خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 24 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 349
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درخصوص چگونگي پذيرش دانشجو صرفاً با سوابق تحصيلي 1397

باتوجه به مصاحبه هاي متعدد افراد غيرمسؤول در امر سنجش و پذيرش دانشجو كه با قانون مصوب مجلس محترم شوراي اسلامي سال 1392 و اصلاحيه سال 95 و يا با مصوبات شوراي سنجش و پذيرش مغايرت دارد، به اطلاع داوطلبان عزيز مي رساند تنها شرايط و ضوابطي كه از طريق اطلاعيه هاي رسمي اين سازمان منتشر مي گردد ملاك عمل بوده و موارد مطرح شده خارج از مفاد اطلاعيه ها معتبر نيست. لذا داوطلبان محترم جهت آگاهي از آخرين تغييرها و تصميم ها درخصوص پذيرش رشته هاي با سوابق تحصيلي صرفاً به اطلاعيه هاي اين سازمان مراجعه نمايند. شايان ذكر است پيرو اطلاعيه مورخ 97/10/13 اين سازمان، اطلاعيه تكميلي به همراه دفترچه راهنما براي پذيرش از طريق سوابق تحصيليدر تاريخ هاي 25 دي ماه و 17 بهمن ماه براي ورودي هاي بهمن ماه 97 و مهر ماه 98 اعلام خواهد شد.

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اتفاقا دیدم این اطلاعیه داخل سایت سنجش ارسال شده ، با خودم گفتم عجیبه یکی پیدا نشده کپی کنه اونو اینجا
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      اتفاقا دیدم این اطلاعیه داخل سایت سنجش ارسال شده ، با خودم گفتم عجیبه یکی پیدا نشده کپی کنه اونو اینجا
      ها کاکو دیدم بچه ها استرس دارند من هم هر وقت این سازمان رنجش خبری بزنه می بینیم تو انجمن نیست به اطلاع بچه ها می رسونم تا از استرس خارج بشن !
      حالا ببین بازم چه طور آمار میدن ! 25 دی کجا و 17 بهمن کجا ! همین واسه خودشون دارن پیش میرن !

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      الآن چی میشه گند میزنن به کنکور یا نه؟؟؟
      یکی دقیق می تونه توضیح بده جریان این 85% رشته ها بدون کنکور قضیش چیه؟؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الان دقیقا هدف از انتشار این خبر چی بود؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بهتره بهشون توجه نکنیم ....
      بچه ها به نظرم این سازمان رنجش تحت فشار آداری هست و همین طور دارن گلابی وارد عمل می کنند ( به جان نویسنده تقصیر من نیست : دیگه کتاب با طعم گلابی هم اومده .. )
      الان سازمان سنجش از لحاظ اداری میاد مرتب سازی رو انجام میده و به نظر من هم فقط و فقط هزینه ثبت نام رو میگیره چون کار دیگه ای ازش بر نمیاد الان قدرت دست دانشگاه ها هست. اونها ملاک عملکرد خودشون رو دارن.
      این کنکور رو حذف کردن اول از دوره کاردانی فنی و حرفه ای و کارشناسی اون شروع کردن و بعدش هم برای تجربی رشته های کاردانی!
      من احتمال میدم رشته های کاردانی و کارشناسی ( نه همشون : مثلا فکر می کنم فیزیوتراپی و رادیولوژی برای تجربی، مهندسی برق و کامپیوتر و مکانیک) شرط معدل نزارن و برای سایر رشته ها شرط معدلی عمل کنند.
      من فکری که ذهم می رسه و اونطوری هم که بوش میاد : اگر سازمان سنجش و مجلس بخوان طبق سند چشم انداز رو رعایت کنند که باید هم رعایت کنند میان کلاً شرط معدلی عمل می کنند برای همه رشته ها.
      حالا بازه نمره ای رو که هر دانشگاه برای خودش مشخص می کنه برای رشته های که دارند ! مثلا دانشگاه تهران می فرماد که برای رشته آی تی از معدل 19 الی 20 تاشیف بیارن دانشگاه شیراز مشهید و.... هر کسی محدوده نمره خودش رو بده و بعدش هر دانشگاه یه آزمون ورودی بگیره ! مصاحبه ای بگیره و یه فیلتری بزاره ! دقیقا یه چیزی مثل آزمون کارشناسی ارشد به دکتری ! که تراز رو دانشگاه ها اعلام می کنند سازمان سنجش مرحله اول قبولی رو اعلام می کنه طرف می ره مصاحبه و بعدش دانشگاه هم هر طور بخواد عمل میکنه و در نهایت جواب رو دانشگاه می فرسته برای سنجش که اعلام بکنه.
      من این رو احتمالش رو خیلی قوی می دونم ! در این صورت حتی اگر صدم به صدم بخوان دانشجو بگیرن بازم 100 نفر پیدا می شن که معدلشون بین بازه 19 تا 20 که اعلام کردند ، 20 هست.

اگه این طوری بشه دیگه کنکور هم حذف شده آقایون هم به وظایف خطیرشون رسیدن، مافیا هم رفتن سر در دانشگاه چادر زدن کتاب می فروشن ! دیگه کلا گل و بلبل میشه و همه مشکلات ما جون ها هم حل میشه !

اگر کسی علوم پزشکی کسی رو داره که در بطن ماجرا باشه با معاونت آموزش یا رئیس دانشکده یه صحبت بکنه یه خبر هم با ما بده که دانشگاه ها دارند چی کار میکنند الان !

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یعنی چی میشه؟؟؟؟؟
      تربیت معلم هم هست؟؟؟؟؟؟؟کسی خبر داره ایا؟؟؟؟؟؟//

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اپ

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه عزیز تربیت معلم با کنکوره!

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MH.FA2343 نمایش پست ها
      نه عزیز تربیت معلم با کنکوره!
      میدونم ولی شایعه شده پیرا پزشکی ها و تربیت معلم بر اساس سوابق تحصیلی برداشته میشن

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dadash نمایش پست ها
      میدونم ولی شایعه شده پیرا پزشکی ها و تربیت معلم بر اساس سوابق تحصیلی برداشته میشن
      تربیت معلم شرط حداقل معدل 15 داشت که امسال برداشته شد! متقاظی تربیت معلم خیلی زیاده! داوطلبای تربیت معلم باید هم از طریق کنکور و نمره علمی (تراز) با هم رقابت کنن هم مصاحبه

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کشتن خودشونو با این اطلاعیه ها
      دفترچه رو زود بذارن همه رو راحت کنن

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فقط 1 روز دیگه...

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Z.Hosseini نمایش پست ها
      کشتن خودشونو با این اطلاعیه ها
      دفترچه رو زود بذارن همه رو راحت کنن
      چ معلوم باز ی خواب دیگ ببینن با این شرایط اگ پیراها بر اساس سوابق باشه نظام قدیمی ها بال در میارن

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dadash نمایش پست ها
      چ معلوم باز ی خواب دیگ ببینن با این شرایط اگ پیراها بر اساس سوابق باشه نظام قدیمی ها بال در میارن
      بله درصورتی که سوابق تحصیلیشون مث من انقدر درخشان نباشه
      در کل یه حسی میگه میخوان پیازداغشو زیاد کنن وگرنه خبر چندانی نیست

صفحه 1 از 24 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)