خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      Ash
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

اشتراک تجربیات (انتخاب درست مسیر)

سلام
      راستش تاپیک رو فک کنم جای اشتباه زدم ولی پاتوق دهمی ها هر کاری کردم نتونستم تاپیک بزنم
      بگذریم..امسال دهمم و تا اینجا از خودم راضی نبودم قلمچی میرم ترازمم 5000 تا 5700 هست راستشو بخواید از اول سال تا حالا درس اونجور که باید درس نخوندم فقط برای امتحان های مدرسه درس خوندم که خب اونم مشکلی ندارم نمره هام بالای 19!هست

هدفم از زدن تایپیک اینه که از اونجایی که اکثر شما بزرگتر از من هستید و راهی که من دارم میرم خیلی وقته رفتید و به قول معروف چاله چوله هاشم بلدید ممنون میشم که کارایی و که نکردید یا کاری رو اشتباه انجام دادید رو به اشتراک بذارید
      الان یکی از مشکلات من اینه که چجوری شروع کنم ؟!از کجا ؟

منابعی هم که دارمهیچکدوم رو کار نکردم)

زیست:خیلی سبز+ابی قلمچی
      خداروشکر دبیر خوبی داریم و تحلیل شکل و متن و تو امتحاناش باهامون کار میکنه

شیمی:شیمی بازرگان+ابی قلمچی
      نمی دونم مشکل از منه یا دبیر ولی توی ازمون ازمایشی اکثرا صفر میزنم

فیزیک:ابی قلمچی
      فیزیک و دوست دارم حل مسئله بهم انرژی میده ولی توی ازمون 40 درصد میزنم به طور میانگین

ریاضی:ابی قلمچی
      ریاضی دبیر خوبی داریم در سطح کتاب عالیه ولی درس سطح کنکور باهامون کار نمیکنه درصد های ازمونمم جالب نیست اکثرا زیر 40

زبان:سیر تا پیاز گاج
      دبیرمون خوبه و کلاس هم میرم اول سال از زبان میترسیدم ولی الان برام درس شیرینیه چند تا ازمون اول قلمچی رو بالا زدم ولی الان افت کردم دایره لغاتمم در حد هفتم تا دهم هست فک کنم مشکلم همین لغاته ،چجوری تقویت کنم؟

عربی:خیلی سبز
      عربی فک کنم تنها درسی باشه که خوشم نمیاد ازش و درصدای ازمونمم 60 هست

فارسی:جامع قلمچی
      فارسی دبیر نسبتا خوبی داریم و دستور فارسیم ضعیفه و تو ازمون هم 60 میزنم به لطف قرابت و غلط املایی و معنی لغات

منابع مشکل داره؟چجوری با این منابع شروع کنم؟

هدفم اینه دو سال دیگه از خودم راضی باشم خجالت نکشم از عملکردم.....

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ash نمایش پست ها
      سلام
      راستش تاپیک رو فک کنم جای اشتباه زدم ولی پاتوق دهمی ها هر کاری کردم نتونستم تاپیک بزنم
      بگذریم..امسال دهمم و تا اینجا از خودم راضی نبودم قلمچی میرم ترازمم 5000 تا 5700 هست راستشو بخواید از اول سال تا حالا درس اونجور که باید درس نخوندم فقط برای امتحان های مدرسه درس خوندم که خب اونم مشکلی ندارم نمره هام بالای 19!هست

هدفم از زدن تایپیک اینه که از اونجایی که اکثر شما بزرگتر از من هستید و راهی که من دارم میرم خیلی وقته رفتید و به قول معروف چاله چوله هاشم بلدید ممنون میشم که کارایی و که نکردید یا کاری رو اشتباه انجام دادید رو به اشتراک بذارید
      الان یکی از مشکلات من اینه که چجوری شروع کنم ؟!از کجا ؟

منابعی هم که دارمهیچکدوم رو کار نکردم)

زیست:خیلی سبز+ابی قلمچی
      خداروشکر دبیر خوبی داریم و تحلیل شکل و متن و تو امتحاناش باهامون کار میکنه

شیمی:شیمی بازرگان+ابی قلمچی
      نمی دونم مشکل از منه یا دبیر ولی توی ازمون ازمایشی اکثرا صفر میزنم

فیزیک:ابی قلمچی
      فیزیک و دوست دارم حل مسئله بهم انرژی میده ولی توی ازمون 40 درصد میزنم به طور میانگین

ریاضی:ابی قلمچی
      ریاضی دبیر خوبی داریم در سطح کتاب عالیه ولی درس سطح کنکور باهامون کار نمیکنه درصد های ازمونمم جالب نیست اکثرا زیر 40

زبان:سیر تا پیاز گاج
      دبیرمون خوبه و کلاس هم میرم اول سال از زبان میترسیدم ولی الان برام درس شیرینیه چند تا ازمون اول قلمچی رو بالا زدم ولی الان افت کردم دایره لغاتمم در حد هفتم تا دهم هست فک کنم مشکلم همین لغاته ،چجوری تقویت کنم؟

عربی:خیلی سبز
      عربی فک کنم تنها درسی باشه که خوشم نمیاد ازش و درصدای ازمونمم 60 هست

فارسی:جامع قلمچی
      فارسی دبیر نسبتا خوبی داریم و دستور فارسیم ضعیفه و تو ازمون هم 60 میزنم به لطف قرابت و غلط املایی و معنی لغات

منابع مشکل داره؟چجوری با این منابع شروع کنم؟

هدفم اینه دو سال دیگه از خودم راضی باشم خجالت نکشم از عملکردم.....
      راجع به زبان و عربی
      زبان انگلیسی:برای افزایش دایره لغت بعد از اینکه لغات سال دهم رو خوندید همش رو برید سراغ 11 و بعد 12 اینطوری وقتی دانش اموز 12 میشید همه لغات رو بلدید وقتی همه این هارو کار کردید و براتون اسون بودن تست های درک مطلب کنکور سراسری رو ببنید و متن رو بخونید و لغت های جدیدش رو استخراج کنید و در کنار لغت های دیگه هر روز مرور شون کنید و یا اینکه فقط گزینه های تست ها رو ببنید و کلماتش رو بخونید و اون هایی که پر تکرار هستند رو داخل یه دفتر حتما یادداشت کنید
      عربی:درس هارو بر اساس علاقه که نمیشه خوند باید بخونیش اما مبنع تون خوبه
      قواعد رو با دقت بخونید و بعد تست زنی رو شروع کنید اینکه همه رو غلط بزنید اصلا مهم نیست باید تک تک ش رو تحلیل کنید و نکاتش رو داخل کتاب درسی یا همون خیلی سبز یادداشت کنید و هر بار که دوره میکنید اون نکات رو هم دوره کنید ترجمه هم که با تست زدن زیاد مهارتش رو به دست میارید
      موفق باشید
      Hell is empty....
      All the devils are here........

3. Top | #3
      Ash
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون که راهنمایی میکنید
      الان تقریبا ترم اول تموم شده و‌ دوتا ازمون مونده این دوتا رو چیکار کنم با توجه به اینکه پراکنده درس میخوندم؟؟کلا طول ترم دو مباحث ترم یک و بخونم؟
      ویرایش توسط Ash : 19 دی 1397 در ساعت 20:56

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اینکه میگی دبیر خوبی داریم میترسم دبیرا من باشن
      نکنه تهرانی و نمونه دولتی؟

5. Top | #5
      Ash
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تهران هستم ولی نمونه نیستم ، سمپادم
      سال دیگه هم قصد دارم برم دبیرستان البرز

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن