خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

Question کمک کمک تو برنامه ریزی بهتر ( لطفا همه بیان )

سلام همه تلاشگران کنکور
      دوستان نظرتون درباره شیوه برنامه ریزی صحیح و پر بازده تو دوره مدرسه چیه ؟
      من که تو عمومی مشکل دارم و اختصاصی ها خوبه ( رشته ریاضی ) باید برنامم چطور باشه که بتونم سال دیگه یکی از دانشگاه های تهران رو بیارم ؟
      ( لازم به ذکز که ریاضی و شیمی رو میانگین آزمون های قلم چی 50 میزنم و فیزیک رو میانگین 60 و تراز اختصاصیم تا 6000 رسیده ولی عمومی 5000 و تراز کلم بیشتر 5700 تا 5800 میشه )
      و سوال آخر اینه که خوابو چطور کنترل میکنید؟
      ترخدا همه جواب بدید من باید تهرانو بیارم
      مرسی

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام حتمادوردنیای عمومی رومو به مو تحلیل کنین عمومی ها خیلی زودجواب میدن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DOCTOR SARA79 نمایش پست ها
      سلام حتمادوردنیای عمومی رومو به مو تحلیل کنین عمومی ها خیلی زودجواب میدن
      دور دنیا چیه ؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MrNobody نمایش پست ها
      دور دنیا چیه ؟؟؟
      یه کتاب ماله انتشارات گاجه که ازسال91تاسال96کنکورهای عمومی همه ی رشته هاروآورده باپاسخنامه ی بسییییییارعالییییییی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز.عمومی ها یک درس نیستند که یک نسخه داشته باشند.برای هر درس باید روش مخصوصی استفاده کنید.
      زبان انگلیسی : پایه درسی از سال های راهنمایی خیلی مهمه.اگه بتونید مشکلتون رو تو اونجا رفع کنید درسای الان بهتر متوجه میشید
      عربی : مثل زبان پایه خیلی مهمه.
      ادبیات : روی فهم لغات و آرایه ها دقت بیشتری داشته باششید.
      دین و زندگی : سعی کنید آیات رو با معانیشون حفظ کنید(دو سر برده براتون).برای مطالعه متن درس از روش پس ختام استفاده کنید.
      بازم سوالی داشتید در خدمتم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط darskhoon.group نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز.عمومی ها یک درس نیستند که یک نسخه داشته باشند.برای هر درس باید روش مخصوصی استفاده کنید.
      زبان انگلیسی : پایه درسی از سال های راهنمایی خیلی مهمه.اگه بتونید مشکلتون رو تو اونجا رفع کنید درسای الان بهتر متوجه میشید
      عربی : مثل زبان پایه خیلی مهمه.
      ادبیات : روی فهم لغات و آرایه ها دقت بیشتری داشته باششید.
      دین و زندگی : سعی کنید آیات رو با معانیشون حفظ کنید(دو سر برده براتون).برای مطالعه متن درس از روش پس ختام استفاده کنید.
      بازم سوالی داشتید در خدمتم
      اول اینکه مرسی از پاسختون و دوم اینکه من خودم تو گرامر زبان و کلا عربی مشکل خاصی ندارم و بیشتر مشکلم تو دینی و فارسی و واژگان زبان هست
      این روش مطالعه دینی رو که گفتید لطفا یه توضیحی بدید

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بابا این چه وضعشه تو این انجمن ؟؟؟؟؟؟؟
      هیچکی که ج نمیده

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بابا این چه وضعشه تو این انجمن ؟؟؟؟؟؟؟
      هیچکی که ج نمیده
      ميشه بگي سطح زبان انگليسي و عربي ت چطوريه؟در اين زمينه راهنمايي ات كنم
      Hell is empty....
      All the devils are here........

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=MrNobody;1424044]سلام همه تلاشگران کنکور
      من که تو عمومی مشکل دارم و اختصاصی ها خوبه ( رشته ریاضی ) باید برنامم چطور باشه که بتونم سال دیگه یکی از دانشگاه های تهران رو بیارم ؟
      ( لازم به ذکز که ریاضی و شیمی رو میانگین آزمون های قلم چی 50 میزنم و فیزیک رو میانگین 60 و تراز اختصاصیم تا 6000 رسیده ولی عمومی 5000 و تراز کلم بیشتر 5700 تا 5800 میشه )

سلام
      من از رشته ریاضی اطلاع چندانی ندارم اما همون درس اصلیتون که ریاضی و تو میگی ریاضیت خوبه . خوب خیلی عالیه
      اما برای عمومی ها اگه ضعیف هستی باید هروز بخونیشون . مخصوصا ادبیات و عربی و
      ادبیات و که باید مبحثی بخونیییی . حتماااا هرشب تست قرابت کارکن . بخدا ازالان اگه شبی20تست قرابت بزنی و خوب بررسی کنیشون مطمن باش فول میشی.
      عربی هم برای خودت برنامه ریززی کن قواعد واز هر منبعی که داری کا کن قشنگ و شبی یکدونه متن کارکن
      ازکتاب پت و متن خیلی سبز هم ببرای زبانت استفاده کن تا کلوز و ریدینگت قوی شه .اول کتاب نحوه خوندشو توضضیح داده.اما اگه کتاب و نداری و نمیتونی تهیه کنی مهم نیست چون کلوز و ریندیگ ددامنه لغت بالا میخوتد و تو میتونی از هر منب تستی که داری شبی20تا تست لغت بزنی و بعد لغات جدیدی و که یاد میگری هرشب برای خودت بنویسی و هرشب قبل شروع تست لغات شب قبل و مرور کنی

موفق باشی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=MrNobody;1424044]سلام همه تلاشگران کنکور

شرمنده برای خواب راهکاری ندارم وگرنه حتما میگفتم چون خودمم مثل کوالافشرده میخوابم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Melikamg نمایش پست ها
      ميشه بگي سطح زبان انگليسي و عربي ت چطوريه؟در اين زمينه راهنمايي ات كنم
      عربی با یک ساعت خوندن آزمون رو 60 میزنم و گرامر زبان هم نخونده میزنم فقط مشکلم تو ریدیدینگ ( کلوزش نه ) و واژگانشه که نمیتونم دقیق تشخیصش بدم با اینکه اطلاعات زبانیم عالیه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=rezvan79;1424125]
      سلام همه تلاشگران کنکور

سلام
      من از رشته ریاضی اطلاع چندانی ندارم اما همون درس اصلیتون که ریاضی و تو میگی ریاضیت خوبه . خوب خیلی عالیه
      اما برای عمومی ها اگه ضعیف هستی باید هروز بخونیشون . مخصوصا ادبیات و عربی و
      ادبیات و که باید مبحثی بخونیییی . حتماااا هرشب تست قرابت کارکن . بخدا ازالان اگه شبی20تست قرابت بزنی و خوب بررسی کنیشون مطمن باش فول میشی.
      عربی هم برای خودت برنامه ریززی کن قواعد واز هر منبعی که داری کا کن قشنگ و شبی یکدونه متن کارکن
      ازکتاب پت و متن خیلی سبز هم ببرای زبانت استفاده کن تا کلوز و ریدینگت قوی شه .اول کتاب نحوه خوندشو توضضیح داده.اما اگه کتاب و نداری و نمیتونی تهیه کنی مهم نیست چون کلوز و ریندیگ ددامنه لغت بالا میخوتد و تو میتونی از هر منب تستی که داری شبی20تا تست لغت بزنی و بعد لغات جدیدی و که یاد میگری هرشب برای خودت بنویسی و هرشب قبل شروع تست لغات شب قبل و مرور کنی

موفق باشی
      سلام مرسی از رااهنماییت
      برا قرابت من موضووعی ندارم و جامع گاج رو دارم
      همین خوبه ؟؟؟؟؟
      عربی هم گاج دارم که تستاش خیلی سطح پایینه وقتی میرم سر جلسه بیشترش جدیده ولی بازم خوب میزنم
      برای دینی من 15 ساعت این هفته زمان گذاشتم و 27 زدم ( منبع آب جامع دین و زندگی )

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.روش پس ختام یعنی حروف اول پس ختام رو هر مرحله انجام بدید.
      پ : پیش خوانی
      س : سوال کردن
      خ : خواندن
      ت : توضیح دادن
      ا : از حفظ گفتن
      م : مرور دو روز بعد از مطالعه

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای واژگان زبان خودتون با خط خودتون فلش کارت بسازید.روی برگه های کوچیک لغت ها رو بنویسید و معانیشونم پشت برگه بنویسید.
      هیچ ترتیبی هم برا خوندنشون نزارید و تیک هم نزنید وقتی یه تعدادی درست کردید به صورت تصادفی روزی چندتاشو بخونید و دوباره قاطی بقیه برگه بزارید.
      برای فارسی هم نها و تنها مطالعه خط به خط کتاب توصیه می کنم.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط darskhoon.group نمایش پست ها
      سلام.روش پس ختام یعنی حروف اول پس ختام رو هر مرحله انجام بدید.
      پ : پیش خوانی
      س : سوال کردن
      خ : خواندن
      ت : توضیح دادن
      ا : از حفظ گفتن
      م : مرور دو روز بعد از مطالعه
      یکم بیشتر مراحل رو توضیح میدید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن