کامل گفته تقریبا من الان دارم با یحیوی میرم جلو به علاوه تستای الگو جامع فیزیک تا حالا نتیجم خوب بوده ...اما نادری نژاد و جریانشو دانلودکردم همش پای ال ای دی درس میده حتی پاسخ تستا یعنی هیچی خارج کتاب میکرو گاج بهت یاد نمیده انگار کتاب میکردو گاج رو به صورت دی وی دی در اورده البته برای کسی که از اول تابستون بخواد با مسکرو گاج بیاد جلو دی وی دی های نادری نژاد خیلی بدردش میخوره
      در مورد زیستم جاهایی که ممشکل دارم و میرم از حرف اخر میبینم و انصافا مشکلاتمو حل کرده ...مخصوصا گیاهیش خیلی عالیه البته من زیست حرف اخرو خریدم
      در مورد شیمی هم فقط ربیعیانو پیشنهاد میکنم بهتون علی رغم بقیه موسسات که میگن همه تستای 10 سال اخیرو حل میکنیم که هیچکدومشونم کامل حل نمیکنن این بنده خدا تمام تست های شیمی رو خارج و داخل وتجربی و ریاضی و برات میزنه ...شیروانی به نظرم ادم گیج میشه با روشاش
      ویرایش توسط mahmood21755 : 24 دی 1397 در ساعت 13:56

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن