خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34
    1. Top | #31
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      به نظر من امسال کتاب های نظام قدیم رو بخونید ، اما صرفا برای اینکه با جو درس خوندن آماده بشین و آمادگی پیدا کنید ( چون با توجه به شرایطی که گفتید و ساعت مطالعه پایین بسیار دشواره که امسال بتونید قبول بشید، مگر اینکه پسرتون رو بسپارید دست یه فرد قابل اعتماد ،که در طول روز ازش نگه داری کنه ، که به نظرم درست نیست ، چون در این سن بیشتر از هر کسی به مادر احتیاج داره فرزندتون)
      و سال دیگه بعد از اینکه قانون مشخص شد ، تصمیم بگیرید نظام جدید رو بخونید یا قدیم
      فکر نمیکنم تغییر چندان زیادی کرده باشه دروس در نظام جدید ،، بلاخره اصول علمی ریاضی و فیزیک و زیست رو که نمیتونن تغییر بدن ،، اصل همونه

پس حتی اگه امسال نظام قدیم بخونید و سال بعد نظام جدید ، باز هم به نفعتون هست

موفق باشین : )

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط danyar نمایش پست ها
      درود ...
      پاسخ به این سوال واقعا با توجه به شرایطی که ما صبح میخابیم و سازمان سنجش یه اطلاعیه جدید میده ممکن نیست چه بسا سال 99 ما دو کنکور داشته باشیم شایدم فقط کنکور برای نظام جدید!!! با توجه به اینکه منابع گرفتید بنظرم بهترین کار خوندن مباحث مشترک دو نظام از روی کتابای نظام قدیمه ... البته تغییرات درمورد زیست شناسی تا جایی که من اطلاع دارم چشمگیره ... (این کاریه که من اگه بودم انجامش میدادم )من اگه جای شما بودم با توجه به اینکه سال 99 هم قراره کنکور بدم تمام مباحث نظام قدیم رو با یه برنامه منسجم مطالعه میکردم البته فقط اختصاصیا و عربی قوائد و ارایه ادبی و قرابت ادبیات و گرامر و لغات زبان تا زمانی که تکلیف کنکور 99 مشخص بشه ... اون زمان دو حالت داره یکی اینکه دو کنکور داریم باز که اون موقع شما برد کردید و یه حالت دیگه که کنکور نظام جدید صرفا داریم در این صورت هم شما میتونید وقت باقی مونده رو اختصاص بدید به عمومی های نظام جدید و توجه کردن به اختصاصیاش ... امیدوارم مفید واقع بشه
      ممنون که وقت گذاشتید.محبت کردید

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahraa.a.p نمایش پست ها
      به نظر من امسال کتاب های نظام قدیم رو بخونید ، اما صرفا برای اینکه با جو درس خوندن آماده بشین و آمادگی پیدا کنید ( چون با توجه به شرایطی که گفتید و ساعت مطالعه پایین بسیار دشواره که امسال بتونید قبول بشید، مگر اینکه پسرتون رو بسپارید دست یه فرد قابل اعتماد ،که در طول روز ازش نگه داری کنه ، که به نظرم درست نیست ، چون در این سن بیشتر از هر کسی به مادر احتیاج داره فرزندتون)
      و سال دیگه بعد از اینکه قانون مشخص شد ، تصمیم بگیرید نظام جدید رو بخونید یا قدیم
      فکر نمیکنم تغییر چندان زیادی کرده باشه دروس در نظام جدید ،، بلاخره اصول علمی ریاضی و فیزیک و زیست رو که نمیتونن تغییر بدن ،، اصل همونه

پس حتی اگه امسال نظام قدیم بخونید و سال بعد نظام جدید ، باز هم به نفعتون هست

موفق باشین : )

ممنون عزیزم.اینجا هیچ کسی رو نداریم.پسرم حتی پیش باباش نمی مونه.ممنون از پیشنهادتون.بهترین کار همینه که فعلا نظام قدیم رو تا هر جا تونستم پیش ببرم ببینم خدا چی میخواد

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MYDR نمایش پست ها
      به نام خدای توانا.
      سوالاتی که شما پرسیده اید هنوز بچه های کنکور امسالی هم خودشون نمی دونند و دلشون می خواد یکی بیاد دقیقا جواب قطعی بهشون بده ... پس از این بابت که چند سال گذشته و وضعیت کنکور درهم هست اطلاع دارید نگران نباشید ... همه درگیرش هستند.

دقیقا نمیشه گفت ! نظام قدیمی ها بر این عقیده اند که حجم کتاب اونها بیشتر بوده، و نظام جدیدها موارد بهم پیوسته بودنش رو در قالب جدیدی نشون داده که بین سال های مختلف تقسیم شده و سوالات مفهومی و عمقی تر شده ( به خاطر همون مسائل سند چشم انداز کشور و.... تالیف جدید قالب این سبک رو به خودشون گرفتن ).

چرا دارند - سازمان سنجش هم اعلام کرده امسال دو کنکور داریم و از هر کسی سوالات خودش قسمت مشترک ها هم سوال برای هر دو گروه .

جواب دادن قاطع به این سوال سخت هست ... هیچی معلوم نیست ... هر کسی از روی آرزوی خودش حرف میزنه ! کاش که بشه و... ! حتی سال بعد می گن معدل تاثیرش قطعی هست و ثاثیر مثبت نداره که داستان خاص خودش رو داره.

اگر امسال و سال دیگه رو در خودتون نمی بینید دارو سازی قبول بشید : به نظرم نظام جدید عمل کنید.

برای دارو سازی حداقل باید شیمی رو هم قوی کنید !

من برای این یه بخش از سوالاتون حرف بیشتری دارم :

من از بابت این که وضعیت شما رو کامل می تونم درک کنم براتون می نویسم ولاغیر و منظور دیگه ای ندارم :
      با توجه به این که شما کارشناسی ارشد دارید و متاهل و صاحب فرزند هستید خیلی رک به نظر و عقیده بنده در این لحظه از زمان تغییر گرایش دادن اشتباه هست.
      باتوجه به این که گفته اید برای داروسازی برای زمینه تحقیقاتی خودتون و اهداف و علاقه خودتون : هر گرایشی که ارشد داریدمی تونید در همون مقطع و یا مقطع دکتری تخصصی رشته خودتون در زمینه تحقیقاتی دارو سازی فعالیت کنید .... حتی اگر رشته شما مکانیک هم می بود و یا برق ! باز هم می تونید با هدف گذاری بهتر اون زمینه رو فعال کنید و با مشارکت در شرکت های دانش بنیان صنعتی، مقاله دادن ، تحقیق و پژوهش در اون زمینه رشد خودتون رو بیشتر از پیش فرآهم کنید.
      این که میخواهید هزینه کنید این که میخواهید زمان صرف کنید و حتی فرزند خودتون رو هم از نظر مهرمادری تامین کنید هم به کنار روی صحبت من نیست : همه این ها رو به جون می خرید، زمان زیادی صرف می کنید برای قبولی و بعد از اون که 5 6 سالی هست و نتیجه مبهم هست تا با این وصف، رسیدن به علایق و کارهای تحقیقاتی وجود خودتون رو راضی کنید ! در صورت که اگر راهش رو پیدا کنید که چه طوری می تونید گرایش فعلی و رشته خودتون رو به دارو سازی پیوند بزنید خیلی خیلی موفق تر پیروز تر خواهید بود.
      شما الان دو سوم راه رو رفتید. اگر دچار استرس و نگرانی شغلی و موارد منفی هستید باید بگم برای همه همین طور هست کسی سرجای خودش نیست و شما که دنبال هیچ چیز دیگه ای مثل موارد مالی و سختی ها نیستید و صرفاً دنبال خواسته درونی هستید و با همین یک دلیل چنین تغییری می تونه نگران کننده باشه.
      - نکته : یه وقت برداشت نشه که من شما رو از موفقیت و رسیدن به هدفتون منع می کنم و آیه یاس میخونم ! هرگز ! چون نه شما وقتی تصمیمتون قطعی شده باشه با حرف من عوض میشه وبا گفته های من هم یک نفر از میون 700 800 هزار نفر شرکت کننده کم و کسر نمیشه !
      خواستن توانستن هست و این عقل و خرد رو خداوند به هر کسی داده حتی من تشویق هم می کنم که شما تا 120 سالگی هم اگر وقتش رو داشتید بازم مراتب بالاتر علمی رو سپری کنید.
      من بهتون پیشنهاد میدهم که خیلی خوب مشورت بگیرد برای کاری که میخواهید انجام بدید.
      ممنون عزیزم بابت وقتی که گذاشتید.بله با اساتید دانشکده داروسازی مشورت کردم ونظر اونها خوندن دوره عمومی داروسازی بود نسبت به شرکت در دکترای تخصصی زیر مجموعه داروسازی

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن