خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 81
    1. Top | #31
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این طرح باباهای پولدار به خاطر بچه های لوس و ننر و ژن خوبشون ایجاد کردن تا بچه اشون درگیر کارایه ویزا و پاسپورت و بی احترامی از طرف مسئولان خارجی که پزشکی براشون پشیزی ارزش نداره نشن !!!
      حقم دارن با این وضعیت دلار اگه مثلا تو ایران 500 میلیون خرج بچه کنن تو خارج از کشور باید 1.5 میلیارد پول خرج کنن دردسرشم زیاده بچه هم بالاخره احساس غربت میکنه و نمیتونه غذای مامان پزش بخوره!!!

شب درس خوندنا و کور شدناش و در آخر بیکاریشم برای قشر ضعیف و بدبخت جامعه اس

2. Top | #32
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یه زمانی تعداد پذیرش دانشجو های رشته داروسازی رو 2 برابر کردن با این فکر که یه عده برن تو شهرستانا داروخونه بزنن و مردم شهرستانها اون همه راه نیان به شهرهای بزرگ واسه خرید دارو !!

غافل از اینکه 99 درصد از این فارغ التحصیل ها پاشون رو از شهرهای بزرگ بیرون نزاشتن و فقط تعدادی رفتن به شهرستانا که اونم بعد مدتی پشیمون شدن و برگشتن !! بعد دیدن نمیشه این همه فارغ التحصیل بیکار بمونه حریم داروخونه ها رو از 150 متر تبدیل به 50 متر کردن ! بعد دیدن نه بابا نمیشه تعداد زیاده ! حریم رو هم برداشتن و گفتن واسه 40 دکتر یه داروخونه !!

حالا تو منطقه 20 متری 10 تا داروخونه داریم !! این نتیجه افزایش بی رویه دانشجو رشته های پزشکی و رینش عمیق رشته های مهندسی هستش !! رشته های مهندسی که امید و امنیت یه کشور هستن روز به روز داره ****** میره و رشته های پزشکی که بی رویه رشد میکنن و فایده ای ندارن داره جاشون رو میگیره ..

حالا پولی هم میخوان بردارن .. سالی 100 میلیون به بالا قطعا میگیرن ..

ویرایش توسط FaaRshD : 13 دی 1397 در ساعت 01:41

3. Top | #33
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Niklaus نمایش پست ها
      این طرح باباهای پولدار به خاطر بچه های لوس و ننر و ژن خوبشون ایجاد کردن تا بچه اشون درگیر کارایه ویزا و پاسپورت و بی احترامی از طرف مسئولان خارجی که پزشکی براشون پشیزی ارزش نداره نشن !!!
      حقم دارن با این وضعیت دلار اگه مثلا تو ایران 500 میلیون خرج بچه کنن تو خارج از کشور باید 1.5 میلیارد پول خرج کنن دردسرشم زیاده بچه هم بالاخره احساس غربت میکنه و نمیتونه غذای مامان پزش بخوره!!!

شب درس خوندنا و کور شدناش و در آخر بیکاریشم برای قشر ضعیف و بدبخت جامعه اس
      داداش تو خارج از ایران همچین مبلغی رو خرج نمیکنن .. روسیه که از همه دم دست تره و همه هم میرن اونجا بهترین دانشگاهش تو رشته پزشکی سالی 8000 دلار میگیره که با دلار 11 تومنی میشه 88 میلیون ! اگه 7 سال + هزینه زندگی رو در نظر بگیری میشه 700 میلیون !! تازه خیلی هم کیف میکنن واسه زندگی و درس خوندن تو اون کشور ..

فقط یه ذره دوری از خونواده داره که اینم میرن ترکیه میبینن همدیگه رو تموم میشه میره و مسائل سربازی داره که اونم با 8 سال غیبت میشه خرید و تموم بشه بره پی کارش ..

4. Top | #34
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      گفتم که مثلا ...
      درهر صورت کاراشون تو این مملکت بهتر و سریع تر پیش میره فقط یه جیب پرپول میخواد

5. Top | #35
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      از کوتاهی ماست که دیوار بلنده

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بنظرم مشکل اونا نیست مشکل خودمون هستیم جالب اینه همین الان تو دهن خیلی هایی تو این انجمن شیرین اومده که اره دیگه بریم دانشگاه پزشکی راحت از شر کنکور خلاص شیم بابا عزیز اینطوری دیگه پزشکی مفهومی نداره نمی دونم بعضیا چی تو سرشونه مثلا فک می کنن اگه کنکور نبود الان دکتر سمیعی میشدن ...... تو این مملکت که راه خوشبختی همیشه بستس هر مدرکی بگیری اخرش به پارتی نیاز داره واسه کار تنها سازمانی که عادلانه بود (البته به جز سهمیه ها ) همین سازمان سنجش و کنکور بود واسه همین هزاران نفر حتی پس گرفتن مدرک و سربازی بازم میان برا پزشکی می خونن حالا اینم بگیرن موندم باید با چه امیدی زندگی کنیم با همین دانشگاه ها رشته های مهندسی که زمان خیلی بیشتر از پزشکی طرفدار داشت رو له کردن فقط واسه اینکه یه پولی به جیب بزنن حالا به دهنشون مزه کرد می خوان رشته های پزشکی رو هم پولی کنن این طرح تصویب بشه شاید بدترین خبر زندگیم باشه خیر سرشون می خواستن اختلاف طبقاتی کم شه

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      آقایون داداشام فک میکنم حالا درسته که پول میگیرن از ملت سر این رشته ها براشون درآمد داره #درآمد_سرشار هم داره اما بد تر از اون می خوان فشار بیکاری جوانان رو از روی دولت بردارن ینی الآن همه میرن مشغول تجصیل در رشته ی پزشکی و پیراپزشکی میشن اونوقت هفت سال دیگه که به بازار کار نیاز دارن خب دولت عوض شده و فلان جای لق دولت بعد بزار کارنامه ی ما خوب باشه
      و بلایی که سر نظام مهندسی اومد دوباره تَکرار میشه

8. Top | #38
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      در پایان دولت محترم هم میگن که ما مشکل بیکاریو فلان کردیم و بهمان کردیم و.....

9. Top | #39
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      واقعن نمیدونم چی بگم :/
      روز به روز فقط همه چی بدتر میشه
      خدا عاقبتمون رو بخیر کنه

10. Top | #40
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      حالا طوري نيست
      به لطف جنس هاي خراب مريضي روز به روز بيشتر ميشه
      واسه همه كار هست

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      img_20190103_005320_062.jpg
      ملت شریف ایران یادتان هست قبلا باید سگ دو میزدید تا پزشکی قبول شوید؟حالا دیگر ما جیبهای شمارا خالی میکنیم و می آیید پزشکی میخوانید^__^

12. Top | #42
      RGA
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کنکور نبود،شاید پروفسور سمیعی نمی شدم،ولی یه دکتر یا داروساز که یه گوشه تو یه شهرستان میشدم که اندازه ی دوراز می فهمیدم.باور کنید یا نه،این کنکور مبنای عدالت و گزینش خوب و شایسته سالاری نیست.هرچی بهم فحش بدین،من بازم نمیفهمم این طرح چیش بده؟در نهایت اگه یه دکتر بی سواد و بد باشه،خودبخود،مشتریش کم میشه.نگید بازی با جونه.چون خیلی دلایل که مردم میرن پیش دکتر،قضیه مرگ و زندگی نیست و ضمنا اکثرا اتفاقی نمیبرن دکتر و قبلش از دیگران تحقیق میکنن.همین الانم دکتر بی سواد خیلی داریم که نتونستن حتی با گرفتن مدرک موفق باشن.این به کی لطمه زده جز خودشون؟یا رفتن معلم کنکور شدن،یا خبرنگار،یا بنگاهی!در عوض اگه کنکور نباشه،بعضی ها ی اندک ،تعریف از خود نباشه،مثل من!!میتونم وارد شن و این خرخونای همه ی تست ها و استراتژی های حل مسأله حفظ کن نمیشم رقیب سرسخت..ای بابا...کی حرف من پشت کنکوری رو قبول میکنه...همه در نهایت میگن اگه درست خوبه و باهوشی،خب کنکور قبول شو !

13. Top | #43
      RGA
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بعدم یه کم فکر کنیم...فقط از پزشکی بت نسازیم.پزشکی خودش اینقدر سخت نیست که کنکور هست ! پزشکی یه علم تجربیه نه محض.اسمش رو شه.همین پزشکی روز خودش پر از غلط که با تجربه های بعدی اصلاح میشه،هیچکس هم نمیگه با جونم بازی شد!تازه منهای اشتباهات انسانی.منظورم اینه که حتی احتمال اینکه یه آدم معمولی و خنگ توی پزشکی موفق بشه هست..شما نگاه کنید به اطراف کوچیک خودمون.مثلا در یک داروخانه،یه نسخه پیچ اندازه ی یه دکتر داروساز مفیده.یا یه دستیار دندانپزشک یا یه همکار رادیولوژی گاهی اندازه ی یه متخصص خبره است..از بس که دیده و تجربه کرده...آخه پزشکی در سطح پایین چیش سخته ؟! برفرض که یکی خیلی شوت باشه و با پول وارد شه،خودش خسته میشه،ادامه نمیده..احتیاج به زور و سخت گیری نیست...آخه چرا همه چی باید زوری باشه؟هرکس در نهایت راه خودشو می ره ... اگه واقعا علاقه و استعداد نداشته باشه،دقیقا مثل انتخاب طبیعی،از صنف پزشکی موفق حذف میشه.یا کلا هرچی و هرکاری...حتی توی خلافکاران!!مثلا هی زور میکنن که مواد مخدر نباشه یا فلان چیز نباشه..این تجربه ی شخصی هممونه..خیلی از مثبت ها رفتن سمت خلاف،حتی دیدیم یا خودمون از اونا بودیم،چند سالم اگر درگیر باشن،آخر برمیگردن به اصلشون...و بالعکس،یه آدم بد اگه ادای خوبا رو در بیاره،یه جا دیگه نمیتونه...پس چه بهتر که همه چی آزاد باشه تا فیلتر واقعی و آزاد صورت بگیره..این توی همه چیییییییی صدق میکنه...مثلا نرخ دستوری ارز یا اقتصاد آزاد..یا خیلی مثالهای دیگه..ای بابا...خودم میگم بی ادبی بده ولی الان دلم خواست بگم ای بابا !شماها که نمیفهمین!هی سنگ کنکور به سینه میزنید !عقل کامل ندارید که !!من دارم !!
      ویرایش توسط RGA : 13 دی 1397 در ساعت 08:54

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RGA نمایش پست ها
      کنکور نبود،شاید پروفسور سمیعی نمی شدم،ولی یه دکتر یا داروساز که یه گوشه تو یه شهرستان میشدم که اندازه ی دوراز می فهمیدم.باور کنید یا نه،این کنکور مبنای عدالت و گزینش خوب و شایسته سالاری نیست.هرچی بهم فحش بدین،من بازم نمیفهمم این طرح چیش بده؟در نهایت اگه یه دکتر بی سواد و بد باشه،خودبخود،مشتریش کم میشه.نگید بازی با جونه.چون خیلی دلایل که مردم میرن پیش دکتر،قضیه مرگ و زندگی نیست و ضمنا اکثرا اتفاقی نمیبرن دکتر و قبلش از دیگران تحقیق میکنن.همین الانم دکتر بی سواد خیلی داریم که نتونستن حتی با گرفتن مدرک موفق باشن.این به کی لطمه زده جز خودشون؟یا رفتن معلم کنکور شدن،یا خبرنگار،یا بنگاهی!در عوض اگه کنکور نباشه،بعضی ها ی اندک ،تعریف از خود نباشه،مثل من!!میتونم وارد شن و این خرخونای همه ی تست ها و استراتژی های حل مسأله حفظ کن نمیشم رقیب سرسخت..ای بابا...کی حرف من پشت کنکوری رو قبول میکنه...همه در نهایت میگن اگه درست خوبه و باهوشی،خب کنکور قبول شو !
      شاپرک وقتی قبولی پزشکی راحت شه تو هر خانواده یه سه چار نفر پزشک دارن مثل الان ک سه چار تا مهندس تو هر خانواده است.دیگه اون کدوم احمقه پاشه بیاد مطب تو وقتی خودشون پزشکن
      ی کم تفکر خیلی خوبه اینجور میخوایی پزشک شی یه مسله ساده رو درک نمیکنی بعد میگی باهوشی

15. Top | #45
      RGA
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب نیاد.حرف منم همینه...یا همه اینقدر خوبن و پزشک خوب دارن دورشون که نمیان پیش دیگران،یا اون دیگران اینقدر خوبتر ازاز اوناان که مجبور میشن بیان پیشش..برتری یه جایی خودش رو باید نشون بده...منتها برتری واقعی.نه اینکه از بدبختی و بی دکتری برن پیش دکتر.

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن