خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

عربی ناصح زاده 😕

من یادگیری عربی و با فیلم های آموزشی ناصح زاده شروع کردم قبلشم خیلی در مورد روش تدریسش تحقیق کردم حتی یه نفرم نبود که تدریسش و رد کنه واقعا هم خوب یاد میده ولی تا قسمت چهار پنج که نگاه کردم اصلا تست کار نمیکنه مثلا من الان درس مزید و مجرد و کامل یاد گرفتم ولی بلد نیستم تست بزنم میخواستم از بچه هایی که برای عربی از فیلم های آموزشی ناصح زاده استفاده کردن مثل من بپرسم تا آخرش همین جوریه؟ینی فقط تدریس میکنه یا تست هم میزنه بدون تست که فایده نداره خب

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fateme12589 نمایش پست ها
      من یادگیری عربی و با فیلم های آموزشی ناصح زاده شروع کردم قبلشم خیلی در مورد روش تدریسش تحقیق کردم حتی یه نفرم نبود که تدریسش و رد کنه واقعا هم خوب یاد میده ولی تا قسمت چهار پنج که نگاه کردم اصلا تست کار نمیکنه مثلا من الان درس مزید و مجرد و کامل یاد گرفتم ولی بلد نیستم تست بزنم میخواستم از بچه هایی که برای عربی از فیلم های آموزشی ناصح زاده استفاده کردن مثل من بپرسم تا آخرش همین جوریه؟ینی فقط تدریس میکنه یا تست هم میزنه بدون تست که فایده نداره خب
      اون فیلم هایی که سر کلاس ضبط شده فقط تدریسه و من حل تستی ازش ندیدم
      دیگه بعد از تدریس ایشون باید از کتاب تستی که دارید تست بزنید
      البته اگه نیاز دارید که حتما حل تست هم توسط دبیر انجام بشه میتونید همایش 200 تست طلایی کنکورعربی آقای ناصح زاده رو بخرید و از اون هم استفاده کنید

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من 94-95 دیدم تست ک بصورت گروهی توی کلاس حل میکنه!
      اما باز خودت باید تست بزنی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عزیزم اخه بنده خدا خودش گفته قبل ویدیو ها که من از دانش اموزا خواهش میکنم بعد هر قسمت برن مبحث همون قسمت و از کتاب تست بزنن و تا خوب یادبگیرن.اگه دیدن زیاد غلط زدن دوباره ویدیو همون قسمتو ببینن.حالا ححتما که نباید اون تست بزنه.دوتا تست هم خودت بزن .اصلااااا در دیدن فیلم های ناصح زاده شک نکن .فشنگی نگاکن برو جلو اخر کار نتیجشو میبینی
      باتشکر

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن