خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشکل با سوالات ازمونهای قلمچی

سلام دوستان
      کسی میتونه بگه چرا من تستهای کنکور رو غالبا درست جواب میدم و حتی بصورت ازمونی توی خونه بیشترشو میتونم حل کنم اما توی ازمونای قلمچی هرچی سوال ریاضی فیزیک میبینم برام جدیده انگار تاحالا ندیدمشون و بار اوله باهاشون برخورد میکنم و اصلا نمیتونم جواب بدم بهشون.خواهش میکنم راهنماییم کنید.
      منابع ریاضی : خیلی سبز-ابی کانون-سه سطحی
      منابع فیزیک:گاج نقره ای سه سطحی

اما بازم با این منابع نتیجه نمیگیرم.
      راهکار بدین لطفا....ممنون

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط negin_n733 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      کسی میتونه بگه چرا من تستهای کنکور رو غالبا درست جواب میدم و حتی بصورت ازمونی توی خونه بیشترشو میتونم حل کنم اما توی ازمونای قلمچی هرچی سوال ریاضی فیزیک میبینم برام جدیده انگار تاحالا ندیدمشون و بار اوله باهاشون برخورد میکنم و اصلا نمیتونم جواب بدم بهشون.خواهش میکنم راهنماییم کنید.

چند میزنی ریاضی وفیزیک؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      چندتا عامل میتونه دخیل باشه
      یکی اینکه شما سوال های کنکور رو بعضی هاش رو اغلب بارها توسط خودت یا استاد حل شده و اون قلقش اومده دستت و البته اینکه قلمچی سوال غیر استاندارد داره هم هست مخصوصا تو دروس تخصصی مثلا میخواد سخت بکنه.... به کیفیت

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کلا آزمونای آزمایشی تاحدودی شایدم بیشتر سوالاشون سخت تر از کنکوره
      بعدم سوالای کنکورو شما ممکنه چندبار حل کرده باشی بخاطر همین سوالا هم براتون آشناست هم به نظرتون آسونتر از بقیه سوالاست

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان

بخاطر اینه که تو خونه تستا ها رو تیپ بندی شده میزنی
      سوای این کتاب ها اگه یه سری سوال رو به صورت ؛ تیپ بندی نشده،مثلااز دفترچه آزمون ؛یر حضوری یا هر جای دیگه ای بزنی،کارت درست میشه
      موفق باشید

یه عدد پشت کنکوری سابقم،دانشجو طبابت امروز

.................
      رفقای گل انجمن
      میتونید سوالای مشاوره ای تونو تو پ.خ ازم بپرسید
      تا جایی که وقت اجازه بده همه رو جواب میدم

...................

مشاوره و برنامه ریزی کنکور
      از صفر مطلق تا رتبه برتر
      ...........
      این شما نیستید که رویاتونو‌ انتخاب میکنید!
      این رویای شماست،که انتخابتون‌ کرده...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان

ببین منابعی که داری خوبن فقط سعی کن چن بار تستای هرمبحثو بزنی منم پارسال درصد ریاضی و فیزیکم با اینکه میفهمیدمشون پایین بود ولی امسال چون تستای پارسالو ک کار کردمو دوباره میزنم ی جوری هم با تیپ بندیا آشنام هم اینکه ایده سوال بهتر میاد تو ذهنم...موفق باشی♥♥

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mbt.danial نمایش پست ها
      بخاطر اینه که تو خونه تستا ها رو تیپ بندی شده میزنی
      سوای این کتاب ها اگه یه سری سوال رو به صورت ؛ تیپ بندی نشده،مثلااز دفترچه آزمون ؛یر حضوری یا هر جای دیگه ای بزنی،کارت درست میشه
      موفق باشید
      خیلی ممنون به نظرم خیلی میتونه کمک کننده باشه حنما امتحانش میکنم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan79 نمایش پست ها
      سلام سلام ^_^
      من از سال اول دبیرستان که کانون ثبت نام کردم کل سال اول و ترازم 5100بوود یعنیییی اصلا پیشرفت نمیکردم.میخوندم 5100و نمیخوندمم همین.ریاضی و فیزیک هم منفی یا 10درصد میزدم این قضیه تا تابستون سوم دبیرستانم ادامه داشت و دیگه حالم داشت بهم میخورد واقعا ازین کانون وامونده با این سوالای مسخرش.در حدی که دیگه مامانم میگف بابا رضوان تو داری چیکار میکنی ی تکونی بده به خودت دیگه . حالا منم هرچی میگفتم مامان بخدا من میخونم تو خونه خوبم اونجا اصلا تست هاش برام اشنا نیست و اینا و گفتم . تابستون سوم نشستم دیگه کلاااا یعنی کلا سه ماه و فقط ریاضی و فیزیک خوندممریاضی از مهروماه و فیزبک از گاج نقره ای .یعنی پدرم دراومد تا تونستم درصد 10و توی اول مهر به 45رسونم یعنی اوج پیشرفتم اما دیگه بعدش خوب شد و ریاضی نه ولی فیزیک و تونستم برسونم به 65. واقعا قبول دارم که سوالای کانون خداییش بعضی هاش اصلااا استاندار نیست و خیلی الکی میپیچونن . حالا من درصدام و کلا ریاضی و فیزکم خوب نیست ببخشید نظر میدم اما به نظرم برای اینکه چشمت با همه سوالای اشنا شه باید خیلی توی ریاضی فیزیک تست بزنیی خیلی .یعنی شبی واسه هرکدوم 10تا بزنی کمه کمش
      مرسی از راهنماییت حتما امتحان میکنم . موفق باشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن