خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 76
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      به شدت موافق سخن دوست عزیزمونم .
      یه مشکل که هست اینه که تو عرصه کنکور انتشاراتی که زیادی مشهور بشه و به دهن بیوفتده کم کم و نا محسوس از کیفیتش میزنه اینو باید قبول کنیم .
      جناب زارع مولف خوبی هستن اما مشکل اینه که تستهاشون یکم داغونه (البته توهین نه ها) اینجوری که تقریبا تستا به یک دیگر شبیه اند نه از مطالب بلکه از نحوه تست . بیشترشون جای خالی هست .
      و مسئله دوم کمی هم به مطالب کم اهمیت زیاد پرداخته شده .
      اما انصافی من اول مهر با نظرات منفی دوستان دل رو به دریا زدم و الگو گرفتم . خدا شاهده که اصلا من زیاده گویی یا حتی سوالات چرت ندیدم . پارسال ( دهم) میکرو گرفته بودم اما با وجود درسنامه قویش نمیتونستم تو آزمون ها جواب خوب بگیرم اما با الگو تقریبا خدا رو شکر به درصد 80 ( اگه میانگین بگیریم) رسیدم . اینو بگم : من کل گزینه های الگو رو برسی میکنم و نکته هاش رو مینویسم . اما دهم اینجوری نبود .
      حالا من هم سیلیقه خودمو داشتم .و با نگارش و تالیف میکرو حال نمیکردم( چشام آستیگماته) .

حالا دوستان به جای خوندن این مطالب و تضعیف انگیزه بچسبید به درس .
      خب دوست عزیز وقتی بیشتر سؤالات کنکور جای خالی هست، شما انتظار دارین که سؤالات میکرو جور دیگه‌ای باشه؟ همین حرفتون نشون میده که شناختی از کنکور ندارین! مثلاً مثل کتاب‌های دیگه نصف سؤالات چندموردی باشه یا مثل بعضیا نصفش تک‌کلمه‌ای و به سبک سالای قبل باشه خوبه؟ شما اگه دفترچه کنکور رو بذارین کنار کتاب میکرو و سایر کتاب‌ها، کاملاً مشخصه که بیشترین شباهت رو به کنکور میکرو داره.
      در ضمن این که از یک کتاب نتیجه بگیرین یا نه، بستگی به نحوه استفاده شما از اون کتاب داره. که شما خودتون ذکر کردین که نحوه استفادتون از کتاب رو در سال یازدهم نسبت به دهم تغییر دادین.

متاسفانه مشکلی که در بین دانش‌آموزان وجود داره این هست که فکر می‌کنن هر چه کتابی تستاش سخت‌تر باشه (به‌هر نحوی، حتی مثلاً بازی با کلمات!) یا نکاتش بیشتر باشه، اون کتاب بهتر هست و باز هم متاسفانه تا بعد از کنکور به این اشتباهتون پی نمی‌برین!

در ضمن، خوشحال میشم چند مورد از اون مطالب کم‌اهمیتی که گفتین رو بگین تا در ویرایش‌های بعدی اصلاح کنیم.

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yasinsayadinik نمایش پست ها
      درود و سلام بر دکتر زارع عزیز.چقد دربه در این سایت و اون سایت گشتم تا شما را پیدا کنم.نه پیجی نه چیزی
      الان که این قصه رو میشنوم چه خبر شده خیلی ناراحت شدم.دهم و یازدهم فقط با کتاب شما لذت بردم.از اول مه تا الان هم منتظر کتاب شما بودم چون هیچ کتابی مثل کتاب شما خوب نیست از نظر من.تا ایکنه رو سایت میزنن میکرو.اینقد خوشحال شدم.خرید کردم حالا بعدش دیدم که ترکیب با پلاس و زیست طلایی هست.الان شما دکتر اخر این کتاب دوازدهم رو منتشر میکنین با گاج یا انتشارات دیگه؟یا ن.وقتی اینطور شد بیخیال میشین؟خیلی خیلی منتظریم.
      تا یکی دو روز دیگه اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

3. Top | #33
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirHossein2016 نمایش پست ها

یه نصیحت از من به تو
      داوطلبا به دو دسته تقسیم میشن ببین کدومی:
      ۱-اونایی ک تا ۶۰٪تو زیست راضین و عزم چندانی ندارن برای درصد بالاتر
      ۲-عدهای ک ب ۶۰٪درصد راضی نیستن و بالاتر میخوان
      اگه از دسته اولی ک خیلیم عالی بوده انتخابت برای زیست چون هم تستاش و هم درسنامش کافیه برات

اما اگه از دسته دومی و با تلاش زیادت نمیتونی ب بالای شصت برسی یا متناوبه درصدات میکرو رو از سرت بیرون کن.تعداد غلطاش بسیار زیاده فصل پنج سال یازدهمش ک دیگه شاهکاره همش غلطه و همین غلطها باعث میشه به درصد دلخواهت نرسی.بنظرم درسنامه الگو و تست خیلی سبز کنار هم منابه خوبی هستن اما بهرحال میل خودتونه چون تستای میکرو جوریه که برخلاف گفته خودشون٬به بعضی مطالب بی اهمیت بسیار پرداختن و به بعضی از مطالب مهم خیلی پرداخته.تمامی رتبه برترهای نظام جدید از خیلی سبز یا الگو استفاده میکنن و متفق‌القول هستن ک میکرو کیفیت تستاش و غلط های درسنامش آزار دهندس.

پ‌ن:ممکنه (یعنی حتما) خیلیا خرده میگیرن به حرفم اما حقیقت تلخه.
      همچنین ممکنه بگن خب غلطهارو برای گاج ارسال کن و جایزه بگیر اما کی میاد و حوصله داره ده تا غلطو بنویسه یجا بعدش تایپش کنه تا نهایتا ۴۰ تومن بگیره؟
      خداییش من کاری به حرفای دیگه اتون ندارم ولی اینجاش که گفتید "تمامی رتبه برترهای نظام جدید از خیلی سبز یا الگو استفاده میکنن و متفق‌القول هستن ک میکرو کیفیت تستاش و غلط های درسنامش آزار دهندس." هم آدم رو شگفت زده میکنه و هم خنده آوره ... هنوز کنکور برگزار نشده ، چه برسه به این که رتبه برترا مشخص باشن ، بعد "همه" و " دقیقا همه " این ها متفق القول باشن که آقا میکرو رو بنداز کنار و الگو و خیلی سبز کار کن درود خدا ...
      درسته ما الان میگیم فلان نویسنده برتر و فلان کتاب بهتر ولی این برتر و بهترها یه چیز نسبی ان... شما ممکنه بری ماجرای من و درسام زیست که اصلا واسه کنکور نیست رو بخونی و اصل مطلب رو دریافت کنی ، یه نفر دیگه بره با الگو و خیلی سبز همون مطالب رو کسب کنه ... حالا این دلیل بر عدم توانایی نویسنده یا کتاب بر رسوندن مطلب نیست. همه چیز بستگی به تلاش و درک خودتون داره.

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

4. Top | #34
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      تا یکی دو روز دیگه اطلاع‌رسانی می‌کنیم.
      بنده قصد جسارت به شما و تشکیلات برند گاج یا معرفی و تبلیغات برند دیگه رو نداشتم .
      نظرم رو عنوان کردم و شاید این تغییر نحوه مطالعه من باعث پیشرفت شده و اصلا منبع بدی نبوده برا من .
      و اینو قبول دارم که به دلیل چشای استیگمات من نمیتونم صفحات میکرو که کمی متمایل به کرمی در درسنامه هست رو خوب و تیز بین نگاه کنم .
      اما قبول کنیم که ناشرین دیگر هم از میکرو بالا نباشن حداقل تو سطح میکرو هستند . و ضمن تشکر اقای زارع بعد از میکرو برنامه ای برا ای کیو زیست در گاج ریخته نشده؟

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shaqayeq.mousavi نمایش پست ها

خداییش من کاری به حرفای دیگه اتون ندارم ولی اینجاش که گفتید "تمامی رتبه برترهای نظام جدید از خیلی سبز یا الگو استفاده میکنن و متفق‌القول هستن ک میکرو کیفیت تستاش و غلط های درسنامش آزار دهندس." هم آدم رو شگفت زده میکنه و هم خنده آوره ... هنوز کنکور برگزار نشده ، چه برسه به این که رتبه برترا مشخص باشن ، بعد "همه" و " دقیقا همه " این ها متفق القول باشن که آقا میکرو رو بنداز کنار و الگو و خیلی سبز کار کن درود خدا ...
      درسته ما الان میگیم فلان نویسنده برتر و فلان کتاب بهتر ولی این برتر و بهترها یه چیز نسبی ان... شما ممکنه بری ماجرای من و درسام زیست که اصلا واسه کنکور نیست رو بخونی و اصل مطلب رو دریافت کنی ، یه نفر دیگه بره با الگو و خیلی سبز همون مطالب رو کسب کنه ... حالا این دلیل بر عدم توانایی نویسنده یا کتاب بر رسوندن مطلب نیست. همه چیز بستگی به تلاش و درک خودتون داره.
      لطف کنین از چیزی خبر ندارین جک نفرستین بحث جدیه.نظام جدید رتبه‌برتر نداره؟؟؟این همه تو قلمچی هستن و رتبه‌هاشون ثابته رو رتبه برتر حساب نمیکنین همینا هستن که میشن رتبه یک کنکور و بعدش شما دست به دامنشون میشین ک جواب سوالتونو بدن.الان میگم که آقای دارانی و ...قطعا یکی از رتبه‌های تک رقمی کنکور امسال هستن و از الان میشه منابعشون رو پرسید تا سرشون خلوته

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      نظر شما کاملاً محترمه اما نیازی نیست ده تا غلط بفرستین. شما دو سه تا از این غلطای علمی زیاد رو که میگین بفرستین کافیه! به‌هر حال در کنکورهای گذشته ثابت شده که سبک تست‌های کتاب‌های ما بیشترین شباهت رو به کنکور داره و بارها حتی تست‌های ما عینا در کنکور اومده و همچنین چند سال گذشته، تنها کتابی بودیم که همه نکات کنکور رو پوشش دادیم، حتی نکات کاملا جدید. و خب اینکه شما به‌نظرتون نکته‌ای بی‌اهمیت هست، نظر شما بوده و ما با توجه به تجربه‌ای که داریم و شناختی که از کنکور داریم، تشخیصمون این بوده که اون نکته‌ی به‌ظاهر بی‌اهمیت از نظر شما، نکتة مهمی بوده. حالا اینکه شاید این نظر با نظر بقیه کتاب‌ها مخالف باشه، دلیل بر اشتباه بودن کار ما نیست.
      ممنون از شکیبایی شما(کاملا جدی میگم تیکه هم نیست)

اما ته کتاب نوشته ده‌تا غلط رو بفرستین.
      و همچنین دلیل اینکه میگم به مطالب بی اهمیت پرداختین معیار من قلمچی و مازه و چون کنکور معلوم نیست چجوره برای همون گفتم

و همچنین اینکه میگم ب بعضی مطالب مهم خیلی کم نپرداختین مثل فصل سه یازدهم ک واقعا ناقصه چون نه اینی که هر استخوان با کدام استخوان ها مفصل تشکیل میده رو پرداختین(فقط یک سوال بود ازش)در صورتی ک من ب وفور ازش سوال دیدم و یکی دیگه هم در صفحه اول بخش مفاصل اون شکلی ک درباره‌ی جمجه هست و هر استخوان رو توش ی رنگ خاص کرده میشد ازش سوالای ترکیبی خوبی طرح کرد و توی ازمونها هم دوسه‌تا سوال این شکلی دیدم اما در میکرو چیزی نپرداخته بود بهش.

اما این کتاب فقط بدی نیست خوبی‌های بسیاری هم داره بخصوص در بخش جانوری ک هیچ منبعی رو دستش نیست.فعلا گیاهی رو بررسی نکردم

یکی دیگه از مزایا هم اینه ک ب حاشیه‌ها بسیار کم پرداخته اونم جاهایی ک ضروریه

ممنون از صبرتون
      ویرایش توسط AmirHossein2016 : 30 دی 1397 در ساعت 18:01

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      ممنون از شکیبایی شما(کاملا جدی میگم تیکه هم نیست)

اما ته کتاب نوشته ده‌تا غلط رو بفرستین.
      و همچنین دلیل اینکه میگم به مطالب بی اهمیت پرداختین معیار من قلمچی و مازه و چون کنکور معلوم نیست چجوره برای همون گفتم

و همچنین اینکه میگم ب بعضی مطالب مهم خیلی کم نپرداختین مثل فصل سه یازدهم ک واقعا ناقصه چون نه اینی که هر استخوان با کدام استخوان ها مفصل تشکیل میده رو پرداختین(فقط یک سوال بود ازش)در صورتی ک من ب وفور ازش سوال دیدم و یکی دیگه هم در صفحه اول بخش مفاصل اون شکلی ک درباره‌ی جمجه هست و هر استخوان رو توش ی رنگ خاص کرده میشد ازش سوالای ترکیبی خوبی طرح کرد و توی ازمونها هم دوسه‌تا سوال این شکلی دیدم اما در میکرو چیزی نپرداخته بود بهش.

اما این کتاب فقط بدی نیست خوبی‌های بسیاری هم داره بخصوص در بخش جانوری ک هیچ منبعی رو دستش نیست.فعلا گیاهی رو بررسی نکردم

یکی دیگه از مزایا هم اینه ک ب حاشیه‌ها بسیار کم پرداخته اونم جاهایی ک ضروریه

ممنون از صبرتون
      خب برخلاف شما ما معیارمون کنکور هست و مشخص هم هست که کنکور سوالاتش چجوری هست و تغییر زیادی نسبت به سال‌های قبل نداره.

بعد چیزهایی که به‌نظر شما مهمه، ما مطمئنیم مهم نیست. مثلا مفاصل اسکلت انسان که گفتین همیشه در نظام قدیم هم بوده اما تا الان سوالی در کنکور ازش نیومده. بنابراین اشتباه شما این هست که معیار اشتباهی رو انتخاب کردین و این رو بعد از کنکور متوجه میشین

ما همچنان منتظر اشتباهات زیادی که میگین هستیم!

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      بنده قصد جسارت به شما و تشکیلات برند گاج یا معرفی و تبلیغات برند دیگه رو نداشتم .
      نظرم رو عنوان کردم و شاید این تغییر نحوه مطالعه من باعث پیشرفت شده و اصلا منبع بدی نبوده برا من .
      و اینو قبول دارم که به دلیل چشای استیگمات من نمیتونم صفحات میکرو که کمی متمایل به کرمی در درسنامه هست رو خوب و تیز بین نگاه کنم .
      اما قبول کنیم که ناشرین دیگر هم از میکرو بالا نباشن حداقل تو سطح میکرو هستند . و ضمن تشکر اقای زارع بعد از میکرو برنامه ای برا ای کیو زیست در گاج ریخته نشده؟
      آی‌کیو زیست در حال تالیف هست و البته با توجه به یکسان بودن مولفش با میکرو، فکر نمی‌کنم شما زیاد خوشتون بیاد

البته اگر بتونین به‌طور منطقی اشکالات کتاب رو بگین، ما حتما بررسی می‌کنیم و در کتاب‌های بعدی اعمال می‌کنیم

9. Top | #39
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

لطف کنین از چیزی خبر ندارین جک نفرستین بحث جدیه.نظام جدید رتبه‌برتر نداره؟؟؟این همه تو قلمچی هستن و رتبه‌هاشون ثابته رو رتبه برتر حساب نمیکنین همینا هستن که میشن رتبه یک کنکور و بعدش شما دست به دامنشون میشین ک جواب سوالتونو بدن.الان میگم که آقای دارانی و ...قطعا یکی از رتبه‌های تک رقمی کنکور امسال هستن و از الان میشه منابعشون رو پرسید تا سرشون خلوته
      اول از همه این که لطفا موقع بحث کردن از عبارت هایی استفاده کنید که (نه مخاطب کلام) که درباره شخصیت شما سوء برداشت نشه!
      دوم این که بر خلاف عقیده شما من این رتبه برتر های آزمون های آزمایشی رو به عنوان رتبه برتر کنکور تلقی نمیکنم! و به این ضرب المثل مشت نمونه خرواره هم اعتقاد ندارم.
      سوم این که اگر شما و امثال شما منتظرن که ببینن کی رتبه برتر فلان آزمونه و دست به دامانش بشن من از این نوع نیستم !
      چهارم این که اگر واقعا به برتری افکار و عقاید و پیشنهادات این فردی که من حتی نمیشناسم و شناختشون برای من کوچکترین ارزشی نداره ، معتقد هستید خب جای بحث نیست . بفرمایید و راه ایشون رو برید و نه من و نه امثال من جلوی شما رو نمیگیریم.

و در آخر خیلی عذر میخوام که عقایدم همراستا با شما نیست و ادامه دهنده این بحث نیستم.

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      آی‌کیو زیست در حال تالیف هست و البته با توجه به یکسان بودن مولفش با میکرو، فکر نمی‌کنم شما زیاد خوشتون بیاد

البته اگر بتونین به‌طور منطقی اشکالات کتاب رو بگین، ما حتما بررسی می‌کنیم و در کتاب‌های بعدی اعمال می‌کنیم
      یه اشکال اینکه اگه تواناییش رو داشته باشین این فونت و صفحه آرایی رو تغییر بدین که افرادی مثل من بتونن ببینند و چشاشون خسته نشن . (که فکر کنم ربطی به مولف نداشته باشه باید به مدیریت تالیف تماس برقرار کنم)

در ضمن من از شخص شما عذر خواهی کردم . اما شاهد اینم که با نیش و کنایه دارین زخم زبان میزنین . اینم برا امثال دانش آموزا عادیه چون هیچ دبیر و مولفی که به درخت نانی مثل کنکور چسبیده برا دانش آموز زحمت نمیکشه و بوی پول مستش کرده .

#بهتره_منطقی_باشیم

موفق باشید

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shaqayeq.mousavi نمایش پست ها

اول از همه این که لطفا موقع بحث کردن از عبارت هایی استفاده کنید که (نه مخاطب کلام) که درباره شخصیت شما سوء برداشت نشه!
      دوم این که بر خلاف عقیده شما من این رتبه برتر های آزمون های آزمایشی رو به عنوان رتبه برتر کنکور تلقی نمیکنم! و به این ضرب المثل مشت نمونه خرواره هم اعتقاد ندارم.
      سوم این که اگر شما و امثال شما منتظرن که ببینن کی رتبه برتر فلان آزمونه و دست به دامانش بشن من از این نوع نیستم !
      چهارم این که اگر واقعا به برتری افکار و عقاید و پیشنهادات این فردی که من حتی نمیشناسم و شناختشون برای من کوچکترین ارزشی نداره ، معتقد هستید خب جای بحث نیست . بفرمایید و راه ایشون رو برید و نه من و نه امثال من جلوی شما رو نمیگیریم.

و در آخر خیلی عذر میخوام که عقایدم همراستا با شما نیست و ادامه دهنده این بحث نیستم.
      خب چاپلوسی که در خون بعضیا موج میزنه و معمولا هم این افراد چون خودشونو ر پشت افراد بزرگتر پنهان میکنن وقتی ب تنهایی در گفت‌و‌گویی قرار میگیرن میگن ادامه دهنده نیستیم و هزار بهونه‌ی دیگه

خب کسی ک با هزاران چیز بدیهی مثل ضرب المثل ها مثل مشاوره گرفتن از رتبه برترها مثل نپذیرفتن اینکه همین رتبه‌های برتر آزمونها برتر کنکور میشن دیگه معلوم‌الحاله!!!
      در ضمن شما حتی اگه بخواین هم نمیتونین جلوی من رو بگیرین پس نگین که من و امثال من جلوی شما رو نمیگیریم(البته ی سوال ک پیش میاد اینه مگه نابغه‌هایی شبیه شما هست بازم؟من ک تا بحال ندیده بودم)
      البته شایدم جواب بدین چون میخواین تعداد پستها بره بالا!!(ماشالا نود درصد پستاتونم ک اسپمه)!
      ویرایش توسط AmirHossein2016 : 01 بهمن 1397 در ساعت 19:42

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      خب برخلاف شما ما معیارمون کنکور هست و مشخص هم هست که کنکور سوالاتش چجوری هست و تغییر زیادی نسبت به سال‌های قبل نداره.

بعد چیزهایی که به‌نظر شما مهمه، ما مطمئنیم مهم نیست. مثلا مفاصل اسکلت انسان که گفتین همیشه در نظام قدیم هم بوده اما تا الان سوالی در کنکور ازش نیومده. بنابراین اشتباه شما این هست که معیار اشتباهی رو انتخاب کردین و این رو بعد از کنکور متوجه میشین

ما همچنان منتظر اشتباهات زیادی که میگین هستیم!
      و ماهم بیکار نیستیم که ده‌تا اشتباه رو که پشت کتاب نوشتین بفرستین رو ارسال کنیم

درضمن شما نمیخوان حقبقت رو بپذیرین کل کشور دارن میگن ک میکرو غلطش زیاده و تستاش بدر نخور.

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دکتر جدا از این بحث ، تورو خدا آخر هر فصل آزمون فصلی هم بزار که شدیدا نیاز داریم تو این کمبود کتاب جمع بندی

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات

توی سایت ماز که زده تالیفش توسط گروه ماز هست(شاید شما هم کنار اونا باشین) و دلیل اینکه دنبالش هستیم هم همین گروه ماز و اسم آیکیو هستش

15. Top | #45
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات

و ماهم بیکار نیستیم که ده‌تا اشتباه رو که پشت کتاب نوشتین بفرستین رو ارسال کنیم

درضمن شما نمیخوان حقبقت رو بپذیرین کل کشور دارن میگن ک میکرو غلطش زیاده و تستاش بدر نخور.
      شما دو سه تاشم بفرستین ما قبول داریم.
      فعلا هم که طبق آماری که ما داریم، میکرو کم‌ترین غلط رو طبق نظر دبیران و دانش‌آموزان داره
      بعد از کنکور مشخص میشه ‌‌...
      ویرایش توسط حمید رضا زارع : 01 بهمن 1397 در ساعت 21:18

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن