خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question ثبت نام در دانشگاه با داشتن غیبت (تو رو خدا کمک)

سلام ، من غیبت دارم ، و نمیتونم دانشگاه ثبت نام کنم ،ایا کسی راهی ، کمکی بلده؟؟؟ تو رو خدا اگه میتونید کمک کنید ، ممنون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش ببخشیدا
      ولی من 2تا از رفیقم سر همین بحث الان دارن از مرز های وطن پاسداری میکنن

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا کریم پور نمایش پست ها
      سلام ، من غیبت دارم ، و نمیتونم دانشگاه ثبت نام کنم ،ایا کسی راهی ، کمکی بلده؟؟؟ تو رو خدا اگه میتونید کمک کنید ، ممنون
      نمیشه شما برو پلیس +10و بزن ببین واقعا وارد غیبت شدی یا نه اگه شدی سریع تر دفترچه ارسال کن تا بیشتر اضافه خدمت نخوری
      معافیت تحصیلی دانشگاه صادر نمیکنه
      مشاور
      ویرایش توسط artim : 09 دی 1397 در ساعت 13:07

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      اگر غیبت داشته باشی نمیتوانی کنکوربدی یا وارددانشگاه بشی دیگه تا سربازیت تموم نشه
      حضوری تشریف ببرید پلیس +10 و در این مورد ازشون سوال کنید.
      ضمنا پیشنهاد میکنم زودتر برید تا بیشتر اضافه خدمت نخوردید
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نميشه حاجی باید حتما بری خدمت

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا کریم پور نمایش پست ها
      هیچ راهی نداره /مگر زیر 10-15 روز باشه که دفتر چه پست کنی ونامه ای بنویسی که غیبت رو ببخشن وبعد اگه قبول کردن ایست خدمت بگیری
      /عفو رهبری هم پارسال بود بعیده دوباره ایشان غیبت رو ببخشن /
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      با اجازه استاتر منم یه سوال برا داداشم میخوام بپرسم داداش من معافیت تحصیلی گرفته باید لیسانسشو دراصل8ترمه تموم میکرد ولی بعضی واحداش مونده و الان 9ترمه شده میخام ببینم این ترم اضافه ک ک داره میخونه این جز تحصیلش حساب میشه یا براش غیبت میزنن چون 8ترمه تموم نکرده؟؟؟؟؟؟

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      و اینک دی ماه اون چن تا واحدشو هم پاس میکنه بعد باید کی اقدام کنه برا سربازی؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khate نمایش پست ها
      با اجازه استاتر منم یه سوال برا داداشم میخوام بپرسم داداش من معافیت تحصیلی گرفته باید لیسانسشو دراصل8ترمه تموم میکرد ولی بعضی واحداش مونده و الان 9ترمه شده میخام ببینم این ترم اضافه ک ک داره میخونه این جز تحصیلش حساب میشه یا براش غیبت میزنن چون 8ترمه تموم نکرده؟؟؟؟؟؟
      بعد از اتمام سنوات تحصیلی مصوب که شامل معافیت تحصیلی است برای لیسانس 4 سال اگه واحد مونده باشه دانشگاه یک برگه می ده به دانشجو ببره نظام وظیفه /پلیس +10 /و بسته به واحد باقی مانده 1تا2 ترم معافیت تحصیلی لحاظ می شود که بهش سنوات ارفاقی میگن که دانشجو موظف به اتمام دروس باقی رو داره اینم بگم در این سنوات ارفاقی اگه انصراف بدن دیگه نمی تونند در رشته دیگه ای قبل از اتمام سربازی تحصیل کنند /از زمان فارغ ازتحصیلی به مدت 1 سال مهلت دارند که در مقطع بالاتر مشغول به ادامه تحصیل شن یا برن سربازی //کاغذ معافیت تحصیلی برای سنوات تحصیلی ارفاقی حتما بگیرند
      خدایی وکیل خوبی می شدم یک مشکل نظام وظیفه پیدا کردم کل 400 قانونش رو تو 0/5 ساعت از بر شدم و با یک تبصره مانند معافیت گرفتم
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم
      ویرایش توسط ali.asghar : 10 دی 1397 در ساعت 19:57

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها
      بعد از اتمام سنوات تحصیلی مصوب که شامل معافیت تحصیلی است برای لیسانس 4 سال اگه واحد مونده باشه دانشگاه یک برگه می ده به دانشجو ببره نظام وظیفه /پلیس +10 /و بسته به واحد باقی مانده 1تا2 ترم معافیت تحصیلی لحاظ می شود که بهش سنوات ارفاقی میگن که دانشجو موظف به اتمام دروس باقی رو داره اینم بگم در این سنوات ارفاقی اگه انصراف بدن دیگه نمی تونند در رشته دیگه ای قبل از اتمام سربازی تحصیل کنند /از زمان فارغ ازتحصیلی به مدت 1 سال مهلت دارند که در مقطع بالاتر مشغول به ادامه تحصیل شن یا برن سربازی //کاغذ معافیت تحصیلی برای سنوات تحصیلی ارفاقی حتما بگیرند
      خدایی وکیل خوبی می شدم یک مشکل نظام وظیفه پیدا کردم کل 400 قانونش رو تو 0/5 ساعت از بر شدم و با یک تبصره مانند معافیت گرفتم
      الان معاف هستی از سربازی؟؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هعی ما که رفتیمو اومدیم
      کاش درد این کشور با غیبت نکردنو و سربازی رفتن حل میشد!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن