خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

کمک در برنامه درسی

سلام

من فارغ التحصیل تجربی هستم و میخوام کنکور 98 بدم.هدفم داروسازی تهرانه.تا الانم هیچی نخوندم.البته صفر صفرم نیستم
      میخوام با یک برنامه منسجم و قوی از امروز 14 دی شروع کنم و کلیه ی دروس بدون حذفیات و تست کار کنم
      میشه در رابطه با نوشتن برنامه راهنماییم کنید.
      یا کسی بتونه کمکم کنه و برام یک برنامه خوب بنویسه
      ساعت مطالعه روزانه هم فکر میکنم حداقل 12 ساعت باید داشته باشم
      یک برنامه درسی قوی و فشرده نیاز دارم.تا عید کلیه دروس یک دور خونده باشم
      ممنونم

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      تا عید میشه خوند همه درسارو اما نه کنکوری
      بهتره یکم هم به بعد عید موکول کنید یعنی تا آخر فروردین بخونید
      درسارو بنویسید و کنارش بنویسید چند روز واسه خوندنش وقت لازم دارید
      بعد کلش رو جمع کنید
      از فردام تا کنکور 181روز وقته
      اینارو کنار هم محاسبه کنید
      واسه هر درس جداگانه برنامه ریزی کنید
      ویرایش توسط Neo.Healer : 14 دی 1397 در ساعت 17:08

3. Top | #3
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
      سلام

من فارغ التحصیل تجربی هستم و میخوام کنکور 98 بدم.هدفم داروسازی تهرانه.تا الانم هیچی نخوندم.البته صفر صفرم نیستم
      میخوام با یک برنامه منسجم و قوی از امروز 14 دی شروع کنم و کلیه ی دروس بدون حذفیات و تست کار کنم
      میشه در رابطه با نوشتن برنامه راهنماییم کنید.
      یا کسی بتونه کمکم کنه و برام یک برنامه خوب بنویسه
      ساعت مطالعه روزانه هم فکر میکنم حداقل 12 ساعت باید داشته باشم
      یک برنامه درسی قوی و فشرده نیاز دارم.تا عید کلیه دروس یک دور خونده باشم
      ممنونم
      اولین برنامتو برام بفرست، نگاه می کنم ، بهت میگم اشکالاتشو.

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ممنون
      ولی چون تا حالا برنامه ریزی نکردم یکم برام سخته و دقیقا نمی‌دونم هر درس چقدر زمان میخواد برای تمام کردنش
      تازه زمان تست زدن هم بهش اضافه میشه

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      اول بشین مباحث دروس رو الویت بندی کن،
      مثلا درس مثل زیست نباید بر اساس تعداد تست الویت بندی کنی چون مباحث ب هم مرتبطه :اول از زیست دوم شروع کن بعد برگ سراغ درس 4 و 9 و 10 و11 سوم و بعد یک و دو پیش و بعد برو سراغ ههشت تا آخر پیش دو و اگر زمان موند برات برگرد سراغ دروس باقی مونده (درسایی مثل یک تا سه سال سوم یا درس شیش و هفتو و سه چار پیش چالشی نیستن و زیاد اذیتت نمی کنم اگ بمونن واسه آخر ک مدت کمی هم داشته باشی) ژنتیکم می تونی با یه جزوه خوب آخر سر بخونید حداقل سه تا دستشو تو دستت داشته باشی
      شیمی:از دوم شروع کن (ولی چون حفظیه مرور رو بعد از اتمامش فراموش نکن برای درس یک دوم (یک هفته) دو و سه هرکودوم یک هفته و چهار ش 15 روز وقت بزار و برا 5 هم 15 روز و 15 روز هم برا مرور و جبرانش بزار
      مرورشم اینطوری نباشه که بیای دوباره کاری کنی و برگردی عین دفه اول حفظ کنی و اینا بلکه میای ی کتاب مثل فار یا موج آزمون می گیری و هر زمانتو به بازه سه روزه تقسیم می کنی و روز اول ی آزمون میزنی بعد دوروز بعد بررسی می کنی و اشکالاتتو رف می کنی
      دقت کن که مرورت از برنامت جدا نیس هر فصل ک تمام شد در کنار خوندن فصل جدید این روشو تکرار کن
      وقتی دوم تموم شد برو سراغ پیش چون تو سال چهارم برامون عجله ای تدریس کردنو و اغلبمون تو فاز درس نبودیم خوب نخودیم و برامون یه غوله
      من بت پیشنهاد می کنم ک اگ پیش رو با کتابی راحت نبودی و نتونستی پیش بری از الا شیمی آقاجانی ببین و کل پیش رو بعد دیدن فیلم ها بیا تست های تیب بندی تو فیلم هارو چن بار برا خودت حل کن بعد برو سراغ تست های سراسری
      ضمنا هر فصلیم ک تموم شد با موج آزمون همون سه روز یک بار مرور رو براش انجام بده
      خودم ترجیحا برا شیمی دو :مبتکران و برا پیش :فیلم های الا و موج آزمون رو پیشنهاد می کنم
      اما شیمی سوم :بر خلاف چیزی ک همه فک می کنن استیکیومتری سخته و تست های محاسباتیه سوم سخته ب نظرم راحتن چون تیب بندیشون مشخصه و میشه حدس زد چی می خواد زیاد گنگ و چالشی نیست
      تو تا عید دوم و کل پیش شیمی رو تموم کنی عالیه و سوم رو به بعد عید موکول کن
      ولی بازم می گم مروراتو جدی بگیر خیلی مهمه
      ویرایش توسط LI20 : 14 دی 1397 در ساعت 20:36

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برای درس ریاضی زیاد نمی تونم کمک کنم چون خودم خوب نبودم و درصدمم کم بودترجیح میدم چیزی نگم تنها چیزی ک می گم اینه چن تا مبحث رو انتخاب کن و 10 سال کنکور داخل و خارجشو فقط انقد حل کن ک حفظ شی ینی و تیب بندیل دستت بیادبرای فیزیکفیزیک رو اول بیا نور و اینه و عدسیو بخون 3 تا تست داره 10 درصد دوهفته زمانتو بیشتر نمیگیره زیاد حساس نباش رو شون فقط سعی کن تستای سال های اخیرو مسلط باشی روشون بعدشم گرما و قانون گاز ها مبحث ایونیه ک بفهمیش فک نکنم تو درکش مشکل داشته باشی فقط محاسباتش سخته و یکم تمرین ریاضیه بیشتر باید خیلییییییی است براش حل کنی تا سرعتت بره بالا دو هفته براش وقت بزار کتا اینجا یه ماهت رف و بیس درصد خوندیبعدش برو سراغ دو فصل آخر سوم و براشون سه هفته وقت بزار بیس درصد میشه فک کنم تا اینجا شد هفت هفته و 5 هفتت موند تا عید این 5 هفترم تا عید پیش دو رو کار کن سی درصد حدودا من بت پیشنهاد می کنم دوعه پیش حذف کنی زمانت عالیه برای مسلط شدن برا دروسی ک بت گفتم از فیزیک فقطو فقط هر وخ نا امید شدی از فیزیک است بیشتر بزن

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برای عمومیاادبیات :ادبیات راحت بالا هشتاد میزنی از الان فقط اول باید حتما حتما بیست روز وقت بزاری برا ارایه ینی من بت میگم اگ ارایه رو همین اولا مسلط شی بقیش برات آب خوردنه چون ارایه بعده عید با اون است سو اینا خیلی سخته یا گیریش تجربشو دارم اگ با جزوه راحتی ک یه جزوه گیر بیار بعد کلیییی تست بزن و فقط از نوع سراسریش همه رستا هارو بزن داخلو خارج آغا مسلط ک شدی تا حدودی به ارایه ها ولش کن ولی روزی 10 تا بزن تا خوده خوده کنکور اگ با جزوه راحت نیستی برو آرای آقای سبطی از الارو ببین و همزمان با فلیما تست بزن بعده ارایه شما بیا بیست روز وقت بزار برا قرابت میای شعرای هر یه کتاب ادبیاتتو ی دور معنی‌اش نو در حد فهم کلی می خونی در حدی ک بدونی روش صحیح خوندن شعرش چیه و مفهموم چیه بعدشم ک تستو تو تست 10 روز اول رو اختصاص بده شعرای کتاب 10 روز دوم روزی 50 تا تست بزن فقطو فقط سراسری 40 روزت رف و ارائه و قرابتم یاد گرفتی بعدش روزی 20 تا ارائه و 15 تا قرابت میزنی و در کنارش سه تا از مبحث زبنا فارسی تا خوده عید ینی تا 50 روز تا عید تموم می کنی و با کلی تست املا و لغت تاریختو بزار برا بعده عید اونا خیلی راحت و حفظین و برا دینیتم من دینی 100 حرف آخرو پیشنهاد می کنم کلا 180 روز تقریبا وقت داری و هفته ای سه تا درسو باش بخون تست 10 سال اخیرو براشون بزن حالا من چیزی نمی گم تو دیوی دی خودش گفته برنامت چطور باشه روزی یک ساعت حتما عربی بخونو تا خده عیدم فقط لغات سوم و پیش برا زبان مسلط شو بعد عیدم هر روز تست بزن برا زبان زماندارم بزن این از نحوه خوندن و حجم مطالبو تجربیات من زمانیشم میگم بت

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بنظر من هر سه پایه رو باهم بخون اینطوری استرسم نمیگیری که مثلا دوم خوندم برای سوم و پیش وقت کم میارم .
      من برنامم اینجوریه که یه روز دوم میخونم فرداش سوم پس فردا هم پیش وقت کافی هم برای مرور هست بنابرین اصل مرور رعایت کن که پایین مینویسم
      بهترین زمان برای مرور درس های خوانده شده:
      1- قبل از گذشت 24 ساعت
      2- قبل از یک هفته
      3- قبل از یکماه
      4- قبل از سه ماه
      5- قبل از یکسال

اگه این اصل رعایت کنی درس ها تو ذهنت تثبیت میشن و تو دوران جمع بندی با یه تورق سریع همه چی یادت میاد.
      موفق باشی
      ویرایش توسط Niklaus : 14 دی 1397 در ساعت 21:13

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از دوستان عزیز

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن