اپلیکیشن مشاور یار کمپانی کنکور
بانک کتاب پایتخت گروه آموزشی ماز
گروه آموزشی ماز مولف
مولف مرجع کنکور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 16 به 18 از 18
  1. Top | #16
    در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
    رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    تشکر شده 92 بار در 34 ارسال
    نمایش مشخصات
    من خودم عاشق آرامش شبم و شبا از ساعت 3 صبح بیدار میشدم درس خوندن شروع میکردم بازدهمم خیلی خوب بود به خاطر همین تصمیم گرفتم کلا شبا نخوابم و یه مدت کلا از ساعت 11 الی 12 شب شروع میکردم تا 7 صبح یکسره میخوندم ولی اصلا اونجوری که قبلا نتیجه میگرفتم نتیجه نگرفتم بازدهمم اومد پایین چندتا مقاله خوندم و یکم تحقیق کردم و کلا فهمیدم اصلا نمیشه شبا نخوابی و جای شب و روز عوض کنی باید کمه کمش 4 ساعت شبا بخوابی چون بدن اون آرامشی رو که شبا موقع خواب داره صبحا نداره
    کیفیت خواب شب خیلی بالاس و خواب صبح و ظهر اصلا نمیتونه جای اونو بگیره در عوض برنامم عوض کردم دوباره از ساعت 3 صبح شروع کردم به خوندن 11 شبم میخوابم بازدهمم خیلی خوبه
    منظورم از این حرفا این بود که اولا اصلا خواب شب کنار نذارید چون خیلی تو یادگیری و حافظه ی بلند مدت تاثیر داره ثانیا ساعت درس بدنتون کشف کنین ساعتایی که مطالب به راحتی آب خوردن تو ذهنتون تثبیت میشن حتی اگه خیلی عجیب باشه برای دیگران..
    موفق باشید

2. آموزش تایپ ده انگشتی اپلیکیشن مشاور یار
    1 نفر تشکر کرده است ... AuFbAU
  3. Top | #17
    کاربر باسابقه

Khoshhalam
    تشکر شده 2,974 بار در 1,157 ارسال
    نمایش مشخصات
    کاملا سلیقه ایه . . .
    بعضی آرامش و سکوت و بی دغدگیه شب و دوس دارن برا مطالعه . . .
    بعضیام شب افسرده و دپرس میشن نمی تونن بخونن انرژی و روشنیه و نور روز و دوس دارن . . .
    برا دونستن اینکه کدوم برات بهتره ب خودت مراجعه کن
    ولی یه چیزی هست من خودم شب و دوس دارم ولی روزا میخونم چون همه آزمونا صبح و یا ظهرن دیگه فوقش عصر
    آدمی که جغد! باشه یا به عبارتی خودمونی شب کاره!!!روزا مغزش خوابه سر جلسه امتحان چون بدنش عادت نداره این موقع بیدار باشه تازه آزمون صبح باشه دیگه واویلا اصن نخوابه شب و بره آزمون خیلی سنگین تره تا مثلا یکی دو ساعت بخوابه بعد پاشه بره :/ ولی آزمونای عصر اوکیه من خودم برا آزمونای عصر برنامم همینه
    ''پیری به نظرم چیزی نیست جز بی آیندگی ، و اگر انسان دچار پیری زودرس می شود ، برای این است که فردایی نمی بیند!''
    محمود دولت آبادی
    ویرایش توسط Nikolai : 18 دی 97 در ساعت 22:29

4. Top | #18
    کاربر نیمه فعال

Mamoli
    رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    تشکر شده 713 بار در 173 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط Clay0098 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه شما کنکوری ها
    مشکلی داشتم و از شما درخواست کمک دارم(ممنونم بابت همه جوابها و کمک هاتون تا امروز....

اولین مشکلم اینه که من شب تا صبح درس میخونم و صبح هم به کارم میرسم و بعد میخوابم(میدونم کار بدیه ولی....) ،روز رو هم امتحان کردم ولی فرقی در یادگیری نداره(البته خودم فکر میکنم) حالا به نظر شما عزیزان این کار من اشتباهه؟ اگه کار خوبی نیست تا ادامه ندم.)متاسفانه یا خوشبختاته جایی که توش زندگی میکنم چندین ساله که کوچه شلوغی داره و روزها تمرکز ندارم
    مورد دوم اینکه شما وقتی از خواب بیدار میشید چه قدر طول میکشه تا برید سمت کتاب و برنامه روزانتون من یک ساعت دو ساعت طول میکشه تا اماده بشم که باعث شده نتونم برم بالای ۱۰ ۱۱ ساعت که همینم باعث میشه کل روز فکر اون دو ساعت رو بکنم

ممنونم از همتون
    به نظر من هرچقدرهم که شب برات بهتره و یادگیریت هم بیشتره باید کلا بزاریش کنار و خودتو به صبح خوندن عادت بدی چون هیچی جای خواب صبح و نمیگیره حتی اگه طول روز و کلا خوابیدده باشی اصلا خواب صبح دوبرابر تاثیر داره.من خودم 5صبح مبخونم تا11و 11تا2و استراحت میکنم بعدش باز میخونم تا 12شب( به پیشنهاد باابام) به نظرم خوبه.دوست داشتی امتحان کن
    اینکه طول میکشه تا لود بشی و بری سر درس واسه همه هست اصلا نمیشه بلافاصله شروع کرد.گرچه که 2ساعت زیاده و سعی کن اون چیزی که انقدر بینش وقفه میندازه و پیدا کنی اصلااا اصلاااا اصلااا به تایم از دست رفته و کم کاریت فک نکن تا روزت خراب نشه چون اون جوری باید ب جای فکرکردن به اون 2ساعت به کل روز از دست رفته فک کنی بعد مجبوری همش خودتو سرزنش کنی چون گذشته (گذشته با همه بد و خوبش گذشته پس حال و قدر بدون و ایندتو بساز) و نمیتونی کاریش کنی اما مبتونی جبرانش کنی ازحالت استفاده کن با فکر به اینده ای معررررررکه و درجه یک
    ببخشید طولانی شد.^_^

موفق باشی.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)