خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

استفاده ازمنابع جمع بندی به جای منابع حجیم

سلام دوستان
      یه سوال !
      به نظرتون میشه به جای استفاده از کتابای کمک آموزشی جامع وحجیم از درسنامه های کتابای جمع بندی استفاده کرد؟(فقط برای دروس شیمی -ریاضی-فیزیک)
      منظورم اینه که یادگیری و آموزش از روی کتابای جمع بندی باشه وفقط برای تست بیشتراز کتابای جامع استفاده کرد چون فکر میکنم بعضی کتابای جمع بندی یه سری نکات و فرمول های خیلی اضافی دارن که بیشتراز اینکه دونستنشون مفید باشن وقت رو تلف میکنن....مثلا به جای استفاده از شیمی مبتکران یا خیلی سبز از 2جلد خط ویژه یا فیل مبتکران استفاده کرد؟ویا به جای استفاده از ریاضی خیلی سبزیامهروماه ازخط ویژه استفاده کرد؟وبرای فیزیک هم همینطور.....به نظرتون با این کار میشه دروس ریاضی-فیزیک-شیمی رو بین60-70زد؟اگر کسی چنین تجربه ای داره بگه لطفا
      لطفا توی نظرسنجی هم شرکت کنید....تشکر

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samira-t نمایش پست ها
      سلام دوستان
      یه سوال !
      به نظرتون میشه به جای استفاده از کتابای کمک آموزشی جامع وحجیم از درسنامه های کتابای جمع بندی استفاده کرد؟(فقط برای دروس شیمی -ریاضی-فیزیک)
      منظورم اینه که یادگیری و آموزش از روی کتابای جمع بندی باشه وفقط برای تست بیشتراز کتابای جامع استفاده کرد چون فکر میکنم بعضی کتابای جمع بندی یه سری نکات و فرمول های خیلی اضافی دارن که بیشتراز اینکه دونستنشون مفید باشن وقت رو تلف میکنن....مثلا به جای استفاده از شیمی مبتکران یا خیلی سبز از 2جلد خط ویژه یا فیل مبتکران استفاده کرد؟ویا به جای استفاده از ریاضی خیلی سبزیامهروماه ازخط ویژه استفاده کرد؟وبرای فیزیک هم همینطور.....به نظرتون با این کار میشه دروس ریاضی-فیزیک-شیمی رو بین60-70زد؟اگر کسی چنین تجربه ای داره بگه لطفا
      فیزیک که فک نمیکنم کتاب جمع بندی خوبی براش موجود باشه اما برای شیمی و ریاضی خط ویژه یا فیل و یا موج آزمون اگر پایه خوبی داشته باشی میشه استفاده کرد هرچند هنوز خیلی وقت مونده و از صفر هم که با کتابای جامع شروع کنین میشه به درصد های خوبی رسید
      ویرایش توسط Mrhadi : 11 دی 1397 در ساعت 22:58

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ریاضی خط ویزه میشه اما حتما تست بیشتر باشه ها
      شیمی فیل و موج و خط ویزه مفاهیم باهم میشه...تست بیشترم نمیخواد فقط موج کامل کار کن
      فیزیک ندانم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب رسیدی به پست کسی که مثل خودته
      ببین کتابای جمع بندی همون طور که خودت گفتی یک راست رفتن سر اصل مطلب دیگه اثبات و این چیزا ندارن ..
      فـیـزیــک ( ببین من خودم خط ویژه فیزیک داشتم - سیب مهروماه دارم - فیزیک فیزیک دارم ) کلا واسه فیزیک که قید خط ویژه ش رو بزن چون پایش حجیمه و پیشش بسیار وخیمه سیب مهروماه هم بد نیست ولی مثلا واسه ی سینماتیک دیدم یه الگویی واسه سقوط ازاد هست اونو نگفته و اما زیپ فیزیک پیش + پایه بنظرم بهترین کتاب فیزیک موجود تو بازار همینه خیلیا ندارنش و میگن کتاب خوبی نیست ولی کافیه یبار اینه و عدسی رو از روش بخونی میفهمی چی میگم یا بقیه فصلا .....
      شـــیــمی (راستش اشغال ترین کتاب واسه شیمی خط ویژس البته از نظر من سیب هم دارم اونم باز زیاد بدرد نمیخوره و اما کتاب فیل دایی بهمن که دیگه معرفی نمیخود ( دِ بست )
      ریـــاضی ( بهترین کتاب خط ویژه و بهترین کتاب بازار )

کتب موج ازمون هم بنظرم چون اول اومدن درسنامه گفتن بعد یک راست رفتن سراغ ازمون زیاد جالب نیستن حداقل بعد یه درسنامه دو سه تا تست اموزشی باید باشن تا ادم اون موضوع رو بفهمه اون کتابایی که بالا گفتم هم اینجورین یعنی بعد درسنامه چند تا مثال حالا تقریبا میشه گفت اموزشی اوردن واسه تفهیم موضوع

ویرایش توسط MehranWilson : 11 دی 1397 در ساعت 23:09

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samira-t نمایش پست ها
      سلام دوستان
      یه سوال !
      سلام.
      نمیتونه جایگزین کتاب اصلی بشه همونطور که اسمش روشه برای جمع بندیه خیلی چیزارو نگفته
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن