خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

فیلم اموزشی دینی نظام قدیم بر اساس سبک جدید سوالات کنکور

سلام من پارسال با این که خط ویژه دینی رو 4 5 دور خونده بودم 33 زدمو الان صرفا به خاطر همون درصد دینی ام پشت کنکور موندم
      الانم دینی میخونم تو کتم نمیره مخصوصاا حفظ کردن ایه هاشش و متن
      مفاهیمشو تقریبا میفهمم ولی لامصب سوالای کنکورای جدید خیلی نزدیک به هم هستن عبارت گرینه ها
      خواستم ببینم فیلم اموزشی هست که بشه باهاش سوالای سبک جدید دینی رو تا حدودی فهمید و ایه هاوو متن کتابو بهتر حفظ کرد

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط METTIX نمایش پست ها
      سلام من پارسال با این که خط ویژه دینی رو 4 5 دور خونده بودم 33 زدمو الان صرفا به خاطر همون درصد دینی ام پشت کنکور موندم
      مفاهیمشو تقریبا میفهمم ولی لامصب سوالای کنکورای جدید خیلی نزدیک به هم هستن عبارت گرینه ها
      خواستم ببینم فیلم اموزشی هست که بشه باهاش سوالای سبک جدید دینی رو تا حدودی فهمید و ایه هاوو متن کتابو بهتر حفظ کرد
      از گاج جامع استفاده کردید و نتیجه نگرفتید یا فقط خط ویژه خوندید؟؟
      “مسولیت زندگیتان را به عهده بگیرید

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Green نمایش پست ها
      از گاج جامع استفاده کردید و نتیجه نگرفتید یا فقط خط ویژه خوندید؟؟
      فقط خط ویژه
      امسال گاج جامعم گرفتم ولی با اونم حال نمیکنم خیلی نکته هاش زیاد و قلمبه سلمبه اس

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش مطمعنی مشکل از خودت نبوده؟چون من هم خط ویژه کار میکنم و واقعا راضیم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ی کتاب مهروماه داره ! همون جمع بندیش !

آخر کتابش ی سری چیزا گفته خیلی خوبه !

تقریبا ب نظر من اونارو یاد بگیری از حفظ آیات بی نیاز میشی !

درسای دینی رو هم فقط با تیتر درس یاد بگیر

خلاصه ی کل آیات و متن هر درس همون تیتر و موضوعش اصلی درس

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دیگه کنکوره دیگه باید با قلمبه سلمبه بودن کتاباش کنار بیای

با گاج جامع کار کن یه مدت شاید در گیر باشی و وقت زیادی ازت بگیره ولی بعد یه مدت دیگه قلق کار دستت میاد
      برای روش های خوندن دینی از مصاحبه رتبه های برتر همین انجمن استفاده کن مطمعنن خیلی کمکت میکنه

خلاصه کلام بهت یک چیزی رو برادرانه بگم درگیر دی وی دی و اینجور چیزا و رتبه های برتر الکیشون نشو

گاهی بعضیا خود فروخته میگن استاد مارو نجات داد و فلان و بهمان
      اما یه اشخاصی هم باوجدان مثل امیرحسین رضایی رتبه 70 کنکور 97 آبروشون رو میبره مصاحبش رو حتما بخون هم خیلی کمک کننده است هم انگیزه دهنده
      “مسولیت زندگیتان را به عهده بگیرید

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در اینکه دینی خسته کنندس شکی نیستمخصوصا برای آتئیست ها()که اصن با شکنجه برابری میکنهولی خب دیگه حفظ آیات و پیام هاشون و متن و این چیزاست دیگه کلاشاید داری اشتباه میزنی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Green نمایش پست ها
      دیگه کنکوره دیگه باید با قلمبه سلمبه بودن کتاباش کنار بیای

با گاج جامع کار کن یه مدت شاید در گیر باشی و وقت زیادی ازت بگیره ولی بعد یه مدت دیگه قلق کار دستت میاد
      برای روش های خوندن دینی از مصاحبه رتبه های برتر همین انجمن استفاده کن مطمعنن خیلی کمکت میکنه

خلاصه کلام بهت یک چیزی رو برادرانه بگم درگیر دی وی دی و اینجور چیزا و رتبه های برتر الکیشون نشو

گاهی بعضیا خود فروخته میگن استاد مارو نجات داد و فلان و بهمان
      اما یه اشخاصی هم باوجدان مثل امیرحسین رضایی رتبه 70 کنکور 97 آبروشون رو میبره مصاحبش رو حتما بخون هم خیلی کمک کننده است هم انگیزه دهنده
      دقیقا میگفت گفتن حتی حاضریم سه چهارتا سکه تمام بهت بدیم فقط بگوdvdهای مارو دیدی یعنی تا این حد کثافتن وآشغال
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AHMAD76REZA76 نمایش پست ها
      دقیقا میگفت گفتن حتی حاضریم سه چهارتا سکه تمام بهت بدیم فقط بگوdvdهای مارو دیدی یعنی تا این حد کثافتن وآشغال
      این بیشرفا از فاضلاب کره میگیرن
      بدون بعضیا آیندشونو میندازن دسته چه کسایی

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mettix نمایش پست ها
      سلام
      دوتا کتاب دینی خوب داریم
      1-گاج نقره ای دو جلدی که جلد اولشم بخوانی کفایت میکنه مگراینکه دلت بخواد پاسخنامه تشریحیشم بخوانی
      2- سفیرخرد (که من باهاش آشنایی ندارم
      خط ویژه ، بدرد جمع بندی میخوره ، بدرد درصد بالا توی دین و زندگی نمیخوره ، حتی معنی آیات هم ننوشته و برای هر خط آیه ، چندتا کلمه پیامشو نوشته ! قطعا اگر بخواین فقط با خط وژه بالای 60بزنید خیلی باید ریزبین و با دقت باشید.
      نظر من روی همون مورد الف ، گاح نقره ای هست ، قلمبه و سلمببه هم نیست ، فقط نکات رو کامل آورده ، اگر بالای 50% میخوای ، باید سختی هاش رو هم تحمل کنی و با طرز نوشتن و حتی زیاد ودن پیام آیاتش هم کنار بیای !!!
      به قول معروف هرکس خربزه خورد باید پای لرزشم بنشینه.
      برای درس دین و زندگی هم هیچ dvd یا فیلم آموزشی بدرد بخوری وجود نداره ک شما بالای 50% باهاش بزنی ، نه فیلمای آموزشی رایگان و نه موسسه های متقلب یا غیرمتقلب.
      جوابی هم بهتراز جواب من گیرت نمیاد ، اگر خیلی تنبلی ، شاید کتاب آیات و نکات مهروماه سری لقمه بدرت بخوره ، ولی فکرنکنم باهاش بشه درصد خوبی زد.
      موفق باشی
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfann21 نمایش پست ها
      در اینکه دینی خسته کنندس شکی نیستمخصوصا برای آتئیست ها(������)که اصن با شکنجه برابری میکنهولی خب دیگه حفظ آیات و پیام هاشون و متن و این چیزاست دیگه کلاشاید داری اشتباه میزنی
      من اتئیست نیستم ولی این کتابای دینی با اون مفاهیم کلیشه ای و مسخره واقعا رو مخه حیف اینجا بگم ممکنه از انجمن اخراج شم ولی واقعا به جای که بچه ها رو به سمت دین بکشونه از دین زده میکنه در این حد فاجعه هستن اونوقتت گاج اومده همون تعاریف فاجعه رو فاجعه تر کرده دیگه خودت حساب کن چه زجری میکشم وقتی دینی میخونم تنها درسی که هیج منطق و فلسفه ای نداره دینی هست و خیلی سخته برام بخوامم بدون دلیل یه چیزی رو حفظ کنم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfann21 نمایش پست ها
      داداش مطمعنی مشکل از خودت نبوده؟چون من هم خط ویژه کار میکنم و واقعا راضیم
      فک نکنم خیلی مشکل به خودم برگرده چون تو دوران جنع بندی کنکورای 95 به قبل تقریباا همرور بالای 70 میزدم با اینکه قبلا تست دینی خیل خیلی کم کار کرده بودم

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راهی جز حفظ آیات نداری ولی اگه میخوای فیلم ببینی برو کلاسینو استاد فروغی نیا عالیه
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط METTIX نمایش پست ها
      من اتئیست نیستم ولی این کتابای دینی با اون مفاهیم کلیشه ای و مسخره واقعا رو مخه حیف اینجا بگم ممکنه از انجمن اخراج شم ولی واقعا به جای که بچه ها رو به سمت دین بکشونه از دین زده میکنه در این حد فاجعه هستن اونوقتت گاج اومده همون تعاریف فاجعه رو فاجعه تر کرده دیگه خودت حساب کن چه زجری میکشم وقتی دینی میخونم تنها درسی که هیج منطق و فلسفه ای نداره دینی هست و خیلی سخته برام بخوامم بدون دلیل یه چیزی رو حفظ کنم
      ببین الان رقابت بین داوطلبان اونقدر زیاده که از سال95مجبورشدن دینی که ساده ترین درس بود هم سخت کنن تایه عده با این درس اوت شن اگه برات رشته ای که میخوای دربیای مهمه مجبوری که با این درس کنار بیای مجبوری ی ی ی میفهمی!!!
      دیگه باید آیه ها رو چه به فارسی چه عربی حفظ باشی اخرآیه رو دادن همشو یادت بیاد و ارتباط اون رو با متن درس پیدا کنی و بهت توصیه میکنم حتما گاج جامعو بخون وهرگز سراغ dvdنرو هیچی گاج جامع نمیشه لامصب!
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AHMAD76REZA76 نمایش پست ها
      ببین الان رقابت بین داوطلبان اونقدر زیاده که از سال95مجبورشدن دینی که ساده ترین درس بود هم سخت کنن تایه عده با این درس اوت شن اگه برات رشته ای که میخوای دربیای مهمه مجبوری که با این درس کنار بیای مجبوری ی ی ی میفهمی!!!
      دیگه باید آیه ها رو چه به فارسی چه عربی حفظ باشی اخرآیه رو دادن همشو یادت بیاد و ارتباط اون رو با متن درس پیدا کنی و بهت توصیه میکنم حتما گاج جامعو بخون وهرگز سراغ dvdنرو هیچی گاج جامع نمیشه لامصب!
      خب خیلی زود یادم میره مثلا یه درس دینیو تو نیم ساعت میخونم تا اخر همون روز یادم هست ایه هاش و کلمات کلیدی متن ولی هفته بعد میام تستشو بزنم میبنم ایه ها نصفهه نیمه یادم مونده یا عبارتای مربوط به زیر شاخه های هر درس رو با هم قاطی میکنم

تو کنکور 97 سوال اولش رو از یه قسمتی از کتاب دوم داده بودن که تو گاجج جامع اشاره هم بهش نشده بود تو خود کتابم تو یه جای پرت بود که 99.9 درصد داوطلبا موقع خوندن از روش رد شدن و بهش توجه نکردن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن