خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات

نظرسنجی کتابهای تست و منبع مورد مطالعه

سلام نظراتونو بگید لطفا. اولیش میشه منبع موردمطالعه دومی منبع تست
      برا ادبیات:ارایه:منتظری زبان فارسی شاهین زاد قرابتم خوبه فقط تست میزنم واژه و املامهروماه|تست:گاج موضوعی
      عربی:ناصح زاده خوبه یا واعظی؟کدومو ببینم؟|گاج سفید
      دینی:رنجبرزاده الا و کریمی|میکرو
      زبان:فعلا شروع نکردم ولی میکرو برا هم خوندن هم تست
      ریاضی: دی وی دی افبا|تست:کتاب تخته سیاه بابک سادات
      فیزیک: دی وی دی افبا|پایه:میکرو پیش:الگو بزنم یا میکرو؟
      شیمی:فیلمهای اقاجانی|تست ای کیو بزنم یا مبتکران؟
      زیست:راستش نمیدونم از رو چی بخونم درضمن جزوه و فیلمهای ارامفر و جزوه های عمارلو رو دارم.شما بگید کدوم؟|الگو قبل عید تانک تست ارامفر بعد عید
      نظراتون مهمه.مرسی از همه

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط formyself نمایش پست ها
      برا ادبیات:ارایه:منتظری زبان فارسی شاهین زاد قرابتم خوبه فقط تست میزنم واژه و املامهروماه|تست:گاج موضوعی
      زیست:راستش نمیدونم از رو چی بخونم درضمن جزوه و فیلمهای ارامفر و جزوه های عمارلو رو دارم.شما بگید کدوم؟|الگو قبل عید تانک تست ارامفر بعد عید
      نظراتون مهمه.مرسی از همه
      ادبیات خوبه
      عربی ، کامل گاج بهتراز سفید هست ... جفت فیلم ها هم فرقی نداره ولی ناصح زاده فکرکنم بهترباشه
      دینی هم گاج نقره ای
      زبان هم میکروهم خوبه ، بد نیس ، مبتکران شهاب اناری هم هست
      ریاضی هم من به دیویدی اعتقادی ندارم مخصوصا واس چنین دروسی ک فرار هستن ، جامع خیلی سبز بهتره ، تخته سیاه هم اگربهش عادت کنی خوبه البته
      فیزیک همچنان به دی وی دی اعتقادی ندارم ، کتباش هم میکرو بهتره ، ینی همون گاج نقره ای
      شیمی: فیلمای آقاجانی ک ترتیب خاصی نداره ولی خب بدهم نیستن،البته فیبم وقت رو هدر میده و بازده بلندمدتی داره ، تست هم اول مبتکران بزنید ، یهو ک نمیرن تست سخت بزنن و ناامید بشن
      زیست هم جامع گاج خوبه ، نشرالگو 4 جلدی هم خوبه ، ایکیو هم خوبه
      درکل فیلم آموزشی اوایل مهمه یعنی شش ماه پیش ، الان تا کنکور6ماه و نیم فقط مونده و dvd بیشتر وقت گیر هستن ، خوددانید
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      خب من فیزیک خیلی مشکل دارم و جزوه خوبی ندارم صدالبته پس اونو مجبورم ولی خب من رشتمم ریاضی بوده درسته که ریاضیم خوبه ولی حوصله درسنامه خوندن ندارم فقط صرف یاداوری میخوام دی وی دی ببینم.پس شیمی ایکیو رو بذارم بعد عید؟میشه راجب زیست خوندنم بگید؟بخدا اون مشکل من حل بشه خیلی خوبه

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نظراتون مهمه.مرسی از همه
      توی همین ساعت و امروز این دومین تاپیکیه که فرد مورد نظر هیچ نظر و کار و منبعی برای زبانش نداره
      میکرو کتاب خوبیه ولی شما تمرکز اصلی رو بزار روی تست های 10 سال اخیر کنکور سراسری تمامی رشته
      حجم اندوهی تست میشه و نکته که شما رو به دیدگاه طراح نزدیک تر میکنه
      عربی هم من خودم یه بار جزوه واعظی رو دیدم خیلی کامل توضیح داده بود خوب بود
      و برای عربی هم مجددا توصیه زبان رو دارم

Hell is empty....
      All the devils are here........

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خب من فیزیک خیلی مشکل دارم و جزوه خوبی ندارم صدالبته پس اونو مجبورم ولی خب من رشتمم ریاضی بوده درسته که ریاضیم خوبه ولی حوصله درسنامه خوندن ندارم فقط صرف یاداوری میخوام دی وی دی ببینم.پس شیمی ایکیو رو بذارم بعد عید؟میشه راجب زیست خوندنم بگید؟بخدا اون مشکل من حل بشه خیلی خوبه
      خب منم با فیزیک مشکل دارم و زیرصفرهستم،شاید دشمن من توی تجربی و کنکورش همین فیزیک باشه ولی واقعا dvdدیدن وقت گیر هست ، من فیلمای دکترطلوعی رو دیدم چندقسمتی رو از موسسه الاء ، ولی حس کردم واقعا داره زمانم از دست میره ، نی اگر من پنج دور درسنامه گاج نقره ای رو بخوانم = با دودور دیدن همون مبحثی ک تو فیلم آموزش میده... البته مفید هستا ولی خب میگم بحث زمان طولانی هست ک میگیره.
      هرجور راحتی
      شیمی رو هم اگر قوی هستی میتوانی همون ایکیو رو هم بزنی ولی همون تستای مبتکران هم زیاد هستن و کافی هستن ، واس درصدای نجومی ایکیو هم بد نیس کنارش
      زیست رو همه سخت میگیرنش ولی آسونتراز ودش نیست ، کتاباش ک تستای طبقه بندی شده داره
      شما کتاب درسی رو میخوانید ، مثل فصل اول سوم دبیرستان رو میخوانید
      بعدش میرید از کتاب تست ، تست میزنید
      و به همین روال پیش میرید دیگه ، فقط خیلی بادقت باید بخوانید چون سوالات مفهومی ازش میاد نه صرفا فقط حفظ کردنی
      کتاب جامع گاج (زیست شناسی) روی تست های سراسری مانور داده و کتاب خوبی هست ، تستاشم استاندارد هست البته میگن اسونه ولی همچینم اسون نیست ، سراسری هست دیگه ، تالیفی هم داره البته... یه مرحله سخت ترش ، نشرالگوهست که 4 جلدی هست ، یکمم داخلش نکته و درسنامه داره ولی گاج نداره ، بعدازاونم سخت ترش میشه ایکیو گاج که دو جلدی هست ، زیست شناسی یک راهکار داره اونم تکرار به همراه دقت هست ، همین
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      اخه با زبان راحتم.میتونم سریع جمعش کنم گذاشتم اخر

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      مرسیات فراوان.بی دقتی تو تستاتو چطوری کاهش میدی؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن