خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 34
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

لطفا به من در تصمیم گیری کمک کنید

سلام
      من متاهل هستم و یک پسر کوچیک دارم. برای کنکور میخونم.وقتی شروع کردم هدفم کنکور 99بود چون من فقط روزی چهار تا پنج ساعت می تونم بخونم و چند سال از درس فاصله گرفته بودم که متوجه شدم کنکور امسال اخرین سال نظام قدیم هست اول گفتم برای همین امسال می خونم ولی هر چی پیش میره میبینم حجم مطالب واقعا بالاست و با روزی چهار تا پنج ساعت من جمع نمیشه چون من حدود دوازده سال از دیپلمم گذشته خیلی فاصله افتاده.تجربی هستم و هدفم داروسازی هست برای زمینه تحقیقاتیم و رسیدن به اهدافم و علاقه ام و .. این رشته ر انتخاب کردم و اصلا کاری به وجه و درامد و .. ندارم.کلی برای منابع هزینه کردم.میدونم شماها هم سردرگم هستید ولی خوب شماها نسبت به من با اوضاع اشناتر هستید و به سرفصل ها و کتاب ها اشنایی دارید چون تو مدرسه خوندید. چقدر دو نظام با هم تفاوت دارند؟ هیچ قسمت مشترکی ندارند؟ به نظرتون احتمال برگزاری مجدد کنکور نظام قدیم هست؟به نظرتون من چی کار کنم.منابع رو جدید کنم از الان از اول برگردم نظام جدید بخونم یا به خوندن طبق نظام قدیم ادامه بدم؟من هدفم این بود روی فیزیک و ریاضی و عربی وقت بزارم و تکمیل کنم.ببخشید که طولانی شد

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      1_درون مایه که یکی هست منتها برخی جزئیات تفاوت داره که میگن نظام جدید کمی ساده تر هست اما کلیات همون هستن
      2_شنیدم(مطمئن نیستم) که قراره نظام قدیم تا 1400 باشه
      3_با توجه به اینکه میگن وقت کمی دارید و فاصله زیادی از درس گرفتید اینکه بگیم امسال میتونید داروسازی پذیرفته بشید مقداری سخته اما کار نشد نداره... بنظرم امسال با همین نظام قدیم بخونید و تلاش کنید و کنکور بدید انشاالله پدیرفته بشید... اگر هم خدای نکرده به خواستتون نرسیدید روی به نظام جدید بیارید(هرچند احتمالا باز هم نظام قدیم باشه)
      امیدوارم موفق، کامیاب، پیروز و سربلند باشید
      تا دیداری دیگر بدرود

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      شما نظام قدیمو بخون جلو برو.کتابای نظام جدید خیلی اسونتره نسبت به ماها.ولی اگه واقعا فک میکنید امسال نمیتونید به اون چی که میخواید برسید یهو از الان برنامه بریزید واس کتابای نظام جدید.

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نظام قدیم و نظام جدید تو یه سری جزئیات متفاوتن فقط
      اگه فکر میکنید که باتوجه به شرایطتون به کنکور امسال نمیرسید برای 99 خودتونو آماده کنید به نظرم بهتره

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      با نظام قدیم برو جلو کنکور 99 برای نظام قدیم هم دوباره مثل 98 برگزار میشه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها من فقط وقتی بچه ام خوابه می تونم بخونم.دیشب فقط سه ساعت خوابیدم تا تونستم قبل بیدار شدن پسرم پنج ساعت بخونم.واقعا توان بیشتر از این ندارم.خودم هیچ مشکلی با خوندن ندارم و میدونم اگر زمان داشتم و برنامه رو به ده ساعت تا دوازده میرسوندم همه چیز خوب پیش میرفت ولی واقعا چند وقته همه مدلی امتحان کردم و پسرم وقتی بیداره هیچ جوره همکاری نمیکنه که من بخونم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      امیدوارم.از جایی شنیدید؟

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      پسرتون چندسالشه؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله به این هم فکر کردم ولی یک نفر بهم گفت اگر نظام قدیم دوباره برگزار بشه تو نمیتونی نظام جدید شرکت کنی با اینکه منابع اونها رو خوندی.شرایط بدیه واقعا.خیلی سردرگم هستم.همسرم میگند به اونچه فعلا تصویب شده عمل کن یعنی فرض رو بزار بر اخرین سال نظام قدیم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یک سال و 5 ماه

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دلنیا نمایش پست ها
      یک سال و 5 ماه
      پس نینی ه رسما
      در مورد درس ک بنظرم نظام قدیمو بخونید فعلا ریسک نکنید ...... اگ هم سال دیگ برگذار نشد و نیاز بود نظام جدیدو بخونید کارتون راحتتره
      انشاالله ک سال 99 هم کنکور نظام قدیم باشه
      اما فعلا هدف شما بهترین نوع خوندن با همین ساعت کم امسال باشه...هرچند کم هم نیستا خوب بخونید به دارو ممکنه برسید

در مورد پسرتون هم بنظرم بهتره ی سر به نینی سایت بزنید اونجا هم تاپیک بزنید...اکثر خانومای اونجا مادرن و نوزاد دارن میتونن کمک کنن چطوری برای پسرتون سرگرمی بسازید ک اذیت نکنه

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بله به این هم فکر کردم ولی یک نفر بهم گفت اگر نظام قدیم دوباره برگزار بشه تو نمیتونی نظام جدید شرکت کنی با اینکه منابع اونها رو خوندی.شرایط بدیه واقعا.خیلی سردرگم هستم.همسرم میگند به اونچه فعلا تصویب شده عمل کن یعنی فرض رو بزار بر اخرین سال نظام قدیم
      اون چیزی که تصویب شد بعدش باطل شد درسته هنوز هم اطلاعیش توی سازمان سنجش هست چون کلا سنجش همه اطلاعیه ها رو چه باطل شده باشه چه نشده باشه همونجوری توی سایت میذاره حذف نمی کنه اون اطلاعیه باطل شده عزیز چون دو تا اطلاعیه بعدش اومده و اطلاعیه قبلی رو باطل کرده خود به خود

13. Top | #13
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام فعلا امسال رو با نهایت توان بخونید . اگر خدای نکرده قبول نشدید فقط منابعتون رو برای زیست شناسی تغییر بدید . توی بقیه درسا هم احتمالا بعد کنکور تفاوت ها اعلام میشن و میتونید با همسان سازی مطالب از کتاب های گذشته اتون استفاده کنید

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام
      من متاهل هستم و یک پسر کوچیک دارم. برای کنکور میخونم.وقتی شروع کردم هدفم کنکور 99بود چون من فقط روزی چهار تا پنج ساعت می تونم بخونم و چند سال از درس فاصله گرفته بودم که متوجه شدم کنکور امسال اخرین سال نظام قدیم هست اول گفتم برای همین امسال می خونم ولی هر چی پیش میره میبینم حجم مطالب واقعا بالاست و با روزی چهار تا پنج ساعت من جمع نمیشه چون من حدود دوازده سال از دیپلمم گذشته خیلی فاصله افتاده.تجربی هستم و هدفم داروسازی هست برای زمینه تحقیقاتیم و رسیدن به اهدافم و علاقه ام و .. این رشته ر انتخاب کردم و اصلا کاری به وجه و درامد و .. ندارم.کلی برای منابع هزینه کردم.میدونم شماها هم سردرگم هستید ولی خوب شماها نسبت به من با اوضاع اشناتر هستید و به سرفصل ها و کتاب ها اشنایی دارید چون تو مدرسه خوندید. چقدر دو نظام با هم تفاوت دارند؟ هیچ قسمت مشترکی ندارند؟ به نظرتون احتمال برگزاری مجدد کنکور نظام قدیم هست؟به نظرتون من چی کار کنم.منابع رو جدید کنم از الان از اول برگردم نظام جدید بخونم یا به خوندن طبق نظام قدیم ادامه بدم؟من هدفم این بود روی فیزیک و ریاضی و عربی وقت بزارم و تکمیل کنم.ببخشید که طولانی شد
      سلام خسته نباشید
      شرایط شما رو نمیدونم ولی اگر حاضر هستید پردیس و آزاد برید که حتما برای همین امسال بیشتر وقت بذارید چون بچه ی کوچک دارید و شاید بهتر باشه سریع تر به نتیجه برسید
      شما امسال اگر تا حد قابل قبولی خوندید (‌ در همین حد گه بدونید چی به چیه و روش خوندن دستتون اومده باشه ) سعی کنید تو همین ۶ ماه جمع کنید کارو که کمتر اذیت بشید و میتونید جمع کنید با یک برنامه ی خیلی عالی و تلاش
      اگر می خواید برای ۹۹ بخونید که باید بگم متاسفانه اینجا ایرانه و نمیشه پیش بینی قطعی کرد (‌ چیزی رو به شانس واگذار نکنید‌ !‌ ) ولی برای نظام قدیم بخونید (‌شانس امسال رو از دست ندید) و ببینید که چی میشه چون بالاخره مباحث مشترک هم هست . باز هم میگم سعی کنید برنامه ای بچینید و از کسی کمک بگیرید که به امید خدا امسال قبول بشید
      این ها البته نظر من بود حتما با شرایط خودتون تصمیم بگیرید
      موفق باشید

15. Top | #15
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      سلام من نظام جدیدم.به نظرم همون نظام قدیم بخونید چون ریاضی و فیزیک تقریبا چیزی زیاد نشده فقط کم شده.(شاید یکی دوتا قرار داد کتاب درسی تو ریاضی عوض شده بعدا بپرسید،یکیش مربوط به توان گویا هست)
      شیمی هم خیلی کم شده اصلش ولی در عوض متن کتاب حفظیاش زیاد شده که اگه لازم شد سال دیگه میخونید اوکیه.زیست کلیاتش یکیه ولی خب کتاب درسی تغییر کرده و تست ها متفاوت.زمین شناسی ما هم کلا یه کتاب یازدهمه زیادم نیست.مبحث مشترکمان داره ولی دقیق نمی‌دونم چیه.زبان گرامر خیلی کم شده و اوکیه فقط لغات عوض شده که اونم خوندنش مشکلی نداره.عربی لغاتش خیلی عوض شده.ولی باز حفظیه لازم شد سال دیگه میخونید.قواعد خیلی کم و ساده شده بگید دوتا قرار داد عوض شده که مسئله ای نداره.ادبیات اصلش قرابته امسال کار کنید حذفیات خیلی داره آسون تر شده.ارایه هم مشترکه.دینی هم اشتراک داره

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن