خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

همایشی خواندن

سلام،من فارغ التحصیل تجربی هستم.من تو آزمون سنجش شرکت میکنم.و میخام به صورت همایشی تو چند روز درس هایی رو که تا الان خوندم رو دوره کنم.لطفا نظرتون رو بگید..مثلا تو یه روز زیست دوم+قواعد عربی
      لازم به ذکر هستش که بعضی کتاب هارو کامل خوندم و تموم کردم نظیر زیست سال دوم شیمی سال دوم شیمی پیش1و ...
      پیشاپیش از کسانی که جواب میدن تشکر میکنند..لطفا ناظر های عزیز هم جواب بدهند.ممنون

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.sh.78 نمایش پست ها
      سلام،من فارغ التحصیل تجربی هستم.من تو آزمون سنجش شرکت میکنم.و میخام به صورت همایشی تو چند روز درس هایی رو که تا الان خوندم رو دوره کنم.لطفا نظرتون رو بگید..مثلا تو یه روز زیست دوم+قواعد عربی
      لازم به ذکر هستش که بعضی کتاب هارو کامل خوندم و تموم کردم نظیر زیست سال دوم شیمی سال دوم شیمی پیش1و ...
      پیشاپیش از کسانی که جواب میدن تشکر میکنند..لطفا ناظر های عزیز هم جواب بدهند.ممنون
      کار خوبیه اگه به برنامه کانون نگاه کنی از این حرکتا زده مثل جمع بندی پیش1و ... جمع بندی زیست قسمت جانوری و...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam13 نمایش پست ها
      کار خوبیه اگه به برنامه کانون نگاه کنی از این حرکتا زده مثل جمع بندی پیش1و ... جمع بندی زیست قسمت جانوری و...

خانم اصلا سوال رو متوجه شدید ؟
      داره میگه تو یه روز مثلا زیست بخونم ...روز دیگه شیمی ...اون یکی روز فیزیک مثلا و......!

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام روش خوبیه اگه میدونید که نتیجه میگیرید.
      اینطوری مطالب هم منسجم تر خونده میشن خودش یه جمع بندی هم محسوب میشه

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.sh.78 نمایش پست ها
      سلام
      برای قواعد زبان انگلیسی و عربی به شدت کاربردی هستش مخصوصا هفته های نزدیک به کنکور
      ولی لغات نه مخصوصا زبان نیاز به مرور روزانه دارن

Hell is empty....
      All the devils are here........

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      فکربدی نیست ولی خب شما عملا نمیتوانی کل فیزیک یا شیمی یا ریاضی رو توی یک روز یا دوروز بخوانی
      این کار خیلی مفید هست ولی یه ایراد هم داره
      مثلا شما حین دوره ، متوجه میشی که از فلان فصل ، هیچیش یادت نیست
      حالا سردوراهی قرار میگیری ک ایا اول برگردی فصلی ک بلد نیستی رو طی یک هفته یادبگیری یا نه ، ادامه برنامه ات رو بری و آخرش برگردی اینو یاد بگیری...
      اگر مثل من آدمی نیسی تا یه چیزیو یادنگیری نری بعدی ، همون برنگردی بهتره چون شخصا اگر چنین کاری کنم و ببینم دوم رو یادنگرفتم،انقدر زر میزنم دوم رو به 100% برسونم که دیگه زمانی واس سوم و پیش نمیمونه ، ولی اگر سطحی میخوای بگذری و کاری نداری ک یادش گرفتی یا نه ، با چنین هدفی مفید خواهد بود
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      سلام
      فکربدی نیست ولی خب شما عملا نمیتوانی کل فیزیک یا شیمی یا ریاضی رو توی یک روز یا دوروز بخوانی
      حالا سردوراهی قرار میگیری ک ایا اول برگردی فصلی ک بلد نیستی رو طی یک هفته یادبگیری یا نه ، ادامه برنامه ات رو بری و آخرش برگردی اینو یاد بگیری...
      اگر مثل من آدمی نیسی تا یه چیزیو یادنگیری نری بعدی ، همون برنگردی بهتره چون شخصا اگر چنین کاری کنم و ببینم دوم رو یادنگرفتم،انقدر زر میزنم دوم رو به 100% برسونم که دیگه زمانی واس سوم و پیش نمیمونه ، ولی اگر سطحی میخوای بگذری و کاری نداری ک یادش گرفتی یا نه ، با چنین هدفی مفید خواهد بود
      سلام.مرسی دوست عزیز..من نمیخلم کل فیزیکو تو یه روز بخونم.اصن برام مقدور نیست..مثلا نور و عدسی و خازن و الکتریسیته ساکن و حرکت و دینامیک رو تا حالا خوندم..اینجوری منظورمه..تو ریاضی مثلا آمار و احتمال و مثلثات و ماتریس..

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      سلام
      سلام.مرسی دوست عزیز..من نمیخلم کل فیزیکو تو یه روز بخونم.اصن برام مقدور نیست..مثلا نور و عدسی و خازن و الکتریسیته ساکن و حرکت و دینامیک رو تا حالا خوندم..اینجوری منظورمه..تو ریاضی مثلا آمار و احتمال و مثلثات و ماتریس..

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن