خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

آشنایی با منابع زیست نظام جدید گاج

سلام دوستان خسته نباشید
      برای نظام جدید گاج کتاب آزمون پلاس رو چاپ کرده و مولف کتاب میکرو و آی کیو رو تغییر داده, میخواستم بپرسم این سه کتاب از نظر سطح سختی در چه وضعیتی هستند؛ لطفا فقط کسایی که این کتاب ها رو دیدند نظرشون رو اعلام کنند, خواهشا متعصبانه نظر ندید. ارادت...

2. Top | #2
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      سلام میکرو دهمش سطح خوبی داره و کافیه.یازدهمش یکم ناقصه و یک سری نکات رو نداره.غلط هم تعدادی داره ولی آقای زارع پاسخ نمیدن.ای کیو که فقط دهمش اومده.آزمون پلاس محتویات سوالاتش سخت ولی سبک غیر استاندارده.یعنی نتونستن واقعا یه کتاب برای آزمون و جمع بندی بدن.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezad_031 نمایش پست ها
      سلام دوستان خسته نباشید
      برای نظام جدید گاج کتاب آزمون پلاس رو چاپ کرده و مولف کتاب میکرو و آی کیو رو تغییر داده, میخواستم بپرسم این سه کتاب از نظر سطح سختی در چه وضعیتی هستند؛ لطفا فقط کسایی که این کتاب ها رو دیدند نظرشون رو اعلام کنند, خواهشا متعصبانه نظر ندید. ارادت...
      مولف کتاب آی‌کیو جامع تغییری نکرده. مؤلف اصلی کتاب در نظام قدیم من بودم و در نظام جدید هم مؤلف کتاب من هستم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.amin نمایش پست ها
      سلام میکرو دهمش سطح خوبی داره و کافیه.یازدهمش یکم ناقصه و یک سری نکات رو نداره.غلط هم تعدادی داره ولی آقای زارع پاسخ نمیدن.ای کیو که فقط دهمش اومده.آزمون پلاس محتویات سوالاتش سخت ولی سبک غیر استاندارده.یعنی نتونستن واقعا یه کتاب برای آزمون و جمع بندی بدن.
      سلام
      ببخشید که قبول ندارم یازدهم ناقص هست. یازدهم کنکوری‌ترین کتاب ما هست، یعنی نه چیزی زیاد داره نه کم کاملاً به‌اندازه گفتیم. البته، درسته که بعضی از نکات در یازدهم و همچنین بقیه کتاب‌های میکرو وجود ندارن، چون اگه نکته‌ای به‌نظر ما به‌درد کنکور نخوره، در کتاب قرار نمی‌گیره.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      سلام
      ببخشید که قبول ندارم یازدهم ناقص هست. یازدهم کنکوری‌ترین کتاب ما هست، یعنی نه چیزی زیاد داره نه کم کاملاً به‌اندازه گفتیم. البته، درسته که بعضی از نکات در یازدهم و همچنین بقیه کتاب‌های میکرو وجود ندارن، چون اگه نکته‌ای به‌نظر ما به‌درد کنکور نخوره، در کتاب قرار نمی‌گیره.
      اقای زارع من هفته دیگه میخوام واسه نیمسال دوم یه کتابی بگیرم دیگه شروع کنم نیمسال دوومو کتاب ای کیو یا حتی میکرو گاجتون چاپ نمیشه منطورم دوازدهمه لطفا لطفا یه تاریخی بگید
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

6. Top | #6
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      سلام
      خواهش میکنم ولی مگه شما میدونید که طراح کنکور میخواد امسال به چه نکته ای توجه کنه؟قطعا نه.پس باید همه نکاتی که میشه از کتاب درسی استنباط کرد رو پوشش داد؛البته چیزی که بیس علمی هم داشته باشه نه چرندیات! منظور من این نبود که کتاب ناقصه ولی خب چرا فکر میکنید امکان نداره یکی دو نکته هم تو هر فصل ندیده باشید؟در صورتی که یک سری نکات رو خودم به شخصه در ازمون ها و کتاب های دیگه دیدم که تو میکرو نبوده و از نظر علمی هم صحیح بوده

7. Top | #7
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      مولف کتاب آی‌کیو جامع تغییری نکرده. مؤلف اصلی کتاب در نظام قدیم من بودم و در نظام جدید هم مؤلف کتاب من هستم
      یه سوال،وقتی شما تو میکرو همه نکاتی که از نظر خودتون مهم بوده رو گفتید و تستاش رو اوردید،دیگه تفاوت میکرو با ای کیو چه خواهد بود؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.amin نمایش پست ها
      یه سوال،وقتی شما تو میکرو همه نکاتی که از نظر خودتون مهم بوده رو گفتید و تستاش رو اوردید،دیگه تفاوت میکرو با ای کیو چه خواهد بود؟
      شاید فرقش بیشتر تو ترکیبی بودنشه و صد البته گیر دادن به جزییات بیشتر

هر کتابی که اسم منبع سخت و جوندار روش می گذارن .
      به یه روشی سخت شده
      برای مثال
      نوع سخت کردن تست های آزمون پلاس- آزمون های ماز- آی کیو- مایزیست - لیموترش - جامع گاج - قلمچی - خیلی سبز - الگو و... توسط مولفانشون با هم متفاوته

یکی به ادبیات سوال گیر میده
      یکی به جزییات ریز متن و شکل های کتاب درسی دقت می کنه
      یکی با ترکیب کردن مباحث کارشو پیش می بره و....
      ویرایش توسط dr.Genius : 19 دی 1397 در ساعت 16:41

9. Top | #9
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.Genius نمایش پست ها
      شاید فرقش بیشتر تو ترکیبی بودنشه و صد البته گیر دادن به جزییات بیشتر

هر کتابی که اسم منبع سخت و جوندار روش می گذارن .
      به یه روشی سخت شده
      برای مثال
      نوع سخت کردن تست های آزمون پلاس- آزمون های ماز- آی کیو- مایزیست - لیموترش - جامع گاج - قلمچی - خیلی سبز - الگو و... توسط مولفانشون با هم متفاوته

یکی به ادبیات سوال گیر میده
      یکی به جزییات ریز متن و شکل های کتاب درسی دقت می کنه
      یکی با ترکیب کردن مباحث کارشو پیش می بره و....
      به نظر من وقتی قراره یه کتابی مثل میکرو کامل باشه باید همه این تیپ سوالات رو هم پوشش میداده،به اندازه کافی!

10. Top | #10
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بعضی ها نیاز ندارن یا توانایی شو ندارن با کتاب های خیلی سخت و ترکیبی کار کنن و بهتره کتابی یک یا دو‌ سطح پایین تر کار کنن ، پس نیازه کتاب هایی با سطوح مختلف وجود داشته باشه .

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام استاد.ببخشید دوازدهمیا میتونند از ایکیو دهم زیست استفاده کنند یا ایکیو دهم مال کنکورهای بعد از ۹۸ هست؟ ممنونم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واقعا یعنی شما مولف آی کیو نظام جدید هم هستین؟
      دمتون گرم خوشحال کننده ترین خبر دی ماهم بود

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام
      خودم منبع اولم همین کتابه.اما اشتباهاتش زیاده حرف تنها خودم نیست.و اینکه تعداد تستاش تو بعضی قسمتها کمه مثل شکل اول فصل سه
      و اینکه آیکیو جامع و آیکیو یازدهم کی میان؟میدونین؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)