خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad9 نمایش پست ها
      در مجموع بهترین درصدی که با ترجمه و تعریب میتونم بدست بیارم چنده؟
      در بهترین حالت 8 سوال اول عربی ترجمه و تعریبه که اگه همرو درست جواب بدی میشه 32%___

فعلن ...!!!

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پاپا پوریا نمایش پست ها
      در بهترین حالت 8 سوال اول عربی ترجمه و تعریبه که اگه همرو درست جواب بدی میشه 32%___

راستش با این شرایط 30% برام عالیه! ولی...اینکه برا 30% زدن فقط همینقدرو بخونم یکم کارِ خطرناکیه!
      با این حال کدوم یکی از این کتابا برای منی که صفر درصدم! بهتره؟

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

راستش با این شرایط 30% برام عالیه! ولی...اینکه برا 30% زدن فقط همینقدرو بخونم یکم کارِ خطرناکیه!
      با این حال کدوم یکی از این کتابا برای منی که صفر درصدم! بهتره؟
      داداش عزیزم. از من به شما نصیحت . هیچ موقع درسی رو برا 30-40 درصد نخون چون 10 درصد هم نمیزنی اکثر بجه های قوی تجربی عربی رو برا 100 میخونند 60-70 میزنند وای بحال اینکه برا 40 بخونند خلاصه اینکه نوع قبولی های امسال داره میگه سال دیگه با رتبه بالای هزار تو هر منطقه ای تو بدترین شهر هم شانس برا رشته های تاپ کمه بخصوص که شما منطقه 3 هستی! پس اگه بخوای عربی رو برا 30 بخونی تضمین میکنی تو سایر دروس جبرانش کنی ؟ مسلما نه. واقع بین باش و از هیچ تلاشی فرو گذار نباش! وقت زیاد داری اما کار هم زیاد داری بخصوص دروس عمومی .من توصیه درسی نکردم چون این یکار سخته تو چهار خط کل برنامتو خلاصه کنم. فقط نظر من اینه هیچ درسی رو کنار نذار 30 درصد یعنی کنار گذاشتن. موفق باشی

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها واسه کنکور من دارم از رو کتابایی میخوم که پیشش واسه سال 89 و سومش 88و ...به نظرتون میشه خوند همینارو؟کتاب گیر نمیارم

میشه بچه های تهرانی همینجا که امسال کنکور قبول میشن کتاباشونو بدن بم؟؟

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zariz نمایش پست ها
      بچه ها واسه کنکور من دارم از رو کتابایی میخوم که پیشش واسه سال 89 و سومش 88و ...به نظرتون میشه خوند همینارو؟کتاب گیر نمیارم

میشه بچه های تهرانی همینجا که امسال کنکور قبول میشن کتاباشونو بدن بم؟؟
      ریاضی و ادبیات و معادف پیش 89 نسبت به سالهای بعد یوخده ! عوض شده دیگه بقیه رو یادم نمیاد
      ویرایش توسط Parniya : 21 شهریور 1392 در ساعت 18:19

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط personal نمایش پست ها
      داداش عزیزم. از من به شما نصیحت . هیچ موقع درسی رو برا 30-40 درصد نخون چون 10 درصد هم نمیزنی اکثر بجه های قوی تجربی عربی رو برا 100 میخونند 60-70 میزنند وای بحال اینکه برا 40 بخونند خلاصه اینکه نوع قبولی های امسال داره میگه سال دیگه با رتبه بالای هزار تو هر منطقه ای تو بدترین شهر هم شانس برا رشته های تاپ کمه بخصوص که شما منطقه 3 هستی! پس اگه بخوای عربی رو برا 30 بخونی تضمین میکنی تو سایر دروس جبرانش کنی ؟ مسلما نه. واقع بین باش و از هیچ تلاشی فرو گذار نباش! وقت زیاد داری اما کار هم زیاد داری بخصوص دروس عمومی .من توصیه درسی نکردم چون این یکار سخته تو چهار خط کل برنامتو خلاصه کنم. فقط نظر من اینه هیچ درسی رو کنار نذار 30 درصد یعنی کنار گذاشتن. موفق باشی
      عربی: منم گفتم 30% خوندن کار خطرناکیه! اگه اینکارو کنم آخرش 10 15% میزنم بدبخت میشم!
      من ترجیح میدم بجای همه ی مطالب فقط 50% درصدشو خیلی خوب بخونم فقط نمیدونم از کجا شروع کنم!
      30% که میخوام ترجمه و تعریب بخونم
      به نظره شما دیگر بخش هایی که راحت میشه خوند کجا ها هستند؟
      و من هنوز درگیره پیدا کردن یه منبع خوب هستم!
      در مورد قرابت و زبان فارسی هم ممنون میشم راهنمایی کنید: واسه قرابت یه کتاب تست خوب میخوام و زبان فارسی هم خیلی ازش دورم راجع به سطح سوالاتش میخوام بدونم و اینکه چقدر زحمت داره و از کجا باید شروع کنم

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ourire @mer$ نمایش پست ها
      ریاضی و ادبیات و معادف پیش 89 نسبت به سالهای بعد یوخده ! عوض شده دیگه بقیه رو یادم نمیاد
      ینی پس بخونم همینارو؟؟بهتر نیس کتابای درسیه بچه هارو بگیرم.نکنه بخاطر سهل انگاری کنکورم خراب شه؟
      میتونم همینجا از بچه ها کتاتباشونوبگیرم.

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zariz نمایش پست ها
      ینی پس بخونم همینارو؟؟بهتر نیس کتابای درسیه بچه هارو بگیرم.نکنه بخاطر سهل انگاری کنکورم خراب شه؟
      میتونم همینجا از بچه ها کتاتباشونوبگیرم.
      فک کنم کتابای شما برا کنکور 90 ـه، نه؟
      دین و زندگی و ادبیات تغییرات زیادی داشتن
      زیست و شیمی و فیزیک(فک کنم فقط پیش) هم در حد یکی دو فصل تغییراتی جزئی داشتن
      و ضروریه که کتاب های جدید رو داشته باشین

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فک کنم کتابای شما برا کنکور 90 ـه، نه؟
      دین و زندگی و ادبیات تغییرات زیادی داشتن
      زیست و شیمی و فیزیک(فک کنم فقط پیش) هم در حد یکی دو فصل تغییراتی جزئی داشتن
      و ضروریه که کتاب های جدید رو داشته باشین
      اره دقیقا.ازت ممنونم.
      از بچه های همینجا میگیرم

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      عربی: منم گفتم 30% خوندن کار خطرناکیه! اگه اینکارو کنم آخرش 10 15% میزنم بدبخت میشم!
      من ترجیح میدم بجای همه ی مطالب فقط 50% درصدشو خیلی خوب بخونم فقط نمیدونم از کجا شروع کنم!
      در مورد قرابت و زبان فارسی هم ممنون میشم راهنمایی کنید: واسه قرابت یه کتاب تست خوب میخوام و زبان فارسی هم خیلی ازش دورم راجع به سطح سوالاتش میخوام بدونم و اینکه چقدر زحمت داره و از کجا باید شروع کنم

سلام.

برای ترجمه و تعریب عربی,من پیشنهاد میدم dvdهای گاج(70درصد)رو بگیری و روش ها و نکات رو از روی هم یاد بگیری.اینطوری بطور کامل هرچی که واسه ترجمه و تعریب لازمه بلد شدی.البته با این dvdها تقریبا بیشتر تست های کنکور های سراسری سال های اخیر برات حل میشه.اگه خواستی پرکاری تستی هم بکنی میتونی کتاب "ترجمه و تعریب نشرالگو" رو بگیری.(((الان اینایی که گفتم رو خودم پارسال اجرا کردم و فقط یه دونه از ترجمه ها رو نزدم)))

برای قرابت اگه فقط کتب تست میخوای "قرابت نشرالگو".

سطح سوالای زبان فارسی نسبتا بالاس و انصافا باید کار کنی واسش.بنظر من کتاب زبان فارسی تک جلدی نشردریافت رو بگیر و از اول شروع کن و برو جلو.بیشتر وقتی که میذاری واسه آموزش باشه.کنارش کمی هم از تستاش کار کن تا با تیپ کنکور هم آشنا شی.واسه بعد عید هم "5بحث نشرالگو" رو بگیر و یه جمع بندی و شروع کن به تست زنی.

موفق باشی
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای قرابت الگو خوبه.(ذریافت رو کار نکردم)
      زبان فارسی ریافت 2 جلدی مشکل شما رو ریشه کن میکنه !!
      (:

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن