خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

لطفا راهنماییم کنید...

سلام،،لطفا راهنماییم کنید،این برنامه رو شروع کردم ولی دودلم
      از یک دی ماه تا یک بهمن
      زیست سال دوم+سوم+پیش>>بطور میانگین هر روز یک فصل ب عنوان مثال یک دی فصل یک و دو دوم و خوندم با کل تستای تالیفی الگو،دو دی فصل سوم و بخشی از چهارم و همچنین تستای سراسری فصل یک و دو
      زبان هر روز یک درس لغت ازسال اول دبیرستان اگه درس اسون بود دوتا درس با روش تیک ایت>>>یک متن شبقره هم برای تقویت لغت روخوانی میکنم
      عربی روزی یک درس لغت باروش تیک ایت+یک درک مطلب فقط برای تقویت معنی+اینکه عربی رو صد بخش کردم هر روز دو بخششو میخونم
      ادبیات >>>قرابت هرشب بیست تست الگو>>هر روز دو درس لغات و تاریخ ادبیات اگر سنگین بود یک درس
      دینی>>هر هفته چهار درس یعنی چهار روز در هفته سه روز هم زبان فارسی
      ریاضی +فیزی+شیمی اگه در روز وقت اضافه اوردم ب عنوان پیشخوانی ی نگاهی میندازم
      هر درسی که خوندم پنج تا مرور براش گذاشتم مثلا درس یک دینی رو یک دی ماه خوندم،دو دی ماه خوندم،چهار دی ماه خوندم،هفت دی ماه خوندم،و چهاردهم دی ماهم دوباره میخونم
      بعد تموم شدن سی روز یعنی از یک بهمن تا یک اسفند شیمی رو شروع میکنم،تقریبا هر سه روز یک فصل،کنار شیمی هر روز ازمونای ازمایشی از سال نود به بعد رو برای دینی و زیست کار میکنم،عربی و زبان و ادبیات رو هم همچنان ادامه میدم،درصورت وقت اضافی ریاضی فیزیکم اروم اروم کار میکنم،ولی اولویت باشیمی تو این ماه
      از یک اسفند تا یک فروردین>>>ریاضی رو فشرده کار میکنم یعنی روزی صد تا صدو پنجاه تست،هر روز برای عمومیا و زیست و شیمی ازمون میزنم
      از یک فروردین تا یک اردیبهشت هم فیزیک هر روز صدتا صدو پنجاه تست و دو ماه پایانی هم جمع بندی و ازمون زدن و تکنیکای تست زنی
      به راهنمایی گرم شما نیازمندیم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      هر روز یک فصل زیست؟؟؟
      خیلی غیر منطقیه
      شما از الان تا آخر فروردین ۱۵ هفته داری
      هفته ایی دو فصل بخونی (البته سال دوم بعضی فصول رو در یک هفته بیشتر خوند)تموم میشه
      حتی تا دو هفته اول اردیبهشتم ایرادی نداره
      به شیمی حتما توجه کنید
      الان وقت هست که بتونید ریاضی و فیزیک رو کامل ببندید
      شما درصد حداقل ۳۰-۴۰ نیاز دارید واسه این دو تا
      ♡Be your Own HERO

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      هر روز یک فصل زیست؟؟؟
      خیلی غیر منطقیه
      شما از الان تا آخر فروردین ۱۵ هفته داری
      هفته ایی دو فصل بخونی (البته سال دوم بعضی فصول رو در یک هفته بیشتر خوند)تموم میشه
      حتی تا دو هفته اول اردیبهشتم ایرادی نداره
      به شیمی حتما توجه کنید
      الان وقت هست که بتونید ریاضی و فیزیک رو کامل ببندید
      شما درصد حداقل ۳۰-۴۰ نیاز دارید واسه این دو تا
      زیستم خوبه تقریبا،خب من روزانه بیشتر از پنج ساعت ب زیست دادم تو سی روز اول،برای خوندن ی فصل کافی نیست؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadi1994 نمایش پست ها
      زیستم خوبه تقریبا،خب من روزانه بیشتر از پنج ساعت ب زیست دادم تو سی روز اول،برای خوندن ی فصل کافی نیست؟
      نمیدونم
      ولی من با توجه به حرف اکثر دوستان و مرور و اینا گفتم
      اگه زیستتون خوبه بنظرم دو ساعت کمتر بخونید بجاش ریاضی فیزیک کار کنید
      ♡Be your Own HERO

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام،،لطفا راهنماییم کنید،این برنامه رو شروع کردم ولی دودلم
      از یک دی ماه تا یک بهمن
      زیست سال دوم+سوم+پیش>>بطور میانگین هر روز یک فصل ب عنوان مثال یک دی فصل یک و دو دوم و خوندم با کل تستای تالیفی الگو،دو دی فصل سوم و بخشی از چهارم و همچنین تستای سراسری فصل یک و دو
      زبان هر روز یک درس لغت ازسال اول دبیرستان اگه درس اسون بود دوتا درس با روش تیک ایت>>>یک متن شبقره هم برای تقویت لغت روخوانی میکنم
      عربی روزی یک درس لغت باروش تیک ایت+یک درک مطلب فقط برای تقویت معنی+اینکه عربی رو صد بخش کردم هر روز دو بخششو میخونم
      ادبیات >>>قرابت هرشب بیست تست الگو>>هر روز دو درس لغات و تاریخ ادبیات اگر سنگین بود یک درس
      دینی>>هر هفته چهار درس یعنی چهار روز در هفته سه روز هم زبان فارسی
      ریاضی +فیزی+شیمی اگه در روز وقت اضافه اوردم ب عنوان پیشخوانی ی نگاهی میندازم
      هر درسی که خوندم پنج تا مرور براش گذاشتم مثلا درس یک دینی رو یک دی ماه خوندم،دو دی ماه خوندم،چهار دی ماه خوندم،هفت دی ماه خوندم،و چهاردهم دی ماهم دوباره میخونم
      بعد تموم شدن سی روز یعنی از یک بهمن تا یک اسفند شیمی رو شروع میکنم،تقریبا هر سه روز یک فصل،کنار شیمی هر روز ازمونای ازمایشی از سال نود به بعد رو برای دینی و زیست کار میکنم،عربی و زبان و ادبیات رو هم همچنان ادامه میدم،درصورت وقت اضافی ریاضی فیزیکم اروم اروم کار میکنم،ولی اولویت باشیمی تو این ماه
      از یک اسفند تا یک فروردین>>>ریاضی رو فشرده کار میکنم یعنی روزی صد تا صدو پنجاه تست،هر روز برای عمومیا و زیست و شیمی ازمون میزنم
      از یک فروردین تا یک اردیبهشت هم فیزیک هر روز صدتا صدو پنجاه تست و دو ماه پایانی هم جمع بندی و ازمون زدن و تکنیکای تست زنی
      به راهنمایی گرم شما نیازمندیم
      برای زبان روش لغت خیلی خوبه فقط مرور لغات قبلی فراموش نشه و اینکه هرشب دفترچه یه رشته قسمت زبان از سوال اول تا سر cloze تست رو حل کنید یا لغت هاش رو تحلیل کنید
      عربی هم بعید میدونم نیازی به تیک 8 باشه و دوباره حل تست ترجمه کنکور رشته ها 8 تا تست شبی توصیه میشود
      موفق باشید
      Hell is empty....
      All the devils are here........

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Melikamg نمایش پست ها
      برای زبان روش لغت خیلی خوبه فقط مرور لغات قبلی فراموش نشه و اینکه هرشب دفترچه یه رشته قسمت زبان از سوال اول تا سر cloze تست رو حل کنید یا لغت هاش رو تحلیل کنید
      عربی هم بعید میدونم نیازی به تیک 8 باشه و دوباره حل تست ترجمه کنکور رشته ها 8 تا تست شبی توصیه میشود
      موفق باشید
      باقی برنامه چطور؟

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      باقی برنامه چطور؟
      راجع به درس های دیگه نمیتونم نظر بدم چون مهارت زیادی توشون ندارم
      درس هایی رو میگم که توشون مهارت مشاوره دادن رو داشته باشم
      Hell is empty....
      All the devils are here........

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)