خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

زیست و فیزیک نشرالگو نظام جدید

اگه میشه بچه های نظام جدید نظرشونو راجبه منابع بالا بگن������
      و اینکه کسی شیمی ده و یازده مبتکران رو داره?خوبه ?اگه کسی خیلی سبز و میکرو کارکنه بازم نیازی به مبتکران هس?!
      ویرایش توسط Arash.ye : 21 دی 1397 در ساعت 13:03

2. Top | #2
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      الگو رو توصیه نمیکنم چون تو یه سری مباحث خیلی خوبه ولی یه جاهاییم واقعا کافی نیست.مثلا خازن و مدارش خوبه ولی نیروی التریکیش نه.سوالات تکمیلیش که هر فصل حدود پنجاه تاست خیلی خوبه سعی کن حتما اونارو حل کنی ولی سوالات عادیش رو نه.تعریف فیزیک جماع خیلی سبز رو شنیدم(اون کچله)ولی خودم ندارم.نردبام و ابی و میکرو به نظرم خوبن.
      زیست الگو رو اصلا سمتش نرو سوالاش دو برابر هر کتاب دیگه ای هست و کلی وقتتو میگیری که شاید چندتا سوال خوب توش پیدا بشه ولی نمیارزه.من دهم الگو زدم خیلی پشیمونم.یا میکرو بزن یا جامع خیلی سبز ماز.
      برای شیمی هم مبتکران حجمشم بیش از حد زیاده.خیلی سبز تو مسائلش خیلی ضعیفه میکرو خیلی قویه‌.به نظرم منبع اول جامع مهر و ماه بزن از همه بهتره.اگر وقت اضافه داشتی و مسلط بودی برو میکرو بزن.ولی میکرو یه سری تستای خفطی چرند داره خودتو درگیرشون نکن.سوالات مفهومیش خیلی خوبن.مسائلشم یه سریاش عددای الکی داده.ولی بقیش خوبن.البته غلطم خیلی داره که یه سریاش رو فکر میکنم طراح اصلن بلد نبوده.مثلا یادمه یه مسئله داشت میگفت الکل ناخالص داریم و ۶۰ درصد(۱/۲ لیتر میشد) مصرف میشه بعد موقع محاسبه مولاریته مول اسید رو تقسیم بر اون ۱/۲ لیتر اسید میکرد.در صورتی که اون ۶۰ درصد خالصه!برای همین اصن برای اموزش روش حساب نکن.خودت باید بشینی اشکالاش رو پیدا کنی.
      و البته کتاب که حتما حتما باید حل کنی موج ازمونه.اگر وقت نداری میکرو رو حذف کن.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منابع دهم :
      زیست میکرو خیلی بهتر از نشر الگو هست
      فیزیک هم نشر الگو رو ندیدم ولی میکرو باز بنظرم بهتره
      --------------------------------------------
      شیمی مبتکران رو دارم ولی پشیمونم (درسته خیلی خیلی کامله ولی بنظرم زیاده گویی توش شده و نویسنده هی مطالب چرت و پرت و اضافی که به ما مربوط نیست رو آورده تو کتاب در کل بنظرم خیلی سبز یا میکرو بگیری خیلی بهتره)

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فیزیک و ریاضی نشرالگو همیشه عالی بوده و سوالای سطح متوسط و بالای خوبی داره که ایده های قشنگ و جذابی دارن
      درباره زیست من خودم همیشه خیلی سبز کار کردم و از مدل زیست نشرالگو خیلی خوشم نمیاد
      شیمی دهم قبلا خیلی سبز رو زدم و الان که دارم مبتکران میزنم تو بعضی مباحث خوشم میاد اما بعضی جاها زیادی سوالا سخته و الکی پیچونده

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      فیزیک الگو کتاب خوبیه خیلی از معلم ها تعریفش رو میکنند, ولی بنظر من که هم میکرو و هم الگو رو دیدم, میکرو کتاب بهتریه.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوازدهم خیلی سبز ماز کی میاد؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن