خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 71
    1. Top | #1
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات

مشاور دلسوز میشناسید؟ لطفا ««معرفی»» کنید

سلام اگر مشاوری با شرایط مد نظر میشناسید ممنون میشم پ خ بدهید و معرفی کنید
      یک نفر رو میخوام در طول روز باهام در ارتباط باشه(پیام متنی) و گاهی اگر لازم باشه «جَمعَم کنه».بتونم بهش اعتماد کنم و اگر برنامم بهم میریزه و کارام هماهنگ نیست بتونم بهش بسپرم.درصدا و ترازم خوبه ولی خیلی زود بهم میریزم و کلا نمیتونم بخونم میخوام تو این زمان ها کمکم کنه.البته واقعا بهونه نمیارم ولی خیلی نیاز دارم کسی باشه که مرتب باهام حرف بزنه و چک کنه.واقعا پیگیر باشه و گاهی هم مچمو بگیره.در آخر هم هزینه با توجه به اینکه یازدهم هستم مناسب باشه.رشته تجربی.
      ممنون از همکاریتون.

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مشاور های تیک پیشنهاد میدم البته چندتا طرح مشاوره دارن که اونی هم که شما میخوای توشون هست هزینه ی طرحاشون هم باهمدیگه فرق داره
      درنظر خودم که خیلی عالیه یه دانشجوی پزشکی که خودت انتخاب میکنی مشاورت باشه حالا بستگی به نظر خودت داره!

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      درود

من میشناسم ولی هزینه گزافی میگیرن ؛ 7 میلیون میگیرن !
      از این رو بنظرم بهتره خودتون پیش برید چون بهترین مشاور هر کسی ، شخص خودشه
      بجا n میلیون به یه مشاور دادن هم میشه بهترین کتابا رو تهیه کرد !
      ولی در کل بگم مشاور دلسوز نداریم تو این اوضاع ، به فکر جیبشونن اکثراً تا به فکر پیشرفت دانش آموزا !

4. Top | #4
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Niklaus نمایش پست ها
      مشاور های تیک پیشنهاد میدم البته چندتا طرح مشاوره دارن که اونی هم که شما میخوای توشون هست هزینه ی طرحاشون هم باهمدیگه فرق داره
      درنظر خودم که خیلی عالیه یه دانشجوی پزشکی که خودت انتخاب میکنی مشاورت باشه حالا بستگی به نظر خودت داره!
      خیلی ممنون از کمکتون ولی میخوام اگر کسی رو خودتون میشناسید که دقیقا ویژگی های بالا رو داشته باشه معرفی کنید چون هر موسسه ای چندین مشاور داره که قطعا صرف حضور در موسسه خاص ویژگی های مدنظر رو ندارن

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عکس طرح های مشاوره رو میزارم ببین اونی که تو میخوای جزو اینا هست یا نه؟
      screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9-%DB%B0%DB%B1-%DB%B0%DB%B6-%DB%B2%DB%B2-%DB%B3%DB%B6-%DB%B3%DB%B6.jpgscreenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9-%DB%B0%DB%B1-%DB%B0%DB%B6-%DB%B2%DB%B2-%DB%B3%DB%B6-%DB%B3%DB%B9.jpgscreenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9-%DB%B0%DB%B1-%DB%B0%DB%B6-%DB%B2%DB%B2-%DB%B3%DB%B6-%DB%B4%DB%B3.jpgscreenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9-%DB%B0%DB%B1-%DB%B0%DB%B6-%DB%B2%DB%B2-%DB%B3%DB%B6-%DB%B4%DB%B7.jpgscreenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9-%DB%B0%DB%B1-%DB%B0%DB%B6-%DB%B2%DB%B2-%DB%B3%DB%B6-%DB%B5%DB%B1.jpg

6. Top | #6
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahar123 نمایش پست ها
      درود

من میشناسم ولی هزینه گزافی میگیرن ؛ 7 میلیون میگیرن !
      از این رو بنظرم بهتره خودتون پیش برید چون بهترین مشاور هر کسی ، شخص خودشه
      بجا n میلیون به یه مشاور دادن هم میشه بهترین کتابا رو تهیه کرد !
      ولی در کل بگم مشاور دلسوز نداریم تو این اوضاع ، به فکر جیبشونن اکثراً تا به فکر پیشرفت دانش آموزا !
      کسی که هفت میلیون بگیره قطعا دلسوز نیست!!

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.amin نمایش پست ها
      کسی که هفت میلیون بگیره قطعا دلسوز نیست!!

اگه واقعا ضروریه ، از دانشجوهای پزشکی خود انجمن کمک بخواین
      مشاورای دیگه زیادی هزینه میخوان !

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از کمکتون ولی میخوام اگر کسی رو خودتون میشناسید که دقیقا ویژگی های بالا رو داشته باشه معرفی کنید چون هر موسسه ای چندین مشاور داره که قطعا صرف حضور در موسسه خاص ویژگی های مدنظر رو ندارن
      من خودم کسی رو نمیشناسم که همچین خصوصیاتی داشته باشه این تیکم معرفی کردم چون تو بخش چت رومش هم به سوالات بچه ها 24 ساعت جواب میدن هم خود بچه ها خیلی راضی بودن وگرنه همچین آدم دلسوزی کلا ندیدم

9. Top | #9
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات

اگه واقعا ضروریه ، از دانشجوهای پزشکی خود انجمن کمک بخواین
      مشاورای دیگه زیادی هزینه میخوان !

ضروری که هست.به این مشاورای خیلی معروف هم اصلا اعتماد ندارم و البته شرایط مد نظر من رو هم قطعا ندارن چون اکثرا تعداد شاگرد خیلی بالایی دارن.از بین دانشجو ها کس خاصی رو میشناسید؟

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ضروری که هست.به این مشاورای خیلی معروف هم اصلا اعتماد ندارم و البته شرایط مد نظر من رو هم قطعا ندارن چون اکثرا تعداد شاگرد خیلی بالایی دارن.از بین دانشجو ها کس خاصی رو میشناسید؟

من به شخصه نمیشناسم از بچه های قدیمی اینجا بپرسین شاید بشناسن

11. Top | #11
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات

من به شخصه نمیشناسم از بچه های قدیمی اینجا بپرسین شاید بشناسن

خیلی ممنون

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Niklaus نمایش پست ها
      سلام شما از تیک تجربه داشتید میشه اطلاعات بیشتری بگید
      ویرایش توسط Levi_Ackerman : 17 دی 1397 در ساعت 00:39

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام اگر مشاوری با شرایط مد نظر میشناسید ممنون میشم پ خ بدهید و معرفی کنید
      یک نفر رو میخوام در طول روز باهام در ارتباط باشه(پیام متنی) و گاهی اگر لازم باشه «جَمعَم کنه».بتونم بهش اعتماد کنم و اگر برنامم بهم میریزه و کارام هماهنگ نیست بتونم بهش بسپرم.درصدا و ترازم خوبه ولی خیلی زود بهم میریزم و کلا نمیتونم بخونم میخوام تو این زمان ها کمکم کنه.البته واقعا بهونه نمیارم ولی خیلی نیاز دارم کسی باشه که مرتب باهام حرف بزنه و چک کنه.واقعا پیگیر باشه و گاهی هم مچمو بگیره.در آخر هم هزینه با توجه به اینکه یازدهم هستم مناسب باشه.رشته تجربی.
      ممنون از همکاریتون.
      نمی خوام جمله فلسفی بگم فقط خودتی و خدات تازه رایگان هم باهات حساب می کنه همیشه هم حواسش پیشت هست وگرنه هیچ مشاوری همچین ویژگی هایی نداره

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها

سلام شما از تیک تجربه داشتید میشه اطلاعات بیشتری بگید
      من فقط از نرم افزارش استفاده میکنم برای اینکه سوالام بپرسم از نفرات برتر و تک رقمیهای کنکور تاحالا از مشاوراش استفاده نکردم
      فقط میدونم این نرم افزار چندتا از دانشجوهای دانشگاههای معتبر مثل شهید بهشتی و غیره درست کردن برای اینکه به بچه های کنکوری به نوعی خدمت کنن
      میتونی از هرکدوم که دلت میخواد سوالات بپرسی عکس کارت دانشجوییشون به همراه درصداشون تو کنکور گذاشتن تو نرم افزار

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بهترین و دلسوزترین مشاور ها
      توی تاپیک اشتباه کنکوری ما و مصاحبه رتبه برترها حضور دارن

حرفاشون از حرفای برجسته ترین مشاور ها هم دلسوزانه تر و نتیجه دهنده تر و سنجیده تره

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن