خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

Question از انتشارات چهارخونه کتاب خریدید؟

سلام بچه ها
      یک سوال داشتم
      کسی از این سایت تا حالا کتاب خریده؟ مطمئن هست؟
      انتشارات چهارخونه
      4khooneh.org
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حالا اگر پسرمورد علاقتون یا یه دختر تاپیک زده بود
      میرفتین از این سایت کتاب سفارش میدادین که ببینید چطوریه بعدش میومدید راهنمایی میکردیدا
      |

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      والا اون وقت که جواب مارو نمیدن حالا هم جواب شمارو نمیدن
      کلا یه تاپیک بزن از امروز بخونم میتونم پرستاری بیارم همه حمله میکنن

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راجب سایتش اطلاعی ندارم ولی یکی از کتاباشو داریم. ریاضی هفتم انتشارات چهارخونه. اصلا کتاب خوبی نیست ، اشتباه چاپی و حتی علمی توش فراوونه.

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.13 نمایش پست ها
      راجب سایتش اطلاعی ندارم ولی یکی از کتاباشو داریم. ریاضی هفتم انتشارات چهارخونه. اصلا کتاب خوبی نیست ، اشتباه چاپی و حتی علمی توش فراوونه.
      خب فقط خواستم بدونم اصلا انتشارات معتبری هست یا از ایت سایت های تقلبی هست ... فکرکنم معتبرباشه اگر شما کتابش رو دارید دیگه
      کتابی ک من میخوام ، دانشگاهی هست ، شاید کتاب شما نویسنده اش خوب نبوده که اشتباه چاپی داره ، بخطار ایرادات کتاب میتوانید ازشون اعتراض کنید و گزارش بدید بهشون.
      |

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نمونه از کتاباش گذاشته ها

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط L3Ili.m نمایش پست ها
      نمونه از کتاباش گذاشته ها
      بله تو سایتش نمونه هست
      فقط گفتم یوقت مثل سایت یکه مهر یا سایت های دیگه کلاه بردار نباشن یوقت کتاب چاپ قدیمی بفرستن یا سفارش بدی نفرستن و پولو بگیرن و این اتفاقات
      |

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فروشگاه یک مهر کلاه برداره؟
      والا من امسال تابستون که کتاب سفارش دادم توی توضیحات محصول نوشته بود چاپ 96 خریدم..که البته قیمتش هم عالی بود تقریبا نصف بود نسبت به بقیه ی جاها

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فروشگاه یک مهر کلاه برداره؟
      والا من امسال تابستون که کتاب سفارش دادم توی توضیحات محصول نوشته بود چاپ 96 خریدم..که البته قیمتش هم عالی بود تقریبا نصف بود نسبت به بقیه ی جاها
      ظاهرا آره ، خیلیا تو انجمن ازش تاراضی هستن ، مثلا کتابای دسته دوم رو ویرایش میکنه ، واس همین با قیمت کمتر میفروشه ، یا حتی موقع تحویل گاهی وقتا کتابا آسیب دیده هستن ، بعضی وقتا هم سفارش جدید میدی ، چیزی ک میاد قدیمی هست و از اینجور ایرادات
      برای همین من ریسک نکردم ازش کتاب سفارش بدم ، هرچند قیمتش هم پایین هست واس خیلی کتابا
      با انتشارات چهارخونه آشنایی نداشتین؟ینی سفارش ندادین تاحالا چیزی یا ندیدین کسی سفارش بده؟ البته یک مهر سایت سفارش کتابه ، این چهارخونه ظاهرا خودش مثل گاج و غیره انتشارات هست؟!
      |

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      ظاهرا آره ، خیلیا تو انجمن ازش تاراضی هستن ، مثلا کتابای دسته دوم رو ویرایش میکنه ، واس همین با قیمت کمتر میفروشه ، یا حتی موقع تحویل گاهی وقتا کتابا آسیب دیده هستن ، بعضی وقتا هم سفارش جدید میدی ، چیزی ک میاد قدیمی هست و از اینجور ایرادات
      برای همین من ریسک نکردم ازش کتاب سفارش بدم ، هرچند قیمتش هم پایین هست واس خیلی کتابا
      با انتشارات چهارخونه آشنایی نداشتین؟ینی سفارش ندادین تاحالا چیزی یا ندیدین کسی سفارش بده؟ البته یک مهر سایت سفارش کتابه ، این چهارخونه ظاهرا خودش مثل گاج و غیره انتشارات هست؟!
      نه من خودم سفارش ندادم از این انتشارات...ولی اگه میخواید کتابای دانشگاهی بخرید از انتشاراتی که تخصصی دانشگاهی کار میکنه سفارش بدید ب نظرم بهتره

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نه من خودم سفارش ندادم از این انتشارات...ولی اگه میخواید کتابای دانشگاهی بخرید از انتشاراتی که تخصصی دانشگاهی کار میکنه سفارش بدید ب نظرم بهتره
      این آدرسش هست ، ظاهرا خودش کارش اینه ، به نظر شما از ظاهرش میشه اعتما د کرد ازش کتب گرفت؟!
      |

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ب ظاهر که نیست،ولی خب اگه منابعتون رو کامل داره و مولفینش رو میشناسید خوبه دیگه..داداش منم مهندسی عمران شهیدرجایی خونده،البته تازه یادش افتاده کارشناسیشو بگیره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن