خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 71
    1. Top | #31
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط INFERNAL نمایش پست ها
      کی 7 تومن میگیره؟

یکی از مشاورای موسسه حرف آخر که همشهریمونن
      درسته هیچ مشاوری برنامه و مشاورش تضمین شده نیس ولی واقعاً کارشون خوبه من باهاشون کار نکردم چون هزینه ش دیگه زیادی بود
      اما از کنکوریای امسال میشناسم کار کردن و دو رقمی شدن
      البته این 7 میلیون برای رتبه ی زیر 100 هس برا رتبه های زیر هزار، 5 میلیون و پونصد بود برای زیر 5 هزار هم ، 5 میلیون میگرفتن
      روش کارشون جالب بود برام اصن

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahar123 نمایش پست ها

درسته هیچ مشاوری برنامه و مشاورش تضمین شده نیس ولی واقعاً کارشون خوبه من باهاشون کار نکردم چون هزینه ش دیگه زیادی بود
      البته این 7 میلیون برای رتبه ی زیر 100 هس برا رتبه های زیر هزار، 5 میلیون و پونصد بود برای زیر 5 هزار هم ، 5 میلیون میگرفتن
      اها موسسه میگیره
      لامصب این موسسه ها خیلی میگیرن...الان خودم توی همین سمنان هستم مشاوره حضوری 6 تومن میگیرن غیر حضوری 4 تومن بعد کل کارشو میدن به منه مثلا مشاور پولشم خودشون میگیرن
      یا یه مدتم توی ماز تهران بودم اونم همین جوری بود ولی باز از سمنان بهتر بود

3. Top | #33
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط INFERNAL نمایش پست ها
      اها موسسه میگیره
      لامصب این موسسه ها خیلی میگیرن...الان خودم توی همین سمنان هستم مشاوره حضوری 6 تومن میگیرن غیر حضوری 4 تومن بعد کل کارشو میدن به منه مثلا مشاور پولشم خودشون میگیرن
      یا یه مدتم توی ماز تهران بودم اونم همین جوری بود ولی باز از سمنان بهتر بود

بله متاسفانه همینطوره
      شما خودتون مشاوره نمیدین ؟
      والا دانشجوها هم کم از موسسات نمیگیرن ماهی 300 تومن میگیرن که حساب کنیم باز حول و حوش 4 میلیون میشه
      یه مشاور اگه واقعا هدفش مشاوره دادنه برا هزینه ش باید زیر دو تومن بگیره
      منم تو برنامه ریزی و اینا مشکل داشتم از این رو همون آقا رو بابا گفتن خواستی بگو برات بگیریم ولی بعد گفتم من امسال خودم 5 هزار رو آوردم بدون مشاور اونوخ میخوان با 5 میلیون رفتن همین رتبه رو بیارم !!! دیگه بیخیالش شدم

4. Top | #34
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات

هفت میلیون آخرم زیر صد فقط؟؟؟؟

5. Top | #35
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.amin نمایش پست ها
      هفت میلیون آخرم زیر صد فقط؟؟؟؟

آره خب ، رتبه زیر صد مگه بده ؟! نخبه های کشور زیر صدن همشون که

6. Top | #36
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات

آره خب ، رتبه زیر صد مگه بده ؟! نخبه های کشور زیر صدن همشون که

صد شدن اینقدرم سخت نیست دیگه مگه می‌خواد چیکار کنه هفت تومن میگیره؟اگه نتایج کنکور ۹۶ رو دیده باشید رتبه ۱۰۰ پزشکی ایرانم نیورده بود.حالا باز امسال بهتر بود

7. Top | #37
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات

بله متاسفانه همینطوره
      والا دانشجوها هم کم از موسسات نمیگیرن ماهی 300 تومن میگیرن که حساب کنیم باز حول و حوش 4 میلیون میشه
      منم تو برنامه ریزی و اینا مشکل داشتم از این رو همون آقا رو بابا گفتن خواستی بگو برات بگیریم ولی بعد گفتم من امسال خودم 5 هزار رو آوردم بدون مشاور اونوخ میخوان با 5 میلیون رفتن همین رتبه رو بیارم !!! دیگه بیخیالش شدم
      بعد ایشون از کجا میدونه شما چه رتبه ای قراره بیارید که با توجه به اون نرخ میده؟

8. Top | #38
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات

بله متاسفانه همینطوره
      فعلا با دانشجو گرفتم رتبه ۶۲ بودن.هزینشم مناسب گفتن.ممنون از شما

9. Top | #39
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wild wolf نمایش پست ها
      چقد زیاد میگرن بی ناموسا مگه سر گردنس؟ مگه این مشاور کلا من حیث المجموع چقد کریو هیدرات واسه اون دانش اموز بدبخت میسوزونه؟ فی الالواقع در این امر بسی جای درنگ است......
      خب وقتی عده زیادی میدن اونا هم پر رو میشن دیگه پونصد تا شاگرد میگیرن دوتاش خوب میشه همونارو هم تبلیغ میکنن

10. Top | #40
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      چقد ازت پول طلب کرده بیبی؟
      پ خ میدم

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما میگی‌ مشکل درسی ندارم و مشکل تراز اینا هم ندارم بنظرم شما به مشاور نیاز ندارین شما فقط به یکی مثل خودتون نیاز دارین که صمیمی باشین باهم بخونین و بهم گزارش بدین و بهم روحیه بدین رقابت کنین و بعضا هم درد ودل کنین محرم اسرار هم باشین. و هیچ مشاوری نمیتونه شما رو راضی بندازه چون وقتشو نداره اینطوری که شما میخوایین.

12. Top | #42
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ۱-چقد ازت پول می خواد؟

۲-ترازت چقد باهاش زیاد شده باهاش؟

۳-امسال امیدی هست خانم دکتر؟ واسه قبولیت میگم
      خب بزارید مبلغشو نگم ولی منصفانه بود
      ترازم 1000 تایی جابجا شد البته ترازم بد نبود قبلا هم و این اختلاف تراز واسه من خیلی خوب بوده تا اینجای کار
      ارررره شدیدا امید دارم دندان بیارم

13. Top | #43
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط siamak136 نمایش پست ها
      شما میگی‌ مشکل درسی ندارم و مشکل تراز اینا هم ندارم بنظرم شما به مشاور نیاز ندارین شما فقط به یکی مثل خودتون نیاز دارین که صمیمی باشین باهم بخونین و بهم گزارش بدین و بهم روحیه بدین رقابت کنین و بعضا هم درد ودل کنین محرم اسرار هم باشین. و هیچ مشاوری نمیتونه شما رو راضی بندازه چون وقتشو نداره اینطوری که شما میخوایین.
      خب یکی با این ویژگی ها مثل خودم نیست،باید چیکار کنم؟

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Niklaus نمایش پست ها
      مشاور های تیک پیشنهاد میدم البته چندتا طرح مشاوره دارن که اونی هم که شما میخوای توشون هست هزینه ی طرحاشون هم باهمدیگه فرق داره
      درنظر خودم که خیلی عالیه یه دانشجوی پزشکی که خودت انتخاب میکنی مشاورت باشه حالا بستگی به نظر خودت داره!
      من خودم مشاور تیک بودم البته نمایندگیش
      همه شون خوب نیستن و بعضیاشون بلد نیستن یه برنامه عادی بریزن

15. Top | #45
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.amin نمایش پست ها
      صد شدن اینقدرم سخت نیست دیگه مگه می‌خواد چیکار کنه هفت تومن میگیره؟اگه نتایج کنکور ۹۶ رو دیده باشید رتبه ۱۰۰ پزشکی ایرانم نیورده بود.حالا باز امسال بهتر بود

عجبا صد شدن سخت نیس پس چی سخته ؟
      من دیگه با نوع دانشگاهش کاری ندارم که
      مشاور برای رتبه مشاوره میده نه نوع دانشگاه که !

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن