خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      DNA
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

بچه ها بیاید کمک برای انتخاب منبع لطفا

سلام
      بچه ها خیلی فوری احتیاج به انتخاب منابع کنکور 98 دارم
      بعد از چند سال دوباره دارم کنکور تجربی میدم
      لطفادر باره منابع مخصوصا برای این 6 ماه آخر هرچی میدونید و تجربه کردید تو این چند سال رو به اشتراک بذارید
      خیلی خیلی خیلی ممنونــم

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بهترین کار...رجوع به مصاحبه ی رتبه برتر ها

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DNA نمایش پست ها
      سلام
      لطفادر باره منابع مخصوصا برای این 6 ماه آخر هرچی میدونید و تجربه کردید تو این چند سال رو به اشتراک بذارید
      خیلی خیلی خیلی ممنونــم
      منبعی بگیر وقتی مبحثی رو از روش میخونی کامل بفهمی
      خودت برو نگاه کن ببین کدوم منبع بهتر توضیح داده بعدا پشیمون نشی من به گفته بچه ها رفتم فیزیک گاج گرفتم ولی چون دبیر خوب نداشتیم و درسنامش خوب نبود بدرد من نخورد وفقط برا تست زدن خوب بود ...

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      خیلی خیلی خیلی ممنونــم
      با توجه به زمان هم اینا خوبن
      شیمی فیل مبتکران+موج ازمون یا ای کیو
      زیست نشر الگو+ای کیو +تانک تست تخته سیاه +خیلی سبز برو کتاب فروشی نگاه کن کدومش مناسبه ولی بچه ها الان ترکیب نشر الگو با ای کیو گاج رو دارن- برا جمع بندی هم ازمون خیلی سبز یا 4ازمون کلک معلم
      ریاضی خط ویژه گاج+خیلی سبز برا جمع بندی هم موج ازمون
      عربی خیلی سبز
      زبان مبتکران
      ادبیات تخته سیاه
      دین وزندگی خط ویژه یا جامع گاج
      فیزیک خیلی سبز 4جلدی بگیر برا جمع بندی هم ازمون خیلی سبز خوبه
      برا ازمون هم 4تا ازمون اخر سنجش رو شرکت کن
      اگه برسی این منابع رو کار کنی خوبن
      اکثر رتبه برتر ها کتابای سه سطحی قلم چی رو هم کار کردن
      درضمن کل زمان هم 5ماه و دوهفتس هفته اخر که دیگه هیچی روش حساب نکن مطلب جدید بخونی فقط برا تورق سریع مطالب خوبه
      دنبال دی وی دی و....اینا هم بری کلا بدبخت میشی ولی اگه تونستی برا درسای تخصصی مخصوصا ریاضی و فیزیک کلاس بری بهتره
      خلاصه اینا منابعی بودن که اکثرا استفاده کردن و نتیجه داده حالا دیگه خود دانی بری وقتتو هدر بدی یا اینا رو تهیه کنی و بخونی تا اولین ازمون جامع سنجش
      در ضمن هر مبحثی هم که میخونی ولش نکن فی امان ا... حتما ازش تست بزن نکاتشو مرور کن تا مجبور به دوباره خوانی نشی
      برا زیست و شیمی باید کتاب درسی رو کامل بخونی
      ویرایش توسط maryam13 : 19 دی 1397 در ساعت 18:19

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      خیلی خیلی خیلی ممنونــم
      سلام ^_^
      به نظر من برای ادبیات اگر ضعیف هستی گاج واگه قوی هستی نشرالگو .من پارسال گاج و داشتم که خیلی عالی وامسال هم قرابت نشرالگو و گرفتم که اونم خوبه ولی مثل گاج توضیح نداره.لغت و تاریخ ادبیات روهم یا کتابای نشرالگو و بگیر یا لقمه های های مهرماه و که بازم دوتاش خوبه
      برای دینی به نظر من صفیرخرد عالیهههههههههه.واقعا پیشنهاد میکنم اصلا در خریدش شک نکن من واقعا نتیجشو واضح دیدم
      برای زبان خیلی سبز و شهاب اناری خوبهمن خیلی سبز و دارم که راضیم.میتونی اگه درک مطلبت و کلوزت ضعیفه کتاب پت و متن رو هم بگیری شبی یکی کار کن بیای جلو
      عربی هم من پارسال کتاب نخوندم فقط فیلم اموزشی دیدم اما امسال عربی کامل و گرفتم.به نظرم عربی کامل از خیلی سبز بهتره چون احساس میکنم خیلی سببز خیلی سنگین توضیح داده اما کامل روون و قابل فهم.البته این نظر منه شاید واسه بقیه اینطور نباشه
      ریاضی هم به نظر من مهروماه خیلی خوبه درسنامش عالیه. میتونی از کتاب 30سال کنکور ریاضی کانون استفاده کنی خیلی بهت نظم ذهنی میده و سرعتتو زیاد میکنه.خط ویزه گاج هم معرکه اس
      فیزیک هم فقط گاج ننقره به نظرم.و 30کنکور فیزیک مانون هم واقعا عاااالیه اگه گاج نگرفتی هیمن کانون بگیری خوب کار کنی و تستاش و چنددور بزنی عااالیه
      شیمی خودم مشکل دارم و خیلی ضعیفم شرمنده^_^
      زیست هم برای دوم و سوم و چهارم من خیلی سبز داشتم اما تعریف نشرالگو رو هم شنیدم . من پارسال دوران جمع بندی کتاب خط ویژه پایه رو گرفتم پیش هنوز نیومده بود واقعا عالی بود امسال دیگه خیلی سبز را رو نخوندم فقط خلاصه ها ونکاتی رو که پارسال ازشون نوشتم و خوندم با متن کتاب و در اخر خط ویژه به نظرم خوبه.برای تست به نظرم گاج واقعااا خوبه. به نظرم خط ویژه پیش و پایه رو بگیری و تست گاج بزنی خوبه
      موفق باشی
      باتشکر

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بچه ها به خوبی راهنماییت کردن من فقط به این اشاره کنم که مرور یادت نرهههههههه.... مرووووور.... مرووووور
      زیستو هر روز بخون چهچه بزنی
      و من الله توفیق

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      خیلی خیلی خیلی ممنونــم

سلام
      لازم نیست هر شخص برای منابع ، تاپیک جداگانه بزنه
      شما برید داخل قسمت پرسش و پاسخ ، قمست منابع ، هر درس منابفعش مشخص هست ، هر کدوم رو دیدین به روحیات شما سازگاره انتخاب کنید
      منابع چیزی نیستن که دیگران تعیین و تکلیف کنند براتون.

" God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

8. Top | #8
      DNA
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها خیلی خیلی ممنونم
      به یه جمع بندی فوق العاده رسیدم
      با آرزوی موفقیت برا همه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن