خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19

موضوع: توهم

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Exclamation توهم

سلام خوبین خوشین خدا قوت ... قبل از موضوع تاپیک یه چیزی بگم نظرات موافق یا مخالف در جای خود محترم ند لطفا شخصیت زیبا تون رو با نقل قول به ما ثابت نکنید
      متوهم های کنکوری
      1- درس خواندن های اینستاگرامی
      از آن ميزها دارند كه ارتفاعش تنظيم ميشود و آن صندلى هاى چرخان كه باز هم ارتفاعش تنظيم ميشود!
      هرروز يك نوع ماگ روى ميز مطالعه شان است،كه معمولا با رنگ لاكشان سِت ميشود!
      لپتاپ و هدست(معمولا سرخابى يا قرمز) هميشه دم دستشان است،جهت مشاهده انواع دى وى دى،حتى براى دين و زندگى!!
      ازين كرنومترهاى خفن براى ثبت ساعت مطالعه!
      چرك نويس هاى گوگولى با حاشيه گل گلى!
      هشتاد و پنج خودكار در رنگ هاى مختلف.
      ماركر هاى جورواجور.
      نوشيدنى را نگفتم!
      به كمتر از ردبول رضايت نميدهند!
      شربت البالو را هم با يخ هايى كه به شكلِ قلب و ستاره قالب زده اند،توى ليوان هاى شيشه اى شفاف بااين نى هاى چاقالوى شيشه اى كه وسطش يك قِرِ ريز دارد ميخورند
      حتما بايد يك سرى كاغذ هاى كوچولو و رنگى رنگى كه من تازه فهميدم بهشان ميگويند استيكر! در سى و هفت رنگ و طرح متفاوت گوشه ميزشان باشد!
      يك گلدان كوچك حاوى يك عدد كاكتوس،يك چراغ مطالعه سفيد با يك گردن دراز،از آن ها كه توى فيلم ها روى ميز كار مهندس ها هست،دمپايى هاى جلو بسته پشمالو،كمپوت آناناس براى مواقعى كه ضعف ميكنند،پاستيل،اسمارتيز،آد امس...
      هرروز هم ميزان ساعت مطالعه شان را بصورت استورى به اطلاع عموم ميرسانند و موقع خواب به همه شب بخير ميگويند(به اضافه يك كله زرد با چشم هاى بسته كه از دهانش سه دانه حرفِ z بيرون آمده!)""" متن مال من نیس والا نویسنده شو هم نمیشناسم دزدی نباشه""""
      طرف یا عاشق یکی از فالور هایش شده و گند میزند به کنکورش و بعد از خروج از سر جلسه نام کاربری خود را که dr داشته پاک می کند یا این که از بس درگیر کامنت و لایک و فالور می شود که پس از گند زدن به کنکورش پیج ش را می کند بقالی دی وی دی فروشی که خب این هم نوعی کار آفرینی است!!!
      2-بازیگران برتر
      خب این افراد که در نود درصد موارد اتاق شخصی دارند در اتاق روی تخت شان دراز کشیده و کتابی در رو به رو دارند و انگار که دارند درس می خوانند (اره جون خودشون) و البته نا گفته نماند وسط کتاب گوشی باز است و طرف در حال وب گردی (امیدواریم فقط وب گردی باشد) مشغول است البته در مواردی دیده شده که کتاب را کنار گذاشته و با گوش های تیز منتظر صدای پای یکی از اعضای خانواده است تا گوشی را به طرفی پرت کند و کتاب ش را باز کند حتی مواردی دیده شده که طرف به کتاب ریاضی جامع زل زده تا خانواده از اتاق خارج شوند گویی زیست میخواند
      3-متوهمان
      این گروه از افراد که از اول سال برنامه ی مرباری می چینند با روزی 13 ساعت که به جان خودمان اگر بخوانند نفر یک کنکور میشوند اما همین که دو هفته گذشته کم کم لش کرده تا جایی که اگر در دی و بهمن روزی دو ساعت بخوانند مادرشان چشم فامیل را در می آورد که پسرم درس میخواند
      البته گروه دیگری نیز هستند این افراد تا یک روز قبل از کنکور با زدن تاپیک هایی از قبیل از الان شروع کنم میشه همچنان در حال گول زدن خودشان هستند و منتظر ند تا یک نفر بگوید میشود تا با خیال راحت کتاب را پرت زده و ماه دیگر دوباره تاپیک دیگری بزنند یا یکی بگوید نمی شود تا درجا افسرده شده و کارش به آرام بخش بکشد
      4-حاشیه سازان
      خب این گروه را همه میشناسیم این دلبندان ابتدا با قضیه معدل شروع کرده و پس از اتمام آن به سراغ سهمیه ایثارگران رفته و حتی اگر ان را نیز حل کنند بعد سراغ کنکور برای سال نود و نه رفته سر انجام درگیر تفاوت سطح نظام قدیم و جدید شده و در پایان با رتبه ای nرقمی مدعی تقلبی عظیم در کنکور می شوند
      ( من برای اثبات ادعای برخی دوستان مبنی بر افزایش رتبه ها شهریور ماه اومدم تمامی کارنامه های کنکوری های 97 انجمن رو تخمین زدم با تخمین قلم چی که مال 96 بود تمامی تخمین ها درس و بدون افزایش بود)
      5-مقایسه کنندگان
      این افراد معتقدند کنکور غولی بی شاخ و دم است که تنها راه شکست ش این است که شما nسال پشت کنکور مانده و در نهایت با زدن 100000 تست مگر بتوانید رشته ابیاری گیاهان دریایی قبول شوید
      البته این گروه معکوسی هم دارند دوست دلبندمان از اسفند روزی سه ساعت میخواند و ادعای پزشکی تهران دارد ( دلفین ها هم پرواز می کنند!)
      در این بین این گروه خیلی جالب ترند طرف دائم در حال مقایسه خود با دیگران است مثلا فلان رفیق ش کتاب ایکیو گرفته میخرد فلانی مهر و ماه داشته میخرد ان یکی موج داشته میخرد و در نهایت با کلکسیونی زیبا از تمامی انتشارات کنکور را بدرود می گوید
      6-متقلبین ازمون ها
      این دسته از دلبندان با وجود انلاین بودن های 24 ساعته نمی دانیم چگونه است همواره ترازشان 7500 به بالاست والا ما هم نمیدانیم .....
      .
      .
      .
      .
      .
      شاید یک تلنگر یا علی

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

batman-arkham-city-shot-10.jpg

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه حسی بهم میگه این متنو matrooke نوشته
      حمایت از کمپین زیر پا گذاشتن حق دانش آموزان نظام قدیم در طراحی سوالات کنکور سراسری سال 98
      https://my.farsnews.com/c/9545

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط METTIX نمایش پست ها
      یه حسی بهم میگه این متنو matrooke نوشته
      حیف وقتی که گذاشتم تایپ کردم
      چه زود بستی ش به قلم matrooke نه والا

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dahi نمایش پست ها
      اون متن اولش رو عطیه محمد زاده نوشته...پزشک عمومی فارغ التحصیل دانشکده پزشکی مشهد!
      تو اینستا هست پیجش!
      اها گفتم نمی دونم نویسنده ش کی ه ارسالی بود از طرف یکی از دوستام مرسی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قشنگ بود

بیاید بگید جزو کدوم دسته اید

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حقیقتش هیچ کدوم

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عالی بود یه واقعیته که تو انجمن هم الان داره مشاهده میشه

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      اون متن اولش رو عطیه محمد زاده نوشته...پزشک عمومی فارغ التحصیل دانشکده پزشکی مشهد!
      تو اینستا هست پیجش!
      امن خیلی وقته دنبال پیجش بودم اگه بدید ممنون میشم

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تو اینستا هست پیجش!
      هدف اين متن مشخص شد
      فالوور بيشتر

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یکم میشه گفت عضو گروه مقایسه کننده هام,

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیلی هم عالی
      فقط ی دسته رو جا انداختین
      ی دسته هم داریم به اسم پدرژپتو ک در انواع و اقسام تاپیک ها سر و کلشون پیدا میشه و دائمن در حال نصحیت کردن این و اونن و مصداق بارز این ضرب المثل شیرین پارسی ان ک میفرماید : شما اگه بیل زنی باغچه خودتو بیل بزن

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      فکر کنم90 درصد کنکوریا حداقل جزء یکی از سه دسته ی 3 و4 و5 باشن
      خودم که جزء دسته ی های 3و 5 بودم

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yashar.b نمایش پست ها
      خیلی هم عالی
      فقط ی دسته رو جا انداختین
      ی دسته هم داریم به اسم پدرژپتو ک در انواع و اقسام تاپیک ها سر و کلشون پیدا میشه و دائمن در حال نصحیت کردن این و اونن و مصداق بارز این ضرب المثل شیرین پارسی ان ک میفرماید : شما اگه بیل زنی باغچه خودتو بیل بزن

يكي از بهترين كامنت هايي كه تو اين سايت ديدم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ebrahim999 نمایش پست ها
      هدف اين متن مشخص شد
      فالوور بيشتر
      من نه عطیه محمد زاده م نه ایشون رو میشناسم این متن هم یکی از دوستام برام فرستاد دوس داشتم داخل تاپیک ازش استفاده کنم والسلام

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن