خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

دروغگو یا فراموش کردن؟ :|

سلام آقا موسسه ونوس تو تلویزیون میگفت عدد فلانو پیامک کن عربی کامل رایگان میگیری منم پیامک کردم مشاوره اومده مخ منو میخوره میگه تروخدااااااا یه چیزی بخر از ما
      گفتم چیزی لازم ندارم فقط بسته رو بفرست بیاد گفت باشه آدرس و شماره خونه و کد پستی گرفت الان یه ماه گذشته تقریبا هیچ خبری نیست بهش پیام دادم میگفت فرستادم واست

این یه مورد اون یارو منتظری که خودشو جر میده میگه عدد فلانو بفرست پکیج آموزش رو رایگان بگیر بعد من انجام دادم یه یارو سیبیل کلفت زنگ زده لاتی ماتی صحبت میکنه میگه الو داشی پکیج میخاستی (با لحن لاتی و صدای خش دار خونده شود )گفتم آره داوش میگه 20 تومن کارت به کارت کن واست بفرستمش
      بعد از تجربه ونوس که نفرستادن منم اینو بیخیال شدم کارت به کارت نکردم

---------------------------

کسی تا حالا از اینا تونسته رایگان چیزی بگیره ؟ یا همش کشکه؟

البته به غیر از مشاوره که اونم فقط هدفش اینه در طول مشاوره دادن پکیج بکنه تو پاچه ادم
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت
      ویرایش توسط V_buqs : 11 دی 1397 در ساعت 17:11

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      فقط اون لحن لاتی و مشتیش)

ولی عجب کلاهبردارایی هستنا:/

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این دوره تفکه هم نمیندازن کف دستت بیان یه مبحث رایگان بدن بهت ؟

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      سلام آقا موسسه ونوس تو تلویزیون میگفت عدد فلانو پیامک کن عربی کامل رایگان میگیری منم پیامک کردم مشاوره اومده مخ منو میخوره میگه تروخدااااااا یه چیزی بخر از ما
      گفتم چیزی لازم ندارم فقط بسته رو بفرست بیاد گفت باشه آدرس و شماره خونه و کد پستی گرفت الان یه ماه گذشته تقریبا هیچ خبری نیست بهش پیام دادم میگفت فرستادم واست

این یه مورد اون یارو منتظری که خودشو جر میده میگه عدد فلانو بفرست پکیج آموزش رو رایگان بگیر بعد من انجام دادم یه یارو سیبیل کلفت زنگ زده لاتی ماتی صحبت میکنه میگه الو داشی پکیج میخاستی (با لحن لاتی و صدای خش دار خونده شود )گفتم آره داوش میگه 20 تومن کارت به کارت کن واست بفرستمش

البته به غیر از مشاوره که اونم فقط هدفش اینه در طول مشاوره دادن پکیج بکنه تو پاچه ادم
      مواظب باش گول اینا رو نخوری تو یکی از این گروه های تلگرام یه دختری بود به موسسه ونوس4.5میلیون پول داده بود برای پکیج +مشاوره بعدش گفته بودن شما این پکیج ها رو بخر ما هرمشکلی داشتی برطرف میکنیم جالب اینجاس دی وی دی های دو سه سال پیش رو براش فرستاده بودن وقتی فهمید همه پکیج های کنکوری رایگان تو کانالا هستن فهمید چه کلاهی رفته سرش

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam13 نمایش پست ها
      مواظب باش گول اینا رو نخوری تو یکی از این گروه های تلگرام یه دختری بود به موسسه ونوس4.5میلیون پول داده بود برای پکیج +مشاوره بعدش گفته بودن شما این پکیج ها رو بخر ما هرمشکلی داشتی برطرف میکنیم جالب اینجاس دی وی دی های دو سه سال پیش رو براش فرستاده بودن وقتی فهمید همه پکیج های کنکوری رایگان تو کانالا هستن فهمید چه کلاهی رفته سرش
      نه باو من پولم کجا بود

منم از کانالا دانلود میکنم

فقط یه سوال چرا دختره نمیره شکایت کنه؟
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه باو من پولم کجا بود

منم از کانالا دانلود میکنم

فقط یه سوال چرا دختره نمیره شکایت کنه؟
      خخخخ ما بهش گفتیم بد بخت تو همین تهرانم کلاس کنکوری میگرفتی پول دو درس تخصصی بود چرا مشورت نکردی قبل این کار گفت اومدن تی وی منم گفتم خوبه جالبه اینقدر بهش فشار اومد از گروه لفت دادو بلاک کرد وقتی دید بچه ها این پکیجو فوروارد میکنن میگن بدرد نمیخوره و.....

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

فقط این لحن لاتی که گفتی
      این خوبه حالا تو یه کانال تلگرام ویس اریان حیدری رو گذاشته بودن چه فحشایی میداد به پسره اون دیگه اخر لاتیه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      خیلییییی باحال بود دمت گرم
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از اونجایی ک این موسسات کلاه بردای زیادی کردن از بچه های این کشور

لذا من هم میخوام کانال هایی ک فیلمای اینارو رایگان داره میذاره در اختیار فرزندان این مرز و بوم قرار بدم تا تیری باشد بر جگر اساتید میلیاردر این موسسات !

البته میدونم خیلی هاتون دارین این کانالارو

حلال و حروم سرش گرد
      کار اونا هم دیگ حلال نیس با این قیمتاشون!
      1 میلیون واس ی فیلم ! هزار تا از اون فیلم بفروشه میشه 1 میلیارد ! چ خبره ناموس وکیلی !
      اگ هر فیلم 100 -200 تومن خب ی چیزی ! ن اینکه آسفالت میکنن !

ولی خب فیلم نبینین ! ب جز جایی ک دیگ خیلی ضعف دارین !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان چیزی ازشون نگیرین اگر گرفتین از آفبا بگیرین با نقاشی و کارتون نمیشه رتبه برتر شد همینطور مسخره بازی سایر برنامه ها
      وویس دکتر رضایی در مورد موسسه حرف آخر رو هم بهتون پیشنهاد میکنم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ونوس برای من فرستاد پول پستم ندادم،ولی فقط نمونه فرستادن،نمیشه گفت بد،نمیشه گفت خوب،واقعیت اینه اکثرا دنبال راه میانبریم برای کنکور دوس داریم با کمترین زحمت بهترین نتیجه رو بگیریم،و ب همین خاطر اونا هم دارن جیبامونو تیغ میزنن،خودم ده ملیون تا پونزده ملیون هزینه کتاب و ازمون و دی وی دی دادم،میدونم با دو سه تومن هم میتونستم موفق بشم ولی فکر میکردم الان دی وی دیا راه های عجیب غریب دارن،بخصوص منکه چند سال از درس دور بودم و درکل کل دبیرستانمو با دبختی پاس کرده بودم،باز دنبال راه میانبر بودم چون جنم خوندن نداشتم،چون خودم نخوندم دلیل نمیشه اونا بد کار کردن و چون کسی استفاده کرده پیشرفت کرده دلیل نمیشه اونا بهترینن،اون چیزیکه دانش اموزا از موسسات انتظار دارن تو هیچکدوم از موسسات پیدا نمیشه،و اینکه همه محصولاتشون قطعا خوب نییس هر کدوم ی درس دو درس بعضیاشونم ی مبحث یا چند مبحث،من چون همه پس انداز خودمو پدرمو تو این راه از دست دادم به همه اونایی که میخوان خرید داشته باشن میگم لطفا با توجه به نیازهات خرید کن الکی برای خودتون فشار روحی روانی درست نکنید،من هنوزم که هنوز از اینکه این اشتباهو انجام دادم حالم بد میشه،هضم نمیشه برام،شاید نیاز شما ریاضی باشه،شاید فیزیک باشه یا هرچی،فقط اونجاییکه مشکل دارید و استفاده کنید،و منتظر معجزه نباشید،و اینکه مثلا مهربان و منتظری و ...فرق چندانی ندارن مهم شمایی که چجوری از امکاناتت استفاده میکنی

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حیف تو کل نظام آموزشی یه وزیر سفا و سخت نداشتیم بیاد بگه هر گونه تبلیغ محصولات آموزشی از صدا و سیما ممنوع!!!!!!!!
      دیدین شبکه 3 تبلیغ پکیج آموزشی حافظه زده ؟؟؟
      تیکه کلام آخرشون هم اینه :
      مغز شما به کمک شما نیاز دارد
      :troll (19):
      ویرایش توسط Levi_Ackerman : 11 دی 1397 در ساعت 17:54

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

من دو بار گرفتم ولی رایگان نه با تخفیف گرفتم هیچ کلکی در کار نبود

سال 96 پکیج جمع بندی حرف آخر رو گرفتم که عمومی و شیمیش کامل بود ریاضی و فیزیک 80 درصدش بودن و زیست هم جمع بندی بود

اگه با قیمت رو دی وی دیا بود 4 میلیون و 500 میشد ولی من با تخفیف گرفتم 1850 تومن

ویرایش توسط Miss.Sad : 11 دی 1397 در ساعت 18:35

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahar123 نمایش پست ها

من دو بار گرفتم ولی رایگان نه با تخفیف گرفتم هیچ کلکی در کار نبود

سال 96 پکیج جمع بندی حرف آخر رو گرفتم که عمومی و شیمیش کامل بود ریاضی و فیزیک 80 درصدش بودن و زیست هم جمع بندی بود

اگه با قیمت رو دی وی دیا بود 4 ملیون و 500 میشد ولی من با تخفیف گرفتم 1850 تومن

بابا ایول

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها

بابا ایول
      تو عمرم تو یه چیز شانس آوردم چشش نزنید

ولی کلا من از حرف آخر خرید داشتم چن دفه اصلا حقه ای تو کارشون نیس کیفیت دی وی دیا و تدریسشونم خوبه واقعا به جز استاد کامیار -__-

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن