خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 42
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مدرک سطح بالا زبان انگلیسی

سلام دوستان.
      من راهنمایی میخاستم از شما عزیزان .
      من به زبان خیلی علاقه دارم و مدتی هم رفتم کلاسش در حد خوب و متوسط میتونستم صحبت کنم اما به علت مشکلاتی ترک کردم زبانو . حالا دوباره میخام بخونم . میخاستم بهم کمک کنید و بگید چیکار کنم تا بتونم مدرک معتبری برای زبان بگیرم کدوم آزمون معتبر و خوبه چجوری اماده بشم برای آزمون و...ممنون

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_7777777 نمایش پست ها
      سلام دوستان.
      من راهنمایی میخاستم از شما عزیزان .
      من به زبان خیلی علاقه دارم و مدتی هم رفتم کلاسش در حد خوب و متوسط میتونستم صحبت کنم اما به علت مشکلاتی ترک کردم زبانو . حالا دوباره میخام بخونم . میخاستم بهم کمک کنید و بگید چیکار کنم تا بتونم مدرک معتبری برای زبان بگیرم کدوم آزمون معتبر و خوبه چجوری اماده بشم برای آزمون و...ممنون
      سلام اول اینکه مدرک زبان انگلیسی رو برای چه کاری میخواییید ازمونی که باید بدید فرق داره
      اگه قصدتون مهاجرت هستش ازمون ایلتس و تافل
      اما اگه فقط برای کشور خودمون میخوایید توی یه موسسه معتبر ثبت نام کنید و سطح تون رو تا advance بالا ببرید
      بعد میتونید ازمون های cpe یا fce یا cae رو بدید که خیلی سخت هستن اما خیلی معتبر هستن و تاریخ انقضا ندارن و همیشه valid هستن
      اگر هم موسسه نمیرید حداقل یه تعین سطح انجام بدید که بدونید دقیقا سطح تون چیه و متانسب با اون کتاب بخرید
      کتاب هایی که روشون نوشته شده self study که خودتون بتونید بدون کمک معلم بخونیدش
      اگر راهنمایی بیشتر خواستید لطفا هدفتون از زبان و اینکه چقدر میخایید براش وقت بزارید رو بگید تا بهتر بتونم بگم
      موفق باشید

Hell is empty....
      All the devils are here........

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      خب توضیحات لازم رو خانم ناظر بالا دادن...
      فقط اینو اضافه کنم
      مدارک معتبرزبان انگلیسی ، تاریخ انقضا دارن مثلا تافل دو سال بیشتر وقت نداره ... پس شما اگر هدفی نداری ، مدرکش بدردت نمیخوره و برای یادگیری هم به کاعذی به اسم مدرک نیاز ندارید
      اگر عجله دارید کلاس های فشرده مفید هستن ولی خب زبان خارجه تکرار نشه فراموش میشه
      اگر عجله ندارید میتوانید هرروز یه سری متون انگلیسی رو از یه کتاب داستان معمولی ، بخوانید و خودتون معنی کنید و سعی کنید جملات پرکاربرد رو د اخل داستان ها و صحبت ا به خاطر بسپارید...
      واس گرفتن مدرک هم یه سری کلاس ها برای آمادگی آزمونش برگزار میشه حالا هم ازمون تئوری هم شفاهی ، میتوانید داخل اونا شرکت کنید تا با هر آزمون آشنا بشید و شانس قبولیتون بره بالاتر.
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

4. Top | #4
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداچ الان زوده ولی حالا که تنور داغه منم بچسبونم
      برا بعد کنکور اگه بخوام از صففففر شروع کنم درست حسابی زبان رو بیارم بالا چه کتابی خوبه؟
      معلم خصوصی هم میگیرم ولی کتاب هم میخام
      بعد چقدر طول میکشه که بشه دست پا شکسته صحبت کرد و نوشت
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      سلام
      خب توضیحات لازم رو خانم ناظر بالا دادن...
      فقط اینو اضافه کنم
      مدارک معتبرزبان انگلیسی ، تاریخ انقضا دارن مثلا تافل دو سال بیشتر وقت نداره ... پس شما اگر هدفی نداری ، مدرکش بدردت نمیخوره و برای یادگیری هم به کاعذی به اسم مدرک نیاز ندارید
      اگر عجله دارید کلاس های فشرده مفید هستن ولی خب زبان خارجه تکرار نشه فراموش میشه
      اگر عجله ندارید میتوانید هرروز یه سری متون انگلیسی رو از یه کتاب داستان معمولی ، بخوانید و خودتون معنی کنید و سعی کنید جملات پرکاربرد رو د اخل داستان ها و صحبت ا به خاطر بسپارید...
      واس گرفتن مدرک هم یه سری کلاس ها برای آمادگی آزمونش برگزار میشه حالا هم ازمون تئوری هم شفاهی ، میتوانید داخل اونا شرکت کنید تا با هر آزمون آشنا بشید و شانس قبولیتون بره بالاتر.

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      برا بعد کنکور اگه بخوام از صففففر شروع کنم درست حسابی زبان رو بیارم بالا چه کتابی خوبه؟
      سلام
      Melikamg

ایشون ناظربخش زبان خارجه هستن و اطلاعات تخصصی دارن و بهتر جوابتون رو خواهند داد
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خب بهترین کار اینکه شما کتاب اول دبیرستان رو برداری و شروع کنی به خوندن تک تک لغات و حفظ کردن معنی هاشون و نوشتن شون به تعداد زیاد چون دیکته خوبی هم داشته باشید بعد کتاب دوم و......
      معلم خصوصی هم فقط گرامر رو بگید باهاتون کار کنه و.ازش بخواهید بهتون کلی تمرین بده و شما کلی تمرین در طی هفته حل کنید بحث صحبت کردن هم اینکه شما بتونی گرامر رو درست بنویسی و بعد شروع کنید به صحبت کردن یعنی هر وقت تونستید کلمات رو با گرامر مناسب به هم متصل کنید آون موقع میتونید صحبت کنید
      برای منبع هم تاپیک.زیر
      http://forum.konkur.in/thread65271.html
      موفق باشید
      Hell is empty....
      ویرایش توسط Melikamg : 09 دی 1397 در ساعت 21:13

7. Top | #7
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون
      نقل قول نوشته اصلی توسط Melikamg نمایش پست ها
      خب بهترین کار اینکه شما کتاب اول دبیرستان رو برداری و شروع کنی به خوندن تک تک لغات و حفظ کردن معنی هاشون و نوشتن شون به تعداد زیاد چون دیکته خوبی هم داشته باشید بعد کتاب دوم و......
      معلم خصوصی هم فقط گرامر رو بگید باهاتون کار کنه و.ازش بخواهید بهتون کلی تمرین بده و شما کلی تمرین در طی هفته حل کنید بحث صحبت کردن هم اینکه شما بتونی گرامر رو درست بنویسی و بعد شروع کنید به صحبت کردن یعنی هر وقت تونستید کلمات رو با گرامر مناسب به هم متصل کنید آون موقع میتونید صحبت کنید
      برای منبع هم تاپیک.زیر
      http://forum.konkur.in/thread65271.html
      موفق باشید

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ممنون
      برای تشکر میتونید دکمه تشکر رو بزنید
      اینطوری کمتر تایپ میکنید
      Hell is empty....

9. Top | #9
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کتابایgrammer in use چه فرقی با هم دارن؟چند جلد داره
      برای تشکر میتونید دکمه تشکر رو بزنید
      اینطوری کمتر تایپ میکنید

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      کتابایgrammer in use چه فرقی با هم دارن؟چند جلد داره
      این کتاب ها 3 جلد دارن
      Essential برای مبتدی و کسایی که تازه شروع کردن
      Intermediate متوسط
      Advance پیشرفته
      خب تفاوت شون توی کاربرد گرامر و میزان سختی شون هست این کتاب ها تقریبا 100 درس یا شایدم بیشتر دقیق یادم نیست دارن و توی صفحه گرامر رو کامل توضیح داده و صفحات بعدش کلی تمرین کاربردی داره این کتاب self study هستش یعنی شما خودت هم بدون معلم میتونید بخونیدش چون ساده و روان توضیح داده مطالب رو
      شما میخای شروع کنی از essential شروع کنید
      Hell is empty....

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این کتاب ها 3 جلد دارن
      Essential برای مبتدی و کسایی که تازه شروع کردن
      Intermediate متوسط
      Advance پیشرفته
      خب تفاوت شون توی کاربرد گرامر و میزان سختی شون هست این کتاب ها تقریبا 100 درس یا شایدم بیشتر دقیق یادم نیست دارن و توی صفحه گرامر رو کامل توضیح داده و صفحات بعدش کلی تمرین کاربردی داره این کتاب self study هستش یعنی شما خودت هم بدون معلم میتونید بخونیدش چون ساده و روان توضیح داده مطالب رو
      شما میخای شروع کنی از essential شروع کنید
      مباحث هر سه سطح یکیه؟ یعنی تفاوت تو شیوه بیان و کاربرد تمارینه یا مباحث تو سه جلد تکمیل میشه ؟
      البته بازم کلاس لازمه ،درست نمیگم؟ چون آدم تا مجبور نشه تو جو انگلیسی صحبت کردن قرار بگیره ،صحبت نمیکنه بنظرم. باز نظر شما چیه؟
      واسه تقویت listening و speaking کلا چه ایده هایی دارین؟خصوصا مورد اول.
      I believe in the idea of the rainbow

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ToPHaTt3aR نمایش پست ها
      مباحث هر سه سطح یکیه؟ یعنی تفاوت تو شیوه بیان و کاربرد تمارینه یا مباحث تو سه جلد تکمیل میشه ؟
      البته بازم کلاس لازمه ،درست نمیگم؟ چون آدم تا مجبور نشه تو جو انگلیسی صحبت کردن قرار بگیره ،صحبت نمیکنه بنظرم. باز نظر شما چیه؟
      واسه تقویت listening و speaking کلا چه ایده هایی دارین؟خصوصا مورد اول.
      سلام
      نه به اين صورت ك سطح قواعد هي بالاتر ميره تو هر كتاب و تقريبا كاربردش كمتر ميشه
      كلاس ك خيلي براي speaking لازمه و خيلي خوبه اساتيدي باشن كه به تلفظ خيلي اهميت ميدن
      براي listening هم كتاب tactics for listening در 3 سطح هستش خيلي كتاب هاي خوبي هستن و كاربردي و معمولا سطح elementary خيلي ابتداييه به نظرم intermediate معقول تر باشه
      ببخشيد بابت تاخير من نبودم فروم واسه امتحانات دانشگاهم

Hell is empty....

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام میخواستم بدونم برای اینکه توی زبان انگلیسی به سطح تدریس برسی باید چیکارکرد؟
      و یه سوال دیگ اینکه برای تدریس توی موسسات مدرک معتبر نیازه یا اینکه باید توی مصاحبه و امتحان قبول بشی؟

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ترم های کانون زبان رو تا advanced3 تموم کردم ولی حدود 1سال از زبان دور بودم چند روز پیش رفتم همون جا از یکی از معلم ها پرسیدم من ترم های اینجا رو تموم کردم باید چیکارکنم تا بتونم تدریس کنم؟گفت هیچوقت نمیتونی به سطح تدریس برسی!!! گفتم یعنی 7سال اومدم اینجا همش وقت تلف کردن بوده؟؟گفت باید بری دانشگاه زبان بخونی تا بتونی تدریس کنی
      یعنی واقعا تمام کسایی که الان دارن درس میدن دانشگاه زبان خوندن؟

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza79ezz نمایش پست ها
      ترم های کانون زبان رو تا advanced3 تموم کردم ولی حدود 1سال از زبان دور بودم چند روز پیش رفتم همون جا از یکی از معلم ها پرسیدم من ترم های اینجا رو تموم کردم باید چیکارکنم تا بتونم تدریس کنم؟گفت هیچوقت نمیتونی به سطح تدریس برسی!!! گفتم یعنی 7سال اومدم اینجا همش وقت تلف کردن بوده؟؟گفت باید بری دانشگاه زبان بخونی تا بتونی تدریس کنی
      یعنی واقعا تمام کسایی که الان دارن درس میدن دانشگاه زبان خوندن؟
      سلام نه ارتباطي نداره
      من خودم تو دانشگاه درس نخوندم ولي ميخام تدريس كنم
      شما كافيه دوره هاي ttc رو توي يه موسسه معتبر بگذرونيد
      و ميتونيد توي اون موسسه تدريس كنيد
      توي تدريس زبان انگليسي خلاقيت و با صبر و حوصله بودن دبير و اينكه چطوري ميخاد ب مبتدي ها هم درس بده مهمه كه توي مصاحبه ازتون ميخان
      Hell is empty....

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن